>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Faza zasadnicza GRUPA I

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
No więc tak - na pewno dużym zaskoczeniem jest obecność w II fazie Czarnogórców. Zaraz ktoś mi powie, że nie ma już słabych ekip, bla bla. Może i nie ma, ale to co grali Rosjanie w tym turnieju ich dyskwalifikuje w moich oczach i dobrze się stało, że awansowała Czarnogóra.
Polsce na pewno będzie bardzo ciężko awansować. Nawet trzy zwycięstwa nie gwarantują nam półfinału. Umysł podpowiada, że Polacy powalczą o 5-8, ale serce nakazuje wierzyć, dlatego będę kibicował z całych sił &quot;naszym&quot;. Pierwszy mecz z Norwegią da odpowiedź na większość pytań - jeśli porażka to nie ma jakichkolwiek szans na medal; w przypadku zwycięstwa chłopcy nabiorą ogromnej pewności siebie, która z pewnością starczy na Duńczyków ????
Oczywiście najlepszą pozycję wyjściową mają Norwegowie i Chorwaci i to te ekipy będą głównymi kandydatami do awansu, ale ja wierzę, że gdzieś tam wcisną się Polacy ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Po grupach sa polfinaly [?], czyli awansuja tylko 2druzyny [?]. Jesli tak to bedzie bardzo ciezko, ale Polacy sa w stanie wywalczyc ten awans. Na ostatnim turnieju przed ME w Dani Polska minimalnie przegrala z Dania, chyba 1bramka tylko o ile dobrze pamietam, ale wiadomo, ze gospodarz zawsze ma latwiej. I wlasnie boje sie tego w jutrzejszym meczu, ze sedziowie znowu beda sedziowali dla Norwegow i dadza Polakom tyle kar, ze awans przez to ucieknie. Oby tak sie nie stalo. Polska z gospodarzami umie sobie radzic, z Niemcami w grupie na MS wygrali, dlaczego nie teraz? Na tym turnieju w Dani Polska chyba wygrala z Norwegia [?], wiec nic nie stoi na przeszkodzie by powtorzyc ten wyczyn. Polska!!!
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
No niestety w tym turnieju przegraliśmy z nimi 23:30 i lepiej żebyśmy tego wyniku nie powtarzali ???? Sparingi przed samym turniejem to jedno a gra o wielką stawkę w mistrzostwach to drugie. Jeśli Lijek poprawi grę w ofensywie i lewe skrzydło zacznie grać pewniej to nie widzę żadnych przeciwwskazań w przejściu do 1/2 finału.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ah tam Lijek, lewe skrzydło defensywa... To wszystko ważne, ale wystarczy, że Norwegowie przypilnują indywidualnie Liska - automatycznie odskakują na kilka bramek... A w norweskiej prasie już pojawiły się newsy, że właśnie powstrzymanie Karola będzie głównym sposobem na zwycięstwo.
Fakt, że gdyby starszy Lijewski zaczął grać na swoim poziomie rzutowym to byłoby znacznie lepiej. Nie chodzi już o ilość goli, bo nawet te 4-5 spokojnie wystarczą. Rzecz w tym, że gdy Marcin już się zdecyduje na rzut to niech pada gol... Niestety jego skuteczność % nie powala na kolana, ale miejmy nadzieję, że to się zmieni ????
Ciekaw jestem obsady bramki, bo Adaś bardzo dobrze zagrał z Czechami. Myślę jednak, że mecz rozpocznie Szmal, a Weiner wejdzie w trakcie.

Sędziowanie - no comments. Wierzę, że istnieje sprawiedliwość na tym świecie ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Polska - Norwegia
Typ: Polska
Kurs: 2,8

&quot;Mecz ostatniej szansy dla Polaków&quot; - to tytuł większości zapowiedzi tego meczu. I choć w rzeczywistości tak jest to takie sztuczne podnoszenie atmosfery nie służy dobrze naszym graczom, no ale cóż...

Norwegowie po raz pierwszy w historii wygrali wszystkie mecze grupowe na ME. Niby drobnostka, wycinek ze statystyki, ale gospodarze szczycą się tym niemiłosiernie... Pytanie tylko czy jest czym - moim zdaniem nie. Grupa Norwegów była stosunkowo łatwa - niedoświadczona Czarnogóra, zupełnie nieprzygotowana do turnieju Rosja i Dania, która miewa lepsze i słabsze dni. Taki scenariusz pasował Norwegom. W rezultacie najtrudniejszym zadaniem było pokonanie Czarnogórców... Nie twierdzę, że gospodarze mistrzostw dostali 6 pkt za darmo - absolutnie nie. Twarda postawa w obronie, równy skład, no i na pewno lekka pomoc ze strony sędziów. To wszystko złożyło się na dotychczasowe sukcesy Norwegów.

Teraz przychodzi im spotkać się z Polską. Skandynawowie doskonale wiedzą i mówią otwarcie, że Biało-czerwoni to najtrudniejszy rywal w drodze do półfinału. Polacy nie zaczęli tego turnieju z wielką pompą, ale pamiętajmy, że podobnie było w Niemczech - po pierwszych meczach niewielu zachwycało się grą naszej kadry.

Polska ekipa to przede wszystkim doskonali rozgrywający i dobra defensywa. Dzięki tym aspektom jesteśmy wicemistrzami świata. Nasz drużyna mniejszą uwagę skupia na grze skrzydłami czy kontrataku choć i te rzeczy są ogromnie ważne. Szkopuł więc w tym, by dzisiejszego wieczoru kapitalne zawody rozegrali rozgrywający. O formę Liska nie ma co się martwić. Również Tkaczyk rzuci te 4-5 bramek w ważnych momentach, swoje dogra do koła. Kluczem do zwycięstwa będzie postawa Marcina Lijewskiego. Ja wierzę, że ten zawodnik zacznie grać na swoim poziomie rzutowym, bo z dograniami do Jureckiego na kole w spotkaniu z Czechami było już dobrze. Brakuje jednak tych 5 bramek Lijka do szczęścia.

Może przecież zdarzyć się tak, że po kilku golach Bieleckiego Norwegowie baczniej będą go pilnować, może nawet indywidualnie. Co oznacza brak tego zawodnika mogliśmy zaobserwować w meczu z Czechami. Taka sytuacja, paradoksalnie, może być dla nas korzystna - Karol rzuca 4-5 bramek i to na nim skupia się uwaga obrońców. Wtedy do akcji wkraczają Grzesiek i Lijek, uruchamiane są skrzydła (Jurasik jest zdrowy).

Uważam, że Polacy wygrają ten mecz. Gospodarze mistrzostw nie mają jednego superstrzelca. W statystykach wybijają się Tvedten i Hagen, ale to raczej efekt wysokiej zdobyczy bramkowej z Rosjanami... Zazwyczaj norweska drużyna punktuje z każdej pozycji, a gracze zaliczają po max 5 goli. Wydaje mi się, że taka sytuacja pasuje Polakom. Widzieliśmy w meczu z Chorwacją jakie szkody może narobić w polskiej obronie jeden bdb gracz. Tutaj ta siła rozkłada się równomiernie i myślę, że i wynik będzie lepszy niż z Chorwatami


P.S. Wg mnie, obawy dot. sędziów są niepotrzebne. Sędziować będą nam bowiem arbitrzy z Francji, którzy na tych mistrzostwach rozdają najmniej kar spośród wszystkich sędziów. To dobry znak
Francuzi pilnowali porządku na boisku podczas jednego z meczów grupowych z udziałem Norwegii (bodajże z Rosją) i nie było jakichś znaczących uwag do pracy tych panów ;)
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mam zamiar postawić więcej na Chorwatów...generalnie nie znam się na tej dyscyplinie i chce poznać opinie...z tego co patrzyłem po statach i biorąc pod uwagę że dopiero druga kolejka w tej grupie powinni poradzic sobie z Danią.......jakie ryzyko według was???
POZDRO
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Pierwszy raz odwiedzam ten dział i widze że sami eksperci hehe nara
Tak, bo każdy rzuca wszystko czym się zajmuje i leci na forum odpisać TommyTSW.
Obie drużyny do tej pory nie zachwycają, to jest turniej, więc może dziać się wszystko. Nie polecam grania za większą stawkę, lepiej puścić patriotyczny typ ????
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tak, bo każdy rzuca wszystko czym się zajmuje i leci na forum odpisać TommyTSW.

Obie drużyny do tej pory nie zachwycają, to jest turniej, więc może dziać się wszystko. Nie polecam grania za większą stawkę, lepiej puścić patriotyczny typ ????
nie każdy rzuca wszystko tylko widze ile osób przegląda tematy...co do odpowiedzi ..dzięki za sugestie
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Taa, po jakim kursie... Ja polecam grać twardo Duńczyków.
Oficjalnie przepraszam za tego posta. Byłem bardzo zdenerwowany postawą Polaków, a wcześniej oglądałem mecz Chorwacja-Dania i stąd ten komentarz. Teraz, na spokojnie, powiem tak:
Ja wczoraj po mecz Polaków byłem tak wkurzony, że postawiłbym każde pieniądze na przegraną Biało-czerwonych. Potem ochłonąłem, przeanalizowałem możliwe scenariusze i co? I wcale nie jest tak źle ! Portal reczna.pl przedstawił najbardziej prawdopodobne scenariusze w przejrzysty sposób:

Mimo że na razie są dopiero na 4. miejscu w grupie, Polacy nie stoją na straconej pozycji. Jak mogą potoczyć się losy naszej drużyny w rundzie głównej mistrzostw? Przygotowaliśmy dwa warianty, zakładając, że nie stracimy już ani jednego punktu.

Pozostały jeszcze takie mecze:
23 stycznia:
Chorwacja - Czarnogóra
Polska - Dania
Słowenia - Norwegia
24 stycznia:
Polska - Czarnogóra
Słowenia - Dania
Chorwacja - Norwegia

Najbardziej optymistyczny wariant
Polacy wygrywają z Dania i Czarnogórą, a Norwegia ze Słowenią i Chorwacją. Dania zwycięża Słowenię, a Chorwacja Czarnogórę. Norwegia - 9 punktów, Polska - 7, Dania i Chorwacja - 6. Jesteśmy w półfinale!
Wariant mniej optymistyczny
Polacy wygrywają z Dania i Czarnogórą. Norwegia pokonuje Słowenię i przegrywa z Chorwacją. Dania zwycięża Słowenię, a Chorwacja Czarnogórę. Chorwacja - 8, Polska i Norwegia - 7, Dania - 6. Decyduje różnica bramek (na razie w lepszej sytuacji jest Norwegia, ale Polacy mogą to nadrobić w meczu z Czarnogórcami).
Wg mnie, jeśli Polacy wygrają swoje dwa mecze to są w półfinale. Wątpię, by Norwegia ograła Chorwację w ostatnim meczu. Wtedy Norwegowie będą już znali rezultat meczu Polska-Czarnogóra, który może okazać się kluczowy ze względu na bilans bramkowy. To nieco utrudnia sprawę, ale jeśli Polacy dzisiaj pokonają Danię ok. 3 golami to naprawdę istnieje duże prawdopodobieństwo, że powalczą o medal.

Istnieje też inna możliwość - jeśli dziś Norwegia straci punkty z Słowenią to polska droga do 1/2 znacznie się skróci
A jest to, wg mnie, możliwe, bo Norwegowie grają bez podstawowego obrońcy Jensena. Ponadto Słoweńcy nie byliby skazywani na porażkę, jeśli ME odbywałyby się w innym miejscu Europy... To właśnie jest największa bolączka - sędziowie, choć wczoraj sędziowali bardzo dobrze, to dzisiaj mogą próbować przepychać gospodarzy...

Ale do rzeczy - kto oglądał wczoraj Danię to widział, że grali oni kosmiczny handball. Trener wykonał megarobotę - Chorwacja była rozłożona na czynniki pierwsze na treningach - w obronie pilnowanie Balica załatwiało 50% sprawy, natomiast ofensywa Duńczyków to było mistrzostwo świata. Żadnych rzutów z dystansu, tylko kombinowane akcje - skrzydło, koło, wrzutka, drugie tempo. Czasami aż prosiło się o bombę à la Bielecki, a Duńczycy jeszcze rozgrywali to do koła to do skrzydeł, itd. To był bdb sposób na Chorwatów.

Z Polakami należy zagrać podobnie, ale jednak troszkę inaczej. Atak powinien zostać utrzymany w formie takiej jak wczoraj, czyli ciągłe rozgrywanie, kombinacja. Nawet jeśli nastąpi strata piłki to Biało-czerwoni w kontrze nie są masterami, więc szybki powrót załatwia sprawę. Jeśli chodzi o defensywę duńską to oczywiście zasada nr 1 - powstrzymać &quot;olbrzyma z Polski&quot;, popularnego &quot;Liska&quot;
To niełatwe zadanie, ale możliwe do wykonania. Miejmy nadzieję, że się nie uda :]

Co do gry naszej reprezentacji - gdzieś przeczytałem coś takiego:
Prześledziłem statystyki naszych zawodników:
- bramki z koła 40 proc. - 16 miejsce (na 16 drużyn)
- bramki ze skrzydeł 50 proc. - 11 miejsce (dzięki Jurasikowi z CRO)
- bramki z 9m 57 proc. - 1 miejsce (zdecydowanie, druga SWE 47)
- karne 53 proc. - ostatnie miejsce
- szybki atak 59 proc. - ostatnie miejsce
Średnia skuteczność 55 proc. - 8-9 miejsce.
Czerwone kartki - 1 miejsce.
Żółte kartki - 2 miejsce.
Komentarz - zbyteczny.
Nie sprawdzałem dokładnie tych informacji, ale gołym okiem widać, że coś w tym jest. Bramki Polaków to właściwie tylko druga linia... To dobry sposób na Duńczyków, oczywiście przy sprytnym, szybkim, kombinacyjnych rozegraniu, ale jeśli chcemy ich pokonać to niestety do gry musi włączyć się bardziej zdecydowanie Jurecki i Jurasik...

Po raz kolejny wierzę


Polska - Dania
Typ 1: 1. połowa [1,5-0] POLSKA
Kurs 1: 1,8
Typ 2: Polska
Kurs 2: 2,9
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
18:15 Polska - Dania Vakula/Liudovyk UKR
20:15 Słowenia - Norwegia Bejenariu/Cirligeanu ROU
To sędziowie wyznaczenia na dwa najbardziej interesujące nas mecze. Myślę, że układ Ukraińcy w naszym meczu i Rumuni w tym drugim nam odpowiada, bo obie pary są wysokiej klasy specjalistami, a Ukraińców chyba bliżej do sprzyjania sąsiadom niż jakimś tam Skandynawom.
Poważnie mówiąc to bardzo liczę na Słoweńców dzisiaj. Bardzo ważna będzie postawa arbitrów i obrana przez nich &quot;taktyka&quot; sędziowania. Jeśli pozwolą na ostrą grę to Słowenia może się pogubić lub zwyczajnie nie dać rady norweskim taranom...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom