>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finał Pucharu Polski Bełchatów 1 maja 12:00

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zapraszam do podawania swoich typów i analiz do meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski.

Oto pary ćwierćfinałowe:

13 marca
17:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 2,50 - 3,00 - 2,65
20:30 Kolporter Korona Kielce - Lech Poznań 2,00 - 3,15 - 3,40

14 marca
15:00 Radomiak Radom - Cracovia Kraków 3,65 - 3,20 - 1,90
20:30 Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk 2,60 - 3,00 - 2,55

Kursy wg Bwin
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kolporter Korona Kielce – Lech Poznań

Dzisiejszego wieczoru w ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski zmierzą się obecnie główni faworyci do zdobycia tego trofeum. Niewątpliwie po odpadnięciu we wcześniejszych fazach Legii i Wisły to wielu za zwycięzcę rozgrywek upatruje lepszego z tej właśnie pary.
Piłkarze Korony rundę wiosenną rozpoczęli od zdobycia kompletu oczek i choć ich zwycięstwa były skromne (2x 1:0) to gra stała na dosyć wysokim poziomie. Co innego z drużyną Lecha. Zarówno kibice jak i działacze oczekują od tej drużyny sukcesów, jednak team prowadzony przez trenera Smudę zawiódł oczekiwania swoich ulubieńców. Remis 1-1 z Wisłą Płock oraz porażka na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin 0-2 raczej przekreślają ich szanse na awans do europejskich pucharów poprzez ligę. Tak więc Puchar Polski pozostaje ich jedyną szansą na start w przyszłorocznej edycji Pucharu UEFA. Dzisiejszy mecz na pewno jest bardzo ważny dla Kolejorza, gdyż jeśli przegrają to szanse na awans mogą znacznie zmaleć, a dodatkowo zagrożony utratą pracy jest Franciszek Smuda, który nie spełnia oczekiwań działaczy klubu. Co ciekawe dzisiejszy mecz będzie swego rodzaju rozpracowaniem rywala przed meczem ligowym, gdyż obie drużyny zmierzą się ze sobą po raz kolejny już za kilka dni, z tym że zagrają wtedy w Poznaniu. Który mecz dla kogo okaże się ważniejszy? O tym przekonamy się dopiero w sobotni wieczór jednak aktualnie obie drużyny maksymalnie chcą się skupić na dzisiejszym spotkaniu.
Trener Kielczan Ryszard Wieczorek, nie będzie mógł dziś skorzystać z Krzysztofa Gajtkowskiego, który jest jeszcze nie w pełni sił po długiej kontuzji oraz z Tomasza Nowaka, który także narzeka na uraz. Trochę problemów ze składem mają przyjezdni. W meczu z Zagłębiem kontuzji nabawili się podstawowi gracze: Zakrzewski, Wojtkowiak. Kontuzjowani od dłuższego czasu są także Drzymont i gwiazda zespołu Peruwiańczyk Quinteros. Mimo tych kilku absencji trener Smuda zapowiada walkę swoich piłkarzy o jak najlepszy wynik w meczu z Koroną.
Jesienią obie drużyny spotkały się w Kielcach w meczu ligowym, a padł wtedy remis 2:2. Widowisko stało na wysokim poziomie, a kibiców Lecha dopingowała grupa kilkuset fanów. Mam nadzieję, że dzisiejszego wieczoru będzie podobnie. Kibice stworzą odpowiednią atmosferę na trybunach, a piłkarze dodatkowo umotywowani grą o wysoką stawkę wespną się na wyżyny swoich umiejętności i ostatecznie mecz który odbędzie się na wspaniałym stadionie w Kielcach będzie obfitował w dużą liczbę bramek.

Przypuszczalne składy:
Korona: Mielcarz – Golański, Szyndrowski(Djoković), Hernani, Bednarek – Bonin, Hermes, Zganiacz, Sobolewski (Kaczmarek) – Robak, Kowalczyk

Lech: Kotorowski – Kikut, Bosacki, Tanevski, Dobrew – Murawski, Injać – Zając, Reiss, Wilk – Pitry


Mój typ: więcej niż 2,5 bramek – 1,80 Bwin ⛔
Wynik: 1-0
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Radomiak-Cracovia

nie wiem co mam napisać. jedno mogę powiedzieć, lepiej odpuście sobie granie tego spotkania. Cracovia jest rozchorowana. Dzisiejszas prasa donosi, że kilku piłkarzy ma jakiegoś wirusa i kiepsko z nimi. Po drugie pasy w rozgrywkach pozaligowych to zawsze wykręcają jakiś numer. Więc tak jak mowie omińcie ten mecz szerokim łukiem......
 
W 2

wislak

Forum VIP
Radomiak Radom - Cracovia Kraków

Typ: 1/1 ⛔ eh a początek taki super :/
Kurs: 4.95
Expekt


Własnie przeczytałem artykuł na interii:
Aż jedenastu piłkarzy pierwszego składu Cracovii, w tym dwóch bramkarzy dopadł wirus, przez który nie mogą uczestniczyć w normalnych zajęciach. Mimo to PZPN nie zgodził się na przełożenie środowego spotkania &quot;Pasów&quot; z Radomiakiem Radom w 1/4 finału Pucharu Polski!
Na expie piekny kursik na gospodarzy. Wg mnie Radomiak po swietnych występach jesienią na pewno bedzie gral na maxa, bo przeciez to ich główny cel sezonu. PP jest w tej chwili dla nich najwazniejszy. Nie licząc tego ze w Cracovii nie bedzie bramkarzy &quot;normalnych&quot; (pewnie jakis 3. junior) i kilku kluczowych zawodnikow to jeszcz RR gra u siebie. To jedyna szansa Radioman, bo w Krakowie z CK w pełnym składzie na pewno bedzie wiele trudniej. Są w stanie ograc pierwszoligowców. Mysle ze jak to zwykle bywa z zespolami z nizszych lig, Radomiak zaatakuje na samym początku a potem bedzie tylko kontrolował gre. Sądze ze typ 1/1 jak najbardziej wskazany ????

pzdr

⚽ ⚽ ⚽
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
14.03.07r. Stadion Ruchu w Chorzowie ul.Cicha 6

[center:c6d702f00b]
[/center:c6d702f00b]

[center:c6d702f00b]Ruch Chorzów-Groclin Grodzisk Wlkp.[/center:c6d702f00b]

Typ:1
Kurs:2,45
Buk:BAH
Analiza:

W meczu 1/4 Pucharu Polski zajmujący miejsce 1 w II lidze Ruch Chorzów zmierzy się z 8 drużyną Orange Ekstraklasy.Ruch rozegrał jeden mecz w tej rundzie i wygrał na własnym stadionie z Górnikiem Polkowice 1-0,zaś Groclin rozegrał dwa mecze:0-0 z Widzewem na włąsnym boisku i wygrana 1-0 z Legią w Warszawie.Napweno drużynaRuchu znacznie się wzmocniła ponieważ przybyli tacy piłkarze jak:Mamia Dżikia,Ariel Jakubowski,Remigiusz Jezierski,Robert Mioduszewski,Krzysztof Nykiel,Matko Perdijić i... weteran naszych boisk Dariusz Gęsior który przed przyjściem do &#39;&#39;Niebieskich&#39;&#39; reprezentował barwy właśnie Groclinu.Napisze też o wzmocnienia klubu z Wielkopolski,przybyli:Takesure Chinyama,Filip Ivanovski(zdecydownie najlepszy transfer za który klub zapłacił okolo.800 tys.euro),Radosław Majewski.Napweno piłkarze Ruchu podejda do tego meczu bardzo zmotywowani,chcą się pokozac i udowodnić że należy im się miejsce w szeregach Ekstraklasy,przypomnę że ekipa Ruchu ograła w... Krakowie Wisłę 2-1 to już jest bardzo duża sztuka.Dla piłkarzy Groclinu najważniejsza jest chyba liga ale będą także walczyc na maxa w PP ponieważ zwycięzca zagra w Pucharze UEFA.W ostatnich starciach Ruchu z Groclinem padły wyniki:1-1 w Grodzisku(gole:Moskały dla Groclinu i Śrutwy dla Ruchu) i także 1-1 w Chorzowie gole:dla Ruchu Bizacki zaś dla Groclinu na trzy minuty przed końcem Radosław Soboloewski.Przejdzmy teraz do składów obu zespołów.
Oto poównanie poszczególnych formacji:
Bramkrze:
Zarówno Aleksander Ptak jak i Sebastian Przyrowski ustępowali w przeróżnych klasyfikacjach pierwszoligowych Robertowi Mioduszewskiemu, który zimą wzmocnił skład &quot;niebieskich&quot;. A skoro popularnego &quot;Miodka&quot;, przynajmniej na pierwszy mecz ligowy z Polkowicami, na ławce posadził Sebastian Nowak, wydaje się, że pozycja bramkarza to raczej mocniejszy punkt Ruchu niż Groclinu.Moja ocena:✅ Ruchu
Obrona:
Grający od lat na wysokim, pierwszoligowym poziomie Igor Kozioł i Radek Mynarz, oraz powołany niedawno do kadry Macedonii Vlade Lazarevski tworzą trudną do przejścia formację Groclinu. Trudno porównywać na ich tle Marcina Makucha, Michała Osińskiego, Grzegorza Barana, czy Ireneusza Adamskiego,jednak należy pamiętać, że o defensorów &quot;niebieskich&quot; pytały najlepsze kluby I-ligowe. I nic dziwnego - lider drugiej ligi jak do tej pory stracił najmniej goli w lidze! Moja ocena:✅Lekka przewaga Groclinu
Pomoc:
Michał Pulkowski i Grzegorz Bonk jak do tej pory bardzo dobrze radzą sobie na boiskach zaplecza ekstraklasy, a ich rola w drużynie wydaje się być tym większa, że &quot;niebiescy&quot; słyną z kombinacyjnego rozgrywania piłki. O miejsce w składzie wciąż walczy wieloletni pierwszoligowiec Mamia Dżikija. Mimo to wydaje się, że każdy z wymienionych piłkarzy mógłby jeszcze wiele nauczyć się od doświadczonego Piotra Świerczewskiego, któremu pomaga utalentowany Michał Goliński. Grodziszczanie,mogą liczyć na szybkość skrajnych pomocników w osobach byłego reprezentanta Polski Piotra Piechniaka, czy błyskotliwego Jarosława Lato.Czy jednak któryś z nich może czuć się piłkarzem lepszym od doświadczonych Wojciecha Grzyba i Tomasza Sokołowskiego?Moja ocena: plus:Groclin ma jednak troszkę lepszą drugą linie od zespołu z Chorzowa
Atak:
Niezbyt silna strona podopiecznych Macieja Skorży, którzy dotychczasowe ligowe punkty bardziej zawdzięczają grze &quot;na zero z tyłu&quot;, niż popisom nominalnych napastników. Przebudził się Adrian Sikora.Asem Skorży może być Piotr Rocki, ale również on genialny mecz potrafi rozegrać na przemian z fatalnym. Sprowadzony z wielką pompą Macedoniczyk Filip Ivanovski narazie niczym nie zaimponował. Natomiast rywalizacja w ataku drużyny chorzowskiego Ruchu jest ogromna. Najlepszy snajper tego sezonu Przemysław Łudziński usiadł kilka dni temu na ławce, bo nie zdołał wywalczyć miejsca w wyjściowej jedenastce kosztem Remigiusza Jezierskiego (gol i niezła forma w debiucie) i utalentowanego Piotra Ćwielonga. Przebudzenie zapowiada Grażvydas Mikulenas.Moja ocena: ✅ dla Ruchu.
Mecz rozgrywany jest przy ul.Cichej-lecz ulica cicha cichą nie bywa.Panuje tam znakomita atmosfera i nawet srodek tygodnia nie odstraszy fanów Ruchu.Wg mnie Ruch po bardzo zaciętym meczu wygra ten mecz.

Trzymam mocno kciuki za ekipę &#39;&#39;NIEBIESKICH&#39;&#39;


PS.Co do porównania poszczególnych formacji korzystałem ze strony: http://www.ruch.chorzow.pl ale ocena jest moja

pzdr :spokodfhgfh:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk Wlkp
Typ: under 2,5
Kurs: 1,6
Buk: Expekt


W dwóch ligowych meczach z udziałęm Groclinu tej wiosny padł 1 gol ! Dyskobolia zdecydowanie stawia na defensywę, czasami zapominając, że piłka nożna polega na strzelaniu bramek. Widać to było już jesienią, a teraz po zimowym okresie przygotowywawczym zespół Macieja Skorży jest jeszcze bardziej skuteczny w defesywie. Obrony grodziszczan nie sforsowała ani Legia ani Widzew, więc wątpie by zrobił to dość dobrze radzący sobie Ruch. Chorzowianie, po wycofaniu się Zawiszy, są niemal murowanym kandydatem do awansu. Pomimo to nie sądzę, by urządzili sobie festiwal strzelecki w meczu z Dyskobolią... Mecz zakończy się jednobramkową wygraną którejś z drużyn a może nawet bezbramkowym remisem. Tak czy inaczej nie potrafię sobie wyobrazić overa 2,5 w tym meczu :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ładnie koledzy rozpracowali dzisiejsze mecze :spokodfhgfh: i choć już taki typ padł to analizkę miałem napisaną trochę wcześniej więc go podam:

Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk
W środowy wieczór na stadionie przy ulicy Cichej w Chorzowie, w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski zmierzą się drużyny Ruchu Chorzów i Dyskobolii Grodzisk. Mecz zapowiada się bardzo interesująco gdyż zmierzą się w nim dwie drużyny, których celem jest zdobycie tego trofeum. Niebiescy od zwycięstwa rozpoczęli rundę wiosenną 2 ligi i wydaje się, że po wycofaniu z rozgrywek Zawiszy to właśnie oni zmierzają pewnym krokiem do Ekstraklasy, dlatego też będą mogli się skupić na dzisiejszym spotkaniu. Dla drużyny należącej do prezesa Zbigniewa Drzymały, zdobycie Pucharu Polski jest na ten sezon sprawą priorytetową. Drużyna w lidze zajmuje niską pozycję, przez ogromną liczbę zremisowanych spotkań i poprzez rozgrywki ligowe na awans do europejskich pucharów raczej nie mają już szans, dlatego też czas najwyższy skupić się na krajowym pucharze. Ostatnie ligowe zwycięstwo Dyskobolii nad Legią w Warszawie na pewno dodało pewności siebie zawodnikom i kto wie czy właśnie tego oni nie potrzebowali. Początek rundy w Pucharze Ekstraklasy rozpoczęli w świetnym stylu jednak pierwsza kolejka ligowa i zremisowany mecz z Łódzkim Widzewem był w ich wykonaniu totalnym niewypałem. Wydaje się, że teraz może być już tylko lepiej.
Dzisiejsze spotkanie wzbudza wiele emocji na śląsku, gdyż w Chorzowie dawno nie grano o taką stawkę. Tak więc na stadionie przy ulicy Cichej możemy się spodziewać licznej rzeszy fanów Niebieskich, na których doping piłkarze zawsze mogą liczyć.
Porównując składy obu drużyn i ostatnie mecze w ich wykonaniu uważam iż w tym spotkaniu każdy wynik jest możliwy, jednakże ze względu na fakt iż Grodziszczanie przyjadą zapewne nastawieni na grę defensywną i ewentualne szybkie kontrataki z udziałem takich zawodników jak Sikora, Rocki, czy nawet nowo sprowadzony Chinayama sądzę, że kibice w Chorzowie będą świadkami wyrównanego pojedynku, który zakończy się wynikiem underowym, a możliwe że nawet remisem.

Przypuszczalne składy:
Ruch: Mioduszewski – Makuch, Klaczka, Adamski, Osiński – Sokołowski, Pulkowski, Bonk, Grzyb – Mikulenas, Ćwielong

Dyskobolia: Ptak – Mynar, Lacić, Kozioł, Lazarevski – Piechniak, Świerczewski, Goliński, Sokołowski, Lato – Sikora

Mój typ: mniej niż 2,5 bramek – 1,75 Bwin
✅
Wynik: 0-1
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Gram w Expekcie - kurs na dobrym poziomie, a oferta przebogata i nie interesują mnie inne buki netowe. Ale kurs na ten under w Bwin to jest masakra... 15 groszy więcej...

Grzech nie zagrac undera. Nie wyobrażam sobie wałka... Widać to po mojej i TBMa analizie - argumenty bardzo podobne, a opinie pisane przecież przez 2 różne osoby. Dawno nie widziałem tak pewnego kursu under-/overowego bijącego pod 2 zł...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk Wlkp 0:1
79&#39; [0 - 1] P. Swierczewski

Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk Wlkp ✅
Typ: under 2,5
Kurs: 1,6
Buk: Expekt
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wyniki pierwszych meczów 1/4 finału:

13 marca
Wisła Płock - Arka Gdynia 1:1 (1:0)
Kolporter Korona Kielce - Lech Poznań 1:0 (0:0)

14 marca
Radomiak Radom - Cracovia Kraków 1:3 (1:1)
Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk 0:1 (0:0)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tym tygodniu odbędą się rewanżowe mecze 1/4 finału Pucharu Polski oto notowania u bukmacherów na te spotkania:

3 kwietnia 2007
17:00 Lech Poznań - Korona Kielce 2,10 - 3,15 - 3,15
19:00 Cracovia Kraków - Radomiak Radom 1,20 - 5,55 - 11,00

4 kwietnia 2007
17:30 Dyskobolia Grodzisk - Ruch Chorzów 1,60 - 3,45 - 5,00

Mecz Arka Gdynia - Wisła Płock odwołany z powodu zawieszenia Arki Gdynia w rozgrywkach piłkarskich.

Zapraszam do podawania swoich typów wraz z analizami na mecze rewanżowe Pucharu Polski ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Lech Poznań - Korona Kielce

Do bardzo ciekawego pojedynku dojdzie dziś na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu na którym to zmierzą się ekipy miejscowego Lecha i gości ze Świętokrzyskiego - Korony Kielce. Niewątpliwie wynik pierwszego spotkania 1:0 dla Korony stawia przyjezdnych w roli faworytów do awansu. Jednakże dzisiejsze spotkanie zarówno dla piłkarzy Kolejorza a przede wszystkim dla ich trenera Franciszka Smudy będzie bardzo ważne. Głośno mówi się o tym, że jeśli Lech nie pokona Korony to Franz po sezonie straci pracę i w Poznaniu będziemy mieli nowego szkoleniowca. Dlatego też uważam iż w dzisiejszym meczu ci piłkarze na których do tej pory stawiał Smuda będą chcieli zagrać jak najlepiej tak aby na jego miejsce nie przysłano innego trenera u którego dla przykładu nie mieli by miejsca w wyjściowej jedenastce. Taką ciekawostką jest jeszcze fakt iż Lech jako jedyna drużyna w polskiej ekstraklasie rozgrywa swoje mecze piłkami Puma. Co prawda może jest to mało istotny czynnik, ale zauważyłem oglądając mecze Lecha, że grając na własnym stadionie, własnymi piłkami do których są przyzwyczajeni operują znacznie lepiej. Według mnie dzisiejsze spotkanie dostarczy wielu emocji, a lepszy w nim będzie Lech, ale czy wygrana pozwoli im awansować? Przekonamy się o tym po meczu ;)
Mój typ: 1 - 2,05 Bet-at-home ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyskobolia Grodzisk – Ruch Chorzów

W rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski zmierzą się ekipy Dyskobolii Grodzisk i Ruchu Chorzów. Pierwsze spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem piłkarzy z Wielkopolski 1:0 jednakże było ono niezwykle cenne, gdyż teraz to właśnie oni są zdecydowanymi faworytami do awansu. W Grodzisku cel na ten sezon pozostał jeden. Zdobyć Puchar Polski i dzięki temu zakwalifikować się do rozgrywek Pucharu UEFA. Sądząc po wspaniałych wynikach jakie w Pucharach notuje Dyskobolia, szanse na zdobycie trofeum na pewno są, a i piłkarze mają o co grać, gdyż prezes Drzymała obiecał wysokie premie za awans do europejskich rozgrywek. Jak wiemy Grodzisczanie są w tym sezonie drużyną, która najczęściej odnotowuje remisy. I właśnie przez słabą postawę w meczach domowych ze słabszymi rywalami nie są w tabeli ligowej na wysokiej pozycji, a znajdują się w jej środku. Dziś do Grodziska przyjeżdża Chorzowski Ruch. Drużyna na pewno silna, w końcu jest liderem II ligi, jednakże nie na tyle aby pokonać dziś Dyskobolię. Jednakże uważam, że Niebieskich stać na remis, który jeśli padnie będzie remisem 0-0 lub 1-1 ponieważ jakoś nie wyobrażam sobie wyższego bramkowego remisu w tym spotkaniu, a racji, że Dyskobolii ostatnio rzadko się zdarza rozgromić przeciwnika tak więc w tym meczu decyduję się na postawienie typu na małą ilość bramek ;)
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek – 1,75 Bwin ⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wyniki Ćwierćfinałowych spotkań Pucharu Polski:

3 kwietnia 2007
Lech Poznań - Korona Kielce 3:2 (0-1)
Awans: Korona Kielce

Cracovia Kraków - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Awans: Cracovia Kraków

4 kwietnia 2007
Dyskobolia Grodzisk - Ruch Chorzów 3:1 (1:1)
Awans: Dyskobolia Grodzisk

Mecz Arka Gdynia - Wisła Płock przełożony
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja chciałbym zamieścić tutaj analize meczu jednego Kibica który był na tym meczu

Poznaniacy wiedzieli przed tym meczem, że nie mogą pozwolić sobie na stratę bramki, bo wtedy musieliby zdobyć trzy gole. Dlatego od początku starali się grać dość uważnie w obronie. W 6. minucie mogli objąć prowadzenie, lecz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Wilka głową niecelnie uderzał Przemysław Pitry. Później z boiska wiało nudą. Gdy Lech wychodził z groźnie zapowiadającą się akcją, piłkarze z Kielc natychmiast przerywali je faulami taktycznymi. W kilku przypadkach lechici mieli sporo pretensji do sędziego Jarosława Żyro, który był wstrzemięźliwy jeśli chodzi o pokazywanie żółtych kartek. Goście sprawiali wrażenie, jakby chciałi zagrać poznaniakom na nerwach i wyprowadzić ich z równowagi. W 42. minucie Korona oddała pierwszy strzał na bramkę Krzysztofa Kotorowskiego i od razu znalazł on drogę do siatki. Z rzutu wolnego uderzał Robert Bednarek, a piłkę niefortunnie odbił Zlatko Tanevski, który skierował ją do własnej bramki. W odpowiedzi szczęścia próbował Zbigniew Zakrzewski, ale jego strzał był bardzo niecelny.
Po przerwie Lech nie miał wyjścia, musiał postawić wszystko na jedną kartę. Początek drugiej części tchnął w poznańską publiczność sporą dawkę optymizmu. Najpierw pod bramką Macieja Mielcarza gorąco zrobiło się za sprawą Pitrego, choć wtedy jeszcze gol nie padł. W 50. minucie po dobrym dośrodkowaniu Marcina Kikuta, Pitry świetnym strzałem głową zaskoczył bramkarza kieleckiej drużyny. Chwilę później ten sam piłkarz mógł po raz kolejny wpisać się na listę strzelców, ale po zagraniu Grzegorza Wojtkowiaka nie trafił w piłkę. Kilkanaście sekund później Korona mogła wyjść na prowadzenia, ale Marcin Kaczmarek strzelił minimalnie niecelnie. Swojej szansy z rzutu wolnego próbował również Piotr Reiss, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką. W 60. minucie doszło do wydarzenia, które miało olbrzymi wpływ na dalszą część meczu. W sytuacji sam na sam z Kotorowskim znalazł się Krzysztof Gajtkowski i nieprzepisowo w polu karnego powstrzymywał go Bartosz Bosacki, za co został ukarany czerwoną kartką. Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Hermes. To jednak nie podcięło skrzydeł Lechowi, który starał się odrobić straty. W 67. minucie groźnie z dystansu strzelał Rafał Murawski. Trzy minuty później po podaniu właśnie tego piłkarza, Mielcarza pokonał Marcin Zając. Lech ruszył do jeszcze większego ataku i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 74. minucie Reiss uderzał z rzutu wolnego, piłkę odbił bramkarz Korony, ale przy dobitce Tanevskiego nie miał już szans. Po stracie gola kielczanie starali się jak najdłużej utrzymywać przy piłce i oddalić zagrożenie. Wyrównać mógł Michał Trzeciakiewicz, ale nie trafił w światło bramki strzeżonej przez Kotorowskiego. W 83. minucie poznaniacy powinni zadać decydujący cios. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, dobrze głową uderzał Pitry, ale futbolówka przeleciała tuż obok słupka.
Groźną sytuację miał jeszcze Dimitrij Injać, ale jego strzał z pola karnego bez problemu złapał Mielcarz. Lech starał się strzelić gola do ostatniej minuty, ale podopieczni Ryszarda Wieczorka grali mądrze i długo utrzymywali się przy piłce.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kolporter Korona Kielce - Wisła Płock 3:2 (0:2)
Bramki: Bonin 75&#39; Bagnicki 78&#39; Robak 79&#39; - Peszko 32&#39; 36&#39;

Pierwsze z półfinałowych spotkań było niezwykle emocjonujące. Niemal wszyscy byli pewni zwycięstwa Kieleckiej ekipy a tymczasem po 45 minutach gry u gospodarzy dzisiejszego spotkania panowały minorowe nastroje. Dwie bramki Sławomira Peszki i wydawało się, że jest już po wszystkim. Czas płynął i płynął nasilały się ataki gospodarzy aż wkońcu nastąpił przełomowy moment spotkania jakim była bramka zdobyta przez Bonina. Poźniej Korona poszła za ciosem i w ciągu niespełna 4 minut dorzuciła kolejne dwa trafienia dzięki czemu wszystko zakończyło się po myśli gospodarzy. Wynik 3-2 stawia na pewno Koronę w roli faworyta do awansu, ale już w tym spotkaniu Nafciarze pokazali, ze nie należy ich lekceważyć.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyskobolia Grodzisk - Cracovia Kraków 1:0 (1:0)
Bramka: Takesure Chinyama 22&#39;
Widzów: 2000

Dyskobolia odniosła zwycięstwo, które na pewno przybliża tą drużynę do zrealizowania celu jaki sobie postawili, a właściwie jaki postawił im prezes Zbigniew Drzymała. Jednak z przebiegu gry Grodziszczanie mogli odnieść wyższe zwycięstwo ale nieskuteczność napastników doprowadziła do tego, że spotkanie to zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem gospodarzy.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Cracovia Krakow - Groclin Dyskobolia
typ: 1
kurs: 2.0 ⛔
Bet-at-home
analiza: &quot;Cracovio ma, tyś chlubą mego miasta...&quot; jak to ładnie pan Maleńczuk śpiewa :mrgreen: uważam że dzisiaj Cracovia też nie zawiedzie w Krakowie. Ostatnio drużyna bardzo dobrze spisuje sie na własnym stadionie odprawiając pretendenta do &quot;tronu&quot; GKS czy po naprawdę ładnej grze Górnik Zabrze. Ogólnie usiebie wygrała już 7 spotkań, 4remisy i tylko 1 porażka. Jedynym mankamentem drużyny jest gra na wyjeżdzie ale na szczęście ten mecz grają u siebie. Groclin na wyjeździe głównie remisuje - [5r 4p i tylko 2z] Dla Cracovii jest to jedyna szansa na grę w UEFA [dla groclina też :jezora: ] - ale piłkarze Cracovii grają o :!: 1 000 000 :!: złotych premii
http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html
lepszej motywacji nie trzeba :wowsdf: stawiam na wygraną Cracovii - szybką i bezbolesną. :jupi: ⛔
:zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A ja mam zupełnie inne zdanie co do tego meczu ;)

Cracovia Kraków - Dyskobolia Grodzisk
Typ: Awans Dyskobolii ✅ ????
Kurs: 1,45
Bukmacher: Naziemny --&gt; Milenium

Uzasadnienie:
Nie tylko Pasy ale również Grodziszczanie grają o wysokie premie jakie wyznaczyli im prezesi za zdobycie Pucharu Polski. Jak wiemy dla obu drużyn jest to praktycznie jedyna szansa na awans do europejskich pucharów i to na PP skupiają wszystkie swoje siły. W weekend o tyle Cracovia zagrała wyjściowym składem, to trener Skorża eksperymentował z zestawieniem pierwszej jedenastki i widać było, że sadzając na ławce Świerczewskiego czy też Sikore nastawia się w 100% na Puchar, ktory jest priorytetem. Ogólnie już od pewnego czasu Dyskobolia gra tylko i wyłącznie pod puchary, bo spadek do drugiej ligi jej nie grozi. Do tej pory w Pucharze Polski team należący do prezesa Zbigniewa Drzymały wygrał wszystkie mecze, zresztą w Pucharze Ekstraklasy także. Dziś o kolejną wygraną będzie niezwykle ciężko, gdyż Pasy jak mało która drużyna potrafią grać u siebie ale... Grodziszczanie jak mało która potrafią się doskonale bronić i to moim zdaniem dziś zwycięży. Dobra obrona piłkarzy Dyskobolii, dzięki której wywalczą oni awans do upragnionego finału Pucharu Polski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom