>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EurosportBET

vader 2,8K

vader

Forum VIP
http://www.eurosportbet.co.uk/
Pojawił się nowy bukmacher. Eurosport zainwestował w hazard internetowy.
Póki co tylko mieszkańcy UK mogą tam zakładać konta. W formularzu nie można wpisać innego kraju niż UK.
Ale temat może się przydać do wymiany poglądów na temat tego buka. Część osób na forum jest na stałe rezydentami w UK ;)
A tutaj mały artykuł:
Stacja telewizyjna Eurosport rusza niedługo z zakładami sportowymi online. Usługa ma być dostępna w wielu krajach naszego kontynentu. Telewizyjny nadawca chce w przyszłości oferować e-zakłady również w Polsce. Licencję na prowadzenie tej działalności uzyskał od Komisji Konroli Hazardu Alderney.

Przy uruchomieniu strony internetowej Eurosportbet.co.uk. Eurosport będzie współpracował z firmą Serendipity Investment pod szyldem Societe des Paris Sportifs (SPS).
Strona z zakładami sportowymi ma zostać uruchomiona 1 czerwca. Będzie prowadzona z brytyjskiej wyspy Alderney. Początkowa oferta bukmacherska Eurosport obejmować będzie dziewięć sportów. Zakłady będzie można wnosić przed wydarzeniami sportowymi. W następnym etapie udostępniona będzie możliwość typowania na żywo. Będzie też poker online.
Rzecznik Eurosport stwierdził, że planowane jest rozszerzenie działalności e-bukmacherskiej na &quot;wszystkie europejskie kraje, w których regulacje na to pozwalają&quot;.
W październiku Eurosport planuje uruchomienie EurosportBET we Włoszech, a w styczniu 2010 r. - jeśli będą na to już pozwalały regulacje krajowe - nowa usługa wejdzie na rynek francuski. Następnie e-zakłady zaoferowane będą w Hiszpanii, Danii, Szwecji, Belgii i...Polsce.
Eurosport chce uruchamiać kolejne wersje językowe swojej strony internetowej w tempie dwie na rok przez pięć lat. Celem jest uzyskanie liczby e-graczy na poziomie 530 tys. i obrotu w wysokości 200 mln euro przed 2014 r.
Caroline de Fontenay, dyrektor marketingu w SPS Betting, spółce joint venture zawiązanej między Eurosportem a Serendipity, która będzie kierować e-zakładami stwierdziła, że &quot;kilka krajów europejskich zniosło już monopol w sektorze zakładów sportowych. Jest więc dobry czas, żeby Eurosport wszedł na rynek. Zakłady sportowe nie są już postrzegane negatywnie, oferują wiele radości ze sportu&quot;.
Eurosport świętuje w tym roku dwudziestą rocznicę powstania. W związku z tym stacja planuje też uruchomić swoją stronę internetową w wersji arabskiej.
- Telewizja pozostaje najlepszym sposobem na oglądanie sportu. Jeśli porównać dzisiejszą telewizję z tą sprzed dwudziestu lat jakość obrazu i dźwięku jest fantastyczna. Telewizja pozostaje naszą główną działalnością, a naszym celem jest zaproponować widzom coś, co będzie interesujące w każdym momencie - powiedział prezes Eurosport, Laurent-Eric Le Lay.
Podkreślił też, że jego stacja telewizyjna dociera obecnie do 116 mln domów w 59 krajach w Europie. Oferuje też usługę HD, z której korzysta 2,4 mln gospodarstw domowych w 29 krajach. Laurent-Eric Le Lay podkreślił też coraz większą wagę obecności Eurosportu w Internecie i ogłosił uruchomienie strony w wersji arabskiej, która ma być pierwszą próbą wejścia na ryki Bliskiego Wschodu. Nadawca współpracuje przy tym przedsięwzięciu z firmą telekomunikacyjną Du z Dubaju.
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Witam Sprawdziłem stronę tego bukmachera w chwili obecnej jest Możliwość Rejestracji dla polaków ! Ma ktoś doświadczenie z tym bukmacherem ? Czy jest wypłacalny ?
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Witam Sprawdziłem stronę tego bukmachera w chwili obecnej jest Możliwość Rejestracji dla polaków ! Ma ktoś doświadczenie z tym bukmacherem ? Czy jest wypłacalny ?
Masz skończone 18lat to na pewno jest wypłacalny, no i jedno konto. Jeszcze nie byłem na stronie i regulaminu nie widziałem, ale przeważnie jedno konto i skończone 18lat są drogą do wypłacenia pieniędzy u bukmacherów, w tym wypadku sugeruje się firmą jaką jest Eurosport i wydaje mi się że te dwa preteksty, tu wystarczą w zupełności.
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Masz skończone 18lat to na pewno jest wypłacalny, no i jedno konto. Jeszcze nie byłem na stronie i regulaminu nie widziałem, ale przeważnie jedno konto i skończone 18lat są drogą do wypłacenia pieniędzy u bukmacherów, w tym wypadku sugeruje się firmą jaką jest Eurosport i wydaje mi się że te dwa preteksty, tu wystarczą w zupełności.
a to super podam ci kilku bóków i zapewne masz 18 lat zaluz po jednym koncie u tych bukmacherów i wpłać tam pieniądze ! A potem daj nam dowody wypłat od tych buków skoro to takie proste ???? tylko 18 lat i jedno konto powinieneś nie mieć problemu z wypłatą od tych buków :
WCBets
ThePool
wager123

Czekam na dowody wypłat od tych buków pozdro :cool:
 
Do góry Bottom