>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Finał Złotego Kasku w Bydgoszczy (27.07)

Status
Zamknięty.
D 762

Dornfelder

Użytkownik
Lista startowa z kursami na zwycięstwo w zawodach:

1595844584338.png


Parę typów ode mnie:

Krakowiak N. vs. Brzozowski K. 1 @2.01 STS
Brzozowski jak na razie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Nawet na swoim domowym torze jest bardzo wolny i nie potrafi nawiązać walki z silniejszymi rywalami. Norbert całkiem nieźle rozpoczął sezon w Ekstralidze stając się tym, czego Falubazowi brakowało, czyli pewnych paru punktów od formacji juniorskiej, a należy pamiętać, że poziom Ekstraligi i NPLŻ dzieli niemal przepaść. Jeszcze sezon temu słyszałem głosy, że Kamil to jest bardzo mocny polski senior, ale na drugą ligę. Byłem bardzo sceptyczny, co do tych słów, bo sądziłem, że stać go na status wyróżniającego się zawodnika w NPLŻ. Pierwsze kolejki bardzo szybko go zweryfikowały i nie potrafię znaleźć żadnych pozytywnych aspektów jego jazdy w tych występach.

Dominik Kubera TOP 3 @3,75 STS
Zdecydowanie za wysoki kurs, można śmiało zagrać za mniejsze pieniądze. Dominik potwierdza, że jest najlepszym juniorem w lidze i potrafi nawiązać walkę z każdym. Pamiętajmy, że jest to turniej jednodniowy, więc tutaj zaważy dyspozycja dnia. Zawodnicy pokroju Kasprzaka czy Przedpełskiego po gorszych dwóch startach mogą sobie odpuścić resztę zawodów, czego nie mogę sobie wyobrazić w przypadku Dominika.

Hampel J. - Buczkowski K. 1 @1,40
Cierniak M. - Brzozowski K. 1 @1,37
AKO: 1,92 STS
Lekki dubelek dla mniej odważnych. Na torze w Bydgoszczy start jest niesamowicie ważny i Hampel powinien się na nim doskonale odnaleźć. Buczkowski od początku sezonu prezentuje poziom niższy niż akceptowalny u podstawowego seniora ekstraligowego. Cierniak jest absolutną rakietą w tym sezonie. W pierwszej lidze jeździ jak chce, w najbliższych dniach będzie na pewno występować w Ekstralidze jako gość. O Brzozowskim wypowiadałem się już wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
A 332,3K

adams235

Znawca - Żużel
Rano polapalem takie perelki
Hampel -Buczkowski 1 sts kurs 1.57

Buczkowski -Wozniak 2 sts kurs 2.1

Przedpelski-Buczkowski 1 sts kurs 1.75

Woryna-Jamrog 2 sts kurs 1.9

Ide w strone przeciwko Buczkowskiemu ktory po wczorajszym upadku nie wygladal za ciekawie moim zdaniem....no i Wozniak u siebie mimo braku formy warto jego grac
Warto szukac tez w kierunku Jamroga cos facet walczy o sklad i zuzlowe zycie w tym sezonie wiec bedzie mega zmotywowany😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Rano polapalem takie perelki
Hampel -Buczkowski 1 sts kurs 1.57

Buczkowski -Wozniak 2 sts kurs 2.1

Przedpelski-Buczkowski 1 sts kurs 1.75

Woryna-Jamrog 2 sts kurs 1.9

Ide w strone przeciwko Buczkowskiemu ktory po wczorajszym upadku nie wygladal za ciekawie moim zdaniem....no i Wozniak u siebie mimo braku formy warto jego grac
Warto szukac tez w kierunku Jamroga cos facet walczy o sklad i zuzlowe zycie w tym sezonie wiec bedzie mega zmotywowany😉
tyle ,że dziś upalnie w bydgoszczy i szykuje się beton ,a jamróg ma fatalne pola startowe a na trasie będzie wg mnie niewiele mijanek.
 
A 332,3K

adams235

Znawca - Żużel
No tak jest to typ najbardziej ryzykowny a i Woryna musi w koncu odpalic...mimo to zaryzykuje dorzucam jeszcze
Krakowiak-Miskowiak 1 fortuna kurs 1.75

Krakowiak-Brzozowski 1 fortuna kurs 2.11
Kursy bardzo ladne,jazda Krakowiaka i pewna i dojrzala starty chlopak ma w miare wiec podejme ryzyko😉
 
Ostatnia edycja:
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
a które pola w bydgoszczy chodzą najlepiej? Mi sie wydaje ze nikt do Bartka nie bedzie miał podjazdu tym bardziej ze liczy sie 5 biegów a nie jak to w roznych bywa finał a tam czesto moze sie wszystko przewrócić..
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą ż Woryna musi odpalić i zagram go z poobijanym Buczkowskim!!
Buczkowski-Woryna 2 @2.4 eWINNER
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
D 440

Doctor0

Użytkownik
Stawiam na zwycięstwo Zmarzlika. Na początku sezonu było nieciekawie, ale teraz Bartosz się rozkręcił. Jedyny, który może mu namieszać to moim zdaniem Smektała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom