>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

expekt cashback

shake7 56

shake7

Użytkownik
witam

załozylem konto glownie dla tego bonusu,była niedziela bank zamkniety przynajmniej mój, wiec kupiłem paysafecard i doładowałem.
Nagle coś mnie olśniło zeby przeczytac regulamin tego i było wyraznie napisane że akurat tą metoda platnosci i chyba bodajze przez SKRILL BONUS jest NIEWAZNY .(ktoś moze na chlopski rozum wytlumaczyc dlaczego?)


Postawiłem wiec sobie jakis zaklad z nudow skoro nie przyslugował mi ten bonus,najwyzej wyplace i wplace juz metodą normalną opisana w regulaminie ????

zakład ten wygrałem ale chcialem sie zapytac supportu czy aby na pewno moge skorzystac jeszcze z tego bonusu po wplacie pieniedzy zgodnie z regulaminem. Support powiedział żę nie bo wygrałem pierwszy zaklad :grin:
i że gdybym przegrał ryzykujac tą kwote ktore wplacilem na zaklad CASHBACK może dział bonusów by sie ugiął i zwrocil przegrany zaklad nawet PAYSAFECARDEM :grin:

Ogolnie nie polecam tego buka

- oferta live mega slaba
-uboga oferta na ilosc zakladow zdarzeniowych
- nie polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No przecież jest wyraźnie napisane że cashback jest dla pierwszego kuponu, a ty go wygrałeś, więc nie wiem gdzie ty widzisz problem. I nie jest to ważne że akurat wpłaciłeś przez psc, bo pierwszy zakład z nowego konta już wypuściłeś
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
tak ale zrobilem to z wplaconych pieniedzy ktore nie kwalifikuja sie do bonusu wiec poszli na ugode i bonus mam ponownie znowu przyznany pod warunkiem wplaty przez p24, oraz normalny przelew bankowy.
 
Do góry Bottom