>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Kłamstwo, kłamstwo po trzykroć kłamstwo. " Bodajeś (...)"
Klamstwo podłe łajdackie i nikczemne, bo niczym nie poparte. No może poza chorymi urojeniami autora. Skutek uboczny ciężkiego przechorowania covidka? Być może.
Ty już po 3 dawce widać,więc szykuj się na 4 "eliksir zdrowia i szczęścia"!!!!!!(y)(y)(y)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kłamstwo, kłamstwo po trzykroć kłamstwo. " Bodajeś (...)"
Klamstwo podłe łajdackie i nikczemne, bo niczym nie poparte. No może poza chorymi urojeniami autora. Skutek uboczny ciężkiego przechorowania covidka? Być może.
Jedna z takich samych hipotez jakoby to kosmici przejęli władzę na świecie i stworzyli ogromny spisek żeby wropwadzić do naszych organizmów obce DNA... ;) Choć z punktu widzenia logiki ta hipoteza choć najbardziej urojona wydaje się być najbardziej logiczna bo taki spisek na taką skalę to mogliby zrobić wyłącznie kosmici...:alien::alien::alien::alien::alien:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
tak czytam i wydaje mi sie ze najwyzszy czas chyba zamknac ten temat
No, ale epidemia się jeszcze nie skończyła, a nawet jak się skończy pewno będą jeszcze długo kontrowersje... To, że niektórzy traktują to jako ZA lub PRZECIW nie oznacza, że ludzie od tego nie umierają. Umierają i umarło bardzo dużo ludzi i chyba każdy ma wśród swoich znajomych lub rodziny takie przypadki... Założyłem ten temat w marcu 2020r. jak wszyscy byli przestraszeni i był lockdown. Założyłem go bo po prostu czułem, że warto o tym porozmawiać i ewentualnie się wspierać jakby ktoś zachorował. Natomiast bardzo szybko temat zamienił się w ściek teorii spiskowych i jakiś sporów itd. Oczywiście, że jest wolność słowa i każdy może twierdzić, że to spisek "skorumpowanych lekarzy", ale wolałem i wolałbym aby forumowicze podzielili się swoimi doświadczeniami jak zachorowali lub jak przeżyli jak mieli takie sytuacje w rodzinie. Były takie wypowiedzi, ale bardzo mało. Np. kolega P przestrzalninja z którym się nie do końca zgadzam, ale szanuję jego punkt widzenia, pisał, że wyleczył się metodami naturalnymi. Ja sam nie wiem czy to miałem. 2 tyg. temu teraz miałem coś jak grypa lub covid od samego początku pandemii. Jak był to covid to leczyłem się gripexem i naturalnymi środkami. Okoła tygodnia czasu. Nie było tragicznie, ale to była jedna z gorszych (choć nie najgorsza) "grypa" w moim życiu. Pisałem też szeroko jak się czułem po przyjęciu zarówno pierwszej jak i drugiej dawki szczepionki. Tak więc temat jest ważny tylko niektórzy zrobili z niego ściek teorii spiskowych.
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Ważne pytanie odnośnie Konfederacji, przywołanej w jednym z poprzednich postów - dlaczego ta będąca w Sejmie partia nie używa swojej pełnej nazwy - Konfederacja Targowicka? Ktoś coś?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czyli uważasz, że Konfederacja po to ukrywa swoją prawdziwą nazwę, abym mógł innych prowokować swoimi pytaniami? Ergo przyznajesz pośrednio, że Konfa to Targowiczanie czyli zdrajcy. Ok.
uwazam, ze poglady polityczne ograniczaja postrzeganie rzeczywistosci ergo zmniejszaja iloraz inteligencji xD uwazam tak samo jak ten Amerykanin co to pisal o tym, kiedy powstawaly partie republikanska i demokratyczna w USA, ze partie polityczne to najwieksze zlo ;) dla mnie wszyscy mozecie sie pozabijac za swoje poglady i anty poglady ;)
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
uwazam, ze poglady polityczne ograniczaja postrzeganie rzeczywistosci ergo zmniejszaja iloraz inteligencji xD uwazam tak samo jak ten Amerykanin co to pisal o tym, kiedy powstawaly partie republikanska i demokratyczna w USA, ze partie polityczne to najwieksze zlo ;) dla mnie wszyscy mozecie sie pozabijac za swoje poglady i anty poglady ;)
Ale ja nie mam poglądów politycznych, proszę Pana. I zgadzam się - tzw poglądy ograniczają zdolność racjonalnego myślenia.
Osobiście w swoim życiu kieruję się wartościami i rozumem.
I jeszcze jedno - partie nie są największym złem. Największym złem na świecie jest KK. Organizacja zbrodnicza i przestępcza.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ale po co przekonyac jedni drugich, chyba bylo wystarczajaco duzo czasu, kto chce niech idzie po dawke, kto nie to nie i juz.

Karana powinien byc i bedzie dyskryminacja i uprzywilejowanie tych co daja sobie wstrzykiwac jakis syf i utrudnianie zycia tym zdrowo myslacym


Osobna sprawa co nalezy zrobic z politykami, ktorzy namawiaja do przymusu jak pan Holownia czy lewicowa trzodka, w UK na szczescie nie ma takich pajacow a konserwatysci dobrze ciemniaja, wiem bo sie obracam wsrod nich

A partia pracy skamla jak platforma, oni by zrobili lokdaun zydofinansistom, ze hoho tylko pomozcie ich do korytka przywrocic

le miejmy nadzieje ze labourzysci i platforma dostaly kopniaka w dupe juz bezpowrotnie i kazde podrygi powinny byc duszone w zarodku.

U nas jest glosowanie co do jakiegos goscia co zlamal zasady, u was jakas nieoszla aborcjonistka padla i media juz dmuchaja balon.

Mimo wszystko obecna opcja u wladzy i tutaj i u was jest 100 razy lepsza niz opozycja i miejmy nadzieje juz nigdy zlodzieje i slugusy nie wroca u wladzy. Wole tych co sa, i tu, i tam

Nic z tych rzeczy, wystarczy igla, mozna wziac ze strzykawki ze szczepionka na koronawirusa i go przebic, zostanie tylko troche smrodu
Post automatycznie złączony:

Jedna z takich samych hipotez jakoby to kosmici przejęli władzę na świecie i stworzyli ogromny spisek żeby wropwadzić do naszych organizmów obce DNA... ;) Choć z punktu widzenia logiki ta hipoteza choć najbardziej urojona wydaje się być najbardziej logiczna bo taki spisek na taką skalę to mogliby zrobić wyłącznie kosmici...:alien::alien::alien::alien::alien:
Hipotezy dobre sa

Kazda dobra hipoteza
Powoduje u sasiada zeza
W garazu masz Mercedeza,
a jemu zostaje co najwyzej w weekend beza
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
W ciagu miesiaca liczba zgonow osob zaszczepionych na covid wzrosla z 1,8% do 3% z ogolnej liczby zgonow. Do liczby zgonow nie sa wliczane zgony zwiazane ze szczepieniem.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
https://wydarzenia.interia.pl/autor...aran,nId,5626891?parametr=najczesciej_czytane

ooooo tak :) generalnie policjanci nie chodzili na kwarantanne i ogolnie sluzby mundurowe...
bo to wszytsko sciema jest, ktos zwietrzyl kase na durnych obywatelach wiec cyrk bedzie sie przeciagal

Naprawde macie tam takie obostrzenia? Ja nie pamietam zebym cokolwiek musial zmieniac w ostatnim moim zachowaniu w ciagu 6 miesiecy, co najwyzej nie nazywac tyle kobiet brzydkimi okresleniami oznaczajacymi panienke do towarzystwa, ewentualnie kochanke psa jak mnie zdenerwowal [siedz w domu (wulgarny wyraz oznaczajacy zenska plec psa) jak go kochasz i tam mu (wulgarny wyraz oznaczajacy seks oralny) a nie wyciagaj go na droge publiczna jak nie umie sie zachowac']. To samo z panami, zeby nei bylo ze mizoginizm i jestem uczulony stosunku do kobiet :)

Ale to tylko sytuacja jakich wiele w zyciu.

I nie zlamalem przy tym chyba zadnego obostrzenia, bo takowych nie ma

Troche celebrytom wspolczuje bo musza udawac ze wierza w te bajki, druzyna rugby angielska czeka na wyniki testow, normalni ludzie dawno rozgryzli te pierdy i bawia sie jakby nigdy nic w zamknietym przed okupantem gronie i leja na miejsca gdzie gestapo pilnuje wejsc itp

Wlacznie z rzadzaca partia, Matt Hancock oblapial szparke - sekretarke przed kamerami, Dominic Cummings jezdzil autem z jednego konca wyspy na drugi w szczycie lokdaunu zeby 'sprawdzic czy ma dobry wzrok', Kay Burley pojechala na jakies safari w szczycie, a teraz poucza ze ludzie nie stosuja sie do obostrzen i sztocuje wszystkich w Sky (sic!)

U was chyba tez jakas tepa poslanka pojechala z dziecmi na narty jak stoki byly zamkniete, rzad ma to gdzies a ludzie maja sie przejmowac?

Synowie Emilewicz szusowali na nartach mimo zamkniętych stoków. Jest oświadczenie byłej wicepremier - Dziennik.pl

Swoja droga ilu celebrytow, politykow zmarlo na Covid 19? No? Licza sie tacy co maja ponizej 75 lat. Wszystko to sciema

jak zejdzie wreszcie pierwszy, to nawet sprawdze czy nie cpal albo jakos inaczej nie eksperymentowal, jesli ma mniej niz 95 kilo

Sorry ale dla mnie jak jakis misiek stoi przy wejsciu to jest to dla mnie uwlaczajace, na wejsciu zaklada ze zamierzam zrobic rozrobe, tak ze takie miejsca od dawna olewam cieplymi sikami wiec nic nie musialem zmieniac w zachowaniu
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak się fałszuje statystykę zakażeń
Marta uczy w szkole podstawowej, dwa razy przyjęła szczepionkę firmy AstraZeneca. Kilka dni temu dopadła ją wysoka gorączka, do tego katar, utrata węchu i smaku. Objawy wskazywały na klasyczny covid, choć obecnie dominuje delta. Skontaktowała się z lekarzem i okazało się, że nie dostanie skierowania na test na covid, bo jest zaszczepiona. Zrobiła go sama – jest zarażona. Córce Marty też nie wystawiono skierowania na test, co więcej – zalecono pójście do szkoły. Odpowiedzialna matka zatrzymała ją jednak w domu. Po trzech dniach dziewczyna miała takie same objawy - pisze Beata Igielska w "Przeglądzie".

 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Przeciez to kazdy wie.

Jest szczepienie = masz grype, nie ma testu.
Nie ma szczepienia, jest test, a najlepiej Covid od razu

Za duza kasa jest do zrobienia i glupi tlum, zeby ta paranoja sie skonczyla, to potrwa latami, skoro mozna kroic biedakow no to kroja
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak się fałszuje statystykę zakażeń
Marta uczy w szkole podstawowej, dwa razy przyjęła szczepionkę firmy AstraZeneca. Kilka dni temu dopadła ją wysoka gorączka, do tego katar, utrata węchu i smaku. Objawy wskazywały na klasyczny covid, choć obecnie dominuje delta. Skontaktowała się z lekarzem i okazało się, że nie dostanie skierowania na test na covid, bo jest zaszczepiona. Zrobiła go sama – jest zarażona. Córce Marty też nie wystawiono skierowania na test, co więcej – zalecono pójście do szkoły. Odpowiedzialna matka zatrzymała ją jednak w domu. Po trzech dniach dziewczyna miała takie same objawy - pisze Beata Igielska w "Przeglądzie".

Lekarze nie chcą kierować na testy bez względu na to czy jest się zaszczepionym czy nie jest !!! Tak jest od początku, zanim jeszcze były szczepionki !!! Osobiście znam co najmniej 4 takie przypadki gdzie lekarz odmówił skierowania na test, a osoba się samodzielnie go zrobiła i miała covid. Dzięki temu w oficjalnych statystykach zgonów na covid jak i zachorowań jest ZNACZNIE ZANIŻONA liczba niż było/jest w rzeczywistości. Rząd na samym początku wprowadził lockdown w marcu 2020, a potem to już była zabawa - albo małe ograniczenia, albo nie egzekwowane nigdzie. Dzisiaj znów to samo. W całej Europie bez szczepienia lub negatywnego testu brak możliwości wejścia do kina/restauracji/środków komunikacji lub nawet pracy a u nas zabawa. Przez to wszystko umarło w Polsce i wciąż umiera mnóstwo ludzi. Nie chcą się narazić własnemu elektoratowi PiS i Konfederacji, ale kiedyś i za to będą rozliczeni ! Może przed Trybunałem Stanu !
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
ale kiedyś i za to będą rozliczeni ! Może przed Trybunałem Stanu !
Jeśli miałbym na kogokolwiek liczyć, to tylko na Wszechmogącego.

Tutaj na tym ziemskim łez padole kucharka i jej łże-trybunał wybronią ich przed jakąkolwiek karą.

Plus PiS-Kurwizja i skurw...ła za pińcset plus część narodu polskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Przez to wszystko umarło w Polsce i wciąż umiera mnóstwo ludzi. Nie chcą się narazić własnemu elektoratowi PiS i Konfederacji, ale kiedyś i za to będą rozliczeni ! Może przed Trybunałem Stanu !
Źle to zabrzmi ale im jest to na rękę. ZUS od dawna cienko przędzie , a wiadomo że większość umierających to ludzie starsi. Im więcej zgonów tym mniej wypłacanych świadczeń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
K 69K

krzepki89

Użytkownik
temat rzeka, nie ma co się nakręcać, do niektórych nic nie przemówi, byłem z gościem na meczu Warta - Pogoń , kolega kolegi z którym zazwyczaj chodzę na mecze, chciał zobaczyć Wartę w ekstraklasie, emerytowany fizjo z nadwagą , nie zaszczepił się , trafił do szpitala pare dni pod respiratorem i cyk zgon , potem jego brat o dziwo lekarz, podobna historia , wiadomo jak ktoś kogoś nie zna nie poznał to nie rusza, nie dziwi mnie wcale fałszowanie i zaniżanie statystyk :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom