>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ezeewallet

E 0

Exspirit

Użytkownik
Witam, chciałbym zacząć grę na pewnym kasynie gdzie jest możliwość wpłaty i wypłaty poprzez ezeewallet. Czy ktoś korzysta z tej metody i wie czy nie będzie problemu z prawem przy wypłacie większej sumy? I jak najlepiej wyplacic takie środki? Pierw na ezeewallet - - >revoult - - > wypłata przez bankomat czy na konto? Czy polecacie jakieś inne sposoby? Dzięki.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to wypłata z Ezeewallet jest możliwa tylko na numer IBAN, i to też nie każdy (np. na IBAN portfela Dipocket nie przechodzi).
Ja osobiście wypłacam na swoje bankowe ING, przelew przychodzi jako Trustly (tu już pewnie ktoś inny musiałby się wypowiedzieć na ile jest to bezpieczne). Generalnie wychodzę z założenia, że przelewy z takich miejsc na kilka czy nawet w sumie na kilkanaście tysięcy są bezpieczne (choć oczywiście mogę być w błędzie).
Jak już jesteś pro i potrzebujesz miesięcznie wypłacać kilkadziesiąt koła to wiadomo, że lepiej to porozbijać na różne konta, grać w krypto, później je sprzedawać np. na P2P Binance gdzie jest wiele opcji wymiany na rożne portfele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Do góry Bottom