>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FINAŁ PGE EKSTRALIGI 2021!

Status
Zamknięty.
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Grosza nie jedzie, za niego ZZ
Post automatycznie złączony:

Grisza nie jedzie, za niego ZZ
Ale czy to aż takie osłabienie? Reszta drużyny może zrobić te 6-7 za niego, lecz sprawa się gmatwa w biegach nominowanych, bo wystarczy że ktoś z drugiej linii nie będzie miał dnia, no chyba że odpalą młodzieżowcy, może któryś z nich pojedzie na motorach Łaguty
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wrocław win 2.40 Forbet Remis na własne życzenie szkoda bo cały mecz pod kontrolą

Bez Gruszy nie mają czego szukać dodać należy dzown Lamparta. Nie widzę dziś Motoru bez lidera. Tam nikt nie pokryę z/z na poziomie punktów Griszy. Mozliwy deszcz wiec i po handicapie toru. Sorry za formę ale czas inagli
 
Ostatnia edycja:
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
czekalem na potwierdzenie info co mialem od Buczka i pogralem ryzykowny ale po takim kursie warto Wrocław 2.75 win
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Zakładka na żywo i wkrótce będzie też live
dzięki za info! spore value w stronę sparty. Chociaż szkoda, że nie ma handi +2,5, tylko 4,5 po 1,67.
Post automatycznie złączony:

Maciej Janowski +8.5 pkt. @2.0 - Super kursy w betclic.
Tutaj również widzę spore value. Kiedy jak nie dziś Magic.
 
Ostatnia edycja:
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Wystarczy wykluczenie lub defekt jakiegokolwiek seniora i są 2 ptk. Będzie ostra walka, upadki, a co za tym idzie wykluczenia.

Jeśli chodzi o wynik to nie zdziwię się jak będzie powtórka z półfinałów i meczu o 3. miejsce czyli coś w stylu 49-41 dla gości i pozamiatane po 1. meczu. Grisza i Wiktor może i są zdolni do jazdy, ale jak zaliczasz glebę i coś boli to nie już nie jedziesz na maksa. Wynik w okolicach remisu spowoduje, że rewanż będzie formalnością.
Liszka objechał Lamparta już w 4. biegu i zanotował drugi punkt.
Under 1,5 na słabszych juniorów jednak ryzykowne.

Wiktor słabiutko, a Z/Z za Griszę dała 7 ptk. w 4 biegach.
Wynik "w okolicach remisu" więc pozamiatane.
 
S 73

speedwaymaniak79

Użytkownik
Lublin +16,5 1.50 10/10
Lublin +14,5 1.75 8/10
Sts

idealne typy do dubla. Od poczatku sezonu gram mocno na Spartę, ale Motor jest również mocny. Tym bardziej w juniorce, która może nałapać punktów. Wrocław to wygra, ale na pewno nie taką przewagą. Za chwile linie pospadają
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie jestem przekonany że Lublin zdobedzie tutaj te 37-38 pkt.

Wszystko zależy głównie od juniorów i Kubery. Cierniak wczoraj zaliczył potężnego dzwona -niby wstał i pojechał dalej ale żeby nie było tak ze to adrenalina działała a dzisiaj okaże się że cos mu jednak dolega

Kubera - czy jest w stanie zaliczyć kolejne tak dobre spotkanie? I czy po raz kolejny tak zly występ zaliczy Artiom? Śmiem wątpić

W biegu 1 i 3 widzę podwojne zwycięstwa miejscowych. Jeżeli juniorzy Motoru nie odpowiedzą podobnie w 2 biegu to po pierwszej serii może być pozamiatane

A wtedy juz równia pochyla czeka gości. Remis w pierwszym meczu był sukcesem Sparty. Nawet mimo braku Griszy. I myślę że oni napędzeni tu Motor rozjada.

Jak juz czegoś szukać w stronę gości to jedynie juniorki 5:1 po @2.22. Tylko tak jak mówię - nie wiadomo co z Cierniakiem
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Ja również zgadzam się, że motor nie ugra więcej niż 38 pkt. Sparta zbyt mocna u siebie. Po tym jak kilka dni temu wypuścili zwycięstwo, Dziś nie będzie powtórki i jazda na maksa od początku. Brak Griszy na wyjeździe to duża strata. Więc idę mnie taki typ.
Liczna podwójnych zwycięstw gości - 1.5, @2.10 STS
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Ja również zgadzam się, że motor nie ugra więcej niż 38 pkt. Sparta zbyt mocna u siebie. Po tym jak kilka dni temu wypuścili zwycięstwo, Dziś nie będzie powtórki i jazda na maksa od początku. Brak Griszy na wyjeździe to duża strata. Więc idę mnie taki typ.
Liczna podwójnych zwycięstw gości - 1.5, @2.10 STS
Już w drugim biegu mogą zrobić podwójne, później wystarczy jeszcze tylko jedno, np. w biegu 12-stym gdzie u gospodarzy będzie jechał słaby junior, a goście mogą wtedy dać z rezerwy swoje najlepsze dzisiejsze ogniwo
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Już w drugim biegu mogą zrobić podwójne, później wystarczy jeszcze tylko jedno, np. w biegu 12-stym gdzie u gospodarzy będzie jechał słaby junior, a goście mogą wtedy dać z rezerwy swoje najlepsze dzisiejsze ogniwo
Zgadzam się z Tobą. Typ mocno uzależniony od biegu juniorskiego. Niemniej, Liczę że juniorzy ze Sparty postawia się w 2 biegu i skończy się to 2-4.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Idę w stronę Sparty ale ten typ o podwójnych to niezwykle ryzykowny. Juniorka to jedno. Jakieś literki to drugie. A możliwe zdobycie tytułu i zabawa w nominowanych to trzecie

Ja wchodze w to ze po 10 biegach będzie 8 pkt przewagi. Kurs @1.6 i mi wystarczy
 
W 28

wojtula

Użytkownik
Według regulaminu - Zakłady typu „Mecz” pomiędzy dwoma zespołami/zawodnikami są rozstrzygane na podstawie oficjalnego rezultatu, niezależnie od liczby rozegranych biegów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom