>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME 18: Dubiel vs. Ferrari vs. Crusher

Status
Zamknięty.
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Daro Lew - Natan Marcoń
Typ: Powyżej 1.5 rundy @1.60 Betclic

Wszyscy wiemy jak "walczy" Daro Lew. Wiadomo także, że jego zadaniem jest robienie show poza oktagonem, na konferencjach, aniżeli pokazywanie jakichś umiejętności podczas walki. Jednak po jego dzisiejszym przeciwniku, Natanie Marconiu, również nie spodziewam się niczego wielkiego. Do tej pory stoczył on 1 walkę z Wiejskim Koksem, którą przegrał na punkty. Co do rekordu Dara Lwa to pewnie wszyscy dobrze go znają - porażek na koncie ma kilkanaście, a wygrał jedynie dwa pojedynki: 5 lat temu z zawodnikiem, która ma bilans 0-19 oraz niedawno z Ludwiczkiem na punkty. Obaj panowie delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą, przynajmniej tak to wyglądało na konferencjach i ważeniu. Jednak to się często nijak przekłada na walkę i oglądamy zwykle nudy w oktagonie.
Uważam, że jeśli nie będzie jakiegoś szybkiego wjazdu ze strony Natana, to walka ma szansę dotrwać do drugiej rundy - a może i nawet dłużej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Ewa „Kleo” Brodnicka vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Typ: Linkiewicz wygra
Kurs: 1.35
Betclic
Pojedynek dwóch kobiet z dużym temperamentem.. myślę że będzie to jedna z ciekawszych walk dzisiejszej gali. Brodnicka znakomita zawodniczka bokserska.. próbuje swoich sił w MMA jak narazie ze zmiennym szczęściem co prawda pokonała w ostatniej swojej walce Kamiszke.. ale w debiucie uległa Lilmasti.. napewno ta porażka nie przynosi wstydu gdyż taka porażkę jak narazie jedyna poniosła również Marta.. pokonała ona natomiast Zusje, Martirenti, Kamiszke, Way of Blonde.. reasumując Marta znakomicie czuje się w octagonie nabrała już doświadczenia daje po sobie poznać że stres w klatce jest jej obcy.. fajny parter do którego będzie dziś najparawdopodobniej dążyć.. Ewka stójka jak na bokserkę wiadomo.. lecz do parteru mam wiele wątpliwości.. Marta dziś wygrywa ale czy przez werdykt czy przed czasem.. do dubla biorę win za 1.35 lecz można brać też win na pkt. Obie wydają się mieć dobrą kondycję. Powodzenia.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Jak co gale freakową- jedyny sens to szukać 'niespodzianek'. Ja dziś próbuję Piotrka Szeligę bo uważam że kurs w Unibet- 8,00 (!) jest mocno przesadzony a nawet, 4,85 które mamy w Betclicu tez jest na moje przesadzone. Michał Pasternak jest zdecydowanym faworytem ale kursy mamy jakby walczyli tutaj w MMA a to jest walka w K1. Wiele osób już wierzyło w Szeligę z Parke ale tam nie pokazał nic- ale wciąż uważam że Szeli zrobił naprawdę spory progres i z walki na walkę jest coraz lepszy. A że ma potężny cios to raczej bezdyskusyjne- wyłączał światło Fericze czy Arabowi a ostatnio wygrał może i przez kontuzje Wrzoska ale tam tez go usadził. Michał Pasternak jest faktycznie faworytem tej walki, głównie przez swoje doświadczenie ale ja widzę tutaj inne aspekty. Po pierwsze- Michał ma już 39 lat i jego ostatnie walki pokazywały że nie ma kondycji a nie jest to tez żaden wybitny stójkowicz. W styczniu walczył z przeciętnym Adamem Kowalskim gdzie walka była praktycznie cały czas w stójce i nic tam nie pokazał. W dodatku tutaj nie musiał robić wagi i ma ponad 100 kg a zazwyczaj walczył w kategorii do 93 kg. Pasternak też zasłynął z walk na gołe pięści w Wotore- tyle że tam większość tych walk była absurdalna bo po prostu kończył je poddaniem rywala w parterze. Oczywiście tutaj góruje też nad Szeligą warunkami fizycznymi i niewątpliwie to był solidny sportowiec ale na moje to było już pare lat temu i Michał jest po prostu past-prime i jak mówi sam o sobie: obecnie jest youtuberem. Dlatego uważam że szanse Szeligi są dużo większe niż pokazują to kursy.

Piotr Szeliga @8,00 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
K 14K

kubaion

Użytkownik
Ewa "Kleo" Brodnicka vs Marta "Linkimaster" Linkiewicz
Ewa "Kleo" Brodnicka kurs 2,68

Co tu dużo mówić, Mistrzyni Europy, Mistrzyni Świata WBO,mimo że jest różnica między stójką w boksie, a w MMA, to jednak siła powinna być po stronie Ewy. Parterowo przez ten czas treningów od ostatniej walki na pewno skupiła się na obronie obaleń, nie wierzę, żeby nie było żadnego progresu od ostatniej jej walki. Marta świetna mimo wszystko, mimo przegranej walka z Lil Masti, jej jedynią bronią będą zejścia do parteru, ale czy da radę, śmiem wątpić. Siła przemawia za Ewą, w stójce powinna ją wypunktować, co już da sporą różnicę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
Mój typ to Zawodnik wygra przed czasem (Decyzja = ZWROT) Ewa Brodnicka 2,30
Myslę ze Brodnicka będzie skutecznie bronić ewentualnych obaleń . Siła ciosu + małe rękawice zrobia robote. Jeżeli walka pójdzie na punkty to jest zwrot od buka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom