>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro Hockey Tour - Channel One Cup 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
One Channel.jpg

W dnia od 17-20 grudnia odbędzie się w Moskwie kolejny turniej z serii Euro Hockey Tour tradycyjnie z udziałem reprezentacji Czech, Finlandii, Szwecji i Rosji.
Zapraszam do dyskusji i typowania.

Poniżej składy jakimi będą dysponować poszczególne ekipy :

Finlandia

Bramkarze

30 Jussi Rynnäs, Linköping (SHL)
31 Janne Juvonen, Leksand (SHL)
45 Jussi Olkinuora, metalurg Magnitogorsk (KHL)

Obrońcy
2 Ville Pokka, Avangard Omsk (KHL)
6 Tony Sund, Dinamo Riga (KHL)
7 Oliwer Kaski, Avangard Omsk (KHL)
33 Veli-Matti Vittasmäki, Severstal Cherepovets (KHL)
38 Juuso Hietanen, Dynamo Moskwa (KHL)
40 Petteri Lindbohm, Biel (NLA)
41 Petteri Nikkilä, Linköping (SHL)
42 Robin Salo, Orebro (SHL)
52 Otso Rantakari, Neftehimik Nizhnekamsk (KHL)

Atakujacy
13 Julius Junttila, Jokers (KHL)
18 Otto Paajanen, Leksand (SHL)
20 Niko Ojamäki, Linköping (SHL)
21 Juhani Tyrväinen, Luleå (SHL)
25 Jere Karjalainen, Soczi (KHL)
28 Henri Ikonen, Jokers (KHL)
34 Julius Nättinen, Ambri-Piotta (NLA)
37 Mikael Ruohomaa, Sibir Nowosybirsk (KHL)
62 Robert Leino, Örebro (SHL)
71 Juuso Puustinen, Sibir Nowosybirsk (KHL)
75 Arttu Ilomäki, Luleå (SHL)
80 Teemu Turunen, Davos (NLA)
82 Harri Pesonen, brak drużyny klubowej



Szwecja

Bramkarze

Magnus Hellberg (SKA Saint Petersburg)
Anders Lindbäck (Jokers)

Obrońcy
Lukas Bengtsson (SKA Saint Petersburg)
Klas Dahlbeck (TsSKA Moscow)
Oscar Fantenberg (SKA Saint Petersburg)
Philip Holm (Metalurgist Magnitogorsk)
Viktor Lööv (Jokers)
Lawrence Pilut (Traktor Czelabińsk)
Jonathan Pudas (Jokers)

Atakujący
Jonathan Berggren (Skellefteå)
Jacob Berglund (Traktor Czelabińsk)
Jesper Frode (Skellefteå)
Linus Johansson (Soczi)
Fredrik Karlström (Växjö)
Mario Kempe (CSKA Moskwa)
Emil Larsson (Örebro)
Oscar Lindberg (Dinamo Moskwa)
Emil Pettersson (Växjö)
Magnus Pääjärvi Svensson (Lokomotiv Yaroslavl)
Dennis Rasmussen (metalurg Magnitogorsk)
Andreas Wingerli (Skellefteå)
Pontus Åberg (traktor Czelabińsk)



Czechy

Bramkarze

Dominik Furch (Dynamo Minsk)
Simon Hrubec (Avangard Omsk)
Roman Will (Traktor Czelabińsk)

Obrońcy
Daniel Gazda (Zlin)
Filip Hronek (Hradec Kralove)
Dominik Masin (Amur Khabarovsk)
Pavel Pycha (Ceske Budejovice)
David Sklenicka (Jokerit)
Andrej Sustr (Kunlun Red Star)
Ondrej Vitasek (Dinamo Riga)
Jakub Zboril (Kometa Brno)

Atakujący
Matej Blümel (Pardubice)
Robin Hanzl (Spartak Moskwa)
Lukas Jasek (Ocelari Trinec)
Dmitry Jaskin (Dinamo Moskwa)
David Kase (Karlowe Wary)
Petr Kodytek (Pilzno)
Dominik Lakatos (Vitkovice)
Jakub Lauko (Karlowe Wary)
Radan Lenc (Liberec)
Andrej Nestrasil (Metallurg Magnitogorsk)
Jan Mandat(Pardubice)
Lukas Radil (Spartak Moskwa)
Lukas Rousek (Sparta Praga)
Lukas Sedlak (Traktor Czelabińsk)
David Stastny (Mlada Boleslav)
Filip Zadina (Ocelari Trinec)

Rosja

Bramkarze

Danił Tarasov (Saławat Ufa)
Ivan Fedotov (Traktor Czelabińsk)
Aleksander Samonow (SKA Sankt Petersburg)

Obrońcy
Viktor Antipin (SKA Sankt Petersburg)
Danila Galenjuk (SKA Sankt Petersburg)
Jegor Yakovlev (Metalurgist Magnitogorsk)
Dmitri Judin (Ak Bars Kazan)
Nikita Ljamkin (Ak Bars Kazan)
Alexei Marchenko (Lokomotiv Yaroslavl)
Artom Minulin (Metallurg Magnitogorsk)
Rushan Rafikov (Lokomotiv Yaroslavl)
Dmitry Samorukov (CSKA Moscow)

Atakujący
Anton Burdasov (SKA Sankt Petersburg)
Vladislav Kamenev (SKA Sankt Petersburg)
Pavel Karnaukhov (CSKA Moskwa)
Jegor Korskov (Lokomotiv Yaroslavl)
Andrei Kuzmenko (SKA Sankt Petersburg)
Maxim Mamin (CSKA Moskwa)
Kirill Marchenko (SKA Sankt Petersburg)
Ivan Morozov (SKA Sankt Petersburg)
Wadim Szipasziov (Dinamo Moskwa)
Nikita Sosnikov (CSKA Moskwa)
Vladimir Tkachev (SKA Sankt Petersburg)
Sergei Toltchinsky (Avangard Omsk)
Andrei Chibisov (Metallurg Magnitogorsk)
Dmitri Voronkov (Ak Bars Kazan)
Denis Zernov (Avangard Omsk)
Aleksander Kadeikin ( Saławat Ufa)
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka. Sporo sie zmieniło w składzie czeskiej ekipy. Z powołanych nie zagrają Stransky,Zadina,Hronek,Lauko,Zbozil,Hanzl...Wierzę w trenera Pesana i jego trenerski fach, jednak patrząc na potencjał ekipy Finlandi i powołanych graczy... to rozsądnie byłoby zagrać w strone Finów.
Rosja bardzo mocna i gra u siebie. Ja ide w strone gospodarzy
Maxim Mamin gol@ 5.00
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To moze cos na jutro bo chodzi mi po głowie . Patrzac na składy na papierze najlepiej wygladaja reprezentacje Rosji i Szwecji co nie znaczy ze mozna lekcewazyc Finów i Czechów.
Jutro spotkania Czechy -Finlandia i Szwecja-Rosja. Po głowie chodza mi typy na mecz Rosji ze Szwecją. Jak przyrzec sie ekipie Szwecji to mamy swietna obsade w obronie i miedzy słupkami tez solidnych golie, atak mocny ale wg rosyjskiemu ustepuje, z kolei u Rosjan słabiej wyglada obsada bramki. Kierownictwo reprezenracji długo nie mogło sie zdecydowac na jej obsade. Gdyby był dostepny Askarov to pewnie on by stanał w bramce. Co do meczu mimo ze rosjanie sa faworytami to jednak ostatnimi laty te pierwsze mecze na własnej ziemi im nie wychodza. Byc moze efekt zgrania, złapania chemii jeszcze musi zadziałać, czegos ostatnio zawsze brakowało. Szwedzi maja solidna obrone i bramke i mysle ze tutaj stawia opór i biorac pod uwage nie najlepsza obsade bramki rosyjskiej moga cos ustrzeli( nei najlepsza nie dlatego ze to słabi golie, ale bardziej dlatego , że na ten moment nie sa w swoich najwyzszych formach. Jutro sprobuje zagrac cos w kierunku Szwecji, która jest narazie bez zwyciestwa w EHT

Szwecja z x kurs 1,93 ✅
Szwecja over 2,5 gola kurs 2,32✅
wsjo fortuna

W tym pierwszym meczu kusi mnie kierunek Czeski. Obsada bramki solidna, obrona wyglada tez dobrze a w ataku jest kilku graczy co potrafia sami rozstrzygnac mecz
Ostatnio turniej z tej serii nie wyszedł mi z typami, no moze prócz ostatniego dnia, wiec stawki rozsadne proponuje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mnie również kuszą zakłady w stronę Czechów. Według mnie największym atutem czeskiej ekipy są bramkarze. Wydaje mi się, że mają najbardziej solidną obsadę z całej czwórki zespołów. Dodatkowo wszyscy (może oprócz Hracoviny) są w bardzo dobrej lub co najmniej niezłej formie. Bartosak i Furch bardzo solidnie w swoich klubach. Hrubec ostatnio miewał lekkie kryzysy, ale trzyma poziom. Dzisiaj będę trzymał kciuki za czeskich bramkarzy. Ponadto Czesi mają całkiem korzystny bilans w starciach z Finami. Ostatnio ich zaskoczyli, więc dlaczego nie dzisiaj? Nie postawię jednak na "czystą dwójkę", ale spróbuję jakiś over / under ustrzelić. Jako, że turnieje to nie moja bajka gram raczej dla zabawy niż dla zysku.

❌ Finlandia poniżej 2,5 bramki @1,88 Unibet
❌ Czechy lub remis i poniżej 5.0 bramek @2,85 Unibet
 
Ostatnia edycja:
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Ja też bym się skłaniał ku Czechom. Argumenty koledzy podali powyżej - mocni bramkarze, dobre zestawienie obrony plus fajnie ułożony atak. Finowie w innym zestawieniu niż na Karjala Cup. Brakuje kilku graczy z Liiga, którzy na pewno sporo wnieśliby do drużyny. Tutaj myślę przede wszystkim o Marcusie Nurmi, czy Saareli. Dobrą dyspozycje prezentował Kemilainen i z nim obrona wyglądałaby po prostu lepiej. Paru innych zawodników grających na swoim podwórku z różnych względów ( związanych głównie z sytuacją w Liiga ) nie udało się do Moskwy. Są nazwiska, ale czy to sie przełoży na wyniki (?). Zobaczymy jak zostaną złożone piątki, bo to wcale nie jest takie oczywiste, ale może być lekki chaos na lodzie. Jesli chodzi o bramkarzy to Finowie do Moskwy zaprosili jednego bardzo dobrego - Olkinuora, jednego w przyzwoitej formie - Juvonen i trzeciego, który nie dośc, że praktycznie nie gra, to też nie należy do topu Fińskich goalie - Rynnäs. Myślę, że Czesi mogą towrzyć monolit, a Finowie ( zwłaszcza w pierwszym spotkaniu ) mogą mieć problemy ze zgraniem. Kierunek Czesi z x wygląda całkiem fajnie. Opcja ML też może się udać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
A ja próbuje w kierunku Finlandii. Na szybko bo mecz się zaczyna, pograłem sobie lekko rt @1.91 i -1,5 za @2,7. Choć też wydaje mi się, że może tutaj paść remis. Zestawienie piątek u Finów wygląda solidnie, jest dwójka z Sibiru, są jednostki z KHL, SHL, w bramce powinno być solidnie. Personalnie wydaje mi się, że wyglądają lepiej niż Czesi. Nie ma się co rozpisywać bo mecz już się zaczyna.

Edit:
Wrzuciłem typy w ostatnim momencie przed spotkaniem bo czekałem na zestawienia piątek, więc teraz jeszcze coś dopiszę. W obu drużynach zestawienia są przemieszane więc wydaje mi się, że jesli ma być chaos to nie tylko po stronie Finów, ale i u Czechów. Bramkę postawiłbym tutaj na podobnym poziomie jeśli chodzi o jakość tych, którzy na lodzie sie pojawili. Natomiast Finowie zyskali na jakości (przynajmniej nazwiskami) w stosunku do Listopada, gdy Czechom ulegli. Zobaczymy jak będzie na lodzie. Ale wydaje mi się, że ogólnie Czechom będzie w Moskwie ciężko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
W czwartek poszło nieźle próbujemy dalej 💪

Finlandia vs Szwecja X2 @1.49 ✅
Rosja vs Czechy podwójna szansa 1-1 @1.47 ✅
AKO @2.19 Superbet ✅


Derby Skandynawii, które powinny być underowe i wyrównane. Obejrzałem oba czwartkowe spotkania i Szwecja mogła się podobać i przede wszystkim walka do samego końca. Wydaje się, że na bramce stanie tym razem Anders Lindback, który regularnie gra w Jokerit i jest w formie. W Finlandii nieco pod formą jest GK Metallurga i zdecyduje dyspozycja dnia. Wczesna pora rozgrywanego meczu wpłynie zapewne na zawodników i mało goli sprzyja X2. Uważam, że lepszy skład mają Trzy Korony i nie przegrają tego w reg. time.

Rosja bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie ze Szwedami zabrakło jedynie potwierdzenia w postaci gola w pierwszej tercji. Czechy za to słabo weszli w mecz i musieli gonić. Pomimo tego, że obie reprezentacje mają problemy z formą swoich bramkarzy idę w stronę gospodarza, który zagra zapewne lepiej niż w czwartek. Chemia w zespole jest, a indywidualności także, jak np. Nikita Soshnikov. Czesi przywieźli do Moskwy najsłabszą kadrę ze wszystkich drużyn biorących udział w turnieju i stawiam na wygraną The Red Machine. Rosja weźmie to już w pierwszej tercji, a jak nie to w reg. time.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +108
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro drugi dzień zmagań w Moskwie
O godzinie 9 czasu polskiego zagraja Finowie ze Szwedami. Szwedzi jak do tej pory nie wygrali zadnego meczy z cyklu EHT, do Moskwy przywiezli prawie wszystkich swoich najlepszych graczy wystepujacych w KHL, wspartych ciekawymi posiłkami z SHL, ich pierwszy mecz z Rosjanami bardzo dobry, choc w bramce Hellberg mógł zagrac lepiej, przez długi czas Szwedzi byli lepszym zespołem ale ostatecznie przegrali w serii karnych, jutro rywal wydaje sie słabyszy kadrowo , oczywiscie nie mozna lekcewazyc finów, ich mecz z Czechami choc wygrany to jednak były momenty dekoncentracji i przestoju co wykorzystywali Czesi. Mysle, że Szwedzi , którzy maja rachunek do wyrownania za ostatni mecz poradza sobie z sasiadami, bo maja tutaj lepszych grajków, zaryzykowałbym ze w kazdej formacji i sadze ze pokaza to na lodzie

Szwecja ml kurs 1,75 ✅

Mecz z Rosji z Czechami bedzie rónie ciekawy. Rosjanie nie zagrali na miare oczekiwan i mozliwosci , Bragin musi pozmieniac trójki w ataku bo nie wszystko sie kleiło i czesto umiejetnosci indywidualne decydwały o powodzeniu akcji. Mysle ze mecz z Czechami powinien być lepszy bo tak naprawde Bragin debiutował w roli selekcjonera seniorskiej Rosji i maj jeszcze sporo do poprawki a potencjał jest, sadze jednak, że Czesi coś ustrzelą

Rosja RT kurs 1,61✅

dubel Szwecja ml +Rosja ml kurs ako 2,35✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Jak na razie z Channel One Cup 100% zobaczymy co przyniesie nam jutro. Piszę już w trakcie meczu Rosji z Czechami i patrząc co się dzieje aktualnie w Moskwie w głowie mam dwa ciekawe single do porannego starcia Czechów ze Szwedami:

-1.5 handicap Szwecja @2.55 ❌
Szwecja zwycięstwo we wszystkich 3 tercjach @10.40 ❌
Superbet


Oczywiście ta druga propozycja lekko na wariata, ale zawsze chciałem ten typ spróbować, a widzę jutro szanse na powodzenie. Mamy turniej i jedne drużyny grają wcześniej, a niektóre później. Co by nie mówić, Czesi teraz toczą wyrównany bój z Rosjanami i walczą do samego końca. Szczerze mówiąc wydaje mi się, że tak szybko sił nie zregenerują do niedzielnego poranka. Niezwykle fizyczne starcie może się odbić właśnie jutro. Szwedzi przywieźli do Moskwy bardzo ciekawy skład i w mojej opinii będą zmobilizowani, aby zrehabilitować się za porażkę, która zdarzyła się ponad miesiąc temu w Helsinkach. Handicap do pokrycia nawet przy empty, a kurs 10+ warty spróbowania za drobną stawkę.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis reprezentacja Szwecji wypunktowała Finów, i zasłuzenie wygrała, w pierwszej tercji dali sie wystrzelać Suomi a pozniej przejeli inicjatywe. Z kolei mecz Rosji z Czechami był bardzo dziwny, widać że Czesi mieli ochote na wygraną ale Rosjanie zagrali bardzo mądrze, wykorzystali w zasadzie wszystko co mieli wykorzystac, a pozwalali Czechom grac umiejetnie rozbijajac ich ataki w swojej tercji, lepiej panowali na krazkiem a w bramce dobrze dysponowany był Samonov. Jezeli obie zwycieskie dzis ekipy podejda powaznie i bez zbednych eksperymentów do jutrzejszych spotkań to mysle ze oba teamy wygraja bo ich składy sa wg mnie lepsze niz rywali. W Rosji jedynie czego zabrakło i o co penie eksperci beda miec pretensje to o zbyt mała aktywność i mało frontalnych ataków, ale cel uswieca srodki i moze jutro zaprezentuja taki wlasnie hokej

Rosja RT kurs 1,88
Szwecja RT kurs 1,77

Rosja ml+Szwecja ml kurs ako 2,19
wsjo fortuna
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Euro Hockey Tour
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Rosja - Finlandia
Typ: Rosja -1,5
Kurs: 2,19
Bukmacher: betclic
Analiza:

Na dziś proponuje spotkanie z ostatniej serii obecnego Euro Hockey Tour i spotkanie Rosji z Finlandia. Rosjanie są gospodarzami tego turnieju więc nie ma zaskoczenia, że pojawili się w Moskwie z mocnym składem i celują w zwycięstwo w turnieju. W pierwszym spotkaniu Szwecja była w stanie się im przeciwstawić, ale poległa w karnych, wczoraj już pewne zwycięstwo Rosjan z Czechami, którzy coś tam próbowali powalczyć jednak można było mieć wrażenie, że Rosjanie w pełni ten mecz kontrolowali mając gdzieś tam z tyłu głowy, że jeszcze jest jedno spotkanie więc pewne zwycięstwo było wazne, ale też bez nadmiernego szastania siłami. Finowie mają za soba win z Czechami i wczorajsza porażkę przeciwko Szwedom, którzy tak jak z Rosjanami pokazali dziś dobry hokej i spokojnie wypunktowali Finów. Nie inaczej powinno być dziś, gdy Finowie wyjdą na przeciwko Rosjan. Mają mocniejszy skład niż w listopadzie na Karjala Cup, gdzie przegrali z Rosjanami 6:2, ale i Rosjanie na tym turnieju są mocniejszym składem i Bragin dał radę to fajnie poukładać więc jutro nie widze innej opcji niż pewne zwycięstwo Rosjan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom