>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FIFA 2018

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Siema, są tu amatorzy grania w najnowszą wersję tej kultowej gry? ;) Jak wasze wrażenia i opinie? Może ktoś by chciał się zmierzyć, albo macie pomysł na jakoś turniej itp? Propozycje mile widziane.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Siema, są tu amatorzy grania w najnowszą wersję tej kultowej gry? ;) Jak wasze wrażenia i opinie? Może ktoś by chciał się zmierzyć, albo macie pomysł na jakoś turniej itp? Propozycje mile widziane.
Widzę, że temat nawet się nie rozwinął.. Byłbym chętny na taki turniej ale tylko na PS4. ????
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Ja grałem dosyć sporo w fut ale szkoda nerwów na tego raka. Niby gra esportwa a handicapy, kick off glicze itd...o pay to win nawet nie mówie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sorki za moje pytanie bo jest mega lamerskie :ROFLMAO: Lubię bukmacherkę, ale nigdy nie lubiłem sportu jako takiego. Z gier lubię strategie i symulatory transportowe, ale ostatnio mnie zainteresowała FIFA. Przy czym grałem zupełnie na luzie kilka razy w różne wersje i zauważyłem, że w Fifie 11 lepiej mi idzie niż np w Fifie 18 . Czy te wcześniejsze wersje były łatwiejsze czy może jakieś domyślne ustawienia w nich były, że były łatwiejsze ? Pytania są z d. Wiem.... :ROFLMAO: Ale ja jedynie grałem mecze towarzyskie, nawet bez rozkminienia dokładnie przycisków na padzie co do czego służy... :ROFLMAO: Tzn. podania czy x czy o to wiem czym się różnią, ale cała reszta to na wyczucie... Zauważyłem, że np. w Fifie 11 jakby zawodnicy domyślnie sami szybciej dochodzili do przeciwnika, a w 14 już nie... Sam nie wiem jak to opisać... Jakaś garść porad dla zupełnie początkującego ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom