>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

European Trophy 2013

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
European Trophy 2013

OFICJALNA STRONA TURNIEJU

Już od sierpnia kibice hokeja w Europie będą mogli ekscytować się rozgrywkami European Trophy. Turniej zrzesza najlepsze kluby Starego Kontynentu i w przyszłości ma stać się odpowiednikiem hokejowej ligi mistrzów.
Do tej pory European Trophy służył wyłącznie jako turniej przygotowawczy do nowego sezonu. Wiele europejskich klubów korzystało z wygodnej formy rozgrywek, aby sprawdzić swoją formę przed zbliżającymi się zmaganiami ligowymi. W nadchodzącym sezonie European Trophy przejdzie sporą transformację i stanie się ze swoim nowym formatem istotnym punktem dla wszystkich swoich uczestników.
North Division
EC Red Bull Salzburg, Eisbären Berlin, Hamburg Freezers, HC Kometa Brno, HC Mountfield, HC Plzen 1929, Luleå HF, Oulun Kärpät.
West Division
Adler Mannheim, ERC Ingolstadt, EV Zug , Frölunda Indians, Färjestads BK, HIFK, Jokerit, ZSC Lions.
South Division
Pirati Chomutov, HC Slovan Bratislava, HC Sparta Praha, HV71, JYP, KalPa, Linköpings HC, Vienna Capitals.
East Division
Bili Tygri Liberec, Brynäs IF, Djurgårdens IF, HC CSOB Pojistovna Pardubice, HC Fribourg-Gottéron, SC Bern, Tappara, TPS.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Farjestad - Jyvaskyla
Typ: Jyvaskyla (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,55
Bukmacher: bet365​


Trochę pooglądałem meczów na tym finałowym turnieju i jestem zdania, że tutaj są za duże dysproporcje w kursach pomiędzy tymi dwiema ekipami. Jyvaskyla wygrała dwa mecze w swojej grupie. Pokonanie szwedzkiego drugoligowca Djurgarden może nie było wielkim wyczynem, lecz obowiązkiem, ale zadanie zostało wykonane. Finowie mecz kontrolowali i zabili go szybkimi trzema trafieniami w drugiej tercji. Potem wygrali z mocną szwedzką drużyną Luleą. Co prawda przedstawiciele SHL grali bez swojego asa - Linusa Klasena, ale jednak dalej była to mocna drużyna. Jyvaskyla nie była w tym meczu faworytem, a zdołała go wygrać po rzutach karnych. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym szwedzkim zespołem, mianowicie Farjestad. Ta drużyna przeszła jak burza przez swoją grupę - pokonując wysoko Frolundę i gospodarzy turnieju Eisbaren Berlin. Moim zdaniem Niemcy gdyby nie to, że są gospodarzami nie byliby w stanie awansować do tego etapu. Moje słowa zdają się potwierdzać ich wyniki w fazie grupowej, gdzie zajęli siódme miejsce (na osiem). Frolunda z kolei została ograbiona z najlepszych graczy na ten turniej i ciężko było im nawiązać w tym składzie równorzędną walkę. Farjestad to przeciętna ekipa i jest w dolnej połówce tabeli SHL (czyli szwedzkiej ligi hokeja). Jyvaskyla to od lat czołówka fińskiej ligi i myślę, że jeśli zaprezentują tak zdyscyplinowany hokej jak w poprzednich dwóch meczach, będzie stać ich na zwycięstwo. Kurs na Finów to duże value w mojej opinii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom