>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

entropay - co się dzieje z ta strona?

yakuzatcz 9

yakuzatcz

Użytkownik


Witam,



Na jednym z forum przeczytalem, ze entropay mialo zostac zamkniete pod koniec kwietnia,ja za to 30 marca dostalem email o takiej tresci -

Witaj,



Zauważyliśmy, że ostatnio nie korzystasz z Entropay. Ponieważ Twoje konto od pewnego czasu pozostaje nieaktywne, sklasyfikowaliśmy je jako zdezaktywowane.

Jeśli chcesz nadal korzystać z Entropay, nie martw się, gdyż możemy je teraz reaktywować. Wystarczy kliknąć tutaj i wpisać bądź wkleić następujący kod reaktywacyjny

Poprosimy także o podanie nazwy użytkownika i hasła.

Gdy już reaktywujesz konto, możesz dodawać środki do portfela Entropay i korzystać z kart do dokonywania błyskawicznych, bezpiecznych płatności online.

Pobraliśmy miesięczną opłatę za brak aktywności na koncie w wysokości EUR20.00 z Twojego portfela Entropay lub jednej z wirtualnych kart, zgodnie z naszym Harmonogramem limitów i opłat.

Będziemy nadal pobierać tę miesięczną opłatę w wysokości EUR20.00 z Twojego portfela Entropay lub z jednej w wirtualnych kart tak długo, aż dokonasz transakcji, np. wpłaty, wypłaty lub płatności. Jeżeli postanowisz zaprzestać korzystania z Entropay, reaktywuj swoje konto, aby uniknąć niepotrzebnego naliczania opłat za brak aktywności, a następnie wypłać wszelkie pozostałe środki na konto bankowe bądź kartę kredytową lub debetową.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące powyższych kwestii, skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy.



Zespół Entropay



 



Nie wiem czy mam sie w ogole czym martwic, na entro nie moge sie zalogowac, emial tez zadnego nie dostalem o zamykaniu strony..

Jeśli ktoś coś wie to dajcie znać bo nie wiem czy probowac cos z tym dzialac dalej zeby mi milionow z nikad nie naliczyli. 

 
 
Do góry Bottom