>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FA Cup 4 RUNDA 27.01 - 28.01.2007r

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
[center:377885cbfa]27-01-07
Luton Town - Blackburn Rovers 4,20 3,35 1,70
Barnet FC - Plymouth Argyle 3,80 3,30 1,80
Birmingham City - Reading FC 2,40 3,20 2,55
Blackpool FC - Norwich City 2,40 3,20 2,55
Bristol City - Middlesbrough FC 3,70 3,20 1,85
Crystal Palace - Preston North End 2,35 3,20 2,60
Derby County - Bristol Rovers 1,35 4,00 7,50
Fulham FC - Stoke City 1,55 3,45 5,40
Ipswich Town - Swansea City 1,75 3,25 4,10
Tottenham Hotspur - Southend United 1,20 5,30 10,00
West Ham United - Watford FC 1,75 3,25 4,10
Manchester United - Portsmouth FC 1,30 4,40 8,00
28-01-07
Wolverhampton Wanderers - West Bromwich Albion 2,40 3,10 2,60
Chelsea FC - Nottingham Forest 1,15 6,00 11,50
Manchester City - Southampton FC 1,65 3,40 4,50
Arsenal FC - Bolton Wanderers 1,45 3,60 6,40[/center:377885cbfa]
Analizujcie i podawajcie swoje typy dotyczące tej kolejki.Suche typy bez analiz będą usuwane. Proszę również umieszczać kursy, a także bukmachera. ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Manchester City - Southampton
28 styczeń 2007, godzina: 16:00

Mój typ: 1
kurs: 1,75 Betway


Moja analiza:


W niedzielę dojdzie do ciekawego spotkania. Na City of Manchester gospodarze podejmują zespół Grzegorza Rasiaka. Zespół &quot;Blues&quot; tydzień temu przegrał po raz pierwszy w tym roku. Wcześniej grali bardzo dobrze, remisując z Boltonem, czy wygrywając z Evertonem, WHU. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Sheffield, ale dopieo po dwumeczu. W swojej historii trenerskiej, trener Pearce zawsze poważnie traktował meczu pucharowe. Myślę, że tym razem będzie podobnie i wystawi podstawowy skład do tego meczu.
Drużyna &quot;Świętych&quot; gra na zapleczu znakomicie. Od 8 spotkań nie przegrali. Zajmują 5 pozycję w League Championship i poważnie myślą o awansie do elity. Trener nie będzie ryzykował wystawieniem podstawowego składu, gdyż wiąże się to z kontuzjami oraz ze zmęczeniem czołowym zawodników. Myślę, że będzie ich oszczędzał na ważniejsze mecze, mecze ligowe.
Ogólnie &quot;Świętym&quot; w Manchesterze gra się dobrze, gdyż ostatnie 3 spotkania z czterech wygrali. Jednak w niedziele odpuszczą i odpadną z tych rozgrywek

Mój typ: 1
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
West Ham - Watford
27 styczeń 2007, godzina: 16:00

Mój typ: 1
kurs: 1,75 Gamebookers


Moja analiza:


W sobotę na Upton Park zagrają dwie drużyny z dołu tabeli premiership. Bardzo ciekawe i interesujące spotkanie. Drużyny grają w ostatnim czasie fatalnie, są bez formy. Gracze gości raczej nie mają większych szans na utrzymanie się w elicie najlepszych, bowiem zajmują ostatnią pozycję w lidze z dorobkiem 12 punktów. W tym sezonie nigdy w lidze na wyjeździe nie wygrali! Tej sztuki dokonali tylko raz w pucharze, wygrywając z Stockport County 4-1. Ogólnie 11 meczy bez zwycięstwa na wyjazdach nie najlepiej wróży.
Gospodarze również nie najlepiej się spisują. Jednak to spotkanie jest idalne aby podreperować morale drużyny. U siebie spisują się średnio 5-2-5, jednak pod względem piłkarskim są na pewno lepsi niż goście. &quot;Młodą&quot; bardzo dobrze gra się przeciw Watfordowi. Już od 22 lat goście nie potrafią wygrać na Upton Park. Ostatnie 10 spotkań właśnie na tym stadionie przegrali! Tym razem będzie podobnie.

Mój typ: 1
 
dzony1990 0

dzony1990

Użytkownik
Manchester United - Portsmouth

Faworytem oczywiście United ale obydwa zespoły ostanie swoje mecze w lidze przegrały.
Manchester poległ na Emrites Stadion 2:1 a Porsmouth przegrało u isebie z Charltonem 0:1.
Diabły są w tabeli są liderem a Portsmouth zajmuje bardzo wysoką lokatę bo są aż na 6 miejscu :!: Ale United ma chyba chrapkę w tym sezonie na potrójną koronę więc powinni to spokojnie wygrać. W ostatnim pojedynku tych drużyn w Old Trafford Mechester wygrał pewnie 3:0 i wszystko wskazuje ze w sobotę też padnie taki wynik bowiem Manchester usiebie nie przegrał od 17.09.2006 a goście na wyjazdach radzą sobie nie najlepiej 3|4|5.

Ostatnie 10 meczy :!:
http://www.imagic.pl/public/pview/18106/mANCHESTER-%20pORTSUMNT.jpg

Maine typ: 1

STS: 1-1.30 zł
 
beau 1

beau

Forum VIP
Bristol City - Middlesbrough FC 2 1.85 BAH ⛔ prowadzić 0-2 i zremisować :-?
Zdecydowanym faworytem spotkania są goście,którzy ostatni mecz wygrali 5-1 z Boltonem.W ostatnich spotkaniach Bro strzeliło 12 goli.W świetnej formie jest Mark Viduka Stuart Downing,który był bohaterem meczu z Boltonem.Bristol City to wiceliderzy league one.Na włąsnym boisku Bristol gra świetnie 11-2-1.Ostatni 3 spotkania w wykonaniu Bristol były świetne 3 wygrane i czyste konto.Druzyna gospodarzy ma ogromny problem z napastnikami.Do ostatniej chwili nie wiadomo czy zagra Lee Johnson dają mu 50% szans.W ataku zabraknie Philipa Jevonsa(32) który strzelił 13 goli.Nie zagra Wayne Andrews który został wypożyczony ale grał już w tej edycji FA Cup to samo dotyczy obrońcy Briana Wilsona.Jamie McCombe(27 występów 3 gole) jest zawieszony.Poważnym osłabieniem będzie nieobecność Enocha Showunmi ,który strzelał gole w ostatnich 5 meczach.Jak widać druzyna gospodarzy zagra bez najlepszych strzelców i to przekreśla ich szanse na wywalczenie choćby remisu.Myślę że można troche zaryzykować i zagrać na Boro z handicapem kurs 3,40.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Luton Town - Blackburn Rovers X 3,35 ⛔
Goście będą musieli sobie radzić bez Bobby Savage&#39;a,Tugaya oraz Andre Ooijera.Po konruzjach do składu wraca trio Ryan Nelsen, Jason Roberts and Francis Jeffers.W druzynie Luton kontuzjowany jest Ahmet Brkovic.Blackburn ma spadek formy przegrana z Watfordem była wielkim zaskoczeniem.To spotkanie będzie dla nich bardzo trudne ponieważ Blackburn jeszcze nigdy nie wygrało z Luton na wyjeździe.Piłkarze Blackburn są faworytami bukmacherów ale Luton to druzyna nieobliczalna w tym sezonie w lidze idzie im kipsko więc dołąża wszelkich starań żeby w pucharze Anglii daleko zajść.
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:23bff93506]Wyniki 4 rundy
Luton Town - Blackburn Rovers 0-4
Barnet FC - Plymouth Argyle 0-2
Birmingham City - Reading FC 2-3
Blackpool FC - Norwich City 1-1
Bristol City - Middlesbrough FC 2-2
Crystal Palace - Preston North End 0-2
Derby County - Bristol Rovers 1-0
Fulham FC - Stoke City 3-0
Ipswich Town - Swansea City 1-0
Tottenham Hotspur - Southend United 3-1
West Ham United - Watford FC 0-1
Manchester United - Portsmouth FC 2-1
Wolverhampton Wanderers - West Bromwich Albion 0-3
Chelsea FC - Nottingham Forest 3-0
Manchester City - Southampton 3-1
Arsenal FC - Bolton Wanderers 1-1[/center:23bff93506]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom