>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Ligi Mistrzów 21:00 Manchester City - Inter Mediolan [10.06.2023]

Status
Zamknięty.
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
City - Inter
Zakład: Inter strzeli gola
Typ: Tak
Betfan @1,64

Bardzo niski kurs na City w finale, chyba dawno już nie było tak wyraźnego faworyta w teorii. Niby City powinno wygrać, ale dla mnie to nie jest pewniak. W finale wszystko się może zdarzyć Inter doszedł tak daleko grając dobrą piłkę. Nie licząc potknięcia z Napoli to ma ostatnio 13 wygranych z rzędu. Inter wygląda na poukładaną drużynę, nie ma takiej ławki jak City, ale to może i lepiej drużyna jest bardziej scalona. Inter wie jak może zagrać City są oni rozpracowani, a przy dobrze przeanalizowany przeciwniku i przy solidnej myśli taktycznej Inter może mocna trzymać się w meczu. Wcale nie zdziwiłbym się ze to oni strzela pierwszego gola i taki mój typ na bramkę Interu. Nie jestem fanem City oraz Guardioli który jest dla mnie przereklamowany to może dlatego szukam argumentów przeciwko nim. W sobotę kibicuje Włochą, niech wygra piłka i zaangażowanie a nie $$$. Niech to będzie kolejny dowód na to że pieniążki nie grają, tylko serduch.
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
City - Inter
Typ: Haaland strzeli bramkę
Kurs: 1.73 BetFan

W tym spotkaniu będę szukał przełamania najlepszego napastnika zespołu Manchesteru City mianowicie Hallanda który w ostatnich pięciu meczach bez bramki mimo iż miał duży wkład w zwycięstwach swojego zespołu. Haaland zalicza rewelacyjny sezon w Premier League król strzelców 35 meczach 36g/8a w Lidze Mistrzów również król strzelców gdyż już nikt niema szans go dogonić w 10 spotkaniach 12g/1a, w Pucharze FA - 4m/3g oraz reprezentacji - 6 spotkań 6g/1a. Jako że to finał uważam że Haaland się przełamie i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Inter wygra w regulaminowym czasie - 7.00

Wiadomo kto tu jest faworytem, ale moim zdaniem kursy są bardzo mocne przesadzone. Interowi zupełnie nie wyszedł sezon w lidze, kończąc za Napoli i Lazio - natomiast nie zmienia to mojej opinii, że na papierze to najmocniejsza drużyna we Włoszech.

Mecze z benfica i Milanem spacerkiem być nie miały, a Interowi te spotkania poszły dość gładko.

To jest finał, jeden mecz, City ma to na wyciągnięcie ręki, ale jest kilka przesłanek, które każą mi sugerowac, że to będzie ich najtrudniejszy mecz.

Na wyjazdach w CL City gralo stosunkowo średnio podczas gdy Inter przegrał tylko w Monachium mecz o nic, zremisował w Barcelonie, resztę wygrał.

Dalej, mam w pamięci różne dziwne wtopy Guardioli z przeszłości. On ma to do siebie, że czasem potrafi przekombinowac w wielkich meczach - szczególnie w ostatnich latach. Z kolei Inzaghi NIGDY nie przegrał finału żadnych rozgrywek w których grał.

Styl gry Interu będzie bardzo niewygodny dla City - bronić potrafią, City zostawia miejsce a Inter ma kim kontrować.

Ta pierwsza jedenastka Interu jest mocno niedoceniana względem City, pomoc drużyny włoskiej naprawdę niczym nie odstaje od tej Anglików, Lautaro jest w TOP formie, Onana też powinien dać kilka dobrych obroń. Największy problem Włosi mają na bokach.

Wiadomo kto tu jest faworytem, ale oglądam Inter dość często w ostatnich tygodniach i naprawdę uważam, że może być niespodzianka.
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Manchester City - Inter Mediolan
Inter Mediolan - Liczba fauli - powyżej 12.5
betfan 1.72

Wielki finał Ligi Mistrzów w Stambule, Manchester City zagra z Interem Mediolan. Stawiam tutaj na powyżej 12.5 faulu ze strony graczy włoskiego zespołu. City jest uznawane za murowanego faworyta i trudno się temu dziwić. Mimo wszystko Inter ze swoją defensywą na pewno jest w stanie sprawić sporo problemów ekipie Guardioli. Biorąc pod uwagę ostatnie 10 meczów drużyny z Mediolanu jej piłkarze średnio faulowali 12 razy na mecz (dokładnie 12.1). Szybki Grealish czy też niesamowity Haaland na pewno sprawią sporo problemów solidnej defensywie Interu i moim zdaniem linia 12.5 jest naprawdę niską.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1546
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Manchester City - Inter
Typ: 1X i Obie strzelą
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wielki finał Ligi Mistrzów, czyli najważniejsze trofeum europejskich rozgrywek. Manchester City podejmie na Atatürk Olimpiyat w Istanbule zespół Interu Mediolan. Manchester City jest murowanym faworytem wg. bukmacherów, ale też zapewne większości fanów piłki nożnej. Trudno się temu dziwić, bowiem maszyna Pepa Guardioli jest w tym sezonie praktycznie niezawodna i udokumentowała to już zwycięstwem w lidze angielskiej - po gonitwie Arsenalu, ale tez triumfem w finale Pucharu Anglii, gdzie mierzyli się z odwiecznym rywalem - Manchesterem United. Teraz Pep i spółka mają szanse na potrójną koronę i tak naprawdę skwitowanie pięknej karty klubowej z Hiszpanem na ławce. Na przeszkodzie stoi Inter, który w tym sezonie notował zdecydowanie częsciej wpadki, ale ten sam Inter jest w tej edycji Ligi Mistrzów bardzo solidny i warto docenić świetną defensywę na czele z Onaną, którego niezwykle ciężko pokonać. W tym meczu spodziewam się dominacji Manchesteru City, ale też szans Interu, który wg. mnie przynajmniej raz trafi do siatki rywala. Kurs na obie strzelą jest już bardzo ładny, bo 1.87 i spada, natomiast sam próbuje delikatnie wyższy kurs po dodaniu 1X.
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Zakład niby prosty do zagrania - MC wygra ale po takim niskim kursie nie gram.

W sobote widzialem City jak słabo zagrali z United.
Nie było tej demolki tak jak rzucili się na Real Madryt a United ma słaba obrone.
Inter ostatnio przezyl to co Real z City = w meczu z Fiorentina na poczatku meczu =
Fiorentina rzuciła sie na Inter - prowadzili 1-0 i końcowo Inter wygrał mecz.

Dla mnie mecz wyrównany i gram tylko live jak zobacze jakie tempo i taktyka będzie
ale ogólnie to

2.80 @ Inter -X2
Porównywać fiore z city to trzeba być nieźle odklejonym
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
City lub remis i under 3.5 gola @1.67 Betfan

Idę w stronę City, jak dla mnie to jest ten sezon I Guardiola wkoncu osiągnie upragniony cel czyli LM w Manchesterze.
Inter miał duża łatwiejsza drogę do Stambułu - Porto, Benfica no i Milan, który był największym wyzwaniem ale poradzili sobie pewnie.
City musiało poradzić sobie z Lipskiem, Bayernem no i Realem w półfinale i tam pokazali sile pokonując ich 4:0 w rewanżu.
Porównując siłę obu zespołów to City wydaje się duzo mocniejsza kadra. No i lepszym trenerem jest dla mnie Guardiola, Inzaghi stworzył dobry kolektyw i to ich największą siła.
Celuje również w under 3.5, nie wydaje mi się aby było to bardzo otwarte spotkanie szczegolnie ze wzgledu na obecnosc włoskiej drużyny, która potrafiła zachować 5 czystych kont w fazie pucharowej turnieju. Sila.razenia City jednak jest zbyt duża aby udało się im kolejny raz powtórzyć ten sukces.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1077
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Manchester City - Inter Mediolan
Rzut karny w meczu @ 3.00 Betfan

Manchester City murowanym faworytem do wygrania swojej pierwszej w historii pucharu Ligi Mistrzów, tyle, że dwa sezony temu również mało kto spodziewał się, że przegrają finał z Chelsea, a jak wiadomo to londyńczycy triumfowali w tamtym spotkaniu. Ja dla lepszego oglądania typuje rzut karny w meczu, który według mnie ma spore szanse wejścia. Sędzia nasz rodak Szymon Marciniak, co już jest w sumie wyjątkowym wydarzeniem, bo w końcu sędziował on już jeden z półfinałów, a zazwyczaj w takich sytuacjach Ci sędziowie nie sędziują już finału, a tu proszę niespodzianka. Ostatnio wokół Szymona było też sporo zamieszania, jestem ciekawy czy to też w jakikolwiek sposób na niego wpływie. W każdym razie pół roku temu sędziował finał Mistrzostw Świata, dzisiaj finał Ligi Mistrzów, więc to dla niego ogromne sukcesy. Dlaczego więc rzut karny w meczu? A bo Marciniak nie ma za bardzo oporów przed wskazywaniem na 11 metr, w tym sezonie podyktował już 12 rzutów karnych w 38 sędziowanych spotkaniach, więc spora liczba, w tym 4 rzuty karne w 7 prowadzonych spotkaniach Ligi Mistrzów. Czy presja finału go zje i przykładowo będzie bał się wskazać jedenastkę? Raczej nie, przykład mieliśmy w MŚ, gdzie wręcz sypał tymi rzutami karnymi (2 w regulaminowym czasie gry i 1 w dogrywce) i to w naprawdę gorących momentach. Dzisiaj powinniśmy obejrzeć mocną defensywę ze strony Interu, bo tylko w ten sposób są w stanie wygrać ten puchar, więc też byłbym w stanie skłaniać się ku underom, jednakże Manchester jeśli szybko wciśnie bramkę, to mecz może przybrać całkiem innego obrazu.
 
Ostatnia edycja:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: piłka nożna, Liga mistrzów - Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: City inter
Typ: Inter powyżej 2.5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Powielam moja analizę tylko z niższą linie na potrzeby konkursu.
Mam takie przeczucie, że Inter zagra tu bardzo brzydką piłkę, z wieloma faulami i dużą ilością cwaniactwa. Mam tylko nadzieję, że Marciniak nie zawiedzie i takie cwaniactwo oraz brzydkie zagrania będzie karał indywidualnymi karami w postaci kartek .
Wiadomo, że faworytem jest City, ale myślę, że może nie być im wcale tak łatwo. Włosi są świetnymi taktykami i podejrzewam, że postawią w bramce autobus. Myślę, że mimo tego, że City strzela bramek od groma wszystkim jak leci, to tu będą mieli problem . Wydaje mi się, że Inter za wszelką cenę będzie chciał tu utrzymać czyste konto . Spodziewam się wielu fauli z ich strony byle tylko nie dopuścić do straty bramki . Zapewne będą liczyć na to że uda im się wyprowadzić jakąś kontrę i że wygrają. Tak czy owak, ja po prostu widzę tutaj taki Inter który swoją grą będzie psuł widowisko a ich gra będzie nieczysta. Nie zdziwionym się gdyby od takiej 70+ minuty przy remisie grali na czas , z nadzieją na rzuty karne. Myślę też, że ktoś wyłapie od nich kartkę za dyskusje z arbitrem .
Statystyk nie przedstawiam, bo to finał i tu nie mają one znaczenia . Ja spróbuję, wiele zależy od podejścia Marciniaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1396
maarcin14 666,9K

maarcin14

Użytkownik
A ja idę w inną stronę i typuję under 2,5 żółtych kartek dla Interu. Inter nie gra jakoś mega brutalnie, w piłkę grać potrafią bo inaczej nie znaleźli by się w finale i według mnie nie będzie to tak jednostronny mecz jak większości się wydaje. Inter w fazie pucharowej tej edycji Ligi Mistrzów miał 1 żółtą kartkę z Porto oraz 3 w rewanżu, 2 z Benficą (jedna z nich na ławce), 0 w rewanżu, 1 z Milanem, 2 w rewanżu. A więc na 6 spotkań tylko raz Inter pokrył linię 2,5 żółtych kartek. Wiem że jest to finał, każdy będzie gryzł trawę ale Marciniak też nie jest sędzią który rozrzuca kartki na lewo i prawo, i w mojej opinie obie drużyny skupią się na graniu w piłkę aniżeli uniemożliwianiu temu. Daje under 2,5 żółtych kartek Interu.

City - Inter
Typ: under 2,5 żk Interu
1.80 Fortuna

Powodzenia, miłego oglądania ! :)
 
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
City - Inter 1 handi -3,5
Kurs: 10,5 Unibet

Dla mnie Inter nie ma argumentów na najlepszą drużynę na świecie. Jeżeli Inter będzie grał defensywnie i nastawi się na kontry to jestem spokojny o wynik. To chyba najgorsza taktyka na City. Haland sieka bramy nawet jak 4 go pilnuje. Zresztą nie ma co opisywać siłę ofensywną city bo skrzydła, środek pola, atak to jest moc na każdej pozycji. Dla City najważniejszy mecz w historii i widzę tu powtórkę z meczu z Realem. Wierzę że City pierwszą bramkę strzeli w przedziale 1-25 min. Później to już będzie formalność
 
Otrzymane punkty reputacji: +299
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Gundogan, Ilkay - liczba strzałów celnych (z dogrywką; rozliczenie za soccerstats.info) powyżej 0.5 @1.72 BETFAN
Gundogan wzorem poprzednich lat ponownie bryluje formą w końcówce sezonu. Ma świetne uderzenie z dystansu i potrafi odnaleźć się w dobrej sytuacji do zdobycia bramki, więc 1 celny strzał w jego wykonaniu wydaje się formalnością.
 
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Manchester City - Inter Mediolan,
Manchester City over 6,5 RR @ 2.25 Unibet


Myślę, że Inter zagra bardzo defensywnie i będzie liczył na kontrataki. City będzie się sporo utrzymywać przy piłce, zepchną Inter do obrony, a przy okazji nabiją sporo rożnych. City w półfinale z Realem zdołało nabić sporo rożnych i zdominować Real, a z Interem będzie podobnie. Inter słynie z solidnej obrony i łatwo bramki nie stracą, City będzie sporo atakowało i jak bramka dla The Citizen wcześnie nie padnie to myślę, że są w stanie nabić minimum 7 rożnych.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Inter Milan To Win or Draw, Martinez To Have A Shot On Target & Over 8 Corners (90 Mins)
kurs 9.00 williamhill - Kur podwyższony z limitem 10 funtów

Wiele o meczu napisano i w mojej opini Włosi nie bez szans do końcowego triumfu , bendą mądrze się bronic i kontratakować czy im się poszczęści wygrać w regulaminowym czasie?? hm nie wiem ale chyba szansa że nie przegrają w 90 minut jest spora.
Linia 9 rzutów rożnych wysoka ale realna jeden celny strzał Martineza tu już ryzykownie ale też nie niemożliwie
Trzymam kciuki za Interem .
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2023.06.10 20.08 - 001.png
Mamy już oficjalne składy, raczej bez większych niespodzianek, jedyną niewiadomą pozostawało na kogo postawi Inzaghi, Dzeko czy Lukaku, włoskie media przewidywały Bośniaka w podstawie i tak się stało, ogólnie w finale nie kibicuję nikomu, bo jednak na krajowych podwórkach wolę ich lokalnych konkurentów United i Milan, ale czysto sportowo uważam, ze jak Guardiola nie przekombinuje to to ta jego maszynka z Haalandem powinna to wziąć, a jak będzie zobaczymy, ode mnie kilka luźnych zakładów, bo główny na City już mi zawaliła Wisła w MaxiZysk, więc żeby nie powtarzać, a zresztą w singlu nie ma najmniejszego sensu to grać, więc proponuję takie cośą

Lautaro Martinez & Jack Grealish będą mieć ponad 0.5 strzałów celnych każdy, @3,75 Unibet
powyżej 1,5 gola + powyżej 8,5 RR + powyżej 7,5 celnych strzałów + Haaland gol, @3,95 (BetBuilder) Unibet
Haaland powyżej 1,5 gola, @4,90
Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Piłka po uderzeniu z rzutu wolnego trafi w mur @3.00 Betfan

Co tu dużo analizować - scenariusz bardzo możliwy, tym bardziej, że to finał i trochę fauli powinniśmy zobaczyć. U podopiecznych Pepa Guardioli biorąc pod uwagę Premier League i Champions League statystyki goli z rzutów wolnych wyglądają następująco: Gundogan 1/6, De Bruyne 1/9, Mahrez 1/8. Łącznie 3 gole z 23 rzutów wolnych. Po stronie Interu Calhanoglu 0/11, Brozovic 0/2, Barella 1/1 Dimarco 1/7. Łącznie 2 gole z 21 rzutów wolnych. Liczę na to, że dzisiaj piłka minimum raz po uderzeniu z rzutu wolnego trafi w mur.

Szymon Marciniak pokaże kartkę za grę na czas @3.00 Lvbet
Man City wygra + Dumfries min. 2 faule + Barella min. 1 faul + Haaland min. 1 celny strzał @3.50 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1764
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom