>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Finał Ligi Konferencji 21:00 Fiorentina - West Ham United [7.06.2023]

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
To ja się pobawię w małą prostą statystykę. Trzy drużyny grają w europejskich pucharach. W finale Ligi Europy Romę pokonała Sevilla. W Lidze Konferencji, której finał przed nami przegrać może i załóżmy że przegra Fiorentina. No i teraz najciekawsze, bo jak to się mówi do trzech razy sztuka. Zgodnie ze statystyką lub rachunkiem prawdopodobieństwa trzecia drużyna włoska, czyli Inter grający w finale Ligi Mistrzów nie powinna zaprzepaścić zwycięstwo. Co prawda ktoś tu na forum napisał, że albo trzy włoskie zespoły wygrają albo trzy przegrają, ja wierzę w tę statystykę i przypuszczenie, że w tych mniej nieco prestiżowych rozgrywkach Włosi przegrają, natomiast w tej kluczowej imprezie będą górą. Podsumowując, bo tu mowa o Fiorentinie i West Hamie, puchar wzniesie tu West Ham.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Fiorentina - West Ham 2 @ 2,80 @ STS
Jakiś miesiąc temu Fiorentina była w niesamowitym gazie będąc najlepszą drużyną Serie A i przechodząc kolejne fazy Ligi Konferencji. Od tego czasu nieco spuścili z tonu. Nie wywalczyli w lidze miejsca premiowanego awansem do Europejskich Pucharów. Nadal mają dobre mecze, ale też jest coraz więcej wpadek, więc widać zadyszkę. W półfinale też mocno się męczyli z Basel. Zatem atut w postaci formy nie jest już tak mocnym punktem jak jeszcze miesiąc temu. Mają czasami problemy z koncentracją i takim top profesjonalnym podejściem co było widać w rewanżu z Lechem gdzie prawie roztrwonili solidną zaliczkę z pierwszego meczu.
West Ham również nie błyszczy ostatnio jak i cały sezon. Jednak to ciągle ta sama drużyna i personalnie i taktycznie (ten sam trener) co rok temu, gdzie bili się o czołówkę Premier League. Dla mnie poziom piłkarski jest ewidentnie po stronie Angielskiego klubu. A gorsza forma czy sezon na tym etapie nie jest już argumentem przeciw. West Ham będzie chciało uratować sezon i wygrać te rozgrywki i widać od kilku meczy, że nastawiają juz się tylko na ten mecz. Kilku piłkarzy po seznonie może zminić klub więc to by było fajne pożegnanie z kibicami, gdyby udało się zdobyć to trofeum.
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Fiorentina - West Ham
Typ: BTS @1.86 Betfan
Analiza: Obie drużyny w LKE zdecydowanie lubią strzelać, na 4 ostatnie mecze obu ekip bilans wygląda tak, że typ byłby pokryty na 7 z 8 meczów. Nie ma żadnych absencji, drużyny to średniaki swoich lig, więc będzie mocna jechanka po puchar od samego początku.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Dobrze dla mnie wyglądają rynki Superbets. Wybieram 2 typy, które potrzebują gola i rożnych poszczególnych zespołów.
Dla Fiorentiny jest to gol i 4 rogi, a dla WestHamu bramka i 3 rożne.
Oba zespoły były bramkostrzelne na przestrzeni całego sezonu, dodatkowo rzadko mieliśmy okazję zobaczyć czyste konto po ich stronach.
Typy idealnie wpasowywuja się w moja prognozę na ten mecz, BTTS i około 10 rzutów różnych, a liczę na te kilka po każdej że stron.
Ciężko określić którą że stron miała trudniejsza drogę do finału. Fiora musiała zmierzyc się z Sivasporem, Lechem i Basel, natomiast anglicy rozgrywali dwumecze z AEKiem, Gent oraz AZ alkmarr. Półfinałowe starcia były wydaje się najtrudniejszym po obu stronach drabinki. Włosi mieli chwilowe problemy z Lechem ale szybko sprowadzili na ziemię Poznaniaków.
Finaliści mają w swoich szeregach po kilku znaczących zawodników i w mojej opinii lepiej prezentuje się zespół z Włoch.
Fiorentina wydaje się lepiej pogodziła walkę na kilku frontach i zakończyła sezon na 8 lokacie, 1 pozycje poniżej miejsc premiowamych gra w pucharach. West Ham ta edycję rozgrywek musi szybko zapomnieć. Dopiero 14 pozycja w tabeli, jedynie 6 punktów przewagi nad spadkiem, no i bardzo słaby bilans bramkowy.
Ogólne porównanie statystyk moim zdaniem na korzyść drużyny w fioletowych trykotach.

Fiora win @2.70
Fiora win I więcej rożnych @4.25
Fiorentina over 0.5 gola i 3.5 rr @1.75
West Ham over 0.5 gola i 2.5 rr @1.75
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Fiorentina - West Ham
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betclic

Analiza:

Finał Ligi Konferencji, czyli rozgrywek idealnie skrojonych właśnie pod tych dwóch uczestników, czyli Fiorentinę oraz West Ham United. Dla obu tych ekip rywalizacja w Lidze Mistrzów czy w Lidze Europy byłaby zbyt trudna czy często wręcz niemożliwa do realizacji przez brak miejsc premiujących grą w tych rozgrywkach. Liga Konferencji pokazała jednak, że każda z tych ekip ma potencjał, by rywalizować o najwyższe cele w rozgrywkach europejskich z fazą play - off. Droga Fiorentiny na szczyt prowadziła m. in. przez konfrontacje z Lechem Poznań, Basel czy Sivasspor i o ile Fiorentina zasłużyła z perspektywy dwumeczu na awans, tak bywały momenty grozy dla tej ekipy jak rewanż z Basel czy rewanż z Lechem, gdzie Kolejorz prowadził nawet 3 - 0 . W przypadku West Hamu można mówić o większej stabilności, bo tutaj rywale zazwyczaj nie mieli aż tylu argumentów - łatwo wygrany dwumecz z AZ Alkmaar, wcześniej wyjaśnienie wszystkiego efektowną wygraną w Anglii nad Gent czy spacerek z cypryjską AEK Larnacą. Anglicy są głodni pucharów i na podwórku angielskim wygrywanie czegokolwiek często graniczy z cudem przy takich ekipach jak Manchester City, Liverpool czy Arsenal, tak w Lidze Konferencji można realnie powalczyć o końcowy trofeum. Sam mecz to według mnie typowe 50/50 i w sieci można natrafić na analizy faworyzujące każdą ze stron. Sam zatem typuje po prostu obie strzelą z niezłym kursem.
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Fiorentina - West Ham
Zakład: Podwójna szansa 1. Połowa lub mecz
Typ: remis-remis
Betfan @

Pomimo że mecz trzeciej rangi europejskiej, ale to może byc do ty mecz dla oka. Fiorentina zakończyła sezon na 8 miejscu czyli z brakiem możliwości gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Co ciekawe jeśli popatrzymy na przekrój ostatnich 15 meczu w lidze włoskiej to lądują na 2 miejscu, tzn. że jest forma u nich. Strzelili w tym czasie 29 bramek prawie 2 na mecz - super średnia. West Ham dopiero 14 miejsce i oczywiście z tabeli brak gry w Europie. Nich ta pozycja nie będzie myląca, liga angielska jest bardziej wymagająca niż włoska. Jest więcej drużyn które grają na wysokim poziomie. Podsumowując oby dwie drużyny grają o możliwość gry w Lidze Europy, zespół który przegra nie gra w pucharach. Motywacja będzie, szczególnie West Ham dla nich brak gry w przyszłym sezonie w LE oznacza duże zmiany kadrowe i szkoleniowe. W zeszłym sezonie półfinał LE w tym finał LK a w przyszłym może nie być nic. Każdy wie o co tu jest grą i zakładam na bezpieczną grę obu drużyn. Mecz dla mnie typowy na remis. A wynik rozstrzygnie w się w dogrywce bądź karne.
 
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Długo wyczekiwany finał w pięknej stolicy Czech. Z jednej strony angielski West Ham, zespół który przeżył niezła huśtawkę nastrojów w tym sezonie w Premier League, w rozgrywkach LKE radził sobie bez problemów. Każdy mecz miał pod kontrolą, widać duże doświadczenie względem ostatniego sezonu gdzie doszli do półfinału LE. Z drugiej strony Fiora, której dwumecze gwarantowały masę emocji.
Dzisiaj znalazłem dla Was 4 typy:
Nico Gonzalez strzał celny 1.75 STS ❌
Said Benrahma strzał celny 1.85 STS✅
Obaj zawodnicy są w wybornej formie pod koniec sezonu i często oddają strzały zza pola karnego. Dobrze wyszkoleni technicznie, mogą uderzyć po zwodzie jak i podkręcić piłkę przed stojącym przed nimi obrońcą, kiedy bramkarz jest zasłonięty.

Fiorentina powyżej 59.5 % posiadania piłki 1.98 Fortuna ✅
poniżej 8.5 zmian do 90 minuty 1.65 Fortuna ✅
idealne warunki meczowe dla obu drużyn. Fiorentina lubi prowadzić grę, a West Ham kocha grać z kontry.
W finale 9 zmian? Obie druzyny raczej bez az takiej glebi skladu i menadzerowie maja wieksze zaufanie do starterow. Przy bliskim wyniku raczej będą chcieli grać jak najdłużej ludźmi którzy te finały wywalczyli
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
Spotkanie: Fiorentina - West Ham
Typ: X2 1:2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betclic

Analiza:

Według mnie Fiorentina nie jest już tak mocna jak miało to miejsce jeszcze w lutym, marcu czy kwietniu, natomiast West Ham w Lidze Konferencji w tym sezonie nie ma sobie równych. W fazie grupowej wygrali wszystkie 6 spotkań, a nie mieli najprostszej grupy. Strzelili w nich 13 goli i stracili tylko 4. Potem w drodze do finału wyeliminowali AEK Larnaca 2:0 i 4:0, Gent 4:1 i 1:1, oraz w półfinale AZ Alkmaar 2:1 i 1:0. Na 12 spotkań wygrali aż 11, tylko raz zremisowali. To pokazuje jak bardzo poważnie West Ham podchodzi do Ligi Konferencji, ntaomiast Fiorentina miała tam jakieś problemy w rewanżowym spotkaniu z Lechem czy z Basel. Typuję X2.
 
Ostatnia edycja:
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: piłka nożna - Liga Konferencji, finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Fiorentina - West Ham
Typ: Betbuilder: powyżej 2.5 gola w meczu i Fiorentina powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zacznę od rogów Fiorentiny bo to jest tylko dokładka do overu bramek żeby zwiększyć kurs i nie wiele tu jest do analizowania odnośnie ich.
Fiorentina bije naprawdę masę rogów. I na ostatnie 5 męczy nie pokryli tylko raz tej linii . Nie wierzę w to, że Fiorentina tu nie nabije 4 rogów.
Teraz over. Obie drużyny w przekroju całego sezonu ligowego traciły sporo bramek . Fiorentina 43 bramki, a West Ham jeszcze więcej bo 55. W ostatnim czasie ta defensywa wcale się nie poprawiła ani u jednych ani u drugich. Fiorentina na ostatnie 5 męczy zawsze traciła minimum bramkę, a West Ham w 4/5 tracił minimum bramkę. Widać więc zatem, że defensywy obu drużyn są dalekie od monolitu.
Jeśli zaś chodzi o ofensywę obu drużyn i strzelanie bramek to wygląda to ostatnio fajnie bo Fiorentina 10 bramek strzelonych w ostatnich 5 meczach, a West Ham 7 .
Myślę, że przy tak kulejących defensywach obu ekip over proponowany przeze mnie zostanie pokryty, a rogi tak jak pisałem nie widzę szans żeby nie były pokryte.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Fiorentina - West Ham
obie strzelą gola @ 1.87
Cabral strzeli gola @ 3.50
Antonio strzeli gola @ 3.60

Fortuna

Spotkanie, które moim zdaniem niema wyraźnego faworyta. Proponuje zatem, że obie drużyny strzela przynajmniej po jednym golu. Obie ekipy dysponują dużym potencjałem ofensywnym udowadniając to już nie raz w tym sezonie. W ostatnich spotkaniach ligowych regularnie tracili gole, a więc jest to dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem.
Spodziewam się, że nie będzie to mecz szachów, a po prostu zobaczymy aktywną grę z obu stron. Cabral, Jovic czy Gonzalez maja być tutaj gwarancja goli dla Fiorentiny. Po drugiej stronie Antonio, Bowen czy Soucek. Raczej nie powinno być nudy.
Na dodatek dodam, że Cabral jak i Antonio biją się o koronę króla strzelców w Lidze Konferencji. Cabral ma siedem goli, a Antonio sześć goli na swoim koncie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Fiorentina - West Ham 1:2

Mecz już za 10 minut ale myślę, że znalazłem 2 dość fajne typy, 1 mniejszy kurs 2 większy.
Faworyt meczu? No jak widać po kursach nie ma wyraźnego faworyta. Z jednej strony Fiorentina ostatnie miesiące miała doskonałe z drugiej strony West Ham w lidze a West Ham w europejskich pucharach to dwie inne drużyny.
Poprzedni finał tyle, że Liga Europy również był wskazywany, że zobaczymy mało goli a BTTS po bardzo ładnym kursie wszedł, dziś także wydaje mi się, że obie drużyny mają w ofensywie takich zawodników, że potrafią strzelać.
Z drugiej strony jest to finał i ani jedna ani druga drużyna nie odłoży nogi bo dla jednych jak i dla drugich jest to szansa na A - Puchar B - grę w następnym sezonie w Europejskich Pucharach.

obie drużyny powyżej 1,5 kartek 1,67
obie drużyny strzelą gola + obie drużyny powyżej 1,5 kartek 3,00

STS
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom