>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandia SM-Liiga - 07.01.2006r.

Status
Zamknięty.
K 0

krzysiek18

Użytkownik
Witam wszystkich jestem jak zresztą widać nowy :p cieszę się że tu trafiłem , zapraszam do dyskusji na temat hokeja, myślę, że warto interesować się trochę tą dyscypliną, a wspólne działanie może przynieść dużo korzyści. Pozdrawiam wszystkich fanów hokeja. Aby post nie był zmarnowany, popatrzmy na jutrzejsze spotkania....

✅ Ilves Tampere - Lahti Pelicans
Gdzieś na początku sezonu słyszałem o tym, że dopiero po świętach Pelikany zaczną grać. I tak się jakoś stało, że po świętach zaczęli grać coraz lepiej, wygrana na wyjeździe z Saipą 2-1 po dogrywce, wygrana u siebie 7-6 z Hämeenlinną też po dogrywce, trzeba jeszcze wspomnieć o ostatnim spotkaniu w którym Pelicans przegrali po dogrywce z HIFK-em 6-7. Zdecydowanie poprawili grę i teraz chyba zaczną walczyć o jak najlepszą pozycję. Może to być jednak bardzo trudne w tym spotkaniu, gospodarze przegrali dwa ostatnie spotkania u siebie z Karpat 1-5 oraz ze słabiutką Kalpą 2-3., ostatnie mecze wyjazdowe już trochę lepiej - przegrana z Saipą w ostatniej kolejce 1-3 oraz wygrana po dogrywce z Tapparą. Ilves wygrało w tym sezonie już dwukrotnie z Pelicans 3-2(H) oraz 3-0(A). Biorąc pod uwagę fakt, że gospodarze nie wygrali od dość dawna na swoim lodzie, przegraną w tym meczu raczej wykluczam. Granie za dużą stawkę na 1 w takiej sytuacji kiedy Pelicans gra coraz lepiej uważam za niecelowe. Ja patrząc na ten mecz miałem różne przeczucia ale zagram na gospodarzy. Stawka nie zawysoka z uwagi na rosnącą formę Pelicans.
typ:1 4/10
1x 7/10
 
K 0

krzysiek18

Użytkownik
✅ Assat Pori - Tappara Tampere
Assat w pierwszym meczu w tym sezonie z Tapparą przegrało u siebie 4-5, na wyjeździe rewanż wyszedł im bardzo dobrze i pokonali Tapparę 3-1. Bardzo ciekawe spotkanie się dziś szykuje, gospodarze w wyśmienitej formie, popatrzcie tylko na ich ostatnie mecze:
Ässät Jokerit 3 - 1
Blues Ässät 1 - 5
Ässät Lukko 6 - 3
JYP Ässät 1 - 2
Ässät Pelicans 6 - 0
Ostatni raz przegrali z HIFK-em 7 grudnia. Assat czekają teraz dwa trudne spotkania, pierwsze dziś, a następne 12.01 z HPK, ale dziś zapewne będą robili wszystko aby pokazać swoją wyższość nad gośćmi. Pogoń za czołówką nie miałaby sensu gdyby dziś mieli przegrać o raczej tego spotkania nie przegrają, bo w takiej formie byłaby to spora niespodzianka jak dla mnie. Assat wystąpi bez większych osłabień w skłądzie, nie zagrają jedynie zawodnicy z U-20. Tappara też bez większych osłabień, a więc napewno powalczą. Pierwsze spotkanie wygrała Tappara i tutaj mam obawy, bo różnie mecz może się ułożyć. Tappara ostatnie spotkanie wygrała z Blues ale dopiero w dogrywce. Stawiam dość odważnie na gospodarzy.
typ:1 5/10

✅ Jyp Jyväskylä - IFK Helsinki
Kolejne godne uwagi spotkanie, JYP już dwukrotnie w tym sezonie wygrał z HIFK, a więc mecz o honor dla gości. Widać to było w ostatnim meczu u siebie HIFK-u z Pelicans - wygranym po dogrywce dopiero - że hokeiści z Helsinek już mają w myślach dzisiejszy pojedynek z ekipą JYP. Ten kto przewidzi tutak roztrzygniecie może uważać się raczej za szczęściarza, ale ja minimalnie zagram tutaj na remis, gdyż tylko takie roztrzygnięcie mi tu pasuje. JYP przegrało ostatni mecz z Lukko u siebie 0-1 co oczywiscie raczej było też spowodowane skupieniem się na tym meczu. Obie drużyny będą chciały za wszelką cenę wygrać i wtedy różne rzeczy mogą się zdarzyć. Wg kurs na remis warty ryzyka, a zwycięstwa któreś z drużyn w takim spotkaniu nie podejmuje się typwać. Do druzyny JYP co ważne wraca podstawowy bramkarz, który nie grał w ostatnim spotkaniu Sinuhe Wallinheimo.. Do drużyny HIFK z kolei przychodzi nowy defensor Jonathan Zion. Minimalnie na remis zagram, mecz z dużym prawdopodobieństwem na styku.
typ:x 2/10

⛔ Nie zagram napewno dziś na Jokerit, który ma sporo kontuzji wśród napastnikówi nadal nie wiadomo czy zagra dziś ich najskuteczniejszy snajper. Kurs nie zawysoki, Kalpa możw powalczyć i granie na słabych Jokeritów po kursie poniżek 1.40 to niepotrzebne ryzyko. Kalpa w tym sezonie w meczach z Jokerit udowodniła, że potrafią walczyć. Podkreślę jeszcze raz, że kurs wystawione przez buków na gospodarzy są wg mnie za niskie. To tyle jak będzie przekonamy się. Pozdrawiam. Zapraszam do dyskuji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom