>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Faza grupowa pucharu UEFA 13.12.2006

wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Zapraszam do analizy spotkań piątej kolejki rundy grupowej pucharu UEFA

Kursy by Profesjonał

[center:95d257685b]Blackburn-Nancy 1.79 3.4 3.75 1.17 1.78
Espanyol-Austria 1.27 4.85 7.8 1.03 3
Fenerb.-Frankfurt 1.74 3.55 3.75 1.17 1.83
Feyenoord-Wisla K. 1.58 3.4 4.5 1.11 1.94
Hap.T.A.-M.Bolesl. 2.03 3.35 2.98 1.27 1.58
Palermo-Celta Vigo 1.78 3.45 3.65 1.18 1.78
Paris SG-Panath. 1.44 3.85 6 1.07 2.35
Waregem-Ajax 3.55 2.97 1.98 1.62 1.19
Auxerre-Livorno 1.74 3.55 3.75 1.17 1.83
Braga-Grasshopper 1.24 5.2 8.3 1.02 3.2
Heerenveen-Lens 2.42 3.35 2.42 1.41 1.41
Leverk.-Besiktas 1.7 3.55 3.95 1.15 1.87
Parma-Osasuna 2.42 2.67 2.97 1.27 1.41
Gl.Rang.-Part.Bel. 1.51 3.85 4.95 1.11 2.17
Sevilla-Alkmaar 1.59 3.55 4.75 1.12 2.04
Tottenham-Dinamo B 1.54 3.55 5.3 1.1 2.13
[/center:95d257685b]
 
somsiat 0

somsiat

Użytkownik
Fenerbahce - Eintracht Frankfurt

Fenerbahce znajduje sie obecnie na 3 pozycji w lidze ale musi ten mecz wygrac poniewaz
w razie przegranej z Eintrachtem i zwyciestwa Palermo z Celta Vigo odpada.
Jest też mozliwość awansu przy ewentualnym remisie ale wtedy Fenerbahce musialo by liczyć, że Palermo zremisuje lub przegra z Celta, wiec wydaje mi sie, ze beda walczyc o zwyciestwo ze slabo spisujaca sie ekipa z Frankfurtu.

Dodam, ze Fenerbahce jak na razie na swoim stadionie w tej edycji p. Uefa grało raz
i wygrało 3-0 z Palermo.



Mój typ: 1 :]
 
P 0

pan_pacus

Użytkownik
Feyenoord-Wisla Kraków x2

Kurs: 2.25 (Gamebookers)

Wisła jest zmotywowana jak nigdy - ostatni dobry mecz z FC Basel dał jej wiarę we własne siły. Kuba Błaszczykowski udowodnił, że potrafi praktycznie w pojedynkę wygrać mecz - oj, będą się mieli o co martwić obrońcy Feyenoordu. Brak Klebera i Mihailowica paradoksalnie może Wiśle pomóc, bo dzięki temu, że w defensywie brakuje dwóch podstawowych zawodników, drużyna będzie musiała bardzieś skupić się na ofensywie.

Z kolei w Feyenoordzie sytuacja jest beznadziejna: klub ukarany karą finansową za burdy kibiców ledwo uniknał dyskwalifikacji, prezes podał się do dymisji. W tym sezonie Feyenoord prezentuje się znacznie poniżej oczekiwań: po 16 kolejkach jest piąty w lidze ze stratą 11 punktów do prowadzącego PSV. Szokuje też bilans bramkowy: przy 33 strzelonych bramkach drużyna z Rotterdamu straciła aż 30, czyli średnio prawie dwie na mecz!

Prawdopodobny przebieg meczu: Feyenoord od początku rzuca się do przodu, Wisła dobrze kontruje (licze na szybkość Błaszczykowskiego) i szybko strzela bramkę. Potem mecz jest mniej więcej wyrównany i kończy się 1:1, 1:2 dla wisły, 1:3. ew. 2:2.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Espanyol - Austria Wiedeń
Espanyol Barcelona gra na wlasnym stadionie z Austria Wieden.Oba zespoly graja praktycznie o nic.Espanyol ma zagwarantowane pierwsze miejsce bo niesadze zeby Zulte wysoko pokonalo Ajax.Austria juz stracila szanse na awans przegrywajac wszystkie mecze.Hiszpanie podbudowani ostatnim zwycieztwami z wyzej notowanymi rywalami z Atletico 2:1 oraz w pucharze uefa w wyjazdowym meczu z Ajaxem 0:2.Kolejnum atutem jest wlasne boisko oraz publicznosc.Mysle ze Espanoyol przekonywujaco pokona zespol austriacki bo sa druzyna zdweycowanie kompletniejsza jak i maja lepszych zawodnikow

PSG-Panathinaikos
Paris Saint Germain podejuje u siebie Panathinaikos Ateny.Mecz ostatniej z pierwsza druzyna grupy G.Grecy juz awans maja zapewniony gdzy zdobyli w trzech meczach siedem punktow nie tracac zadenej bramki i lideruja w grupie.PSG ma sytuacje nie do pozazdroszczenia.Startowali do pucharu uefa ze zdycedowanie lepszymi ambicjami niz zajecie ostatniego miesjsca w fazie pucharowej.Dla frazcuzow wystarczy zwyciezwto do awans ale to nie bedzie takie latwe.W ostatnich kolejkach prezentuja slaba forme i nie widze duzych sznas w meczu z grakami.16 miejsce tabeli o czyms musi swiadczyc.Mysle ze
Panathinaikos nie podlozy sie dla PSG jak by na to wskazywal kurs i wywiezie z francji trzy punkty
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Palermo - Celta Vigo

Celcie jest potrzebne zwycięstwo do awansu, więc będzie się starała wygrać, a Palermo chyba nie obchodzi UEFA i stara się w lidze coś osiągnąc

Mój typ : 2
Bezpieczny typ : x2
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech dzisiaj UEFA wygladaja b. b. ciezko no ale ja proponuje takie cos:

Paris Saint Germain - Panathinaikos

Typ: 1

Analiza: Zacznijmy od tego, ze Grecy maj juz awans z pierwszego miejsca.Ostatnio w lidze idzie im średnio, co prawda w ten weekend wygrali 1:0 lecz kolejke wczesniej na wyjezdzie przegrali w tym samym stosunku. PSG zajmuje ostatnie miejsce w grupie ale jezeli dzisiaj wygra to zapewni sobie awans wiec beda niezwykle zmotywowani i zrobia dosłownie wszytko aby zdobyc komplen punktów! Na pewno nie sa bez szans w niedziele co prawda przegrali z wielkim OL ale przez wiekszosc meczu grali jak rowny z rownym tylko pod koniec meczu bramkarz blysnol slabsza forma...Dla mnie pewna 1!

Proponuje jeszcze US Palermo - RC Celta de Vigo kurs naprawde b. dobry...
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków --&gt; 1 /@ 1,50 Betgun

Wiśle do awansu wystarczy remis, Feyenoord musi wygrać. Przewiduję, że mecz będzie miał podobny przebieg, jak spotkanie Białej Gwiazdy z Nancy. Gospodarze w ostatnich spotkaniach ligowych zaprezentowali się dobrze, wygrywając 2 mecze u siebie z Heerenveen i Den Haag. Wisła wielką formą nie zachwyca. Co prawda wygrali u siebie z Basel, jednak nie był to przeciwnik z najwyższej półki. Poza tym polskie drużyny nie potrafią grać ważnych meczy na wyjazdach. O ile na własnych śmieciach nawiązują jakąś walkę z rywalem to na wyjazdach &quot;pękają&quot;. A Wisła w tym sezonie na wyjazdach gra fatalnie i to zarówno w lidze, jak i pucharach. Biała Gwiazda nie potrafiła wygrać żadnego ligowego spotkania na wyjeździe notując 6 remisów i 1 porażkę. Feyenoord napewno jest o klasę lepszy od takich zespołów jak Arka, Łęczna czy ŁKS. Holendrzy u siebie grają bardzo dobrze, wygrywając większość spotkań. Dodatkowo Wisła zagra bez pauzującego za kartki Clebera.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Spotkanie: Sevilla FC - AZ Alkmaar Poł./Koniec spotkania
Typ: Remis | Sevilla
Kurs: 4.50

Mecz na szczycie w tej kolejce PU. Dwa bardzo mocne teamy czołówek lig: hiszpanskiej i holenderskiej. Mecz bedziena pewno grany na b wysokim poziomie. W weekend oba teamy graly szlagiery. Sevilla pokonala u siebie Real Madryt 2:1 w sobote, a AZ zremisowalo w Amsterdamie z Ajaxem 2:2 - nalezala im sie wygrana, ogladalem mecz i tak twierdze :jezora: Oba kluby maja juz awans do 1/16 PU. po 3 kolejkach maja po 2 wygrane i remis. Oba maja gole +6. AZ ma 10:4 a Sevilla 6:0. Mysle ze mecz bedzie bardzo ciekawy ale do przerwy bezbramkowy. Potem sie rozstrzelaja i bedzie 2:1 dla jednak mocniejszych Hiszpanow.

Inne moje typki:
Espanyol Barcelona - Austria Wien 1,25
Feyenoord Rotterdam - Wisla Krakow REMIS 13-12-06 20:45 3,85
Fenerbahce - Eintracht Frankfurt 13-12-06 20:45 1,55
Tottenham Hotspur - Dinamo Bucuresti 14-12-06 20:45 1,55
AJ Auxerre - Livorno 14-12-06 20:45 1,80
Sporting Braga - Grasshoppers Zürich 14-12-06 20:45 1,20

kursy z BAH
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sporting Braga - Grasshoppers Zürich

Typ: 1

Analiza: To jest pewniak dzisiejszych meczy. Portugalczycy by awansowac z trzeciego miejsca musza te spotkanie wygrac a Zurich nie ma jeszcze ani jednego punktu w UEFA i jestem pewny ze tak juz zostanie!
 
dziadekbonifacy 0

dziadekbonifacy

Użytkownik
Rangers - Partizan
typ : X

Rangersów czeka w najbliższy weekend &quot;najważniejszy mecz sezonu&quot; z Celtikiem, napewno w dzisiejszym meczu nie zagra kilku podstawowych zawodników ale...Partizan nie zdobył jeszcze 3 pkt w fazie grupowej uefa cup i nie zanosi sie na to zeby przelamal sie w Glasgow
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wczoraj kilka osób gdy powiedziałem że Auxerre przegrywa mnie wyśmiało dziś chyba należą mi się przeprosiny ???? Mówiłem to wielokrotnie że Auxerre nie wygra a nie którzy się śmiali a teraz jest płacz ???? :jezora: :jezora: :jezora:
 
Do góry Bottom