>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Faworyt traci gola

mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Szperając ostatnio w ofercie piłki nożnej wpadła mi do głowy ciekawa strategia gry. Mianowicie przy bardzo małych kursach na faworyta ( &lt;1,50 ) pojawiają się okazyjne oferty na to, że straci gola. Od razu zajrzałem na livesports i prześledziłem mecze z ostatniego tygodnia, doszedłem do wniosku, że jest co najmniej jeden mecz każdego dnia, gdzie własnie faworyzowana drużyna przez buki traci bramkę. Stwierdziłem, że może warto spróbować potestować ten system/sposób gry.

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że Ameryki nie odkryłem oraz to, że tylko dobra selekcja typów może dać mi jakikolwiek zysk bo nie ma co grać &quot;na wariata&quot;, ale może jednak warto zobaczyć jakie będą wyniki.

Stawka raczej płaska, najprawdopodobniej 10j

Co do jakiegoś podsumowania to mam zamiar podać łącznie 50 typów, co 10 będzie krótkie podsumowanie.
Ostrzegam, że mecze mogą pojawiać się stosunkowo rzadko, ponieważ wakacje to nie jest czas trwania sezonu piłkarskiego i nie każdy mecz o małych kursach na faworyta jest godny tej o to strategi.

Komentarze/sugestie jak najbardziej dozwolone, zapraszam do konstruktywnej dyskusji.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Czas na pierwszy typ. Wybrałem dziś Białoruś i mecz, który większość gimnazjalistów z naziemnego wrzuciłoby do swojego tasiemca. Na papierze BATE to zdecydowany faworyt, który powinien spokojnie wygrać z niżej klasyfikowaną Belshiną. Gospodarze nie zaskakują formą, przegrali dwa ostatnie mecze, ale może jednak właśnie tutaj doszukać się jakiejś motywacji. Warto zauważyć, że Belshina u siebie potrafiła zremisować z solidnym Dynamo Mińsk. Przechodząc do gości - BATE ma za sobą trzy bardzo dobre mecze :
3:0 w wyjazdowym meczu ze Zhodino
2:1 z wcześniej wymienionym Dynamo Mińsk
6:1 z ostatnim zespołem tabeli - Slavia Mozyr
Paradoksalnie liczę tutaj na rozkojarzenie BATE związane z ostatnio dobrymi wynikami.
Dodatkowym argumentem jest boisko, atut własnej publiczności zawsze daje &quot;kopa&quot;.

Belshina - BATE
typ : Belshina strzeli gola ⛔ 0-1
kurs : 2,50
bukmacher : William Hill

Pisałem we wcześniejszym komentarzu, że zacznę od Bet365, jednak tam nie znalazłem takiej oferty. Stawka podana w pierwszym poście.

saldo : -10j
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie chcę gasić Twoich zapałów ale &quot;co najmniej 1 mecz dzienine&quot; złapać z kursem 2.50 ?
Zdecydowanie więcej trafisz typując chociażby over 3.
Takich spotkań jest trochę więcej niż 1 dziennie, a kurs nieporównywalnie lepszy ????
Pozdro dla kumatych
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Z gory przepraszam za brak polskich znakow ( zalana klawiatura a zastepcza nie wiem jakim cudem ich nie uwzglednia )
Nie chcę gasić Twoich zapałów ale &quot;co najmniej 1 mecz dzienine&quot; złapać z kursem 2.50 ?
Zdecydowanie więcej trafisz typując chociażby over 3.
Takich spotkań jest trochę więcej niż 1 dziennie, a kurs nieporównywalnie lepszy
Pozyjemy zobaczymy, jesli pomysl kompletnie nie wypali to poprosze o zamkniecie tematu, na razie skupiam sie na selekcji typow i szukaniu jak najprostszej zasady ich doboru.
&quot;Pozdro dla kumatych&quot; ?
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
faworyt straci gola, weźmy na ten przykład spotkanie :
Australia U20El Salvador U20 # kursy: 1.33 / 4.60 / 6.50
2 miejsce w tabeli / pierwszy mecz remis z Kolumbią gdzie też w gruncie rzeczy zesrała
mi kupon, bo grałem na kolumbie. Australijczycy wyprowadzali częste akcje tak wiec
w tym meczu z El Salvador uważam ich za faworytów tudzież i wskazuje na to kurs..
Gram na WilliamHill i wygląda to następująco że masz
--&gt; kilka zamienników o podobnym efekcie z paroma warunkami i wyższym kursie &lt;-- :
▶ 1. El Salvador U20 strzeli bramkę / Tak @ 1.61 ✅ !!
(faworyt traci bramke)
▶ 2. BTS / Tak @ 1.73 ✅ !!
(obie muszą tu strzelić; warunek taki że faworyt też musi strzelić)
▶ 3. Czas pierwszej bramki dla El Salvador U20 / Do i włączając 75 minute @ 1.91 ✅ !!
(warunek; do 75 minuty muszą sie wyrobić strzelić bramke)
▶ 4. Zwycięzca meczu i Obie drużyny strzelą / Australia @ 2.87 ⛔
(warunek; Australia wygra i w mecze padnie BTS)
W każdym z w/w zakładów chodzi o jedno, faworyt traci gola, ale przy
tym musisz spełnić dodatkowy warunek co utrudnia sprawe, lecz masz kurs godny
zagrania takiego zdarzenia.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Zasugeruje się twoim postem i podam typ na gola dla Salvadoru. Wieczorem zobaczę całą ofertę na dziś i może coś jeszcze podam.

Australia u20 - El Salvador u20 ✅ 1-2
typ : El Salvador strzeli gola
kurs : 1,61
bukmacher : Bet365

saldo : -4j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Jutro oraz w czwartek zostaną rozegrane półfinały pucharu konfederacji. Kursy na Brazylię i Hiszpanów są mocno zaniżone co automatycznie daje mi do myślenia. Może warto zagrać na gola którejś z drużyn niefaworyzowanych ? Zastanawiałem się nad zagraniem obu z myślą, że jeśli chociaż jedna strzeli będę na minimalnym ✅ jednak do tego potrzebne są kursy ponad 2. Niestety na Bet365 wahają się one w okolicach 1,60. W związku z tym muszę wybrać jeden mecz, na dzień dzisiejszy ciężko jest mi cokolwiek wytypować. Jeżeli ktoś znalazł u jakiegoś buka kursy na takowe typy ponad 2 to bardzo proszę o kontakt. Zapraszam także do dyskusji na temat strategi gry i doboru spotkania.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@MZRM &gt;&gt;&gt; rozważ jutrzejszy mecz w lidze łotewskiej METTA - Skonto Ryga kursy 1x2 19-9-1.05 , bo w 4 domowych meczach na lidze , jutrzejsi gospodarze zdobywali bramki w 3 z nich ( 3 porażki po 1-2 i jedna 0-1 ) a ponadto w ubiegłym sezonie w H2H dwa ich bezpośrednie mecze zakończyły się po 1-2:
http://24score.com/h2h.php?eng&amp;amp;id=281450

Być może wyszukasz odpowiadający Ci kurs na bramkę gospodarzy...

EDIT:
Na betbrain.com znalazłem BTS z kursem 3 w bet365
http://fi.betbrain.com/football/latvia/virsliga/fs-metta-lu-v-skonto-riga/?languageId=pl_PL

.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
@MZRM &gt;&gt;&gt; rozważ jutrzejszy mecz w lidze łotewskiej METTA - Skonto Ryga kursy 1x2 19-9-1.05 , bo w 4 domowych meczach na lidze , jutrzejsi gospodarze zdobywali bramki w 3 z nich ( 3 porażki po 1-2 i jedna 0-1 ) a ponadto w ubiegłym sezonie w H2H dwa ich bezpośrednie mecze zakończyły się po 1-2:
http://24score.com/h2h.php?eng&amp;amp;id=281450
Dziękuję za podpowiedź, prawdopodobnie ten typ jutro znajdzie się w moim temacie.
na moim przykładzie widzisz jak zamienniki o tym samym efekcie przy wyższych kursach mogą siąść
Jeśli zagrałbyś każdy bet po 10 zł twoje saldo byłoby równe 42,50 zł, przy stawce 100 zł wyniosłoby już 425 zł, daje to całkiem niezły wynik. Oczywiście to tylko &quot;gdybanie&quot; ;)
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Sugerując się powyższą podpowiedzią zapodaje następny typ. Potem może coś dodam od siebie.
Metta - Skonto Ryga ⛔ 0-2
typ : Metta strzeli gola
kurs : 3
bukmacher : Bet365
saldo : -24j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
W bukmacherce nic nie jest proste, więc jak już napisałem wszystko zależy od doboru typów. Jednak warto obrać jakiś kierunek/strategie, dzięki której można będzie zarobić na dłuższą metę. Aktualnie jestem w trakcie szukania jak najprostszej zasady doboru typów na taki sposób gry.
Mała poprawka co do twojej wypowiedzi - kurs nie może być warty 2 , ponieważ jest zmienną, nie dodajemy do kursu waluty ;) 2 zł może być warta stawka lub wygrana.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@MZRM&gt;&gt;&gt; podany przeze mnie wczoraj kurs 3 dotyczy opcji BTS - a nie tego czy METTA strzeli , bo teoretycznie Skonto może nie strzelić...
Natomiast Ty podajesz kurs 3 na to czy METTA strzeli.
Znalazłeś więc w ofercie bet365 taką opcję?
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Oczywiście, że znalazłem i w sumie się zdziwiłem bo na BTS jest ( przynajmniej był ) taki sam kurs. Być może jakiś błąd. Zresztą mogę dać screena lub sam zobacz ????

edit : W tej chwili na BTS i bramkę dla Metty jest po 2.75
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
W poszukiwaniu klasycznego farta ... na ruszt idzie liga rodem z Ekwadoru.

Emelec - Universidad Catolica ⛔ 1-0
typ : Universidad strzeli gola
kurs : 2
bukmacher : Bet365

saldo : -34j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
W poszukiwaniu klasycznego farta ... na ruszt idzie liga rodem z Ekwadoru.
Emelec - Universidad Catolica
typ : Universidad strzeli gola
kurs : 2
bukmacher : Bet365
saldo :
polecam ci to zagrać:Catolica over 1,5 kurs@6,50 u tego samego buka
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
No niestety nie strzelili choć mecz był dość wyrównany o czym mówi przegrana tylko 1:0 - gol padł dopiero w 70 min. Jednak porażka to porażka ????
 
Do góry Bottom