>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Engelberg (22.12-23.12.2007)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pełna nazwa: Duża Titlis
Miasto: Engelberg
Punkt HS: 137 m
Punkt konstrukcyjny: 125 m
Punkt sędziowski: 137 m
Rekord zimowy: AHONEN Janne - 141m(2004-12-18 )
Ilość skoczni w mieście: 3
Nachylenie progu: 10.5 st.
Wysokość progu: 3.2 m
Długość rozbiegu: 123 m
Nachylenie zeskoku: 38 st.
Średnia v na rozbiegu: 92 km/h
Rok konstrukcji: 1910
Pojemność stadionu: 20000
Program zawodów:
21 grudzień 2007, piątek
12:00 oficjalny trening
kwalifikacje
22 grudzień 2007, sobota
11:00 seria próbna
12:00 pierwsza seria konkursowa
23 grudzień 2007, niedziela
09:30 kwalifikacje
11:00 pierwsza seria konkursowa​
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wygra: Gregor Schlierenzauer ⛔
Kurs: 5,0
Bet365
Po dzisiejszym konkursie większość kibiców stwierdziła zapewne, że skoki powoli robią się nudne... Morgi i Morgi... Niektórzy fachowcy twierdzili, że zwycięska passa Thomasa dobiegnie końca właśnie w Engelbergu. Dzisiaj było blisko, ale jednak młody Austriak zdołał się wybronić. Widać jednak, że jego wygrane nie są już tak zdecydowane i spektakularne jak na początku sezonu. Teraz zawodnik z drugiego miejsca traci do Morgensterna zaledwie kilka pkt.
Jeśli więc założymy, że Morgi nie wygra to kto zostanie zwycięzcą? I tu znów powołam się na opinie znawców skoków narciarskich - wg nich tą osobą miał być Andreas Kuettel. Bo zawody w Szwajcarii, bo jego skocznia, bo kibice, bo dość dobra forma. Skończyło się na 7. miejscu.
Ja stawiam na innego reprezentanta Austrii - 18-letniego Schlierenzauera. Co prawda dzisiaj był &quot;dopiero&quot; czwarty, ale doskonale zaprezentował się w finałowej serii. Oddał najdłuższy skok i podskoczył w klasyfikacji o kilkanaście miejsc. Nawet jeśli w oddaniu tak dalekiego (134,5 m) skoku pomógł mu wiatr to widać, że ten zawodnik jest w formie. Mi dzisiaj zaimponował i jutro, w ramach progresji na zwycięzcę innego niż Morgi, postawię właśnie na niego.
 
Z 0

zibo87

Użytkownik
Witam serdecznie.
Zaluje ze nie dalem dzisiaj swoich propozycji bo na 5 weszly 4. Przegralem zaklad zwiazany z Malyszem(skusilem sie pomimo tego ze nigdy na niego nie stawiam gdy jest bez formy bo moze skoczyc roznie). Postawilem miedzy innymi ze morgi wygra ???? . ALe do rzeczy. Na jutro stawiam 10 singli ???? i jeden polaczony z najpewniejszych dla mnie. Przedstrawie go:
Kofler -Damjan 1✅
Damjan mial jakiegos fuksa na poczatrku sezonu ze znalazl sie tak wysoko w klasyfikacji i do tego jest mocno przeziebiony z Koflerem nie ma szans po tym co dzisiaj oboje pokazali.

Ahonen- Romoren 1✅
Ahonen to solidna firma po dzisiejszym konkursie mozna zdecydowanie stwierdzic ze Ahonen wygra ten pojedynek. Dzis skoczyl 130 i 115 a Romoren 129 111,5. 5 pozycji za Janne.

Neumayer BArdal 1✅
TO juz wogole miazga. 10 pozycji roznicy. Bardal nawet nie ma co myslec ze przeskoczy Neumayera.

Kornilov- Stoch 1⛔(wow zaskoczyl mnie dzisiaj Stoch)
NO wiadomo Stoch jest w &quot;zyciowej formie ktora odbudowal w Ramsau&quot; tylko ze najepirw czeka go kilka wizyt u psychologa zanim wejdzie do czolowej 30.A Kornilov wypadl dzis calkiem calkiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom