>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandia SM-Liiga - 29.12.2005r.

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ässät - Lukko 1 @ 1.80 BAH
Jedna z najwiekszych rywalizacji w SM- liga.Assat ma 18 pkt przewagi i mysle ze tu nie bedzie niespodzianki(pomiedzy tymi zespolami zawsze byla walka). Assat wygralo ostatnie 5 meczy na 6, a Lukko na odwrot.Lukko jest bez kilku zawodnikow, ale Assat ma dobrych mlodzikow ktorzy graja w Finlandii U-20 i nie bedzie ich rowniez...W tym meczu może byc tylko jeden wygrany Assat.....
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Tappara Tampere - Ilves Tampere 1 @ 1.70 Expekt
Kolejne derby! I bylem zaskoczony stawkami na Tappare. Maja lepszych zawodnikow i ten sezon im idzie lepiej. I kurs na faworyta w derbach jest tylko 1,70. Ilves jest slabym zespolem i jego przeciwnik jest conajmniej o 3 klasy lepszy.
Uwazam iz tu jest jeden faworyt choc za maly kurs jak na derby.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Saipa - Lahti Pelicans 1 @ 1.55 BAH
Pelicans odzyskaja swojego obronce Sami Helenius, ale Santeri Heiskanen jeszcze nie bedzie gral. Do SaiPy wrocila ich czolowa dwojka Viitaluoma &amp; Kokko. To byl wazny powrot gdy ostatnio wygrali 3-0 i Viitaluoma strzelal gole.Mysle ze ta dwojka &quot;Viitaluoma &amp; Kokko&quot; wygrają znow mecz Saipie....
 
B 0

b0unc3

Użytkownik
HPK tez powinno rozlupac ???? TPS.....ja daje na hpk,tappare,hv 71,saipe,spartak m za duza kase co o tym myslisz??bo ostatnio Ilves mi zrabalo i troche kasy poszlo ???? pozdro
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
HPK tez powinno rozlupac ???? TPS.....ja daje na hpk,tappare,hv 71,saipe,spartak m za duza kase co o tym myslisz??bo ostatnio Ilves mi zrabalo i troche kasy poszlo ???? pozdro
Hmmm co do HPK to nie gram....Tappare powino wygrać,wkoncu wlasna hala i derby...HV71 też powino sobie poradzić z Leksand..ma dużo kontuzji.i raczej nie powalcza...Saipa 1 wrocili ich czolowi gracze,a co do sprataka nie wiem ;)

pozdrawiam
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
a czemu nie grasz hpk?? jest duzo katuzji??
HPK Lista Nie obecnych: (WSzyscy w reprezantancji Finaldii U-20)

HPK 31 RÄMÖ Karri G
HPK 5 KORHONEN Risto D
HPK 15 WIRTANEN Petteri C
HPK 12 SAILIO Jari F

Młodzi Zawodinicy Nie Zagrają w HPK...Ja nie gram tego meczu...ponieważ coś nie czuje tego meczu....ale mogę sie mylić :wink:
 
B 0

b0unc3

Użytkownik
no na razie tappara ladnie ............niespodzianka sie szykuje..............ale i tak ja prtzegralem bo spartak 0;2 w dupe ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom