>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje ME 2008 ---> grupy eliminacyjne

Status
Zamknięty.
nuno100 0

nuno100

Użytkownik


Na moje oko Polacy wylosowali bardzo ciężką grupę. Ale ja sądzę że uda się im awansować --&gt; jeśli nie z 1 msc to z drugiego

Jak wy sądzicie...czy Polcy wystąpią po raz pierwszy na ME ?? Powiedzcie też co sądzicie o innych grupach.

Wypowiadajcie się...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No moim zdaniem bedzie bardzo ciezko... ale zoaczymy w jakiej beda formie, jeszcze duzo czasu zostalo do eliminacji :wink:
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
Na moje oko Polacy wylosowali bardzo ciężką grupę. Ale ja sądzę że uda się im awansować --&gt; jeśli nie z 1 msc to poprzez baraże.
baraży nie ma.Z grupy wychodzą bezpośrednio 2 najlepsze zespoły
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Na moje oko Polacy wylosowali bardzo ciężką grupę. Ale ja sądzę że uda się im awansować --&gt; jeśli nie z 1 msc to poprzez baraże.
baraży nie ma.Z grupy wychodzą bezpośrednio 2 najlepsze zespoły
nodna, sorry pomyłeczka z mojej strony. Pomyliło mi sie z EMŚ bo myslami to ja juz jestem na mundialu ????
 
banji 13

banji

Forum VIP
Oby się chłopaki zrewanżowali Portugalczyką za kompromitacje na MŚ w Korea and Japan, taka pierwsza myśl nasuneła mi się po wylosowaniu całej grupy, podczas losowania, gdy doszli do 2 koszyka bałem się że wylosujemy grupe A, jest to Grupa z największą liczbą drużyn a co za tym idzie czekają nas 2 mecze więcej, niektórzy powiedzą ,że mecze z tym &quot;extra&quot; przeciwnikiem czyli Azerbejdżanem albo Kazachami napewno zakończą się naszymi sukcesami, ale ja wcale nie jestem tego taki pewien, te wyjazdy na wschód nie zawsze kończyły się pozytywnie dla biało-czerwonych(podobnie może być z Armenią)......dalej jest Finlandia, która w eliminacjach do Mundialu &#39;06 pokazała że jest mocnym średniakiem, z lepszymi zespołami nie mieli za dużo do powiedzenia, ale z kim mieli wygrać to wygrali, a styl skandynawski naszej ekipie ostatnio nie leżał(ostatni mecz z Dania czy chodźby pojedynik ze szwedami w eliminacjach Euro 2004). Wydaje mi się że Belgia nie bedzie stanowić jakiegoś większego zagrożenia dla nas, z tego co pamietam gralismy z nimi w ostatnim czasie( ok 2 lat) jakieś mecze toważyskie, i chyba w Szczecinie było 1-1 , a na wyjeździe 1-3 ale wtedy dysponowaliśmy zupełnie inną ekipą, w tym momencie Janosik to wszystko poukładał i na Belgów którzy od momentu Euro 2000 nie mogą zbudować silnej reprezentacji starczy.Napewno jednym z 3 zespołów które będą się liczyć w walce o awans jest reprezentacja Serbii. W eliminacjach do mundialu wygrali swoją grupe, zostawiając w pokonanym polu między innymi Hiszpanie i Belgie, na 10 meczy żadnego nie przegrali i stracili tylko 1 bramke :!: co napewno świadczy o klasie zespołu....Wiadomo ,że faworytem grupy jest Portugalia, a tej ekipy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
No a moim zdaniem, niewazne jaka jest grupa trzeba wygrywac! To jest tak jak sie ma dobry zespol, to zadna druzyna nie jest trudna. Wiec, moim zdaniem, grupa jest bajkowo latwa ;) i napewno Damy rade! ????
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
tez uwazam ze wszystko zalezy od formy naszych pilkarzy :mrgreen: uwazam tez ze z portugalia zbyt duzych szans nie mamy ale reszta reprezentacji jest w naszym zasiegu :twisted: czy grupa jest trudna hmm ciezko stwierdzic patrzac na wszystkie to latwych nie ma moglismy zawsze trafic gorzej :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom