>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Final Four CEV Cup & Challenge Cup

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
W ten weekend zostaną rozegrane turnieje finałowe pucharu CEV i Challenge Cup. W tym drugim zagra polska drużyna - Jatrzębski Węgiel. Można podyskutować o typach na te rozgrywki.

CEV Cup:

Lokomotiv Biełgorod (RUS)
Unicaja Arukasur Almeria (ESP)
Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA)
Panathinaikos Ateny (GRE)


Challenge Cup

EA Patras (GRE)
Arkas Izmir (TUR)
Tomis Constanta (ROU)
Jastrzębski Węgiel (POL)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Liczę na to, że z Turcji to właśnie Węgiel wróci z pucharem. Ostatnio są w formie, bardzo dobre spotkania w playoffach, o motywacji chyba nie trzeba mówić, bo sami siatkarze liczą bardzo na zwycięstwo. Kurs dość słaby, ale jednak klasa Jastrzębia a rumuńskiego zespołu jest inna, polski zespół jest o wiele lepszy:

Tomis Constanta - Jastrzębski Węgiel S.A.
typ:2(-1,5seta)
kurs: 1,5

W pucharze CEV, ciekawie zapowiada się spotkanie Cuneo z Panathinaikosem. Muszę powiedzieć, że trudno mi jest tu znaleźć faworyta, zastanawiam się nad jakimś overem, unibet wystawił 188,5 po 2.0, jak nie znajde gdzieś niższej lini po podobnym kursie to taki zakład zagram.
W drugim półfinale, rosyjski Lokomotiv zagra z rewelacją rozgrywek hiszpańską Almerią, dla tego zespołu sam awans do FF jest już dużym osiągnięciem, w ścisłym finale widzę Rosjan, stawiam że wygrają góra w 4 partiach.
Lokomotiv (-1,5seta) @ 1,5
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Ja bym stawiał jutro na Cuneo . Włosi specjalnie odpuścili mecz z Sisleyem w lidze, zeby sie lepiej przygotowac do bojów w Pucharze CEV. Cuneo w tym sezonie chce w końcu osiągnąc jakis sukces. Mają zapewne świadomośc , że łatwiej im go bedzie osiągnąć w Europie niz na własnym podwórku , gdzie rywale są poprostu silniejsi ;)
Panathinaikos? Grecy w fazie grupowej LM nie grali nic specjalnego , więc czemu nagle mieli by ograc mocne Cuneo?
Moim skromnym zdaniem Włosi wygraja ten puchar ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Też bardziej przychylam się do wygranej Włochów, osobiście też im kibicuje i mam nadzieje, że zagrają w finale, jednak Grecy zagrają u siebie, a wiadomo, że na własnym parkiecie gra się o wiele lepiej i często wspina na wyżyny swoich możliwośći, dlatego myślę o jakimś overze, ale jeszcze zobacze jutro.
 
pge 0

pge

Użytkownik
Moje propozycje

Belgorod : Almeria typ 1

Cuneo : Panathinaikos typ 1

Patra: Izmir typ 2

Constanta : Jastrzębski typ 2


Rosyjska drużyna na pewno nie odpuści, ten puchar jest ich celem ...
a nie ma co ukrywać, że są lepsi w każdym elemencie od Almeri.

Zdaniem niektórych bukmacherów Cuneo jest faworytem, lecz wg innych włoska drużyna, nie jest stawiana w roli faworyta. Dla mnie osobiscie
Cuneo jest lepsza ekipa. PANA jest niezła, ale to nie ten poziom... Agamez sam meczu nie wygra...

Izmir jest bdb drużyną, w Turcji mało który zespół jest w stanie im zagrozić. Patrząc personalnie ekipa Gruszki może powalczyć o pierwsze miejsce... W greckim teamie występuje Yordanov, Zhekov,Novotny.

Yordanov to dla mnie bdb atakujący, jednak jego występ taki oczywisty nie jest. Bez tego zawodnika drużyna grecka znacznie traci na wartości.
Bułgarski gracz dysponuje mocną zagrywką i przede wszystkim jest
trudny do zablokowania - w końcu jest leworęczny. Rozgrywający
rodem z Bułgari, mnie nie przekonuje ... jest sypaczem drużyny
która znajduje się wysoko w rankingu Fivb, jednak nie zapominajmy
że jego postawa przyczyniła się w 2007 roku do 4 porażek z Polską.
Po dwóch latach nabrał doświadczenia i jego umiejętnosci sa wyzsze,
jednak mimo to nie jest rozgrywajacym swiatowej klasy, przecietny
dobry gracz. Poza tym sam rozgrywajacy meczu nie wygra.

Jastrzębski z Samicą, Hardym, Pryglem bez problemu myśle, poradzą
sobie z rumuńską drużyną.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Jastrzębianie to jedyny klub polski jaki dostał się do FF. Mimo, że w hierarchii Chellenge Cup jest postrzegane jako najmniej wartościowe trofeum to jednak Jastrzębianie przyjechali do Izmiru niezwykle umotywowani, aby zdobyć to trofeum. Trafili na przeciwnika teoretycznie najłatwiejszego, który w swoim składzie nie ma znanych gwiazd. Jest to mieszanka obcokrajowców na czele z Brazylijczykami i rumuńskimi siatkarzami. Przede wszystkim najmocniejszą siłą tego zespołu była własna hala, gdzie spisywali się zdecydowanie lepiej. Dzisiaj zagrają na neutralnym terenie i ich &quot;siła rażenia&quot; może zdecydowanie zmaleć, ale w moim odczuciu to nie ma znaczenia dla Jastrzębian bo oni są drużyną zdecydowanie lepszą i myślę, że również w dobrej formie przyjeżdżają do Turcji, bo jakby nie patrzeć dwie wygranie po 3:0 z Olsztynem to jest bardzo dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem i liczę na bardzo łatwe zwycięstwo polskiego klubu.
W drugim meczu pomiędzy greckim EA Patras a gospodarzami turnieju Arkas Spor Izmir ciężko jest przewidzieć wynik spotkania. Według mnie kursy na zwycięstwo Arkasu są zdecydowanie zaniżone, ale to chyba tylko, dlatego że grają u siebie. Fakt, jest to ułatwienie dla gospodarzy ale bez przesady. Gdy popatrzymy na składy obu drużyn to grecki klub ma według mnie lepszych zawodników, szczególnie mowa tutaj o siatkarzach bułgarskich. Myślę, że zobaczymy tutaj bardzo zacięty mecz i skłaniałbym się ku zagraniu jakiegoś overka w tym meczu.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Puchar CEV zapowiada się bardzo ciekawe szczególnie pojedynek grecko-włoski pomiędzy Cueno i Panathinaikosem. Spotkają się dwie równorzędne drużyny gdzie o zwycięstwie mogą zadecydowania szczegóły. Bardzo duże znaczenie może mieć atut własnej hali, ponieważ jak wiemy grecy potrafią zrobić piekiełko na trybunach a jak ważnym atutem jest własna hala mogliśmy się przekonać podczas meczy Skry w Łodzi. Siatkarze Panathinaikosu w wywiadach również przyznają, że przy takim dopingu drużyna potrafi pokonać każdego i właśnie skłaniałbym się ku zagraniu na gospodarzy tego turnieju.
Drugi mecz będzie raczej bez historii. Zdecydowanie silniejsza kadrowo drużyna rosyjska powinna bez większych problemów pokonać hiszpański zespół, dla którego awans do FF jest już bardzo dużym sukcesem i na ugranie więcej nie liczę dlatego myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie zagranie handicapu -1.5 na Lokomotiv tak jak radek03
 
fabian11 0

fabian11

Użytkownik
21.03.09 17.30
Tomis Constanta - Jastrzębski Węgiel S.A. 1-3 ✅:spokodfhgfh:
Typ:
Jastrzębski Węgiel S.A. -1.5
Kurs: 1.5
Buk: unibet
Dziś o 17.30 polski zespół ( Jastrzębski Węgiel ) zmierzy się z rumuńskim Tomis Constanta. Jastrzębie na obecną chwile prezentuje się bardzo dobrze. Na uwagę zasługują atakujący Robert Prygiel i przyjmujący Guillaume Samica którzy są w znakomitej formie. Jastrzębianie grać będą z teoretycznie najsłabszym zespołem wśród całej stawki i nie ma co ukrywać, że szczęście przy ustaleniu drabinki półfinałów było akurat po ich stronie. Rywal według mnie jak najbardziej do ogrania i to w stylu 3-1 lub 3-0. I uważam, że tak właśnie będzie.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
W sobotę i niedzielę 21-22 marca w Turcji rozegrany zostanie finałowy turniej Challenge Cup z udziałem Jastrzębskiego Węgla.

Puchar Challenge Cup uważany jest za puchar trzeciej kategorii, oczywiście za Ligą Mistrzów oraz Pucharem CEV.W zeszłym sezonie blisko wywalczenia Challenge Cup byli gracze Resovi Rzeszów,którzy po heroicznym boju przegrali w półfinale z włoską Modeną, która później sięgnęła po puchar.

W finałowym turnieju oprócz Jastrzębskiego Węgla ujrzymy trzeci zespół ligi tureckiej Arkas Izmir,piąty zespół ligi greckiej EA Patras oraz mistrza Rumunii Tomis Constanta.

Jastrzębski Węgiel do Izmiru zawitał w czwartek, gdzie odbył dwa treningi.
Nie ulega wątpliwościom,że faworytem do wygrania turnieju jest polski zespół. Jastrzębianie rywalizację w Plus Lidze zakończyli na czwartym miejscu,a w ćwierćfinałowej rywalizacji z Olsztynem prowadzą już 2-0.

O podopiecznych Roberto Santilli, było juz głośno w tym sezonie na arenie międzynarodowej,za sprawą wyjazdowego zwycięstwa nad włoskim Sisley Treviso,który Jastrzębianie pokonali 3-1,dzięki czemu awansowali do Finał Four.

Półfinałowym przeciwnikiem Jastrzębian będzie rumuński Tomis Constanta.Rumuni są mało rozpoznawalnym zespołem w Europie, jest to mieszanka obcokrajowców, ich gra opiera się głównie na reprezentancie Kanady Steve Brinkmananie czy też rozgrywającym z Argentyny-Sebastiaie Firpo.

W drugim półfinale zespól gospodarza Arkas Izmir zmierzy się z greckim Patras.
W ekipie Izmiru występuje reprezentant Polski Piotr Gruszka, który jest wiodącą postacią w zespole.Właśnie dzięki dobrej postawie Gruszki, Izmir w miniony weekend sięgnął po Puchar Turcji.

Ponadto w tureckim zespole możemy znaleźć, reprezentanta Kanady Paula Duerdena, kadrowicza Hiszpanii Pedro Suelę Mendeza, a także innych zawodników którzy ocierają się o kadrę Turcji. Atutem Izmiru będzie własna hala, która może pomieścić 13-tysiecy widzów.

Jednak to może nie wystarczyć na grecki EA Patras, który ma bardzo solidną kadrę na czele z reprezentantem Bułgarii , leworęcznym Yordanovem, który dał się już we znakom polskim siatkarzom. W kadrze Petasu występuje także drugi atakujący Bułgarii Andrey Zhekov i reprezentant Czech Jakub Novotny.

Pojedynki turecko-greckie zawsze dostarczają kibicom sporo emocji, nie inaczej powinno być w dzisiejszym spotkaniu.

Jednak polskich kibiców głównie interesuje pojedynek Jastrzębskiego Węgla, dla którego może to być pierwszy pucharowy triumf .Podopieczni Roberto Santilli są bardzo zmotywowani. Mamy wielką szansę zapisać się trwale w historii polskiej siatkówki. Możemy tego dokonać, stać nas na zwycięstwo - przekonuje Robert Prygiel, który zapowiada twardą walkę o historyczny triumf. (...)

Jastrzębski Węgiel swój pojedynek rozpocznie o godzinie 17:30,a transmisje z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport.


Typy:Tomis Constanta - Jastrzebski Wegiel Under 185,5 1,72
EA Patras (1,5) - Arkas Izmir (0) 1 2,1
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...)
Tomis Constanta - Jastrzębski Węgiel S.A.
typ:2(-1,5seta)
kurs: 1,5

W pucharze CEV, ciekawie zapowiada się spotkanie Cuneo z Panathinaikosem. Muszę powiedzieć, że trudno mi jest tu znaleźć faworyta, zastanawiam się nad jakimś overem, unibet wystawił 188,5 po 2.0, jak nie znajde gdzieś niższej lini po podobnym kursie to taki zakład zagram.
(...)Lokomotiv (-1,5seta) @ 1,5
No w końcu wszystko trafione✅, ale nie bez problemów, Jastrzębski trochę się męczył z Rumunami, ale ostatecznie potrafili wygrać i jutro z zespołem Piotra Gruszki zagrają o wygraną w pucharze, mam nadzieje ze z dobrym skutkiem i wrócą do Jastrzębia z trofeum. Wszedł także over w meczu Cuneo-Panathinaikos, choć Włosi prowadzili pewnie 2-0 to jednak ponieśli porażkę i to zdecydowanie w TB, Lokomotiv nie miałem okazji obejrzeć ale śledziłem skrupulatnie livescore i wnioskując z samych cyferek to Hiszpanie postawili trudne waunki Rosjanom, na początek wygrali pierwszą pratię a potem prowadzili wysoko w czwartym secie, 13-7 jednak ostatecznie przegrali do 23.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
EA Patras - Tomis Constanta 2 2,00 | (+1.5) 2 1,50 Unibet
Nie mogę przejść obok takiego kursu na rumuński zespół szczególnie po tym co zobaczyłem w wykonaniu obu drużyn podczas wczorajszych meczy półfinałowych. Grecki zespół zagrał fatalnie. Gospodarze całkowicie ich zdemolowali i nie spodziewałem się, że zagrają tak fatalnie mimo kilku bardzo dobrych graczy w składzie. Jeśli chodzi o rumuński zespół to muszę przyznać, że zaskoczyli mnie bardzo na plus. Postawili bardzo trudne warunki dla Jastrzębskiego Węgla i do końca musieli walczyć Jastrzębianie aby ten mecz wygrać. Wystarczy spojrzeć na wyniki poszczególnych setów we wczorajszym meczu. W pierwszym secie porażka 25:23 a w drugim dopiero 35:33 wygrali siatkarze Jastrzębskiego Węgla.W poczynaniach Tomisu widać, że bardzo im zależy na osiągnięciu sukcesu w tym Final Four. Dotarcie do tej fazy i tak już jest bardzo dużym sukcesem i dzisiaj na pewno nie stoją na przegranej pozycji. Grają na prawdę bardzo solidną siatkówkę jak na tak mało znany zespół i na pewno są w stanie ograć grecki zespół, który jeśli zagra tak jak wczoraj fatalnie to polegnie w dzisiejszym meczu.


Arkas Spor Izmir - Jastrzębski Węgiel (+1.5) 2 1,72 | 2 2,40 Unibet
Kurs 2,40 na Jastrzębski Węgiel ? Nie mogę przejść obok tego. Arkas wczoraj bez problemów poradził sobie z Patras, ale to grecy zagrali bardzo słaby mecz nie stawiając wysokiej poprzeczki tureckiemu zespołowi. Dzisiaj dopiero będzie można się przekonać o sile tego zespołu bo po drugiej stronie siatki stanie równorzędny rywal a może nawet kadrowo silniejszy i nie rozumiem takiego wysokiego kursu na Jastrzębian. Na pewno za gospodarzami stoi atut własnej hali, ale to nie powinno większego problemu sprawić gościom, ponieważ wielokrotnie pokazali, że na wyjazdach potrafią ogrywać nawet najlepszych jak choćby Sisley parę tygodni temu. Na pewno oba kluby bardzo zmotywowane, aby zdobyć to trofeum. Myślę, że atutem Jastrzębian może być doświadczenie zawodników oraz ogranie w europejskich pucharach. Na pewno również sercem jestem za jedynym naszym klubem w tej fazie rozgrywek i wreszcie po latach posuchy mam nadzieję, że odniesiemy zwycięstwo w europejskich pucharach mimo, że jest to najbardziej prestiżowe trofeum a kurs na handicap +1.5 biorę z pocałowaniem ręki !
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
EA Patras - Tomis Constanta 2 2,00 ✅✅✅| (+1.5) 2 1,50 ✅✅✅ Unibet
Nie mogę przejść obok takiego kursu na rumuński zespół szczególnie po tym co zobaczyłem w wykonaniu obu drużyn podczas wczorajszych meczy półfinałowych. Grecki zespół zagrał fatalnie. Gospodarze całkowicie ich zdemolowali i nie spodziewałem się, że zagrają tak fatalnie mimo kilku bardzo dobrych graczy w składzie. Jeśli chodzi o rumuński zespół to muszę przyznać, że zaskoczyli mnie bardzo na plus. Postawili bardzo trudne warunki dla Jastrzębskiego Węgla i do końca musieli walczyć Jastrzębianie aby ten mecz wygrać. Wystarczy spojrzeć na wyniki poszczególnych setów we wczorajszym meczu. W pierwszym secie porażka 25:23 a w drugim dopiero 35:33 wygrali siatkarze Jastrzębskiego Węgla.W poczynaniach Tomisu widać, że bardzo im zależy na osiągnięciu sukcesu w tym Final Four. Dotarcie do tej fazy i tak już jest bardzo dużym sukcesem i dzisiaj na pewno nie stoją na przegranej pozycji. Grają na prawdę bardzo solidną siatkówkę jak na tak mało znany zespół i na pewno są w stanie ograć grecki zespół, który jeśli zagra tak jak wczoraj fatalnie to polegnie w dzisiejszym meczu.
Co tu dużo pisać ? izzzzzi $$$ ???? Tomis wygrał bez większych problemów, jedynie w 3 secie chyba za wcześnie uwierzyli w wygraną bo prowadzili już 14:7 i roztrwonili, ale liczy się efekt końcowy. Duże brawa należą się temu klubowi bo dla nich to na pewno jest bardzo duży sukces.
Jedziemy dalej z typami ????

Lokomotiv Belgorod - Panathinaikos 2 1,50 Unibet
Panathinaikos wczoraj jedną nogą był już poza finałem, gdy po bardzo słabym początku meczu dość gładko poczynali sobie z nimi siatkarze włoskiego Cueno i gdy prowadzili 2:0 w setach wydawało się, że gospodarz będzie musiał powalczyć jedynie o brązowy medal jednak to nie jest podobne do greków, którzy w dużej mierze dzięki 10 tysiącom kibiców od 3 seta zaczęli grać zupełnie inną siatkówkę z którą Cueno nie potrafiło sobie poradzić już do końca meczu i tym samym gospodarze zdołałi wyciągnąć wynik i zwyciężyć co na pewno ich bardzo podbudowało.
Lokomotiv w swoim meczu pokonał hiszpański zespół z Almerii, ale w moim odczuciu zagrał bardzo średni mecz i do końca musieli walczyć o zwycięstwo. W pewnym momencie 4 seta Almeria miała dosyć wysoką przewagę, ale siatkarze z Belgorodu zdołali wyciągnąć wynik i tym samym zwyciężyli 3:1. Dzisiaj w hali ma być aż 15 tyś. kibiców Panathinaikosu. Wczoraj przekonaliśmy się o tym, że jest to ich 12 zawodnik, bo gdyby nie ten wspaniały doping to lider greckiej ligi nie podniósłby się przy 2:0 dla Cueno. Myślę, że dzisiaj wyjdą jeszcze bardziej zmotywowani gospodarze i niesieni dopingiem swoich kibiców odniosą triumf w Pucharze CEV.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Arkas Spor Izmir - Jastrzębski Węgiel (+1.5) 2 1,72 ✅✅✅| 2 2,40 ⛔⛔⛔Unibet
Kurs 2,40 na Jastrzębski Węgiel ? Nie mogę przejść obok tego. Arkas wczoraj bez problemów poradził sobie z Patras, ale to grecy zagrali bardzo słaby mecz nie stawiając wysokiej poprzeczki tureckiemu zespołowi. Dzisiaj dopiero będzie można się przekonać o sile tego zespołu bo po drugiej stronie siatki stanie równorzędny rywal a może nawet kadrowo silniejszy i nie rozumiem takiego wysokiego kursu na Jastrzębian. Na pewno za gospodarzami stoi atut własnej hali, ale to nie powinno większego problemu sprawić gościom, ponieważ wielokrotnie pokazali, że na wyjazdach potrafią ogrywać nawet najlepszych jak choćby Sisley parę tygodni temu. Na pewno oba kluby bardzo zmotywowane, aby zdobyć to trofeum. Myślę, że atutem Jastrzębian może być doświadczenie zawodników oraz ogranie w europejskich pucharach. Na pewno również sercem jestem za jedynym naszym klubem w tej fazie rozgrywek i wreszcie po latach posuchy mam nadzieję, że odniesiemy zwycięstwo w europejskich pucharach mimo, że jest to najbardziej prestiżowe trofeum a kurs na handicap +1.5 biorę z pocałowaniem ręki !
Lokomotiv Belgorod - Panathinaikos 2 1,50 Unibet ⛔⛔⛔
Panathinaikos wczoraj jedną nogą był już poza finałem, gdy po bardzo słabym początku meczu dość gładko poczynali sobie z nimi siatkarze włoskiego Cueno i gdy prowadzili 2:0 w setach wydawało się, że gospodarz będzie musiał powalczyć jedynie o brązowy medal jednak to nie jest podobne do greków, którzy w dużej mierze dzięki 10 tysiącom kibiców od 3 seta zaczęli grać zupełnie inną siatkówkę z którą Cueno nie potrafiło sobie poradzić już do końca meczu i tym samym gospodarze zdołałi wyciągnąć wynik i zwyciężyć co na pewno ich bardzo podbudowało.
Lokomotiv w swoim meczu pokonał hiszpański zespół z Almerii, ale w moim odczuciu zagrał bardzo średni mecz i do końca musieli walczyć o zwycięstwo. W pewnym momencie 4 seta Almeria miała dosyć wysoką przewagę, ale siatkarze z Belgorodu zdołali wyciągnąć wynik i tym samym zwyciężyli 3:1. Dzisiaj w hali ma być aż 15 tyś. kibiców Panathinaikosu. Wczoraj przekonaliśmy się o tym, że jest to ich 12 zawodnik, bo gdyby nie ten wspaniały doping to lider greckiej ligi nie podniósłby się przy 2:0 dla Cueno. Myślę, że dzisiaj wyjdą jeszcze bardziej zmotywowani gospodarze i niesieni dopingiem swoich kibiców odniosą triumf w Pucharze CEV.
Szkoda porażki Jastrzębskiego, bo znakomitym akcentem mógłby się zakończyć dzień polskich sportowców :-D
Mecz był bardzo wyrównany i mógł się skończyć już w IV secie, gdyby Jastrzębianie przycisnęli w końcówce seta. Tak samo było w V secie, gdy w pewnym momencie gospodarze odskoczyli i już nie było szans dogonienia. Handicap +1.5 wszedł gładko ten kto skorzystał to może liczyć $$$, ale i tak jest się z czego cieszyć bo wraz z Arkasem Izmir Chellenge Cup zdobył Piotr Gruszka ;)
Humor popsuł trochę Panathinaikos, który tak jak wczoraj rozpoczął mecz bardzo słabo, ale siatkarze Lokomotivu nie popełnili błędu Cueno i nie dali wydrzeć zwycięstwa.
Ogólnie weekend znakomity, bo udało mi się wypracować bardzo duży plus ????
Volleyball - I LOVE THIS GAME $$$$$ :-D

Pozdrawiam
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Siatkarze Jastrzębskiego Węgla na pierwszy triumf w europejskich pucharach, będą musieli poczekać do przyszłego sezonu.Podopieczni Roberto Santilliego,po bardzo wyrównanym spotkaniu ulegli zespołowi Piotra Gruszki 3-2,tym samym puchar został u gospodarzy turnieju.

Pierwszy set zdecydowanie należał do JW,na pierwszą przerwę techniczną Jastrzębianie schodzili z czteropunktowym prowadzeniem.Kluczem do zwycięstwa w tej partii była dobra,odrzucająca zagrywka,dobre przyjęcie Pawła Ruska,a także znakomita gra blokiem,na któren wielokrotnie nadziewał się Piotr Gruszka, który w połowie pierwszego seta został zmieniony.

Druga partia to wymania ciosów z obydwóch stron,na pierwsze trzypunktowe prowadzenie wyszli gracze Izmiru za sprawą Gruszki,który dwukrotnie zablokował Roberta Prygla.
Na drugą przerwę techniczną gospodarze schodzili z trzypunktowym prowadzeniem. Jastrzębianie jednak potrafili wrócić do gry, doprowadzili do stanu po 21,jednak błędy w przyjęciu i kilka bloków Izmiru spowodowały,że Arkas wygrał seta do 21.

Trzecią partię podobnie jak pierwszą Jastrzębianie rozpoczęli od mocnego uderzenia.Polacy przez cały set kontrowali przebieg wydarzeń na boisku.Arkas nie potrafił poradzić sobie ze skutecznym blokiem Jastrzębian,ponadto gospodarze popełniali sporo niewymuszonych błędów.Dodatkowo siatkarzom Izmiru puściły nerwy,po żółtej kartce otrzymali trener,oraz jeden z zawodników z pola, dzięki czemu Jastrzębianie otrzymali dwa punkty.

Jednak nie załamało to graczy Izmiru,na czwartą partię gospodarze,niesieni dopingiem miejscowych kibiców,szybko uzyskali kilkupunktowe prowadzenie.Jednak prawdziwych emocji dostarczyła nam końcówka seta,w której Jastrzębianie się nie popisali,najpierw zagrywkę popsuł Samcia,a w kolejnej akcji zablokowany został Robert Prygiel.

W piątym secie rozgrywający obydwóch zespołów, ciężar gry kierowali na swoich najlepszych atakujących,szczególnie dobrze w początkowej fazie TB poczynał sobie Prygiel, który kończył wszystkie ataki.
Na pierwszą przerwę techniczną Jastrzębianie schodzili z jednopunktowym prowadzeniem,które jak się później okazało było ostatnim.Po błędach w przyjęciu Pawła Ruska,Izmir wyszedł na trzypunktowe prowadzenie,którego nie oddal już do końca.

Na pociesznie nagroda indywidualna dla najlepszego Libero,powędrowała do Pawła Ruska.

Na uwagę zasługują również kibicie Jastrzębskiego Węgla,którzy przebyli ponad 2500 km by dopingować swój zespół.

W finale pocieszenia rumuński Tomis Constanta nie dał najmniejszych szans EA Patras,który rozbił szybko w trzech setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom