>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Expekt turniej z wpisowym /tylko dla forum

Status
Zamknięty.
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Witam udało mi się złapać kontakt z Expekt.com.
Wpadłem na pomysł, żeby zorganizować turniej z wpisowym (proponuje 5$)
Oczywiście przez wpisowe liczylibyśmy na większą pule nagród i może jakieś walizeczki. Kto by się pisał na taki turniej i piszcie ile bylibyście w stanie wyłożyć za niego? ????
Jeżeli nie będzie mógł tego zorganizować zwykły użytkownik uderzymy do MAzaqa. :p
WAŻNE: Wszyscy którzy będą mieli ochotę zagrać, proszę się zgłaszać w tym temacie, żebym mógł podać orientacyjną liczbę graczy!
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Najlepiej tak za 10+1$ ????
Powiedzmy ze bedzie nas 10-20 to pula bedzie wynosila 100$-200$ oraz jakas tam walizka lub token do turnieji z duza pula ????
 
D 0

dzc

Użytkownik
Ja zgłaszam sie też ;d max 5$ :p wygralem wczoraj 16.80$ na 11 miejscu w tym 2000$ za 1fpp :p to akurat sie może załapie ;d
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Tez sie pisze. Znajac realia przy wpisowym 5$ bedzie max 30os, przy wiekszym pewnie mniej niz 10. Takze wpisowe powyzej 5$ wedlug mnie nie ma sensu.
Oprocz walizeczki mysle ze mozna wyprosic jeszcze jakas pule dodana miedzy 100-250$.
 
K 0

kafaro3

Użytkownik
ja tak samo, 5$ +0,5 to chyba najbardziej odpowiedni buy in, inaczej bedzie gralo bardzo malo osob, no ale jesli mus to mus 10+1 tez jestem w stanie wylozyc.
tylko walizka dla kazdego!!:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom