>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Ligi Mistrzów - 21:00 Liverpool - Real Madryt [28.05.2022]

Status
Zamknięty.
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Liverpool - Real typ Liverpool kurs 2.00 Betcris

Liverpool nie przegrał od osiemnastu meczów, natomiast Real przegrał ostatnio z Atletico Madryt, Chelsea, Manchesterem City. W marcu wysoka porażka z Barceloną. Real w półfinale jak wiemy awansował z ogromnym szczęściem, gdzie Rodrygo strzelił, w końcowych minutach spotkania dwie bramki. Jeśli chodzi o braki kadrowe w Liverpoolu nie zagra Origi. Liverpool był blisko zgarnięcia Mistrzostwa Anglii, ale jednak Manchester City wygrał ostatnie spotkanie chodź przegrywali już 0:2 z Aston Villa. Liverpool według mnie jest zespołem po prostu lepiej prezentującym się w tym sezonie od swoich dzisiejszy rywali. Oglądając ten zespół widać, że naprawdę tam wszystko funkcjonuje bardzo dobrze i ja dzisiaj idę w ich stronę. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +199
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Liverpool FC - Real Madryt

O godzinie 21.00 na Stade de France w Paryżu rozpocznie się finał tej edycji Ligi Mistrzów. Liverpool podejmie Królewskich. Nie będę się rozpisywał na temat tego meczu i szans obu drużyn, ponieważ mój typ skupia się na strzelcu bramki. Uważam, że Karim Benzema, którego już można ogłosić królem strzelców tej edycji Champions League strzeli dzisiaj bramkę. Druga część typu dotyczy tego, że obydwie drużyny zdobędą po bramce. Jak na moje w tym finale to pewne. Co do napastnika Realu, to Francuz zdobył w tym sezonie 15 bramek. Jest w najlepszej formie w karierze i dzisiaj będzie postrachem pod bramką Alissona. Real wychodzi w środku pola z CKM, a więc Casemiro, Kroosem oraz Modriciem, do tego dochodzi Fede Valverde i Vinicius, więc będzie miał kto dostarczać te piłki do Karima. Liczę, że przynajmniej raz brazylijski goalkeeper The Reds wyciągnie piłkę z siatki, a co do BTTS'u to z takim potencjałem ofensywnym obu ekip, akurat jestem o to spokojny. Hala Madrid! A por la 14!

Karim Benzema strzeli + BTTS @2.90 Betclic Ale kto by się tym dziś przejmował :D
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Liverpool - Real
liczba punktów za kartki - over 4 @1.85
handicap żółtych kartek Real -1 @2.73
liczba żółtych kartek over 4 @2.26
liczba żółtych kartek Real over 2 @2.0

Liczę głównie tutaj na kartki Realu, Liverpool nie dostaje wielu napomnień w PL, bo tylko 53 razy ogladali kartonik w kolorze żółtym, co daje średnia 1.37. W LM w fazie pucharowe to tylko 6 kartek,czyli po 1 sztuce na mecz. Faza grupowa to 8 kartek rowniez w 6 spotkaniach.
Real w lidze przekracza 2 żółtka na mecz (2.08), nie mniej w fazie grupowej zaliczyli tylko 6 napomnien, to faze pucharowa to az 18 kartoników (srednia 3 na spotkanie).
Zadna z druzyn nie jest nastwiona na mocno silowa gra i koszenie zawodników, ale mysle ze linia postawiona na to spotkanie - mniejsza o 1 od normalniej linii meczowej bedzie pokryta w regulaminowym czasie gry.
Bet na wieksza ilość kartek Realu to takze dobry kierunek z racji na wieksze skłonności obrony do "tracenia chłodnej głowy".
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Finał rozpocznie się nie wcześniej niż o 21:45,

tak mówią w studio Polsatu Premium
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Wg mojej oceny kursy są źle wystawione, powinny być bardziej wyrównane, dlatego też zagram Real Madryt - zadecyduje dyspozycja dnia, ale też mentalnie Real ma przewagę po tych remontadach + doświadczenie. Umówmy się, teraz drużyny przeciwne mają jeszcze większy respekt do króla LM czyli Realu po ograniu w taki sposób City i PSG. Thiago pewnie wypadnie, inni nie do końca zdrowi i może być sytuacja, że wejdą w 1 składzie a szybko zejdą.

Liverpool chce się odegrać za finał z 2018 roku - to jest ich duży "motywator". Fajnie by było jakby to Real objął prowadzenie w meczu a nie musiał znów gonić wynik.
Dziękuję tak jak pisałem na czacie za ile cisnę
 

Załączniki

Status
Zamknięty.
Do góry Bottom