>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Emirates Cup

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP

Juz jutro rusza turniej organizowany od zeszlego roku przez Arsenal Londyn. W tym roku w turnieju wezma udzial nastepujace zespoly: Arsenal, Real Madyt, Hamburger SV oraz Juventus Turyn ktory zastapi Inter Mediolan. W tamtym roku turniej wygral gospodarz, mam nadzieje, ze w tym bedzie podobnie. Kazda druzyna rozgrywa po 2 mecze ale licza sie nie tylko punkty ale takze bramki strzelone. Kazda bramka to jeden punkt takze mysle, ze w meczach padac bedzie sporo goli.

Jutrzejsze mecze

[17:15] Arsenal Londyn - Juventus Turyn 2.10 3.10 3.30
[15:00] Real Madryt - Hamburger SV 1.65 3.50 4.80
Zapraszam do komentarzy!​
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Arsenal - Juventus
Coz, zbyt wiele o Juve w trakcie przygotowan nie wiem, osiagaja dobre wyniki, strzelaja sporo bramek. Mecz na pewno bedzie ciezki ale ja jak zwykle skupie sie na Arsenalu. A wiec ogladalem ostatni mecz Kanonierow ze Stuttgartem i grali jeszcze tak jakby byl to tylko trening, nie kazdy ale Adebayor nie robil nic, co dostal pilke to sie nia bawil doslownie. Cieszy mnie bardzo to, ze mlodzi, ktorzy dostali szanse gry od trenera spisuja sie znakomicie. Mlodzian Wilshare, ktroy ma dopiero 16lat kiwal Niemcow jak chcial i strzelil gola. Swietnne wystepy zalicza Vela ktory wrocil do Arsenalu po 3 letnim wypozyczeniu z powodu braku pozolenia na prace na Wyspach. Bardzo dobrze takze spisywal sie w ataku Bendtner ktory strzelil gola wyprowadzajacego Arsenal na 2:1. Pierwsza planowa postacia byl Clichy ktory dwoil sie i troil na boisku, dobre zawody Walcotta, ktory jest piekielnie szybki. Ogolnie Arsenal gral swoja pilke, nie bylo to na pewno nic nadzwyczajnego bo byl to tylko mecz towarzyski ale w kazdym meczu tylko polowa zawodnikow grala z 1 jedynastki wiec nie jest zle. Toure zapowiedzial, ze Emirates Cup traktuja bardzo powaznie jako przygotowanie przed LM, a czeka ich jeszcze Amsterdam Cup. Mysle, ze jutro mozemy spodziewac sie overu, bo jak juz wspomnialem gole licza sie nie mniej niz punkty. Bardzo pewnym typem jest 1x, jeszcze nikt z zagranicy nie wygral z Arsenalem na Emirates Cup, a w sumie Kanonierzy zostali pokonaniy tam tylko raz.​
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Mecz:Real-Hamburger
Typ:2X
Kurs:1.82
Buk:Toto-Mix
Liga Hiszpańska startuje 31 sierpnia,zaś liga niemiecka 15 sierpnia.Te daty powinny pokazać,że Hamburger przygotowuje się do sezonu dłużej niż Real,który te przygotowania zaczyna.
Real to wielki europejski klub.I jako taki klub puścił na Euro wielu graczy(Casillas,Ramos,Pepe,Metzelder,De Le Red,Sneijder,Robben,van Nisterlooy),którzy pewnie albo są zmęczeni albo nie zagrają ,do tego dochodzi kontuzja Canavaro doznana na Euro czy też Igrzyska na który chyba kilku Blancos jedzie.
HSV owszem też puściło kilku graczy na Euro(Mathijsen,van Der Vaart,Olic,De Jong,Jarolim),jednak raz,że mniej graczy niż Real,a dwa,że ich drużyny najpózniej odpadły w ćwierćfinale,a u Realu aż 4 graczy zostało do samego finału.
HSV w sparingac nie spisuje się najgorzej,ograli Man City 1-0,rozgromili tez drużyny w Austri wysoko.Nie wiadomo czy zagra, największa gwiazda HSV VdV ,ale myślę że tak i będzie chciał się dobrze pokazać przed byc może swoimi przyszłym pracodawcą.
Tak więc myślę,że warto zagrać z podpórką na HSV(lub jak kto woli na 1 kuponie na remis na drugim HSV),kurs ok.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mecz:Real-Hamburger
Typ:2X
Kurs:1.82
Buk:Toto-Mix
Liga Hiszpańska startuje 31 sierpnia,zaś liga niemiecka 15 sierpnia.Te daty powinny pokazać,że Hamburger przygotowuje się do sezonu dłużej niż Real,który te przygotowania zaczyna.
Real to wielki europejski klub.I jako taki klub puścił na Euro wielu graczy(Casillas,Ramos,Pepe,Metzelder,De Le Red,Sneijder,Robben,van Nisterlooy),którzy pewnie albo są zmęczeni albo nie zagrają ,do tego dochodzi kontuzja Canavaro doznana na Euro czy też Igrzyska na który chyba kilku Blancos jedzie.
HSV owszem też puściło kilku graczy na Euro(Mathijsen,van Der Vaart,Olic,De Jong,Jarolim),jednak raz,że mniej graczy niż Real,a dwa,że ich drużyny najpózniej odpadły w ćwierćfinale,a u Realu aż 4 graczy zostało do samego finału.
HSV w sparingac nie spisuje się najgorzej,ograli Man City 1-0,rozgromili tez drużyny w Austri wysoko.Nie wiadomo czy zagra, największa gwiazda HSV VdV ,ale myślę że tak i będzie chciał się dobrze pokazać przed byc może swoimi przyszłym pracodawcą.
Tak więc myślę,że warto zagrać z podpórką na HSV(lub jak kto woli na 1 kuponie na remis na drugim HSV),kurs ok.
Dodam ze w tym meczu takze widze over 2.5 gola po ciekawym kursie poniwaz w takich meczach czesto padaja gole .Wiadomo Real to druzyna bardzo ofensywna potrafiaca tracic gole nawet z bardzo slabymi rywali a wiadomo HSV do nich nie nalezy wiec mysle ze mozna sie spodziewac kilku goli


PS leci gdzies na justinie transmisja z Emirates Cup ?
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Dodam ze w tym meczu takze widze over 2.5 gola po ciekawym kursie poniwaz w takich meczach czesto padaja gole .Wiadomo Real to druzyna bardzo ofensywna potrafiaca tracic gole nawet z bardzo slabymi rywali a wiadomo HSV do nich nie nalezy wiec mysle ze mozna sie spodziewac kilku goli


PS leci gdzies na justinie transmisja z Emirates Cup ?
Zgadzam się w 100% Co najmniej dwa gole w tym meczu ze strony Realu są pewne, bo jaki styl prezentują Galacticos to chyba każdy wie, ale tak jak napisałeś Real traci też sporo goli nawet ze słabeuszami i Hamburger także powinien coś ustrzelić... Over tutaj wg mnie siądzie w 90%, a kursy na taki typ jak dla mnie o wiele za duże i można nieźle skorzystać..

co do transmisji to chyba tylko na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra wszystkie mecze z tego turnieju..
 
luniu 20

luniu

Użytkownik


VS





ARSENAL FC - JUVENTUS TURYN​


typ : X2
kurs : 1.60
bukmacher : jetbull​

wynik 0:1 ✅✅✅

Analiza : Dzisiaj o godzinie 17.15 w ramach turnieju Emirates Cup zmierzą się dwie bardzo dobre drużyny z czołówki europejskiej. Mianowicie czołowy zespół Serie A Juventus Turyn oraz określani mianem młodych wilków zespół Arsenalu.

Zacznę może od &quot;ekipy starej damy:, otóż Juventus to czołowa drużyna ligi włoskiej, która po degradacji do Serie B odrodziła się na nowo powracając tam gdzie jej miejsce czyli na szczyty Serie A. Uważam że był to znakomity powrót czego potwierdzeniem jest znakomite 3 miejsce w lidze. Juventus rozegrał dotychczas 4 spotkania towarzyskie i 2 spotkania pucharowe. Oto wyniki :

Mecze towarzyskie :
AC Mezzocorona - Juventus FC 1:7
Piacenza FC - Juventus FC 1:0
Broendby IF - Juventus FC 1:2
BV Borussia 09 Dortmund - Juventus FC 1:3

Mecze Pucharowe :
Juventus - Ac Milan 2:2
Inter - Juve 0:1


Jak widać forma Juventusu jest bardzo dobra co wskazują powyższe wyniki, dodatkowo w dzisiejszym meczu wystąpi prawdopodobnie nowy nabytek Juve Amauri który czeka z nieciepliwością na ten mecz i będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony cyt: &quot;Juventus to moja życiowa szansa. Chcę ją wykorzystać jak najlepiej i zawsze będę dawać z siebie wszystko....

Sparingi Arsenalu :
Barnet vs Arsenal 1:2
Szombathelyi H. - Arsenal 1:1
Burgenland XI - Arsenal 2:10
VfB Stuttgart - Arsenal 1:3


Jak widać przeciwnicy Arsenalu nie byli zbytnio wymagający, lecz pewnie wygrywali swoje mecze co wskazuje na to że także są w dobrej formie, a dzisiejszy mecz z Juve da nam odpowiedź na to czy są gotowi do walki o najwyższe cele w Premiership z takimi drużynami jak Manchester , Chelsea Liverpool. Zapewne trener Arsenalu będzie eksperymentował ze składem aby sprawdzić formę oraz przydatność do gry w pierwszej 11.

Dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany lecz..
myślę że, w dzisiejszym meczu górą będzie doświadczenie, serce wskazuje na to aby postawić na zwcięstwo kochanego klubu Juventusu pomimo iż bukmacherzy w roli faworyta widzą Arsenal, lecz rozum podpowiada mi bym grał typ X2 po atrakcyjnym kursie.
 
serce 0

serce

Użytkownik
Myślę że głównie możemy skupić się nad Arsenalem bądź Juventusem.Juventus przechodzi odrodzenie a Arsenal ostatnio jeszcze bardziej gra składnie co przekłada się na bramki gdyż chcą być wyżej w lidze,myślę że piłkarze również ich chcą posmakować pucharu jednak tak jak powiedziałem Juventus przeszedł odrodzenie na nowo i ostatnio gra ciekawą piłkę.Ma dobrych zawodników jednak grają to co kilka lat temu czyli szybką,zgraną,piękną piłkę więc myślę że juve wygra puchar i dzisiejszy mecz ;) ale lepiej chyba puścić over 2.5 gdyż obydwie drużyny będą chciały strzelać gole.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
No i niestety, jesli chodzi o Arsenal to sie troche zawiodlem. Grali super, caly czas utrzymywali sie przy pilce, stracili gola nie slusznie, przez slepego sedziego ale jak to Arsenal - zawsze chca wejsc z pilka do bramki zamiast probowac strzelac z daleka i to sie zemscilo. Choc grali dzis w mocno rezerwowym skladzie, trudno, bylo to tylko towarzystkie spotkanie. Jutro Real, i mysle, ze Arsenal jutro pokaze na co ich stac i wygra mecz z Galaktycznymi. Sadze, ze Wenger moze dac szanse gry Fabregasowi. Pewnie zobaczymy silna ekipe jutro z Van Persim, Clichym, moze zagra Toure ... zapowiada sie dobry mecz i ja pewnie postawie 1X.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom