>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobet90 pomocy!

B 0

bartekkapsa

Użytkownik
Eurobet90 pomocy! Grał ktoś tam z was? Potrzebna pomoc żeby wypłacić pieniądze trzeba opłacić jakiś podatek? Skontaktował się ze mną na insta jakiś koleś podał typ lamak kurs 77 zagrałem za 50 e wygrałem 3500e razy 2. I żeby wyplacic pieniądze support pisze że muszę zapłacić 500e podatku którego nie mogą pobrać z wygranej. Ktoś się spotkał z takim czymś pomóżcie prosze
 

Załączniki

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Eurobet90 pomocy! Grał ktoś tam z was? Potrzebna pomoc żeby wypłacić pieniądze trzeba opłacić jakiś podatek? Skontaktował się ze mną na insta jakiś koleś podał typ lamak kurs 77 zagrałem za 50 e wygrałem 3500e razy 2. I żeby wyplacic pieniądze support pisze że muszę zapłacić 500e podatku którego nie mogą pobrać z wygranej. Ktoś się spotkał z takim czymś pomóżcie prosze
To scam. Nic nie wypłacisz. To uszusci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +812
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Miałeś taka sytuację?
Jest tu kilka takich opisanych sytuacji. Wygląda to tak samo jak w twoim przypadku. Ktos oferuje ci fajny kurs który można zagrac tylko u nich, na spotkanie które tak naprawdę nie istnieje. Typ oczywiście wchodzi bo oni wszystkim steruja. Pozniej przy wypłatach chcą kolejnej kasy, czyli opłacenie podatku. Ty wplacisz i juz kasy nigdy nie odzyskasz.
Post automatycznie złączony:

Poczytaj sobie. Tutaj jest inna nazwa , ale oszuści Ci sami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +812
Do góry Bottom