>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finał Ligi Europejskiej: Sevilla vs. Benfica Lizbona 14.05.2014

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Kursy od Unibet:


Ostateczne wyniki półfinałów:
Valencia vs. Sevilla - 0:2, 3:1
Juventus Turyn vs. Benfica Lizbona - 1:2, 0:0

Bardzo ciekawy finał przed nami. W Turynie walczyć będą Sevilla oraz Benfica. Obie drużyny mogą mówić o sporym szczęściu. Sevilla awans wywalczyła w ostatniej minucie rewanżowego meczu na Mestalla. Valencia rozczarowana i na kolanach - na pewno szkoda tej drużyny. Benfica natomiast broniła się jak mogła i bezbramkowym remisem wyeliminowała Starą Damę. Faworytami są mistrzowie Portugalii. Puchary jednak rządzą się swoimi prawami. Jakie są Wasze opinie na temat faworyta :?:

Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz analizy.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
To już w tą środę ???? Szczerze powiem, że ze zniecierpliwieniem czekam na to spotkanie. Grę Benfici ogląda się z wielką przyjemnością. Sezon temu przegrali w ostatnich minutach z Chelsea. W tym roku to na pewno się nie powtórzy. Są w niesamowitym gazie, o czym świadczą wyniki w lidze, zwycięstwo w pucharze oraz wyeliminowany Juventus, który nie dość, że przegrał na wyjeździe 2:1 to jeszcze zremisował u siebie (co nie byłoby dziwne gdyby nie fakt, że Juve wygrało w Serie A wszystkie mecze u siebie). Niestety muszę powiedzieć, że nie wiem jak gra Sevilla, nie oglądałem ich żadnego meczu w tym sezonie, prócz kilku momentów z Realem Madryt kiedy wygrali to spotkanie bodajże 2:1, a także pierwszego meczu z Valencią. Statystycznie wyglądają nieźle, ich mocną bronią są stałe fragmenty. Jeżeli ktoś mógłby przytoczyć jakąś obszerniejszą analizę gry Sevilli byłbym wdzięczny. Ja osobiście prawdopodobnie zagram typ &quot;Benfica wygra trofeum @1.6&quot;, dorzucę jeszcze do tego taki sam tym na Real i pogram za przynajmniej połowę stawki. Z tego co też zauważyłem, Sevilla gra nieźle ale bez żadnych fajerwerków na wyjazdach; zaś drużyna z Lizbony zarówno poza domem jak i w domu gra równie dobrze. Cóż taka jest moja opinia, mam nadzieję, że typ będzie trafny ???? Pozdrawiam !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Benfica v Sevilla
Sevilla zdobędzie trofeum kurs: 2,20 buk: Bet365 ✅ (edit// Ja jako jedyny zagrałem na Sevillę, a Orły kolejny raz odleciały. Mecz generalnie wyrównany z małą wg. mnie przewagą mistrza LE. Zmarnowana dwusetka Carlosa Bacci, ale i tak wygrali. A pomyśleć, że jeszcze w fazie eliminacyjnej po Śląsku przemknęło mi w głowie, że może wygrają ten puchar)
Przyznaję, że nie oglądam Benfici więc typ może być wadliwy. Oglądałem ją tylko ostatnio w meczu z Juventusem i ta totalna gra defensywna i murowanie bramki nie zrobiły na mnie pozytywnego wrażenia. Sevilli za to od samego początku kibicuję w LE, grałem fazę eliminacyjną na nich i wczesną pucharową. Nie sądziłem jednak, że dojdą tak daleko. Sevilli jak wyjdzie mecz grają pięknie, jak grają jednak na utrzymanie wyniku co widzieliśmy w półfinale jest tragedia. Tutaj nie przewiduję kalkulacji. Być może to dla nich najważniejszy mecz w ostatnich latach. W każdym razie typ bardziej pod dyskusję, bo tak jak pisałem nie znam Benfici. Jak ktoś mnie przekona do zmiany będę kontrować.
✅✅✅✅✅✅✅W sezonie 2013/14 najlepsza piłka klubowa w Europie, a pewno i na świecie w rękach zespołów hiszpańskich
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Klątwa Benfiki ;)

Od 1962 roku Orły siedmiokrotnie dochodziły do finałów europejskich rozgrywek, jednak za każdym razem przegrywały decydujące spotkanie. Czy tym razem przełamią klątwę?
Guttman to słynny węgierski trener, który w sezonach 1960/61 i 1961/62 wygrywał z Benficą Puchar Europy. Po drugim z rzędu zwycięstwie w najważniejszych europejskich rozgrywkach szkoleniowiec poprosił władze klubu o podwyżkę. Ku swojemu zaskoczeniu spotkał się z negatywną odpowiedzią. Niedowierzający własnym uszom trener uniósł się honorem i zrezygnował z dalszej pracy z klubem. – Przez następne sto lat nie wygracie nic w Europie! – miał powiedzieć na odchodne jeden z odkrywców talentu Eusebio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
SEVILLA - BENFICA ⛔⛔⛔
Benfica wygra w regulaminowym czasie 2,25
STS
Po poznaniu finalistów od razu pojawiała się myśl jaką to buki wystawią linię na Portugalczyków, myślałem aby do 1,90 wystawili będzie dobrze po cichu liczyłem, że dobije do 2,00 a tu proszę bardzo 2,25 pobieram z pocałowaniem ręki, przy takiej wysokiej linii można się spokojnie nawet pokusić o remis-zwrot (STS 1,55).
Wiadomo jest to finał jeden mecz wiadomo jak te mecze z reguły wyglądają jak nie 0-0 to maksymalnie 1-1 z jak najmniejszym ryzykiem popełnienia błędu, ale czy każdy finał ma tak samo nudno wyglądać? Przy tak poukładanej grze i po tak dobrym sezonie Benfiki zwieńczonym na klika kolejek przed końcem Mistrzostwem i po wyeliminowaniu głównego faworyta co by nie mówić z najwyższej półki (co jak co ale w lidze mogą przekroczyć liczbę 100 punktów) to chyba wystarczająco wiele mówi jakiego przeciwnika mieli w półfinale. Zachowanie czystego konta w Turynie i nie ważne w jaki sposób to uczynili jak to kolega wyżej wspomniał nie podobało się to wszystkim, ale tu nie o wrażenia artystyczne chodziło a o awans do wymarzonego finału.
Sevilla z kolei ma jeden problem z którym mimo wszystko sobie radzą bo w finale są mianowicie brak powtarzalności, wyjazdy zwykle słabe, ale potrafili to odrabiać jak z Porto przegrana 1-0 na wyjeździe u siebie 4-1 czy 2-0 w pierwszym meczu z Valencią i ten gol nie wiadomo jak i dlaczego w 90+5 minucie dający finał. Nie powiem, ciekawa jest ta drużyna pod wodzą Emerego bo tyle co potrafią stracić bramek i wydawałoby się, że już nie wyjdą z tego to jednak są wstanie odpowiedzieć bramką a nawet bramkami.
W obu zespołach listy kontuzjowanych są krótkie gorzej z kartkami
Sevilla:
Kontuzjowani:
Denis Cherysev
Sebastián Cristóforo
(podałem dla zasady bo i tak nie rozegrali więcej jak 10 meczów)
Zawieszeni:
Jairo 17/3
Benfica:
Kontuzjowani:
Silvio 14/0
Lubomir Fejsa 22/0
Zawieszeni:
Enzo Pérez 36/4
Eduardo Salvio 8/1
Lazar Markovic 26/6 (Komisja Odwoławcza UEFA ma czas do wtorku by ustosunkować się do ponownego odwołania Benfici)
Pomimo braku Pereza w środku pola mojego zdania to nie zmieni, że to Benfica będzie tutaj dzielić i rządzić przez całe 90 minut. Rozpatrzenie powtórny raz kartki Markovicia tym razem w roli świadka ma być Vucinić, który ma dowieźć prawdy że to nie Marković a rezerwowy bramkarz powinien być ukarany a sam Czarnogórzec będzie idealnym dowodem na niewinność piłkarza z Lizbony.
Do ostatniego finałowego meczu ładnie Benfica dawała zarobić czy to na Tottenhamie 3,20 czy to na wyjeździe w Holandii 1,90 aż po granie awansu 2,67 z Juventusem - pozostało decydujące starcie i oby w/w klątwa została obalona. Jak nie teraz to kiedy? ????
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik

Sevilla-Benfica Lizbona
środa 14-05-2014 Liga Europejska finał

Jeśli nie absencje w zespole Benfiki od razu zagrałbym w ich stronę. Jednak w wypadku kilku nieobecności trochę musiałem zastanowić się nad typem. Pomysł na ten mecz mam prosty-over 2.5+BTS. Obie ekipy umieją zdobywać gole, grają dość ofensywny futbol, więc nie widzę przeszkód dla rozegrania otwartego spotkania. Jest mecz finałowy, więc o kalkulacji nie ma mowy, ktokolwiek by bramki nie zdobył drugi musi się otworzyć a, że zarówno Sevilla i Benfica lepsza jest ofensywie niż w defensywie powoduje to tylko jedną myśl-over !
I dodatkowo po raz kolejny stawiam zakład na BTS w pierwszej połowie. Gram tak trochę na przeczucie. Jak już mówiłem, mecz powinien być otwarty a co za tym idzie gole mogą paść jeszcze przed przerwą.
▶ over 2.5+BTS @2,37
▶ BTS HT @5
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy 2013/2014
Spotkanie: Zwycięzca Ligi Europy
Typ: Benfica Lizbona
Kurs: 1,73
Bukmacher: PaddyPower
Data i godzina: 14.05.14 20:45
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 20:45 odbędzie się finałowy mecz Ligi Europy pomiędzy Benfica Lizbona a Sevillą. Mecz odbędzie się na Juventus Arena w Turynie.

Benfica rozpoczynała swoją przygodę z europucharami od LM. W fazie grupowej wygrała 3 z 6 spotkań, raz zremisowała oraz dwukrotnie przegrała (z PSG i Olympiakosem na wyjeździe). Mimo, iż Orły uzbierały tyle samo punktów co Grecy zakończyły grę w fazie grupowej na trzecim miejscu. W 1/16 finału LM Benfica dwukrotnie ograło PAOK, w 1/8 wygrała w Londynie i zremisowała u siebie z Tottenhamem, w ćwierćfinale dwukrotnie ograło AZ Alkmaar. W półfinale Benfica po dwóch kapitalnych bramkach zwyciężyła Juventus 2:1. W dramatycznym rewanżu po heroicznej walce Mistrz Portugalii wywalczył bezbramkowy remis i awans do finału.

Benfica zdobyła w tym sezonie już Mistrzostwo Portugalii oraz Puchar Ligi Portugalskiej (zwycięstwo w Leirze z Rio Ave 2:0). Ostatnie dwa spotkania Orłów w tym sezonie to finał Ligi Europy oraz finał Pucharu Portugalii. Zawodnicy ze stolicy mają wiec okazje wywalczyć poczwórną koronę zapisując się tym samym złotymi zgłoskami w historii portugalskiego futbolu.

Sevilla rozpoczynała przygodę z Ligą Europy od eliminacji. Pierwszym rywalem ekipy z Andaluzji było czarnogórskie Mladost Podgorica. Zwycięstwo w dwumeczu aż 9:1 zapewniło awans Hiszpanom. Kolejnym rywalem był Śląsk Wrocław: zwycięstwa 4:1 w Sevilli oraz 5:0 we Wrocławiu dały faworytowi starcia polsko-hiszpańskiego awans do fazy grupowej. W grupie H Sevilla grała z Libercem, Freiburgiem oraz Estoril, trzy zwycięstwa oraz trzy remisy zapewniły Sevilli awans do fazy pucharowej z pierwszego miejsca. W 1/16 finału rywalem finalisty LE był słoweński Maribor. Po wyjazdowym remisie Sevilla pokonała 2:1 Słoweńców na własnym obiekcie. W 1/8 finału doszło do derbów Sevilli: ten pojedynek został rozstrzygnięty dopiero w karnych na korzyść ekipy która w przyszłym sezonie będzie grała w Primiera Division. Ćwierćfinałowy pojedynek z Porto był pierwszym poważnym sprawdzianem dla Sevilli. Porażka na Estadio do Dragao została odrobiona z nawiązką w Sevilli. Półfinał z Valencią zakończył się szczęśliwie znów dla Andaluzyjczyków, którzy dzięki bramce w ostatniej minucie meczu wyrwali z rąk awans Nietoperzom.

Sevilla zajmuje piątą pozycję w lidze i nie ma szans na grę w LM w następnym sezonie. Teoretycznie Sevilla może po ostatniej kolejce spaść na 6. pozycję w przypadku braku zwycięstwa z Elche w ostatniej kolejce i wygranej Realu Sociedad. Sevilla w ostatnich 4 spotkaniach zaliczyła 3 porażki i jeden remis.

W ekipie Sevilli nie wystąpi Jairo (pomocnik, 24/3), Cristoforo (pomocnik, 12/0) i Cheryshev (napastnik, 4/0). Pod znakiem zapytanie stoja występy Gameiro (napastnik, 35/15, najlepszy strzelec drużyny) oraz Vitolo (napastnik, 29/4).

W Benfice nie wystąpią Marković (napastnik, 26/5), Enzo Perez (pomocnik, 28/4), Salvio (pomocnik, 12/0), Silvio (obrońca, 8/0) oraz Fejsa (obrońca, 16/0).

Po pierwsze, czas by Sevilla przestała osiągać kolejne sukcesy przez korzystne wydarzenia w ostatnich minutach meczu. Po awansach po karnych i bramkach w ostatniej minucie należy wierzyć, że zasoby szczęścia Sevilli w tej edycji rozgrywek się zakończyły. Po drugie, jeśli potwierdzą się nieobecności w składzie Sevilli to linia napadu tej ekipy zostanie poważnie naruszona. Po trzecie, oglądałem dużo spotkań Benfici w ostatnich tygodniach. Ich heroiczna walka np. z Juventusem potwierdza, iż jest to ekipa niezwykle zmobilizowana, każdy z zawodników „da się pokroić” za klub, to piłkarze którzy nie odstawią nogi. Wszyscy w Lizbonie mają w pamięci przegrane finały i przegrane sezony. Dziś Benfica może sięgnąć po poczwórną koronę - połowa planu jest już zrealizowana, tylko dwa mecze dzielą Orły od tego historycznego wyczynu. Po czwarte, Benfica rozegrała już spotkanie w Turynie i bardzo dobrze poznała obiekt, na którym stoczy jeden z najważniejszych meczy w historii klubu.

Będę konsekwentny w wierze w Benficę. Jestem przekonany o ich wysokich umiejętnościach i liczę na ich pewną wygraną.


&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wybieram najlepszy zakład na tego typu spotkania. To jest finał, nie ma drugiego meczu, więc obie strony będą musiał atakować. Obie drużyny mają świetnych zawodników w ofensywnie więc powinniśmy oglądać solidne spotkanie, które będzie dobrą zaliczką przed Ligą Mistrzów. Zdecydowałem się na over niecelnych strzałów. Statystyką się nie kieruję. Wiem jak gra Sevilla, a Benfica po prostu dorzuci swoje. Rzuty rożne i strzały z dystansu zawsze napędzają moją statystykę, a tego powinniśmy sporo zobaczyć w tym spotkaniu. Na początku myślałem o strzałach celnych, ale jednak łatwiej nie trafić w bramkę niż w drugą stronę :grin: Linia była o jeden strzał niższa, niedawno podskoczyła.
Nie do końca rozumiem sens wystawiania takich linii. Jeśli nie wejdzie to tylko dlatego, że zabraknie jednego czy dwóch strzałów. Liczę na to, że wejdzie na mega luzie i polecam to zagrać.
Over 11,5 niecelnych strzałów 1,95 U.nibet/888bet ⛔
 
rymu354 177

rymu354

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga europy
Spotkanie: Sevilla - Benfica
Typ: Która z drużyn zdobędzie 7 rzutów rożnych? Żadna ( liczone do 90min bez dogrywki)
Kurs: 1.83
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Finał ligi Europejskiej, według mnie te dwa zespoły nie zasługują na finał. Sevilla gra strasznie w obronie traci mnóstwo goli w meczu z Valencia uratował ich gol w 94minucie meczu. To ich rywale w pól finale powinni dojść do finału. Taka sama sytuacja z Benficą Juventus był drużyną o wiele lepszą od dzisiejszego kandydata do zdobycią trofeum . Juventus dominował nawet na wyjeździe jakimś cudem ekipa z Portugalii zdbyła dwa gole a na wyjeździe we Włoszech zagrała anty futbol stawiajac typowy &quot;autobus&quot; i przechodząc dalej z wynikiem 0:0. Obie ekipy ze sporymi brakami kadrowymi, chociaż sytuacja Hiszpańskiego zespołu wygląda dużo lepiej ponieważ kontuzjowani gracze i tak nie grali w pierwszym składzie. Benfica natomiast ( 3 piłkarzy zawieszonych z kartki i 2 kontuzjowanych)Sevilla w tej edycji ligi Europy zdobywałą średnia 3,5 rzutów rożnych na mecz, Benfica natomiast 4.9 nie jest to duża licza stałych gramnetow gry dlatego gram taki typ i myślę że warto zaryzykować.
Gram też
Kto zdobędzie więcej rzutów rożnych? Benfica
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Sevilla - Benfica
Powyżej 5,5 zmiany w meczu @1,48 ComeOn

Perełka dnia. Obie ekipy wykorzystywały limit zmian we wszystkich meczach w Lidze Europejskiej. Do tego dochodzą takie aspekty jak:
- stres w finale - myślę,że na boisku na pewno będzie ktoś,kto nie udźwignie ciężaru meczu o puchar,
- gra na czas - czyli zmiany w ostatnich minutach meczu w celu utrzymania korzystnego wyniku.
- rozgrzanie przed dogrywką - zawodnik,który zagra choćby parę minut przed 90 minutą spotkania, lepiej wchodzi w kolejne 30.
- możliwe kontuzje (czynnik losowy)
- czerwone/żółte kartki - po utracie zawodnika (jeśli takowa się przydarzy) trenerzy będą rotować składem.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Benfica - Sevilla
Obie ekipy strzelą |1.90| Unibet !

Nuuuuudaaaaa ! :;/:

Buki chyba śpią, bo ani razu jeszcze żadnej opcji na mecz, nie zmienili kursów na poszczególne zdarzenia, ale to bardzo dobrze dla stawiających którzy mają zamiar sobie jakieś profity zarobić w tym meczu. Ale dobra do rzeczy. Idę w stronę bramek, dla obu ekip. Obie silnie i bardzo ofensywne drużyny, które do finału dostali się bardzo ciężką pracą, ale i bardzo mądrze wygranej w półfinałach. Dziś już finał, więc tak samo jak ekipa z Hiszpanii jak i z Portugalii nie będzie się oszczędzać. Możliwe, że na początku będą grali zbyt zachowawczo, ale spodziewam się jednak większej wymiany ognia z obu stron. Nie wydaję mi sie aby to było jednostronne spotkanie. Cel jest jeden wygrać Puchar UEFA, osobiście buki faworyzują Benficę ale i oni mają problemy z finałami bo od lat już nie wygrali pucharu, będąc w finale. Kto wie może dziś przechylą szale na swoją korzyść? Nie miej jednak sądzę że to nie będzie spacerek, ale obie ekipy w reg time stać na bramkę. Stawiam na BTS!
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Sevilla - Benfica
Powyżej 5,5 zmiany w meczu @1,48 ComeOn

Perełka dnia. Obie ekipy wykorzystywały limit zmian we wszystkich meczach w Lidze Europejskiej. Do tego dochodzą takie aspekty jak:
- stres w finale - myślę,że na boisku na pewno będzie ktoś,kto nie udźwignie ciężaru meczu o puchar,
- gra na czas - czyli zmiany w ostatnich minutach meczu w celu utrzymania korzystnego wyniku.
- rozgrzanie przed dogrywką - zawodnik,który zagra choćby parę minut przed 90 minutą spotkania, lepiej wchodzi w kolejne 30.
- możliwe kontuzje (czynnik losowy)
- czerwone/żółte kartki - po utracie zawodnika (jeśli takowa się przydarzy) trenerzy będą rotować składem.
A co jak w ostatnim kwadransie będzie się utrzymywać remis? Trenerzy muszą i na pewno mają świadomość, że dobrze byłoby zostawić sobie po jakiejś zmianie na dogrywkę. Jeżeli nie zdarzą się jakieś kontuzje, czerwone kartki to wcale tych sześciu zmian może nie być. Oczywiście w przypadku remisu. Każdy inny wynik sprawi, że zakład trafisz ????
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Czas na typ z mojej strony. Pójdę w stronę kartek, choć jak pokazuje ostatnia historia finałów w LE, a także w LM to w decydujących meczach sędziowie nie pokazują dużo kartoników.
Wszystko oczywiście zależy od tego kto sędziuje i jak będzie wyglądać mecz. Jeżeli któryś z zespołów szybko strzeli bramkę, to &quot;spotkanie się otworzy&quot;. Często jest tak, że przez pierwsze 15-20 min, a nawet i dłużej zespoły grają asekuracyjnie, zwłaszcza w finale.
Linia na ten mecz to 5.5 kartki wystawiona przez bet365. I dużo i mało, bo Felix Brych miał już mecze w których wyciągał i więcej, poza tym gracze obu zespołów potrafią grać ostro. Tak jak już napisałem wszystko zależy od tego jak będzie się układał mecz. Jeżeli przez pierwsze 10-15 min nic się nie wydarzy to linia zostanie obniżona na 4.5. Idąc dalej, po około 30 min gry znowu będzie linia o kartkę niższa.
Planuję zagrać te kartki live, bo jestem przekonany, że uda się złapać korzystniejszą linię. W ostatnich miesiącach kartki gram namiętnie (może to mój błąd, bo czasem się przewiozę na tym), ale zdarzył mi się tylko jeden taki mecz, w którym za cholerę nie byłem w stanie złapać kartek na live - rewanż Salzburg - Basel. Tam kartki wpadały co chwilę. Dziś tak nie będzie. Uważam, że więcej kartek padnie w drugiej połowie, dlatego poczekam te pół godzinki, może nawet do przerwy i wtedy BOOM ;)
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Też zwróciłem uwagę na to zdarzenie, kursy już urosły delikatnie. Rynek jest nieufny, ja też.
W ostatnim meczu obu śr. obrońców Sevilli wyłapało kartki, ale nie jest to regułą. W meczu z Valencią przegrywali sromotnie i wg wszystkich prawideł powinni grać ostrzej a nie pokryli tej linii. Poza tym sędzia Felix jest nieprzewidywalny, a status finału i neutralne boisko wcale nie skłania ku otwartemu meczowi.
Sevilla ma obronę, która zasadniczo jest do obrobienia zwykle, ale oba zespoły tu mają osłabienia na szpicach.. Nie wiem, uważam że linia jest tylko pozornie niska, kurs też w miarę odpowiedni. W pierwszej połowie nie liczyłbym na kartki. W drugiej to już zależy od wyniku, więc takie tam gadanie, takie tam granie.
Kurs prawie 2, więc jak lubisz ryzykowne bety a&#39;la pół na pół to śmiało. Koło 60 min powinno się zacząć z kartkami rozluźniać, lepiej live.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Ktos wczesniej podawal fajny typ na zdarzenie - kto pierwszy zdobedzie 7 roznych. Niestety jakis f... musiał usunac ten post, dlatego tez powielam temat i proponuje rozwiazanie w którym nikt nie zdobedzie 7 rzutow roznych. Kurs przyjemny - 1,80 takze warto spróbować.
Ilosc roznych w ostatnich meczach ligi europy:
Benfica - Juventus 2-9
Benfica - Juventus 3-6
Benfica - Alkmaar 6-3
Benfica - Alkmar 5-4
Benfica - Tottenham 2-5
Benfica - Tottenham 6-5
Benfica - Paok 7-2
Benfica - Paok 4-2
Wniosek: Na 8 ostatnich spotkan piłkarze z Lizbony tylko raz zaliczyli 7 rzutów rożnych
Sevilla - Valencia 3-4
Sevilla - Valencia 4-5
Sevilla - Porto 2-10
Sevilla - Porto 3-9
Sevilla - Betis 8-2
Sevilla - Betis 6-5
Sevilla - Maribor 4-0
Sevilla - Maribor 6-2
Wniosek: W ostatnich spotkaniach zaliczyli tylko jeden raz taki wynik.
W dzisiejszym meczu jako, ze jest to finał nie licze na szalenczy atak zadnej ze stron. Mysle, ze liczba rzutow roznych zamknie sie w 10,5, takze ciezko zeby ktoras z ekip miała znaczaca przewage w tym elemencie gry. Benfica gra swietnie w defensywie i nie liczylbym na przypadkowe wybijanie na rozne, szybciej beda kierowac pilke w strone lini autowej.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
&quot;Dzisiaj Odwoławcza UEFA odrzuciła apelację Benfiki przeciwko czerwonej kartce pokazanej na Lazar Markovic spada na Lidze Europejskiej UEFA półfinałowym rewanżu z Juventusem w dniu 1 maja , ciało kierownicze ogłoszone.
W związku z tym ,decyzja organu kontrolnego i Dyscypliny z dnia 6 maja jest przestrzegana . Wyrok ten jest prawomocny&quot;
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Sevilla - Benfica
Finał jak to finały zawszę są trochę loterią. Jeden mecz, jeden błąd zawodnika czy niewłaściwa decyzja sędziego, może przesądzić o wyniku. Benfica dla mnie jest jednak zdecydowanym faworytem do podniesienia trofeum i tym samym do ściągnięcia klątwy Guttman&#39;a. Co przemawia za Benficą ? Dobrze radzili sobie w fazie grupowej LM, między innymi rozgrywając dwa dobre mecze z PSG, niestety odpadli. W LE wyeliminowali Tottenham, Alkmaar oraz przede wszystkim Juventus. Dwumecz z tym ostatnim, już był nazywany przedwczesnym finałem. Sevilla natomiast wygrała swoją grupę w LE (3 wygrane, 3 remisy), ale później ich wyniki nie powalały: dwumecz z Mariborem (4:3), derbowy pojedynek ze spadającym z Primera Division Betisem (2:2, rzuty karne), eliminacja FC Porto (4:2), mimo przewagi graczy z Portugalii oraz awans, rzutem na taśmę, w półfinale z Valencią (3:3), strzelając bramkę w doliczonym czasie gry. W drużynie z Lizbony zabraknie istotnych Pereza (36/4) oraz Markovic&#39;a (26/6). Mimo tych dwóch osłabień jestem zdania, że Benfica sięgnie po trofeum i to w regulaminowym czasie gry.
Benfica -0.5 @ 2.350 Pinnacle (8/10) ⛔ (0:0)
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiejszy mecz wydaje się bardzo ciężki do wytypowania, z jednej strony myślę, że Benfica pokaże dziś jak solidnym i konsekwentnym zespołem jest i wygra ten mecz w ciągu 90 minut, jednak z drugiej strony Sevilla może odwrócić losy meczu tak jak już się to jej zdarzało i niespodziewanie triumfować w tegorocznej edycji Ligi Europejskiej. Wszyscy mówią także o klątwie Guttmanna, jednak nie wierzę, aby miało to jakiś wpływ na Benfice, biorąc pod uwagę formę w jakiej znajdują się w tym sezonie. Dlatego też, wybrałem ciekawy typ na ten mecz, a mianowicie ilość spalonych. Patrząc na statystyki w lidze europejskiej możemy zauważyć jak przeciwnicy Benfiki często znajdują się na pozycji spalonej. Sevilla statystycznie także często daje się złapać na spalonych, myślę, że gra Sevilli będzie w dużej mierze skupiona na Bacce (jedynym wysuniętym napastniku) dlatego znajdzie się on nie raz na pozycji spalonej. Dodatkowym argumentem w stronę tego typu będzie gra taktyczna z racji finału po stronie obu drużyn, a to może pomóc w pokryciu linii 4,5 spalonego w tym meczu.

Liczba spalonych :
powyżej 4,5
betsson 1,73
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Finał Ligi Europejskiej
Sevilla vs Benfica Lizbona


Benfica klub który od dawien dawna za Jorge Jesusa gra bardzo dobry futbol drużyna jak najbardziej zasłużona która kolejny raz stoi przed szansą by przerwać fatalną serię i przerwać klątwę.
W Lizbonie mówi się: To jest dla nas jak Finał Ligi Mistrzów mamy coś do udowodnienia i sobie samym jak i naszym kibicom mówi &quot;Cardozo&quot;

Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 na stadionie w Turynie sędzia Felix Brych gwizdnie po raz pierwszy by rozpocząć bój o trofeum Ligi Europejskiej pomiędzy Benficą a Sevillą.
Benfica po odpadnięciu z Champions League pozostała Liga Europy na jej drodze stanęli zespoły takie jak:paok,Tottenham,Az Alkmaar oraz Juventus który miał dziś w domu zagrać w Finale tak się jednak nie stało, Nikt nie zdołał zatrzymać drużyny z Lizbony.
Sevilla klub który także ma swoją Historię klub który wygrał m.in LE w 2005/2006r. pokonując w finale Middlesbrough po raz kolejny w sezonie 2006/2007 ponownie zdobyła &quot;puchar pocieszenia&quot; pokonując Espanyol Barcelona w rzutach karnych 3:1.
Sevilla wychodząc z grupy H na 1 miejscu w fazie Play Off wyeliminowała kluby takie jak:
Maribor,Betis,Porto jak i Valencię z którą zapewniła sobie Finał dopiero w 93min.
To,że dziś obie Ekipy pokażą widowiskowy futbol, piękne widowisko nie mam żadnych wątpliwości.
Jednak Trofeum po ciężkiej walce zdobędzie drużyna z Lizbony.

W sezonie 2013/2014 przegrali praktycznie wszystko co mieli do zdobycia:
Ligę przegrywając z Fc Porto tracąc gola w 93min
Puchar
Oraz przegrali w Finale LE z Chelsea Londyn. W tym roku wygrają wszystko co maja wygrać i Cała Lizbona będzie czerwona

Typ: Benfica 2.37⛔
Zdobędzie Trofeum: Benfica 1.72
⛔
Bet365
Braki w składach:
Trenerzy obu zespołów, w środowy wieczór, nie będą mogli skorzystać z usług wszystkich zawodników. W zespole Sevilli zabraknie pauzującego za kartki Jairo Sampeiro, natomiast w drużynie Benfiki z tego powodu nie wystąpią Lazar Marković, Enzo Perez i Eduardo Salvio.

Przewidywane składy:
Sevilla: Beto - Coke, Fazio, Pareja, Navarro - Mbia, Carrico - Reyes, Rakitić, Vitolo - Bacca
Benfica: Moraes - Pereira, Garay, Luisao, Siqueira - Djuricić, Amorim, Gomes, Gaitan - Rodrigo, Lima

Standard Benfica około 10 sytuacji(w tym 5 Limy) Sytuacji niewykorzystanych po których można było załamywać ręce.Na końcu musiało się skończyć jak się skończyło jeśli w kolejnych latach Benfica znów będzie na 30 sytuacji w meczu nie wykorzystywała żadnych to ten ciąg nie powodzeń nigdy się nie skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom