>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA Europe Cup 2015/2016

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
W tym sezonie EuroChallenge mamy trzy polskie drużyny - Śląsk Wrocław, Rosa Radom oraz Turów Zgorzelec.

29/10/2015 18:30 CET
Slask Wroclaw - BC Siauliai under 153.5
1.98 (Pinnacle) ✅ 71:69=140
5/10

Mecz dwóch średnich drużyn z ligi polskiej i litewskiej. Na Litwie są dwie mocne drużyny: Żalgiris Kowno oraz Lietuvos Rytas. Reszta jest tłem i mogłaby śmiało się zgłosić do cyrkowej PLK. Śląsk od początku sezonu nie prezentuje dużej formy, a drużyna prowadzi bardzo chaotyczny styl gry, bo większość koszykarzy jest z USA. Siaulali w meczach sparingowych oraz już w lidze w większości spotkań nie przekraczał tej linii. Dwa wysokie wyniki w lidze są za sprawą dogrywek.

Śląsk gra wolnym tempem, bo najlepszy gracz Brandon Heath dochodzi do siebie po kontuzji i jego kondycja jest na niskim poziomie. Center Williams wyprawia cuda pod koszem i wielokrotnie pudłował już łatwe dunki.

Myślę, że to będzie typowy mecz walki, w którym linia punktowa powinna oscylować wokół 148-149.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
04/11/2015 18:30 CET
Rosa Radom (-2.5) - Turk Telekom
1.94 (Pinnacle)
5/10
Rosa ostatnio mocno w gazie. Wygrali na luzie pierwszy mecz w Europe Cup z KTP. Ostatnio dobili w PLK jeszcze Turów. Po słabszym początku sezonu forma idzie w górę, a skład wydaje się dobrze zbudowany, bo większość graczy grozi rzutem z daleka, a transfery Toreya oraz CJ Harrisa okazały się bardzo trafne.
Turk Telekom jest z Turcji, gdzie drużyny często są naładowane gwiazdami, ale oni nie mają gwiazd z topu. W lidze są niesamowicie lani, a zwycięstwo ze słabą macedońską ekipą nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem.
Daleka podróż może być męcząca, a Rosa w obecnej formie powinna dalej trzymać swój serial i dzisiaj nabić piąte zwycięstwo z rzędu.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Inter Bratysława +5,5 @1,61
over 153,5 pkt @1,85


Gracze Śląska po ligowej wpadce jadą do Bratysławy osłabieni brakiem Vitalija Kovalenki i Mateusza Jarmakowicza. Brak tego pierwszego może mieć duży wpływ na końcowy wynik, ponieważ nie będzie odpowiedzi na Radoslava Rankcia, doświadczonego podkoszowego, który jest liderem swojej drużyny. Zatem Śląska czeka dziś ciężkie spotkanie i czuję, że dzisiaj gospodarze mogą wywalczyć zwycięstwo na swoim terenie. Do spokojnego hc dorzucam jeszcze over, bo jednak gospodarze braki defensywne nadrabiają szybkim tempem i niezłą ofensywą, co widać po wynikach ligowych czy też po ostatnim meczu w pucharze z Gaziantipem, gdzie pomimo słabej skuteczności zza łuku i tak zdobyli 72 punkty i to w hali rywala. Widać, że chcą grać otwartą koszykówkę i jeśli Śląsk dostosuje się do ich stylu gry, z czym nie powinno być problemu, przecież w składzie gości widzimy aż 5 zawodników z USA, którzy do takiej gry powinni być przyzwyczajeni, to spokojnie wynik powinien oscylować w granicy 160 pkt.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
thejet 2K

thejet

Użytkownik
11/11/2015 18:00 CET
Royal Gaziantep (-18.5) - Slask Wroclaw
1.93 (Pinnacle) ✅
5/10

Śląsk bez swoich najlepszych zawodników na pozycjach C i PF&#39;a - Williamsa i Kovalenki. Więcej będzie przez to Suttona oraz Jarmakowicza, którzy do za mocnych nie należą, a Sutton praktycznie nic nie potrafi w ataku. Jarmakowicz będzie coś tam próbował cegłować z dystansu, bo bliżej kosza nie będzie miał czego szukać.

Heath, który jest najlepszym zawodnikiem od kilku spotkań wygląda, jakby rozegrał już 100 spotkań w tym sezonie i często umiera na parkiecie, a dzisiaj czeka go Earl Calloway, który powinien wytrzeć nim parkiet.

Jeśli Gaziantep na końcówkę nie odpuści to +25 dla mnie wygrywa Gaziantep.

11/11/2015 18:30 CET
Turow Zgorzelec - BK Ventspils over 155.5
1.93 (Pinnacle) ✅
5/10

Dziwie się, że linia nie poszła na 160. Turów gra strasznie prosty atak, gdzie praktycznie wszyscy idą do przodu, a Ventspils także nie bawi się w zamulanie. Obie drużyny w swoich ligach czasami mają niskie wyniki, ale powodem jest słaby poziom przeciwników. Tutaj się spotykają dwie ekipy z nastawieniem ofensywnym i jakością ofensywną. Powinien być ogień.

MODERATOR - ZMIEŃ TEMAT NA EUROPE CUP, BO OMYŁKOWO NAPISAŁEM EUROCHALLENGE, KTÓRY NIE ISTNIEJE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sigal Prishtina vs Energia Rovinari

Sigal Prishtina vs
Energia Rovinari (+3.5pkt) ⛔ 66-62
@ 1.83 Bet365
Jak się śpi od połowy 2kw do połowy 4kw to o czym tu mówić.
Marna skuteczność całego zespołu.


Według mnie to jest najlepszy bet na dzisiaj. Sigal to ekipa z Kosowa. Bardzo przeciętny team, a nawet wręcz słaby jak na rozgrywki europejskie. W grupie dwie wysokie porażki (w tym różnicą 15pkt z Rovinari). Wymęczyli tylko u siebie wygraną z słabą dysponowaną ekipą Astany i w tym meczu mieli sporo szczęścia. W tym zespole mamy taką zbieraninę może i graczy prezentujących jakiś poziom, ale kompletnie nie funkcjonujących jako team. Występuje tam m.in dobrze nam znany Berisha, jest kilku Amerykanów tj. Abukar, El Amin, ale wielkich nazwisk tam nie ma. Pierwsza piątka jakoś jeszcze wygląda, ale na ławce krucho i praktycznie brak jakichkolwiek alternatyw. Takie nazwiska wystarczą na walkę w swojej lidze, chociaż ostatnio ponieśli porażkę, ale na walkę w Europie to dużo za mało. Zupełnie inaczej ma się sprawa z Energią. Rumuni świetnie wyglądają w tym pucharze. Bilans 3-0, rozbita Astana, pewnie pokonany AEK i tak na prawdę jedno zwycięstwo gwarantuje awans. Skład też sporo mocniejszy. Mamy tam m.in dobrze nam znanych z występów w naszym kraju Amerykanina Eziukwu i Serba Radosavljevica. Obaj potrafią ładnie punktować. Pozostali Amerykanie Horne, Diggs, Mack czy Troupe to solidne ogniwa. W tym zespole rozkład punktowania nieźle się rozdziela na całą piątkę i 7-8 zawodników prezentuje w miarę zbliżony poziom. Jednym zdaniem ma tam kto rzucać i grać na wysokiej skuteczności. Rzadko kiedy zdobywają mniej niż 70pkt i siła w ofensywie jest bardzo duża. Pierwszy mecz między tymi ekipami pokazał różnicę jaka ich dzieli. Od początku Rumuni zyskali przewagę. Pierwsze trzy kwarty pewnie wygrane, czwarta lekko puszczona, ale mogli sobie na to pozwolić. Zawodnicy Sigala nie potrafili znaleźć jakiejkolwiek odpowiedzi na grę rywali. W ataku Energia robiła co chciała, nie mieli żadnego problemu ze zdobywaniem punktów. Jedynym atutem gospodarzy jest fakt, że grają u siebie i jest to trudny teren dla przyjezdnych. Jednak patrząc tylko na umiejętności indywidualne poszczególnych zawodników, ich potencjał to przewaga po stronie Rumunów jest ogromna. Nie sądzę, aby gospodarze byli w stanie zbudować jakąś większą przewagę. Albo pewna wygrana gości, albo równy bój jak Sigala z Astaną i 2-3pkt przewagi jednej ze stron. Biorę ten handicap, ale mam wrażenie, że Rovinari wygra to spotkanie i przypieczętuje niemal awans do dalszej fazy rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Hibernia Dublin - Bakken Bears -26.5 @1.83
CEZ Nymburk - Tajfun Sentjur -15.5 @1.83
Nie ma co bac sie tak wysokich lini na te oba spotkania. Zespol z Irlandii typowe ogory, dostaja lanie od wszystkich i dzis bedzie to samo, ostatnio z Nymburgiem -61.
Nymburg +16 na wyjezdzie, tearz spotkanie na wlasnym parkiecie powinno byc jeszcze lepiej. Nie ma po co wiecej pisac o skladach, bo to powinien byc rozjazd obu ekip. Dodatkowo mozna jeszcze
Khimik Youzhny -16.5 @1.83
( 4 q, wystarczylo wracac..)
Tsmoki Minsk -15 @1.83
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
thejet 2K

thejet

Użytkownik
18/11/2015 17:30 CET
BC Siaulali (-11.5) - Slask Wroclaw
1.91 (Pinnacle)
5/10
Śląsk jest obecnie w tragicznej dyspozycji i lany jest przez wszystkich. Apogeum wszystkiego był ostatni mecz i porażka z fatalnym Startem Lublin. Kontuzjowany jest Jarvis Williams, a nowy trener Śląska jakoś nie chętnie wystawia innych centrów i Śląsk gra bez nominalnego centra. Słabo również wygląda przygotowanie zawodników z Wrocławia, którym Europe Cup wydaje się totalnie nie potrzebny, a też szansę na awans są bardzo małe.
Myślę, że ten mecz jest polem do eksperymentów dla nowego trenera. Siaulali może wygrać +20 i więcej. W pierwszym spotkaniu Śląsk wygrał przy masie szczęścia. Czasami mają takie odpały w tym sezonie i wygrywają z trudnymi przeciwnikami (w Radomiu z Rosą), ale dzisiaj nie wierzę w to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
ece Bulls
-
STB Le Havre
STB Le Havre - 2X ⛔ 73:72 @1.45 Milenium

Dzisiaj drużyna z Kapfenbergu będzie walczyła o swoje pierwsze zwycięstwo w grupie. W ostatnim spotkaniu dostali blowout od Cantu, gdzie w grze byli tylko do początku drugiej połowy. Oglądałem to spotkanie i w oczy rzuciło mi się to, że po prostu brak tam talentu, żeby regularnie walczyć z drużynami na szczeblu europejskim. Cantu grało w typowy sposób dla drużyn z Włoch i wytrzymali to tempo przez 20 minut. Z drugiej strony mamy ekipę z Le Havre, dla której ten mecz to must-win. Trzy zespoły z bilansem 2:1 i taka wpadka może zadecydować o wyjściu z grupy. W poprzednim spotkaniu mecz wygrali obroną - ograniczyli Bulls do zaledwie jednego punktu przez 7:42 minut ostatniej kwarty. W sumie podobna sytuacja była, gdy gospodarze grali z Cantu. W tym przypadku akurat Włosi ich rozjechali ofensywnie, gdzie przegrali trzecia kwartę bodajże 29:9, ale to ten sam problem - długie przestoje. Jak wspominałem, po prostu brak tam talentu. Sądzę, że goście staną na wysokości zadania, ale że to Francuzi ;), to zabezpieczam się X w razie dogrywki, do której nie powinno dojść. Vassallo i spójka dadzą radę.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
24/11/2015 18:30 CET
Slask Wroclaw - Inter Bratyslawa under 165.5
1.96 (Pinnacle) ✅ 80:75=155
5/10

Śląsk po przyjściu nowego trenera zmienia styl. Do tego Heath dostaje więcej minut i jest kluczowym zawodnikiem, a on obecnie ma duże problemy kondycyjne i nie nakręca szybkiego tempa, a ustawianą koszykówkę, którą preferuje. Linia jest pod run and gun, którego dzisiaj nie zobaczymy. Inter to słaba ekipa, która przy mocniejszej obronie nie będzie w stanie nawrzucać +85/90 punktów.

Nie ma też co się sugerować pierwszym meczem, bo wtedy Śląsk był w dołku i był inny trener. Dzisiaj spodziewam się zdecydowanie więcej zapasów. Ktoś gdzieś musiał mocno polecać ten bet, bo jeszcze godzinę temu linia była 161,5 i chwała mu za to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/11/2015 19:30 CET
Turk Telekom (-11.5) - Rosa Radom
2.15 (Pinnacle)
5/10
Jeszcze w pierwszym spotkaniu faworytem bukmacherów była Rosa, co było totalnym nieporozumieniem i ogromną pomyłką. Sam byłem debilem i zagrałem wówczas na Rosę. Skończyło się wysokim laniem od Turków, którzy byli drużyną o dwie klasy lepszą, która ten mecz mogła wygrać jeszcze wyżej.
Nie widziałem jeszcze tak bezradnej Rosy z żadnym przeciwnikiem. Nie sugerowałbym się też, że Turk Telekom przegrywa w lidze, bo tam przeciwnicy są o wiele mocniejsi, a Kulig, który rozegrał ostatnio przeciwko nim 4 minuty w Rosie byłby kluczowym graczem.
Obrona Rosy w ogóle nie potrafi sobie poradzić z Turkiem, który kreuje masę otwartych pozycji. We własnej hali powinno to wpadać i może się skończyć +15/20.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thejet 2K

thejet

Użytkownik
02/12/2015 19:00 CET
Kumanovo - Rosa Radom
1.98 (Pinnacle) ✅ 73:89
5/10

Ja myślałem, że Rosa będzie faworytem na poziomie 1.40/1.50. Radomianie polecieli do Macedonii w 10, ale za to są najważniejsi zawodnicy i nie będzie problemu, że będzie oszczędzanie siły i będą grali głębocy rezerwowi. Mecz też dla funu, ale różnica poziomu obu drużyn jest bardzo duża.

Było widać po wszystkich meczach, że KTP i Kumanovo to bardzo słaby poziom, Rosa średni, a Turk Telekom zdecydowanie najlepsze. Dla mnie Rosa powinna zagrać ten mecz na luzie. Torey i CJ zrobią sobie statystyki i poprowadzą do wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jako47 130

jako47

Użytkownik
juz kursy polecialy na leb na szyje
jeszcze godzine temu zagralem w calorocznym +1 radom po 1.83 teraz juz -2 beda spadki
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
15/12/2015 18:30 CET
Rosa Radom - Royal Hali Gaziantep (-4.5)
1.87 (Pinnacle) ✅ 61:69
5/10

Rosa znowu w kolejnej grupie natrafiła na turecki zespół, a przygody we wcześniejszej grupie pokazały, że jest ogromna przepaść między obiema ligami. Dosyć mocna Rosa w PLK, była lana dwukrotnie w łatwy sposób przez Turk Telekom.

To dopiero pierwsze spotkanie grupowe, a więc motywacja powinna być ze strony Royal Hali, którzy niedawno olali mecz ze Śląskiem i niespodziewanie przegrali we Wrocławiu. Rosa dwa dni temu rozgrywała mecz z Czarnymi Słupsk i nie wyglądało to za dobrze, a wysoki wynik zbudowali na sam koniec, a Czarni grali jedynie w siedmiu zawodników i padli kondycyjnie.

Przy okazji warto nadmienić, że Royal Hali jest mocniejsze, bo w lidze tureckiej zajmuje o wiele wyższe miejsce od Turk Telekomu i ma więcej znanych graczy na europejskich/amerykańskich parkietach - Calloway, Rautins czy Jawad Williams.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Typ dobry aczkolwiek granie turasów na wyjeźdźie i to jeszcze w pucharach o tak niskim prestiżu bo przecież fiba euro cup to eurochallenge to loteria.Gaziantep w tym roku gra słabo, mają kilka winów w lidze ale ta ekipa gra chaotyczną koszykówkę opartą na wielu rzutach za trzy.Jak mi nie siedzi to zwyczajnie potrafią ujebać z byle kim.Im raczej zdecydowanie bardziej zależy na lidze niż na pucharach, są zespołem o klase lepszym ale z tym &#39;&#39;zależy&#39;&#39; to bym uważał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Turk Telekom - WKS Śląsk Wrocław
Typ: Turk -14,5 Oddsring, kurs 2,10 stawka 8/10
98:76
Śląsk leci do Turcji jedynie z Jarvisem Williamsem + polskim zestawem graczy. To chyba wystarczy za analizę? ????
Zespół, który nie może odnieść zwycięstwa w lidze, zwolnił 3 amerykanów (jeden dostał lepszą ofertę, więc po prostu wyleciał do Grecji, ale PR klubu oczywiście dodaje sobie to, że on i tak był na wylocie bla, bla, bla). Jutro Śląsk zagra bez Smitha, Maddena, Heath`a oraz Suttona. Jacy Ci amerykanie nie byli, to jednak BYLI. Bez nich skład wygląda następująco - N.Kulon, M.Kulon, Chanas, Jankowski, Kovalenko, Stawiak, Jarmarkowicz oraz Williams. Do tego dojdzie pewnie ktoś z pierwszej ligi. Takim składem ciężko byłoby wygrać mecz w polskiej 1 lidze (no dobrze może trochę przesadzam;)), a co dopiero w Turcji. Turcy dwa razy bez większych problemów ograli w pucharze Rosę Radom 16 i 18 punktami, myślę że jutro ze Śląskiem nie będą mieli problemów żeby wygrać różnicą ponad 25 punktów.
Powodzenia!
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Zobaczymy, 2-3 razy mi anulowali ale o wiele więcej zostawało. Z tych buków które mam nigdzie indziej nie widzę handi do grania po takim kursie, a później już będzie po ptokach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom