>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jesteś tak krótkowzroczny że to jest dla mnie nie pojęte. Marzysz o ponownym lockdownie naprawdę ? Czyli w sumie pokazałeś całą prawde o sobie teraz, liczysz się tylko Ty i to że Tobie obroty wzrosły przez ten moment. Nie patrzysz jakie będą konsekwencje tego w przyszłości i jakie już są. Biznesu nie prowadzę ale znam przypadki ludzi co ich biznes prosperował dobrze przed tą szopką. Co się stało w trakcie covid ? jest wiele bankructw i są też z tego powodu samobójstwa. Ale to jest okey bo Tobie obroty skoczyły 500%. Spokojnie wszystko do czasu. Zresztą w zeszłym roku pokazałeś dobitnie co Ty wiesz o pieniądzach. Także przyda Ci się kiedyś kubeł zimnej wody na głowę.
Pojęcia nie masz co wypisujesz !!! W KAŻDYM biznesie liczy się tylko interes firmy, a w przypadku spółek nawet działanie na niekorzyść własnej spółki jest przestępstwem. Widać, że nie masz pojęcia, ale krytykować mnie ci przychodzi łatwo. Pisałem, ze covid był jak wojna. Napisałem szczerze i to wszystko. I pisałem, żeby ci uzmysłowić, że wiele ludzi zyskało bo pisałeś jaki to wielki kryzys nas czeka, ale ty nie odniosłeś się już do tego tylko mnie skrytykowałeś za "marzenie" i życzysz mi, żebym miał kubeł zimnej wody.... Wiele razy już miałem taki kubeł podczas prowadzenia firmy. To "marzenie" było napisane wyłącznie w sensie biznesowym, a widać, że tego nie rozumiesz. Jak jest wiele innych sytuacji biznesowych niekorzystnych dla mnie, a dla innych grup wierz mi, że te inne grupy nawet przez sekundę nie pomyślą o innych. W biznesie egozim jest zupełnie normalny. Jak bym był w biznesie który by ucierpiał na locdownie na pewno sam był płakał i doskonale rozumiem te osoby. Ale tu nie ma miejsca na sentymenty. Każdy walczy o swoje. Nikt kto skorzystał ci nie przyzna ile zarobił bo Polska to nie USA i nikt się nie chwali sukcesem, ale ja to ile zarobiłem to mały pikuś bo ja jestem małą firmą z minimalnymi obrotami. Ale zobacz ile zarobił Amazon i cały e-commerce czy producenci elektroniki to za głowę się złapiesz. Np. nie ma kart graficznych do komputerów, a jak już są to są o 300% wyższe ceny niż przed covid. I takie są właśnie konsekwencje - jedni zarobili, drudzy stracili. Oczywiście pisałem, że "marzę" w sensie umownym, biznesowym, a nie ludzkim. No, ale to tak jest jak wypowiada się ktoś kto nie ma pojęcia.

Ale ty możesz bo nie masz wpływu na nic, ale gorzej, że takie osoby tworzą prawo. Powinienem wg zapewnień PiS skorzystać na Polskim Ładzie bo mieszczę się w tym dolnym progu co oni mówią, ale już wiem, że tak zrobili, że dopłacę i to całkiem dużo. Nie wierzcie więc, że jakikolwiek przedsiębiorca na tym nie straci. Straci każdy ! Przepisy są tak skonstruowane żeby zachęcić ludzi co są w szarej strefie do rejestracji bo oni mają takie grosze, że im się to opłaci. Praktycznie każdy inny straci. PiS nie jest żadną prawicą ! Wprowadzają SOCJALIZM w czystej postaci. To jest wsparcie zarabiających bardzo mało i dowalenie wszystkim innym na etacie, a przedsiębiorcom to już wszystkim.

A co do covid to dodam jeszcze, że ja wyciągnąłem lekcję z tej sytuacji taką, że w każdej chwili może się zdarzyć coś co w sposób pozabiznesowy wpłynie na mój interes i muszę być na to przygotowany. Np odgórne problemy lub regulacje państwowe, które uderzą we mnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik

Alez bym sie po nich przejechal. Caly wagon, fiu fiu, koles troche przestraszony, jakby mja tam byl to pozwolilbym oddychac jakby sie schowali pod wycieraczka

Tylko nie wiem po co jakies niepotrzebne dyskusje z plebsem, siedziec spokojnie a jak ktos podejdzie z buta i juz.

Gienek Śmietana, hehe a myslalem ze Baltazar Gąbka

Naprawde az takie duze proporcje glupoli tam u was?

A widze ze jest ten film juz wyzej, to nie bede juz edytowal-komplikowal

Cos tam Adamo pisze to go odignoruje. O, nawet do rzeczy cos napisal

Tez nie rozumiem narzekaczy, jak ktos ma przestoj to idzie rozwozic paczki czy pizze i z postojowym kasuje dwa razy tyle co normalnie, ewentualnie za siedzenie w domu ile to bylo 80%? To mozna sie podszkolic z bukmacherki przy okazji.

ewentualnie poogladac TVP info czy skamlanie tvnow i sie posmiac

Hm, czy dzialaniem na niekorzysc nie jest nie ogloszenie bankructwa panstwa i pozbycie sie w ten sposob calego zadluzenia tylko splacanie dlugow? Moim zdaniem jest. Ale to jakis prawnik musialby sie wypowiedziec.
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Do administratorow. Czemu nie widze postow Adamo 80, a juz bez logowania na innej przegladarce widze?

Czy to znaczy ze scisnal posladki i mnie zignorowal? Jak zyc, ach panie
Post automatycznie złączony:

1635226142622.png
Post automatycznie złączony:

1635226209939.png

Bo to chyba nie wasza sprawka?
Sa jeszcze jakies inne fajne niespodzianki? a nie mam czasu sie bawic w ciuciubabke z wyciszaniem.
Albo jest wolnosc slowa albo nie

To ze sie z kims nie zgadzamy, nie podobaja sie komus nasze poglady, nie znaczy ze nie mozna sobie czytac i pisac kiedy chce chyba.
Niech publika wyrobi sobie opinie o takim zachowaniu, niezaleznie od slusznosci pogladow lub nie :)
A ja mam te slabosc ze lubie publicznie napietnowywac takie szczeniackie postawy, zaszczekalem, podbieglem ze niby ugryzc w nogawke i ucieklem, bo dostalbym z buta w szczeke mowiac obrazkowo i w przenosni

PS mysle ze to on, no ale dobrze byloby miec jasnosc
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Do administratorow. Czemu nie widze postow Adamo 80, a juz bez logowania na innej przegladarce widze?

Czy to znaczy ze scisnal posladki i mnie zignorowal? Jak zyc, ach panie
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 12676
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 12677

Bo to chyba nie wasza sprawka?
Sa jeszcze jakies inne fajne niespodzianki? a nie mam czasu sie bawic w ciuciubabke z wyciszaniem.
Albo jest wolnosc slowa albo nie

To ze sie z kims nie zgadzamy, nie podobaja sie komus nasze poglady, nie znaczy ze nie mozna sobie czytac i pisac kiedy chce chyba.
Niech publika wyrobi sobie opinie o takim zachowaniu, niezaleznie od slusznosci pogladow lub nie :)
A ja mam te slabosc ze lubie publicznie napietnowywac takie szczeniackie postawy, zaszczekalem, podbieglem ze niby ugryzc w nogawke i ucieklem, bo dostalbym z buta w szczeke mowiac obrazkowo i w przenosni

PS mysle ze to on, no ale dobrze byloby miec jasnosc
Nikogo na forum nie mam w zignorowanych. Zamiast doszukiwać się teorii spiskowych nawet tutaj, co widać, a co nie, radzę odświeżyć stronę lub wyczyścić ciasteczka.... :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ignorowanie dziala w jedna strone... ja mam wiekszosc osob ignorowanych co sie wypowiadaja w tym temacie a pomimo to mi odpowiadaja, wiec osoba ignorowana widzi posty osoby ignorujacej. Posty nie znikaja a pojawia sie cos takiego po dodaniu wypowiedzi osoby, ktora ignorujemy w miejscu tresci posta: " Ignorujesz aktywność tego użytkownika. " niestety xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Do administratorow. Czemu nie widze postow Adamo 80, a juz bez logowania na innej przegladarce widze?

Czy to znaczy ze scisnal posladki i mnie zignorowal? Jak zyc, ach panie
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 12676
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 12677

Bo to chyba nie wasza sprawka?
Sa jeszcze jakies inne fajne niespodzianki? a nie mam czasu sie bawic w ciuciubabke z wyciszaniem.
Albo jest wolnosc slowa albo nie

To ze sie z kims nie zgadzamy, nie podobaja sie komus nasze poglady, nie znaczy ze nie mozna sobie czytac i pisac kiedy chce chyba.
Niech publika wyrobi sobie opinie o takim zachowaniu, niezaleznie od slusznosci pogladow lub nie :)
A ja mam te slabosc ze lubie publicznie napietnowywac takie szczeniackie postawy, zaszczekalem, podbieglem ze niby ugryzc w nogawke i ucieklem, bo dostalbym z buta w szczeke mowiac obrazkowo i w przenosni

PS mysle ze to on, no ale dobrze byloby miec jasnosc
A ja widzę że "system"już dziala na tym forum i niewygodne posty niektórym sie nie podobają tak jak w "menstrimowych mediach"i trzeba je usuwać albo blokować!!!!!!!
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
I ciekawe czy zabraliby wystarczajaco duzo glosow konfederacji jak kiedys razem SLD przez co ci drudzy nie dostali sie do sejmu. I czy dzieki temu Pis uzyska ponownie samodzielna wiekszosc (sposob liczenia glosow faworyzuje zwyciezce). Moze byc ciekawie przy nastepnych wyborach.
Taka partia odebrałaby głosy nie tylko Konfie, ale i także, a może przede wszystko pisowi. Niechaj więc powstaje.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
A ja widzę że "system"już dziala na tym forum i niewygodne posty niektórym sie nie podobają tak jak w "menstrimowych mediach"i trzeba je usuwać albo blokować!!!!!!!
No ale jak Ciebie ktos zablokowal to nie widzisz jego postow, ale widzisz pod innym nickiem albo bez logowania?

Oooo, Adamo pisze, ze nikogo nie zablokowal, a wiec robi sie ciekawie

Bez logowania

1635293915669.png

Na nicku

1635294150290.png

To ze sie ma przeciwstawne poglady, nie znaczy ze nie mozna poczytac, ja np czytam Urbana i Michalkiewicza i obaj maja znakomite poczucie humoru, no i o biznesie dobrze napisal, przyznajac merytorycznie.

Generalnie bardzo nie lubie, dostawac, a tym bardziej placic, za 'uslugi, ktorych nie zamawialem' i jak ktos mysli co dla kogos jest lepsze, ale jest jakis cien szansy, ze to wina ciasteczek, softu wiec nie bede sie wyzywal nie majac stuprocentowej pewnosci.

No i ze akurat posty tylko Adamo? Bardzo dziwna i wybiorcza bylaby to 'awaria'.

Ciekawe, ciekawe, skoro on sam pisze ze nic nie majstrowal

Na szczescie jest program wykrywajacy takie manipulacje od razu, tak samo jak zapisujace wszystko co jest kasowane jak jest tylko opublikowane, wiec kasowanie nic nie da, nawet wiadomo od razu co i gdzie czytac i bedzie najciekawsze.
Parafrazujac klasyka 'Najlepsze sa posty skasowane (na Facebooku akurat' ale wszedzie)' albo 'wierze tylko w wiadomosci zdementowane' Gorczakowa

ak ze Adamo, jakie dopatrywanie sie spisku. Napewno ktos manipulowal. Trwa ustalanie winnych i odpowiednio poniesie ten ktos konsekwencje, ale nie mozna rzucac konkretnych oskarzen nie majac dowodow.

To jak administracja, bedzie jakis komentarz w tym zakresie? Czy mam dopowiedziec sobie odpowiedz w mysl zasady 'Brak odpowiedzi jest odpowiedzia'?
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
A ja widzę że "system"już dziala na tym forum i niewygodne posty niektórym sie nie podobają tak jak w "menstrimowych mediach"i trzeba je usuwać albo blokować!!!!!!!
Nawet jeli jest jakis 'system' to jest to mala popierdulka w porownaniu z tym co mamy w grupie.

Nie wkurzylbys sie jakby ci ktos ucinal co chcesz powiedziec do kogos i okazalo sie po czasie? Np piszesz do klienta, albo dziewczyny a tu ciach ktos uznaje zw wie lepiej co jest dla ciebie dobre i ze nie powinna druga strona odczytac. Nie namierzylbys winnego i zaladowal mu z buta zwyczajnie (pierwszyodruch, jak ktos powiedzial strzezmy sie pierwszych odruchow bywaja szlachetne) albo jakos inaczej ukaral?

Media sa od przesylania komunikatow a nie decydowania, przynajmniej w teorii, no ale co sie porobilo wiec odpowiednio jestesmy przygotowani na takie niespodzianki, ale czasem mozna sie wk#%#$%#ic

Dzis bedziemy namierzac czy ktos nie manipuluje meczami w EFL Cup, sa dwa podejrzane, jak beda jakies podejrzane ruchy bedziemy pierwsi wiedziec, co Liverpool albo Leicester kombinuje i troche dorobimy :)

Preston pogrzany, co nie znaczy absolutnie ze wygra i czekamy co sie bedzie dalej dzialo na forach czy liniach telefonicznych miedzy bukmacherami, klubami itp. Co jak co ale golebiami pocztowymi czy poslancami nie beda sobie przekazywac komunikatow a na liniach telefoonicznych czy internetach sa zalozone pluskwy wiec zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Żadne posty nie są blokowane, nie było też nic usunięte. Problem musi być po twojej stronie.
No to ciekawy problem, ciekawe ilu uzytkownikow nie widzi postow innych uzytkownikow i nie jest widoczna dla innych uzytkownikow.
Dla mnie pod oficjalnym nickiem np nie istnieje Adamo, a chyba trudno powiedziec ze mimo skrajnie przeciwnych pogladow byla jakas szczegolna klotnia, a za to co pisze o biznesie to pochwalony

Ogladam Atora i wyjasnil pojecie 'cichego bana'

To nie jest jakis szczegolny problem, ale nie lubie jak ktos pozbawia mnie rozrywki, a jak dostrzegam takie rzeczy to roznie sobie mozna myslec? No ok uznaje, ze to moj problem, ewentualnie poszukam dalej jak bede mial czas, chwilowo sie przerzuce na papierowe gazety, stron z felietonami Urbana nie zamaluja recznie

A wracajac do meritum, ogladajac Atora trzeba sie zaszczepic w program blokujacy reklamy, ale ostatnio zdarzyl mu sie dobry program

Tutaj co do covida naprawde pozamiatal

Polexit! Czy To Realne? Czy PIS Naprawdę Tego Chce? - Analiza Ator Q&A Unia Europejska Finanse Film - YouTube

Skoro my jestesmy pracodawcami poslow, a ci chca uchwalic zeby pracodawca mogl sprawdzic czy pracownik jest zaszczepiony, to dlaczeg poslowie nie chca nam opublikowac listy poslow ktorzy przyjeli preparat?

No dlaczego?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
No to ciekawy problem, ciekawe ilu uzytkownikow nie widzi postow innych uzytkownikow i nie jest widoczna dla innych uzytkownikow.
Dla mnie pod oficjalnym nickiem np nie istnieje Adamo, a chyba trudno powiedziec ze mimo skrajnie przeciwnych pogladow byla jakas szczegolna klotnia, a za to co pisze o biznesie to pochwalony
Tak jak pisałem problem leży po twojej stronie, masz adamo80 adamo80 i jeszcze jednego użytkownika dodanych do ignorowanych, więc nie możesz widzieć jego postów. Forum tak jak pisałem wcześniej nie blokuje nikogo.
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Tak jak pisałem problem leży po twojej stronie, masz @
adamo80
adamo80 i jeszcze jednego użytkownika dodanych do ignorowanych, więc nie możesz widzieć jego postów. Forum tak jak pisałem wcześniej nie blokuje nikogo
Czyli rondlarz nie ogarnia własnego konta i jego ustawień. Zero zdziwień. Z takim bałaganem na strychu cud, że potrafi "cośtam cośtam" napisać i opublikować.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a ja wiem, dlaczego pomyslal, ze posty znikaja... raz widac, ze sa posty osoby ignorowanej a raz trzeba przewinac temat na dol i trzeba kliknac "Pokaż ignorowane treści", bo nie widac ze osoba ignorowana cokolwiek napisala🤷‍♂️

Zaszczepiony Paulo Sousa z koronawirusem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom