>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[FINAŁ] PSG - Bayern - [23.08.2020]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
PSG - Bayern 0:1
Bayern i obie strzelą, @3,05 STS


Wielki finał Ligi Mistrzów, zapowiada się niesamowite widowisko, pojedynek zapowiadany z jednej strony jako zderzenie rozrzutności szejków a niemieckiej precyzji, mecz pomiędzy Neymarem a Lewandowskim. Faworytem są Niemcy co nie może dziwić po tym co pokazali po wznowieniu rozgrywek i ogólnie w turnieju finałowym Ligi Mistrzów. Praktycznie w żadnym meczu nie pozostawili wątpliwości kto jest lepszy i po kolei eliminowali kolejne przeszkody w drodze do finału, Francuzi już tak przekonujący nie byli, szczególnie w 1/4 finału, gdzie do praktycznie 90 minuty byli poza burtą, ale grająca w osłabieniu Atalanta skapitulowała dwa razy i to PSG awansował dalej, oczywiście nie można odmówić im jakości, szczególnie ich ofensywa robi kolosalne wrażenie, jednak mimo wszystko bardziej doceniam Bayern jako całokształt i uważam, że bardziej zasłużył na to trofeum, oczywiście za to pucharu nie dają, jest to tylko jeden mecz i na tym poziomie zdecyduje forma dnia. Podsumowując, jeżeli obie ekipy zagrają na miarę swoich możliwości to może to być jeden z najlepszych finałów ostatnich lat, trudno sobie tu wyobrazić bezbramkowy remis przy takiej mocy ofensywnej jednych i drugich, a przy tym popełniających błędy w defensywie, dlatego liczę, że to Lewandowski z kolegami podniesie puchar, ale nie sądzę, żeby wygrali do zera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
PSG vs Bayern Monachium typ:Obie strzela w obu połowach,Kurs:6,70 :fortuna:

Oba zespoły grają ofensywną piłkę ,obie tracą bramki zaryzykuje i po raz kolejny zagram ten zakład.Paryżenie są głodni sukcesów,i ruszą od początku do boju,jak widać po meczu z Lyonem Bayern gdy się dociśnie to też się gubi i na to liczę w tym meczu bo jak PSG otwoży wynik to o bramkę Bayernu się nie boję mają potęcjał w ataku na każdej ofensywnej pozycji.U francuzów jak ktoś już tu wspomniał w dużej meirze o wyniku decydują indywidualności (Neymar,Mbappe,Di Maria) ,myślę że któryś z nich otworzy ten mecz i na dobre rozpocznie się strzelanie. Gracie w stronę Bayernu jednak dodam że bawarczycy w swojej histori nie tylko wygrywali swoje finały ale również przegrywali,są pod tym względem na drugim miejscu po Juventusie pięć przegranych finałów, to też raczyłbym wziąść pod uwagę .Zespół ze stolicy francji jest głodny sukcesów ,i zrobią wszystko żeby wygrać to spotkanie idę w w stronę PSG.

typ:paris Saint-Germain strzeli minimum 1 gola i Bayern Monachium otrzyma co najmniej 3 żółte kartki :Kurs:2,50 :ewinner:
typ:pSG wygra + Neymar strzeli minimum 1 gola + powyżej 1 żółtej kartki dla obydwu drużyn + minimum 10 rzutów rożnych w meczu (reg. czas) ,Kurs;11,00 :ewinner:
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Gracie w stronę Bayernu jednak dodam że bawarczycy w swojej histori nie tylko wygrywali swoje finały ale również przegrywali,są pod tym względem na drugim miejscu po Juventusie pięć przegranych finałów, to też raczyłbym wziąść pod uwagę
patrząc czysto na statystyki to po pierwsze należy wziąć też pod uwagę, że PSG pierwszy raz zagra w finale, a sześć ostatnich drużyn, które po raz pierwszy grało w finale przegrywało swoje debiutanckie spotkania. Ostatnią drużyną, która tego dokonała była Borussia Dortmund w 1997 roku. Po drugie jedyną francuską drużyną, która wygrała ten puchar była Marsylia w 1993 roku, więc jeszcze dawniej niż wygrana debiutanta w finale. Wiadomo to tylko statystyka, osobiście gram w stronę Bayernu sugerując się wyłącznie formą w ostatnich tygodniach oraz już na samym turnieju w Portugalii. Tak jak wspomniałem w moim wcześniejszym poście na tym poziomie i przy jednym meczu zdecyduje forma dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Lewandowski faulowany co najmniej 2 razy - kurs 1.70 sts (fortuna ma 1.60)
dotknięty bezsennością sprawdziłem całą ofertę i wybrałem zakłady charakteryzujące się najciekawszymi kursami.
Obrona PSG będzie szczególnie uczulona na poczynania Roberta więc te 2 faule powinni na nim popełnić.
To bardzo dobry pomysł na ten mecz do grania za normalną stawkę ✅ ✅ ✅ ✅ . Pograłem także po typie kolegi B bartezgambler ...

W celu uzupełnienia analizy dodam, że sprawdziłem to i w meczu z Lyonem Lewy był faulowany 3 razy... Oczywiście to jeszcze nie przesądza jak się zachowują obrońcy PSG więc i sprawdziłem ostatni mecz PSG z Lipskiem i obrońcy jak: Kimpembe czy Marquinhos też mieli po 3 czy 4 wykonane faule... A w obu meczach trzeba przyznać, że zarówno PSG miał wszystko pod kontrola, a i tak były faule, a z kolei Bayrn też prowadził więc nie było o co walczyć ze strony Lyonu, a i tak Lewy był faulowany 3 razy... Dzisiaj mecz o wielką stawkę i spodziewam się wyrównanej walki więc te 2 faule powinny moim zdaniem wejść... Na STS po kursie 1,70.. wciąż...

Z kronikarskiego obowiązku dodam, że w meczu z Barceloną, Lewy nie był ani razu faulowany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Bayern
Typ: remis
Kurs: 4,50
Bukmacher: eTOTO

Dokładny wynik meczu 3:3 @29,25 eTOTO

Analiza:

To jest finał, a finały lubią być wyrównane i nie brakuje w nich dogrywek czy nawet rzutów karnych. Kurs na remis wygląda naprawdę nieźle, bo przecież w piłce nożnej na remis zwykle jest niewiele ponad 3,00 jeśli grają ze sobą drużyny o podobnym potencjale. Tutaj na remis mamy 4,50 czyli kurs, który jest atrakcyjny nawet w hokeju na lodzie... Faworytem bukmacherów jest Bayern Monachium, ale patrząc na kadry obu drużyn, to potencjał jest mniej więcej równy. W ćwierćfinale dużo lepsze wrażenie zrobił Bayern Monachium ogrywając 8:2 Barcelonę, natomiast PSG mocno się męczyło, by przejść Atalantę i udało im się to za sprawą piorunującej końcówki spotkania. W półfinale lepsze wrażenie zrobili gracze PSG. Co prawda jedni i drudzy wygrali takim samym wynikiem, czyli 3:0, ale gra PSG wyglądała dużo lepiej. Francuska drużyna grała z silnym Lipskiem i totalnie zdominowali rywali, mogli wygrać wyżej niż 3:0. Bayern miał dużo szczęścia przy niektórych atakach Lyonu, zwłaszcza na początku spotkania. Postawa defensywy Bayernu nie była dobra w tamtym meczu, robili błędy i tych błędów było za dużo.
Trzeba przyznać, że ta edycja Ligi Mistrzów jest wyjątkowa. Nie chodzi mi tylko o tą całą otoczkę spowodowaną wirusem, ale o liczbę bramek. Faza pucharowa Ligi Mistrzów często bywała underowa, a w tym sezonie bramek jest mnóstwo i na nudę narzekać nie można. Wobec tak ciekawej edycji tych rozgrywek może finał będzie równie ciekawy albo nawet jeszcze lepszy i zobaczymy rezultat w stylu 3:3? W finale Ligi Europy było 3:2, więc może ten finał będzie mieć jeszcze wyższy rezultat, to wie... Bukmacherzy widzą to spotkanie bardzo overowo. Dla przykładu za bezbramkowy remis niektórzy dają kurs prawie 30,00.
Spodziewam się tutaj pięknego widowiska i wymiany ciosów. Oprócz typu na remis spróbuję też typu na dokładny wynik 3:3. Kurs na ten typ jest bardzo wysoki, a biorąc pod uwagę charakterystykę obu drużyn, to nie jest wykluczone, że takiego wyniku nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
PSG - Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium
@
2.10 BETCLIC

Nadszedł czas na najbardziej oczekiwany mecz sezonu, po którym okaże się kto zasiądzie na piłkarskim tronie w Europie. W niedzielny wieczór na Estadio da Luz w Lizbonie zmierzą się PSG oraz Bayern Monachium. Bayern od 1/8 finału przeszedł jak burza, po kolei demolując swoich rywali. Po wznowieniu LM w rewanżowym spotkaniu na Alianz Arenie Bayern rozbił Chelsea 4:1, a łączny wynik dwumeczu: 7:1. Następnie przyszła kolej na Barcelonę, która została zniszczona i rozjechana jak walec po przepięknej kanonadzie piłkarzy z Monachium 8:2. W półfinale naprawdę bardzo solidnie zaprezentował się Lyon ale i on musiał uznać wyższość mistrza Niemiec 3:0. Z kolei piłkarze PSG swoje spotkania 1/8 finału rozegrali jeszcze przed wstrzymaniem rozgrywek LM. W ćwierćfinale bardzo szczęśliwie w samej końcówce pokonali Atalantę 2:1. Następnie w półfinale przejechali się po Lipsku 0:3, ale co robiła obrona Lipska w tym meczu to był prawdziwy dramat i koszmar. Dziś czas na WIELKI FINAŁ! Patrząc na obecną formę faworyt może być tylko jeden, ale wiadomo że jest to tylko jeden mecz i przy spotkaniu tak dobrych drużyn zdecydować może dyspozycja dnia. Jednak ja stawiam, że Bayern po raz kolejny przejedzie się po swoim przeciwniku i Robert okradziony ze Złotej Piłki, zdobędzie Ligę Mistrzów i strzeli gola w finałowym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Moja opinia na temat tego meczu jest taka ze jedni jak i drudzy moga wygrac, dla mnie Bayern to zadna wielka druzyna jak i rowniez PSG,
poprostu Bayern na pocztku mial sporo szczescia ze Lyon nie wykorzystal tych okazji a wtedy roznie sie moglo to wszystko potoczyc. PSG rowniez graja nie stabilinie i byli blisko po za burta ale uratowali sie dwoma bramkami w koncowce i sa w grze - poprostu kieruje sie tym ze roznie moze byc i nie ma tutaj faworyta a widze inna wartosc w tym meczu jaka mozna zagrac, czyli wynik koncowy i bramki under i over.

Owszem , zakladu 5xharoldx5 @5xharoldx5 nie mozna negowac ale jest troche karkolomny, ja bym poszedl w przeciwna strone, okej obie druzyny
maja potencjal strzelecki i ma kto strzelac, wiec przy takim zestawie druzyn powinny pasc bramki ale az 6? sporo, nie mowie ze nie , fakt ze ostatnie finaly sa bramkostrzelne i w finalach zawsze padja bramki i nie powinno byc inaczej i teraz ale ja w brew powtarzalnosci
pujde na przelamanie i zakonczenie passy strzeleckiej w finalach wiec ze wzgledu na range meczu, moze druzyny podejda bezpieczniej
do meczu lub postawia taktycznie na obrone aby nie stracic i grac rozwazniej w tylach a w atak beda szukac okazji co moglo by spowodowac wynik bez bramkowy.

- Na ostatnie 30 lat padl remis 0-0 tylko dwa razy.
- Ostatni remis 0-0 padl 2002/2003 czyli 17 lat temu.
- Ostatni remis 0-0 padl w obecnych rozgrywkach 69 meczy temu.


Wiec z tego powodu ze remis 0-0 mielismy bardzo dawno , czyli taki remis bezbramkowy nie padl przez 69 meczy podrzad , wiec kto wie
moze ten 70 mecz przewie pase meczy bramkowych i z tego powodu bardziej bym polowal w niski rezultat niz wysoki, mimo ze potencjal strzlecki jest po obu stronach ale to ide wbrew statystyka na przelamanie passy.


Dokladny wynik 0-0 @ 30 Expekt ( wysoki kurs przy niewielkim ryzyku) 1,5£ k bylo blisko ale trudno

Under 3,5 gola @ 1.94 Pinnacle

To takie moje propozycje , wiec z tego powodu tak typowalem w konkursie finalu LM a nie inaczej, milego wieczoru.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
PSG - Bayern
Typ: Manuel Neuer otrzyma kartkę
Kurs: 11,00
Bukmacher: eTOTO

Widziałem typy na żółtą kartkę dla Neymara. Taki typ ma sens, ale mnie się podoba typ na kartkę dla kogoś innego, a mianowicie dla Manuela Neuera. Kurs na kartkę dla bramkarza Bayernu jest dość interesujący. Zapowiada się na mocno ofensywny mecz, powinno być sporo akcji pod obiema bramkami. Oglądałem mecz PSG z Lipskiem i trzeba przyznać, że forma napastników PSG jest świetna. Zwłaszcza podobała mi się gra Neymara, który był naprawdę szybki i stworzył sobie wiele okazji. Neuer w tym meczu powinien mieć dużo pracy i pewnie nieraz będzie musiał podejmować ryzyko, a jak wiadomo ten bramkarz należy do wyjątkowo odważnych i nie boi się zdecydowanych wejść. Kto wie, czy nie popełni faulu i nie otrzyma za to kartki. Upilnowanie gwiazd PSG, które są naprawdę w dobrej formie to nie jest łatwe zadanie... Biorąc pod uwagę styl gry niemieckiego bramkarza, to może się doigrać.
Drugą szansą na kartkę jest to jakby Bayern prowadził pod koniec meczu. Wtedy jak wiadomo bramkarze lubią przegiąć z opóźnianiem gry, kartek za coś takiego było już wiele, zwłaszcza w tych ważniejszych meczach. Jeśli Bayern będzie prowadzić, to Neuer z pewnością nie będzie się śpieszyć przy wznowieniach gry i w którymś momencie może z tym przesadzić i sędzia pokaże mu kartkę. W meczach o najwyższą stawkę sędziowie też bywają mniej pobłażliwi dla takich zachowań.
Dwucyfrowy kurs na ten typ to jest według mnie atrakcyjny kurs, żeby spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Finał LM - Robert Lewandowski , Rozgr. klubowe - Niedziela 23.08.2020
Robert Lewandowski strzeli bramkę i zaliczy asystę: Tak @ 6.6
STS (kurs po odliczeniu podatku)

Bayern w kapitalnej formie, dobrze wykorzystali przerwę, dobrze też przysłużyło im się że Bundesliga najwcześniej wznowiła i zakończyła swoje rozgrywki. W bańce LM w Lizbonie Bawarczycy przejechali się po swoich rywalach, a byli to rywale z najwyższej półki. Kolejno Chelsea (4-1), Barcelona (8-2) i w półfinale Lyon (3-0). Lewandowski gra w ostatnich meczach nieco inaczej niż wcześniej, jest go wszędzie pełno, na dobrą sprawę najrzadziej gra na wysuniętym napastniku, za to często jest na obu skrzydłach, a jeszcze częściej nawet na pozycji ryzgrywającego. Bayern tworzy masę sytuacji, ale często Polaka brakuje tam gdzie idzie ostatnie podanie bo wtedy jest właśnie gdzie indziej wg założeń taktycznych. Bo takie zmiany pozycji Lewego wprowadza w szyki obrony rywali niepewność i rozluźnienie szyków, bo często „plastry” Roberta wyciągane są poza swoją strefe komfortu. Mimo tych taktycznych sztuczek liczby Lewandowskiego wciąż wyglądają świetnie, w 3 meczach w Lizbonie w każdym strzelała przynajmniej gola i zaliczał asystę: z Chelsea 2 gole + asysyta, z Barcą 1+1, z Lyonem też 1+1. Dlatego myślę, że typ na kombo Polaka „gol plus asysta” jest dużo bardziej prawdopodobne niż wskazuje kosmiczny kurs na taki obrót spraw jaki można znaleźć w STS.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Tak jak myślałem mój typ na under 1.5 do połowy wszedł. Wszedł też zagrany przed meczem typ na remis do połowy i kartka dla daviesa.
Póki co dobra robota chłopaków od typów na remis i undery.
Zachowawczy mecz , boją się o stratę gola.
Choć końcówka zwiastuje faktycznie wieksza moc w drugiej połowie. Mowa o patelni Mbappe oraz o nie przyznanym karnym. Gdyby karny nie był w takiej minucie to by go podyktowali. Sędzia narazie widać nie chce wypaczać wyniku.
Myślę że zobaczymy bramki w 2 połowie
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Mecz na razie bardzo taktyczny, nikt zza podwójnej gardy nie chce się odsłonić. Wejście Sule czuję, że spowoduje kłopoty niestety dla Bayernu.
A z typów na II połowę:
więcej cornerów Bayern
Thiago, Kimmich - żółta
Parades, Herrera - żółta
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wy tak serio? Żadna z drużyn nie chce sie odsłonić? Chyba inne spotkanie oglądamy. Masa atakow i mnóstwo okazji na bramke. Jest 0-0 ale rownie dobrze mogło byc juz 2-2
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Wy tak serio? Żadna z drużyn nie chce sie odsłonić? Chyba inne spotkanie oglądamy. Masa atakow i mnóstwo okazji na bramke. Jest 0-0 ale rownie dobrze mogło byc juz 2-2
Przepraszam, a gdzie Ty tu widzisz otwartą piłkę? Słupek Lewego? Błąd Bayernu i sytuacja Mbappe? No daj spokój. Ps. otwartą grę zobaczysz po 1wszej bramce ;)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mocno zaskakujący wynik. Sam mecz nie był zły, zwłaszcza pierwsza połowa, ale słabo było ze skutecznością.
Największy plus dla Bayernu za to, że tak dobrze się bronili po strzeleniu gola, PSG miało mało okazji do wyrównania. Szkoda jedynie tej jednej okazji pod koniec meczu, gdzie PSG mogło wyrównać, ale obiektywnie to Bayern zasłużył na zwycięstwo.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pierwsza połowa niezłe, w drugiej już niestety szło zasnąć...
Brawo dla Bayernu za zwycięstwo. W tym sezonie podobnie jak w poprzednim Liverpool nie mieli sobie równych. Wyglądali w każdym spotkaniu świetnie pod względem kondycji!. Ktoś tutaj wykonał kawał dobrej roboty, że tak przygotował zespół!.
ZAwodnik meczu?. Chciałoby się napisać, że strzelec gola. Ale to Neuer pokazał, że jest numer jeden, a obok niego moim zdaniem zawodnikiem meczu został Thiago!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W dzisiejszych czasach wszystko się sprzedaje... Niestety tegoroczny finał LM był po prostu słaby jako widowisko... Taktycznie ładnie to wyglądało, ale emocji żadnych... Liczyłem, że przy tak ofensywnych drużynach będzie to inaczej wyglądało... Mecz oglądałem z mamą i tak jej zapowiadałem, że będzie jak super film... ;) Niestety... Poprzednie finały LM lepiej się oglądało...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom