>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Final Four

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
W weekend w Łodzi odbędzie się wspaniała impreza jaką jest Final Four siatkarzy. Kto wygra ? Czy Skra ma szanse na ostateczny sukces ?. Hala będzie wypełniona po brzegi, wszystkie bilety wykupione.

Dinamo-TatTransGaz Kazań - PGE Skra Bełchatów 1,50 - 2,40
Copra Volley Piacenza - Sisley Treviso 1,95 - 1,75

Zapraszam fanów siatkówki do dyskusji na temat tej imprezy oraz do analizowania meczów ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dinamo-TatTransGaz Kazań - PGE Skra Bełchatów
Dla mnie w tym spotkaniu jest jeden zwycięzca jest to zespół z Rosji. Skra gra w tym turnieju dzięki temu że jest gospodarzem i miała zapewnione miejsce w czwórce, Dinamo musiało rywalizowac aby się tutaj znaleśc, w poprzedniej rundzie gładko uporali się z AS Cannes wygrywając 3:0 i 3:1. Kazań gra przecież w najlepszej lidze świata czyli w lidze rosyjskiej i zajmuję obecnie tam czwarte miejsce. Jest to spowodowane tym że na początku rozgrywek zespół grał słabo, teraz grają bardzo dobrze co prawda ostatnio przegrali ale to był mecz o nic ponieważ mieli już wszystko ustalone i z pewnością także chcieli odpocząc przed Ligą Mistrzów. Skra gra w play-off z Olsztynem pierwszy mecz wygrała, grając bardzo przeciętnie zaś drugi przegrała i to gładko i dodam że oba mecze rozgrywane były w Bełchatowie. Skra moim zdaniem gra bardzo nierówno i często nie mogą sobie poradzic z ciążącą na nich presji a ta na pewno będzie podczas meczu z rosyjskim zespołem. W Dinamie grają świetni zawodnicy tacy jak: amerykanie Lloy Ball i Clayton Stanley którzy już dwa lata wyeliminowali Skrę z Ligi Mistrzów grając w Iraklisie, Aleksander Kosariew, Siergiej Tietiuchin czy leksander Gierasimow to nie są anonimowe nazwiska i w siatkówkę grają na najwyższym światowym poziomie. Kazań słynie z tego że posiada świetną zagrywkę i kapitalnie grają w bloku. Skra ma w swoim składzie Antigę, Plińskiego, Wlazałego i Gruszkę ale moim zdaniem to zdecydowanie za mało tym bardziej że na libero gra Dan Lewis który został zmuszony do gry na tej pozycji i nie idzie mu najlepiej a rosjanie serwują naprawdę bardzo dobrze i tutaj Bełchatów będzie miał olbrzymie problemy. Jeszcze bardzo ważna informacja wczoraj na treningu urazu doznał... Wlazły a chyba każdy wie ile znaczy ten siatkarz dla mistrzów Polski jego występ w tym meczu stoi pod znakiem zapytania, Daniel Pliński ma skręconą kostkę ale w tym meczu wystąpi. Według mnie Dinamo Kazań okaże się zbyt wymagającym rywalem dla bełchatowian którzy jednak są słabsi od drużyny trenera Wiktora Sidelnikowa
Mój Typ: Dinamo Kazań
Pewnośc typu: 9/10
 
L 237

lookash

Użytkownik
Copra Volley Piacenza - Sisley Treviso 1,9
Bardzo emocjonująco zapowiada się pojedynek mistrza Włoch - Sisleya Treviso z wicemistrzem Coprą Piacenza.Po obu stronach siatki na przeciw siebie stanie wiele gwiazd światowego formatu.Sisley to m.in.słynni Włosi:Samuele Papi,Alberto Cisolla czy Alessandro Fei,a także mistrz świata Brazylijczyk Gustawo Enders.Barwy Piacenzy reprezentują m.in najlepszy libero świata Sergio,francuski przyjmujący Frantz Granvorka,Hiszpan Israel Rodriguez oraz włoscy kadrowicze Hristo Zlatanov i Venceslaw Simeonov.Zmiennikiem tego ostatniego jest...Marcel Gromadowski który niegdyś grał w kędzierzyńskim Mostostalu.Faworyta w tym spotkaniu trudno wskazać ale moim zdaniem zwycięży Piacenza która w ostatnich meczach jest lepiej prezentującym się zespołem.O zwycięstwie zadecyduje postawa poszczególnych zawodników,dyspozycja dnia ,nastawienie taktyczne czy inne drobne niuanse.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Panowie mam ciekawe info:

Otoż dziś program 3 polskiego radia, poświęcił chwile na ten turniej i co usłyszałem? Wypowiedz trenera Skry który mówi że: &quot;Wlazły jest w znakomitej formie, tylko wczoraj narzekał na plecy ale masażysta odwalił kawał dobrej roboty i wierze że zostanie on bohaterem meczu z Kazanem&quot;

Była to wypowiedz na żywo dla polskiego radia, a więc zapowiada się ze Mariusz zagra! Myśle że mogło to być nawet celowe zagranie trenera Skry który dał odpocząć asowi swojej drużyny i zarazem z dezorientował drużyne Kazana, której trener powiedział: &quot;Brak Wlazłego to dla nas plus ale też i minus... trenując na turniej ustawialiśmy naszą gre właśnie po Wlazłego by stawiać na niego blok i całkowicie wyłączyć go z gry, brak tego zawodnika pomieszał nam w szykach i popsuł założenia taktyczne&quot;

więc ugranie chociażby seta Skry jest dla mnie na jakieś 80% pewne
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Piacenza - Treviso over 160.5 1.3

Dziś w drugim półfinale LM meżczyzn w siatkówce rozgrywanym w Łodzi, na przeciw siebie staną dwie wielkie drużyny włoskie: Piacenza i Sisley Treviso. Każda z tych drużyn więc jak pretiżowy to turniej i ile kosztowało ich to aby dziś zagrać w Final Four. Będzie to zapewne piękny mecz obfitujący w cudowne akcje i fantastyczne zagrania. Obie drużyny będą walczyć o każdą piłke, a wynik 3-0 obojętnie w którą strone jest raczej niemożliwy w tym meczu. Na tym poziomie rozgrywek nie ma słabych drużyn. Zapowiada mi się tu pięcio setowa włoska batalia. W ostatniej kolejce doszło do spotkania obu drużyn na parkiecie Piacenzy i wynik byl 2-3 dla Sisley. Cztery sety spokojnie pokryją ten over, a takie gwiazdy jak: Frantz Granvorka, Hristo Zlatano i przedewszystkim libero Sergio z Piacenzy oraz Gustawo, Alberto Cisolla, Samuele Papi i Alessandro Fei z Treviso są gwarantem wielkich emocji
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Treviso - Piacenza 1 1.85
Skra - Kazań 2 1.60
Treviso teoretycznie lepsza drużyna , ostatnio wygrała w lidze 3:2 z Piacenzą, a na Final Four motywacja by wygrać będzie jeszcze większa. Piacenza w wypowiedziach coś już wspomina o meczu o 3 miejsce , więc na pewno obawiają się rywala i pewnie przegrają .
w &quot;polskim&quot; meczu będa całkiem dwa odmienne style : siłowy - Rosjan , techniczny - nasz . Mecz może być zacięty , ale jeśli rosjanie utrzymają koncentracje , jesli będa przyjmować dobrze nasze floty to wygrają to spotkanie.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Copra Piacenza - Sisley Treviso 2 | 1.85 | Unibet | 9/10

&quot;Derby włoskie&quot; na deser
Po spotkaniu pomiędzy naszym reprezentantem - Skrą a rosyjskim gigantem - Dynamo Kazań zmierzą się ze sobą dwie ekipy z jednego kraju. Co ciekawe oba zespoły spotkały się w lidze tydzień temu i zwycięsko z tego wyszli goście (Sisley) pokonują Piacenzę 2:3. Sisley przez cały mecz prowadził grę, mógł nawet wygrać 0:3, bo prowadzili 0:2, ale chyba za szybko uwierzyli w łatwe zwycięstwo i Copra zdołała wyciągnąć na 2:2. Sisley w tie-breaku pokazał już swoją wielką klasę na jaką przystało dziewięciokrotnego Mistrza Włoch. Przeanalizowałem dokładnie ten mecz pomiędzy tymi zespołami. Sisley miało zdecydowaną przewagę w ataku, w bloku i zagrywce równorzędnie się zaprezentowali a lekką przewagę Copra miała w przyjęciu. Jednak teraz spójrzmy na pierwszą szóstkę obu i tutaj zdecydowanie lepiej prezentują się siatkarze z Niziny Weneckiej. Fei - 28 pkt w ostatnim meczu z Coparą, Gustavo - najlepszy środkowy na świecie, reprezentant Mistrzów Świata, Cisolla - reprezentant Włoch. Ta trójka ciągnie grę w Sisley, do tego dochodzi jeszcze niezwykle doświadczony zawodnik - Papi, Hubner ( MVP ostatniego meczu w lidze) oraz francuski rozgrywający - Pujol. Więc jak widać cała szóstka to znakomici zawodnicy. Natomiast w Piacenzie największą gwiazdą drużyny jest.... najlepszy libero na świecie - Sergio (Brazylia), ale jak wiemy libero sam meczu nie wygra. W ataku grę ciągną Zlatanov, Siemonov, Granvorka oraz Bravo i Bjelica, są to bardzo dobrzy zawodnicy, ale nie takiego kalibru jak w Treviso. Dodatkowo Copra do Łodzi przyjechała po bardzo ciężkim meczu, pięciosetowym z liderem, który ostatecznie wygrali 3:2. Sisley natomiast w lidze wygrał 4 dni temu bez problemów 3:0 i trener dał odpocząć Papiemu. Sisley przyjechało do Łodzi po puchar, inne miejsce niż 1 będzie dla nich porażką, natomiast dla Piacenzy dotarcie do półfinału jest już wielkim sukcesem i jak sami przyznają jeśli przegrają tragedii wielkiej nie będzie i będą kibicować wtedy Treviso. Sisley ma patent na wygrywanie z Coparą w ważnych meczach, tak było np. w Finale Serie A gdzie właśnie pokonał Sisley bez problemów 3:0 z całym pojedynku. Dzisiaj Copra nie stanie na drodze Treviso po 12 tytuł w europejskich pucharach.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Panowie mam ciekawe info:

Otoż dziś program 3 polskiego radia, poświęcił chwile na ten turniej i co usłyszałem? Wypowiedz trenera Skry który mówi że: &quot;Wlazły jest w znakomitej formie, tylko wczoraj narzekał na plecy ale masażysta odwalił kawał dobrej roboty i wierze że zostanie on bohaterem meczu z Kazanem&quot;

Była to wypowiedz na żywo dla polskiego radia, a więc zapowiada się ze Mariusz zagra! Myśle że mogło to być nawet celowe zagranie trenera Skry który dał odpocząć asowi swojej drużyny i zarazem z dezorientował drużyne Kazana, której trener powiedział: &quot;Brak Wlazłego to dla nas plus ale też i minus... trenując na turniej ustawialiśmy naszą gre właśnie po Wlazłego by stawiać na niego blok i całkowicie wyłączyć go z gry, brak tego zawodnika pomieszał nam w szykach i popsuł założenia taktyczne&quot;

więc ugranie chociażby seta Skry jest dla mnie na jakieś 80% pewne
z tego co widze na oficjalnej stronie Skry Wlazly gra ????
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Nie potrafię tego sobie wytłumaczyć. Przegrywać 14:9, wyciągnąć na 14:12, otrzymać za darmo piłkę, atakuje najlepszy zawodnik Skry i błąd.... Pukamy co raz mocniej do czołowej elity, ale jeszcze trochę nam brakuje niestety. Najpierw Resovia o krok od finału teraz Skra. Po dwóch pierwszych setach nie wielu wierzyło w Mistrzów Polski a Ci pokazali, że 0:2. Niestety sprawdziło się to czego najbardziej obawiałem, że Skra się trochę rozluźniła po 4 secie i od razu wykorzystali to rywale punktując w tie-breaku nas na początku. A jeśli chcę się pokonać takiego giganta to nie można sobie pozwolić na słabsze momenty, nie można sobie pozwolić na to, żeby to oni prowadzili grę. Niestety nie udało się, teraz pozostaje walka o 3 miejsce, gdzie będzie również bardzo ciężko i mam nadzieje, że teraz przynajmniej Skra nie weźmie przykładu z Resovii. Na osłodę Sisley dzisiaj wygra i przynajmniej ja wygram i zarobię ????
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Pukamy co raz mocniej do czołowej elity, ale jeszcze trochę nam brakuje niestety.
Wybacz ale nie do konca rozumiem to co napisales. Skra walczy w F4 najbardziej prestizowego turnieju w rewelacyjnym stylu, a Ty piszesz, jak wnioskuje, ze poki co nieskutecznie pukaja do bram czolowej elity. To niby kiedy Twoim zdaniem bedzie mozna ich zaliczyc do tej elity? Pewnie jak wygraja CEV...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Brawa dla Skry która pokazała charakter szkoda trochę że w tie-breaku zjadła ich trochę trema i ogromna presja bo była szansa na finał, ale wstydu nie przynieśli pokazali że w Polsce siatkówka stoi na najwyższym poziomie.
Bardzo żałuję że Treviso przegrało postawiłem na nich, dużo lepszym wariantem był over 160 punktów, Sisley mnie mocno zawiódł...
 
L 237

lookash

Użytkownik
Wybacz ale nie do konca rozumiem to co napisales. Skra walczy w F4 najbardziej prestizowego turnieju w rewelacyjnym stylu, a Ty piszesz, jak wnioskuje, ze poki co nieskutecznie pukaja do bram czolowej elity. To niby kiedy Twoim zdaniem bedzie mozna ich zaliczyc do tej elity? Pewnie jak wygraja CEV...
Skra gra tylko z względu na to że była organizatorem a wątpie żeby weszła do czwórki gdyby miała o nią walczyć bo do ff nie załapało się wiele drużyn lepszych od skry jak dinamo moskwa,panathinaikos,fridriekshaven czy cannes.skra grą weszła do 12 a nie do 4 a to już nie jest europejska czołówka...dostaliśmy tą impreze tylko ze zwględu świtnych kibiców i doskonałej organizacji...przed 6 i 5 laty mostostal owszem należał do europejskiej czołówki bo grał w finałach dostając się po swojej grze
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
tak na świeżo po meczu Skry:

Dosłownie minute temu Skra zdobyła 3 miejsce w Lidze Mistrzów. Mecz był cudowny. Pierwsze dwa sety dla Skry następne dwa dla Sisley. Set prawdy wygrywa Skra i na trybunach niesie się SKRA BEŁCHATÓW!!!! To co mistrzowie polski zrobili w drugim secie to było kozackie ze stanu 16-21 wyszli na 25-21!!! Fenomenalny blok i drugi set również dla PGE. Teraz co do meczów w Olsztynie nie mam wątpliwości, że awans wywalczy Skra która będzie na fali wznoszącej się! Chociaż w hali urania będzie napewno gorąco

Pozdrawiam
Sparta
 
P 0

pejs007

Użytkownik
Skra gra tylko z względu na to że była organizatorem a wątpie żeby weszła do czwórki gdyby miała o nią walczyć bo do ff nie załapało się wiele drużyn lepszych od skry jak dinamo moskwa,panathinaikos,fridriekshaven czy cannes.skra grą weszła do 12 a nie do 4 a to już nie jest europejska czołówka...dostaliśmy tą impreze tylko ze zwględu świtnych kibiców i doskonałej organizacji...przed 6 i 5 laty mostostal owszem należał do europejskiej czołówki bo grał w finałach dostając się po swojej grze
być może i Skra nie weszłaby, ale takie zespoły jak fridriekshaven czy cannes na pewno nie są lepsze od Skry, a Moskwa nie weszła, bo była kompletnie bez formy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom