>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Extraliga 3.05.2006

Status
Zamknięty.
dmian 0

dmian

Użytkownik
Widze kolega nie napisał już analiz poprzedniej kolejki. Może moje rady wam coś dadzą. Ze względu na to iż nigdzie nie moge znalezsc oferty na tą kolejkę. Ale Milenium ją zapewnia (Kurs 1,85 x 8,00 x 1,85). (Chociaż nie wiem jaki handicap)

Unia Tarnów : Włókniarz Częstochowa

Awizowane Składy:
Złomrex Włókniarz Częstochowa:Ryan Sullivan, Lee Richardson, Greg Hancock, Sławomir Drabik, Sebastian Ułamek, Mateusz Szczepaniak

ŻSSA Unia Tarnów: Tomasz Gollob, Mateusz Trytko (Na pewno nie wystąpi, za niego Burza/Dryml) , Janusz Kołodziej, Jacek Gollob, Tony Rickardsson, Kamil Zieliński, Paweł Hlib, Marcin Rempała.

Analiza:Aktualni Mistrzowie Polski kolejny raz mają ochotę na to trofeum. Po kilku wygranych (Mecz w Lesznie na torze został wygrany) Unia Tarnów nie zwalnia tempa. Aktualnie zajmują 2 miejsce w tabeli. W jutrzejszym meczu na 100 % można liczyć na dobry występ Tomasza Golloba, Tony Rickardssona oraz oczywiście świetnie spisującego się na swoim torze Janusza Kołodzieja. Bardzo ważną sprawą jest też fakt iż w ostatnim spotkaniu w końcu przełamał się ex-Gorzowianin, Hlib. Którego punkty będą bardzo ważne.
Czas na Częstochowe. Po odejsciu przed sezonem Walaska i Holty Włókniarz stracił swoją waleczność. Do tej pory Częstochowianie zgromadizli zaledwie 2 punkty. I zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli. W bardzo dobrej formie jest Hancock i Ułamek i zapewne można liczyć na ich dobry występ. Jednak nie powinno to wystarczyć na Mistrzów Polski a szczególnie na ich torze.

Mój typ: 1

Polonia Bydgoszcz : Apator Toruń

Analiza: Derby, derby ???? hmm... mimo iż Apator jest liderem Ekstraligi. to uważam iż zdecydowane zwycięstwo Bydgoszczy jest pewne. Może Bydgoszcz w tym sezonie nie zachwyca (Nerwy do końca w meczu z Rybnikiem). Ale wielkim plusem Bydgoszczan jest atut własnego toru. Myślę , że jedyna ekipa jaka pokona Bydgoszcz na ich torze to Tarnów (tak też sie już stało).

Mój Typ: 1
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Polonia Bydgoszcz : Apator Toruń

Analiza: Derby, derby hmm... mimo iż Apator jest liderem Ekstraligi. to uważam iż zdecydowane zwycięstwo Bydgoszczy jest pewne. Może Bydgoszcz w tym sezonie nie zachwyca (Nerwy do końca w meczu z Rybnikiem). Ale wielkim plusem Bydgoszczan jest atut własnego toru. Myślę , że jedyna ekipa jaka pokona Bydgoszcz na ich torze to Tarnów (tak też sie już stało).

Mój Typ: 1

Zgadzam sie z Toba. Bydgoszcz u siebie potrafi pojechac dobrze. Moim zdaniem 1 to bardzo dobry typ na to spotkanie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom