>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Extraliga 09.04.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W niedzielę 9 kwietnia odbędzie się inauguracja sezonu.
Oto pary pierwszej kolejki:

Rybnik - Toruń 39 - 51
Wrocław - Bydgoszcz 53 - 37
Rzeszów - Częstochowa 47 - 43
Leszno - Tarnów 43 - 41
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:dbd25b181c]
[/center:dbd25b181c]

Kursy by BAW: 1,20 20,00 4,30

Analiza: Sparta Wrocław przed tym sezonem wzmocniła się kilkoma obcokrajowcami m. in. Crump, Bierre. WTS będzie chciał wygrać pierwsze swoje spotkanie na własnym stadionie. Bydgoszcz wg. expertów ma słabszy skład niż Sparta. Moim zdaniem WTS Atlas wygra to spotkanie.

Przewidywane składy:
WTS: Crump, Bjerre, Hampel, Gapiński, Świderski, Andersen i Jamroży
Bydgoszcz: Jonsson, Protasiewicz, Klecha, Kościecha, Sawina, Buczkowski i Jędrzejewski

Mój typ: 1
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:f7837683b0]
[/center:f7837683b0]

Kursy by Sportingbet: 1,75 10,00 2,25

Analiza: Unia Tarnów w tym sezonie jest zdecydowanym faworytem na tytuł mistrza Polski, ponieważ w składzie pozostali bracia Gollobowie oraz mistrz świta Tony Rickardsson. Unia Leszno nie jest słabym zespołem, ale jednak goście tutaj zdominują tor i wygrają to spotkanie.

Przewidywane składy:
Unia Leszno: Adams, Loram, Baliński, Dobrucki, K. Kasprzak, Jurga i R. Kasprzak
Unia Tarnów: Rickardsson, T. Gollob, J. Gollob, Kołodziej, Marcin Rempała i Hlib

Mój typ: 2
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
[center:7aceff50da]Obrazek[/center:7aceff50da]

Analiza: Unia Tarnów w tym sezonie jest zdecydowanym faworytem na tytuł mistrza Polski, ponieważ w składzie pozostali bracia Gollobowie oraz mistrz świta Tony Rickardsson. Unia Leszno nie jest słabym zespołem, ale jednak goście tutaj zdominują tor i wygrają to spotkanie.

Przewidywane składy:
Unia Leszno: Adams, Loram, Baliński, Dobrucki, K. Kasprzak, Jurga i R. Kasprzak
Unia Tarnów: Rickardsson, T. Gollob, J. Gollob, Kołodziej, Marcin Rempała i Hlib

Mój typ: 2
Jeżeli chodzi o składy, to trzeba przyznać, że Tarnów ma silniejszą &quot;polską&quot; część składu, lecz moim zdaniem w zawodnikach zagranicznych lepiej wypada Leszno. Adams i Loram są wg mnie silniejsi niż sam Rickardsson . Choć pewnie Tarnów wygra, to pewnie na Lesznie będzie można sporo zarobić w tym sezonie
 
mtz 0

mtz

Użytkownik
Jeśli polski junior Hlib jest wg ciebie zagranicznym zawodnikiem to gratuluję wiedzy. Pograj lepiej w piłkę a nie mąć w głowach innym.
P.S. Tak jak jest obecnie po twojej edycji moze byc. ???? Tylko troche smiesznie brzmi &quot;sam Rickardsson&quot; skoro SAM ADAMS bedzie lepszy od mistrza (&quot;sam Rickardsson&quot; na teraz bylby moze lepszy od Sam&#39;a Ermolenko).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:fddd667bb6]
[/center:fddd667bb6]

Kursy by BAW: 1,55 18,00 2,40

Analiza: Stal Rzeszów po wielu latach pobytu w pierwszerj lidze wrocil do Extraligi i w swoim pierwszym spotkani zmierzy sie ze Złopmrexem Częstochową. Marma Rzeszó ma słabszy skład od Częstochowa i uwazam, ze to spotkanie bedzie bardzo ciekawe poniewaz Stal potrafi zadziwic na swoim torze i tutaj ja by, zostal przy typie NO BET

Przewidywane składy:
Stal: N. Pedersen, Kuciapa, Chrzanowski, Śledź, Holta, Stachyra, Miesiąc i Karpow
Złomrex: Hancock, Drabik, Sullivan, Richardsson, Ułamek, Mateusz Szczepaniak, Hefenbrock i Piekarski

Mój typ: NO BET
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:68f2e05277]
[/center:68f2e05277]

Analiza: Zaległe spotkanie, gdzie zdecydowanym faworytem jest Toruń. Toruń zagral 3 sparingi z czego 2 spokojnie wygral. RKM za to prawie w ogole sie nie przygotowywal, zagrali tylko jeden wygrany sparing z Kolejorzem Rawicz. Wiec moim zdaniem spokojnie wygra Adriana, ktory jest lepiej przygotowany do sezonu.

Przewidywane składy:
RKM: Szombierski, Povazhny, Czerwiński, Chromik, Gafurov, Pawlaszczyk, Druchniak i Smoliński
Adriana: B. Pedersen, Słaboń, Jaguś, Puszakowski, Iversen, Miedziński, Stachowiak i Ząbik

Moj typ: 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom