>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt - problem z wykorzystaniem tokena

wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Miałem wiele dobrych doświadczeń z Expektem ale teraz zaczęli przeginać (może dlatego, że ostatnia wpłata do nich miała miejsce we wrześniu).
Konkretnie nabrałem ochoty na turek o 10 000 $ więc za trzecim podejściem wygrałem w kwalifikacjach token i ku mojemu zdziweniu nie zostałem zarejestrowany!!! Raczej powinienem napisać zaproszony (invited) bowiem takim mianem określani są zakwalifikowani uczestnicy. Na początku myślałem, że to drobna zwłoka, coś sprawdzają albo takie tam, jednak zauważyłem, że inni rejestrowani są automatycznie (nawet dzisiejsi zwycięzcy), a u mnie dalej zonk. Wysłałem wczoraj maila --&gt; bez odpowiedzi. Spróbowałem zagadać na livechacie i efekty tej rozmowy macie poniżej. Na razie mają u mnie :zoltakartka:


Co powiecie? Może ktoś ma podobne przypały. Koleś paskudnie mnie zbył a tego nie lubię.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja też gram w tym turku :p Nie chwaląc się udało mi się wygrać za pierwszym razem :pP hehe. To jest tak, Ty musisz się sam zerejestrować na ten bilet. Tylko uważaj! Rób to na dobry turniej! Nie ten regularny o 10tys co jest rozgrywany bodajże co dzień, tylko ten co będzie 01.12 o godzinie 16:00 (o 10tys) sam się zarejestruj :p
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Ja też gram w tym turku :p Nie chwaląc się udało mi się wygrać za pierwszym razem :pP hehe. To jest tak, Ty musisz się sam zerejestrować na ten bilet. Tylko uważaj! Rób to na dobry turniej! Nie ten regularny o 10tys co jest rozgrywany bodajże co dzień, tylko ten co będzie 01.12 o godzinie 16:00 (o 10tys) sam się zarejestruj :p
Wszystko dobrze, tylko że, po wejściu do lobby turnieju po naciśnięciu REGISTER pojawia się pole z informacjami o tokenach (których tam nie ma, a powinien być!!!) i nieaktywny przycisk Register. W tym problem, że ja ten token wygrałem a oni mi go nie dopisali! :kwasny4565: Ale to szczegół bo wyjąłem dzisiaj od Irlandczyka 185 euro!!!! i już mi się humor poprawił. Żałuję tylko że nie zrobiłem screena z ostatniego rozdania (z wrażenia) bo uwaliłem go karetą siódemek przeciw fulowi waletów na siódemkach. Ostatnio mam niezłego farta na PaddyPower. :jezora:
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Heh gratuluje ???? Mamy przecież przedstawiciela Expektu na form ???? może kliknij do niego ;)
Obyło się bez tego. W końcu dopisali mi go, ale za nim go dostałem to panna na livechacie chciała mnie namówić na depo do kasyna za co skrzętnie podziękowałem. Namolna ale w końcu dostałem swojego tokena i 1 grudnia powalczymy o 10000$ ::spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom