>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje ME 13.10.2007

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja odpuszczam mecze Dania-Hiszpania i Rumunia-Holandia gdyż uważam, że mogą paść w nich naprawdę każde rezultaty. Hiszpanie kiepsko radzą sobie w meczach wyjazdowych i kto wie czy po raz kolejny się nie potkną. Holendrzy dotychczas świetnie radzili sobie w meczach wyjazdowych, ale w meczu z Rumunami w ich składzie zabraknie zawieszonych za kartki Van Persiego i Sneijdera, którzy są ważnymi ogniwami zespołu. Uważam, że Rumunów stać na niespodziankę, ale ten mecz odpuszczam.

Sam chcę się skupić na typowaniu ledwie dwóch spośród wszystkich eliminacyjnych spotkań, a mianowicie Anglia - Estonia i Polska - Kazachstan. W pierwszym z nich najciekawszym typem po w miarę opłacalnym dla mnie kursie wydaje się over 2,5. Co do meczu Polaków miałem podobne przekonania, miałem.. bo teraz wydaje mi się, że Polacy mogą wygrać 2:0 i co wtedy? wtedy po kuponie... niewątpliwie jeszcze mam trochę czasu do zastanowienia i mam nadzieję, że dobrze wybiorę.

Edit: dodanie analiz ;)

Polska – Kazachstan
Choć są przesłanki ku temu, że w tym meczu padnie mało bramek tj. spotkanie zakończy się wynikami np. 1-0 lub 2-0 to ja będę tego wieczoru tak jak chyba wszyscy ściskał mocno kciuki za nasze orły i będę liczył na jak najwyższe zwycięstwo. Co prawda nasi napastnicy nie są może w najwyższej formie, ale wydaje mi się, że stadion przy Łazienkowskiej okaże się szczęśliwy i pewnie ten mecz wygramy. Aby był wyższy kurs i więcej emocji stawiam w tym meczu na dużą ilość bramek.
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek – 1,55 w Gamebookers

AngliaEstonia
Zanim jednak w Warszawie Polacy podejmą Kazachów najbardziej będzie mnie interesowało spotkanie pomiędzy Anglią a Estonią, w którym niewątpliwie rycerze Albionu są zdecydowanymi faworytami, ale wobec sporych nieobecności podstawowych kadrowiczów są przesłanki ku temu, że wcale tego meczu nie muszą wysoko wygrywać. Jednakże podobnie miało być w spotkaniu z Izraelem a jak się skończyło wszyscy wiemy... tak samo może się skończyć w meczu z Estonią albo i wyżej ;) Tak więc wydaje mi się, że słusznym typem wydaje się być ten na dużą liczbę bramek. ;)
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek – 1,45 w Gamebookers
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
jak myślicie- czy Polska wygra z Kazachstanem z dużą różnicą goli? Ja myślę, że będzie co najmniej 3:0 dla naszych.
Szczerze mówiąc ja wątpię w piękny i efektowny mecz w wykonaniu naszych . Nie ta faza eliminacji by brylować . Tutaj trzeba wygrać . Jest straszna presja . Sam Leo mówił , że być może zagramy tylko 1 napastnikiem , Krzynówek z kolei stwierdził że nie zdziwi się jak będzie długo 0-0 . Kazachstan to nie jest wbrew wielu opiniom słabiutki zespół . Pokazał to w tych eliminacjach . We wrześniowych meczach zremisowali z Belgią 2-2 , przegrali w Finlandii 1:2. Wcześniej w eliminacjach pokonali nawet Serbię ! W meczu z nami przecież też zagrali nieźle . Nasi się męczyli i wygrali 1-0 po golu Smolarka w drugiej połowie .
Według mnie czysta jedynka , + 2.5 na Kazachstan i under to najlepsze propozycje na ten mecz .Ew. jeszcze na dokładny wynik 2-0 @ 7.00
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Szczerze mówiąc ja wątpię w piękny i efektowny mecz w wykonaniu naszych . Nie ta faza eliminacji by brylować . Tutaj trzeba wygrać . Jest straszna presja . Sam Leo mówił , że być może zagramy tylko 1 napastnikiem , Krzynówek z kolei stwierdził że nie zdziwi się jak będzie długo 0-0 . Kazachstan to nie jest wbrew wielu opiniom słabiutki zespół . Pokazał to w tych eliminacjach . We wrześniowych meczach zremisowali z Belgią 2-2 , przegrali w Finlandii 1:2. Wcześniej w eliminacjach pokonali nawet Serbię ! W meczu z nami przecież też zagrali nieźle . Nasi się męczyli i wygrali 1-0 po golu Smolarka w drugiej połowie .

Według mnie czysta jedynka , + 2.5 na Kazachstan i under to najlepsze propozycje na ten mecz .Ew. jeszcze na dokładny wynik 2-0 @ 7.00

Podobnie jak Ty upatrywałem w tym meczu wyniku 2-0 i undera, ale ostatecznie zdecydowałem się na zagranie na duzą ilość bramek ;) Stadion przy Łazienkowskiej sprzyja naszym reprezentantom i mam nadzieję, że podobnie będzie w sobotni wieczór. Co prawda nasi napastnicy nie są może w wysokiej formie, ale czas wkońcu się odblokować. Liczę na pewną wygraną ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Irlandia - Niemcy ---&gt; 2 1,85
Dziś dojdzie do ciekawe pojedynku murowanymi faworytami są Niemcy ale kto powiedział że muszą to wygrać? Będzie to dla nich ciężkie spotkanie ale jeżeli chcąc wywalczyć awans to muszą w tym spotkaniu wywieść komplet punktów a na pewno są na najlepszej drodze ku temu. Na pewno źle dzieje się z obsadą bramki Niemców ponieważ ciągłe kłótnie na linie Kahn vs Lehmann są w każdej gazecie selekcjoner niema łatwego zadania ale ja upierałbym się przy Kahnie który ma większe doświadczenie. Niemcy są dzisiaj faworytami i to na nich upiera się mój typ.
Rumunia - Holandia ---&gt; 2 2,40
Dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Ciekawostką na wstępie jest wypowiedź Christiana Chivu Pomimo, iż Inter Mediolan ponoć sprzeciwia się występowi Christiana Chivu w meczu w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2008, w którym Rumunia podejmie Holandię, to wygląda na to, że defensor pojawi się na boisku. On sam chce jak najszybciej wrócić do gry.
&quot;Wziąłem na siebie pełną odpowiedzialność za wcześniejszy powrót, ponieważ zarówno Inter, jaki i reprezentacja mnie potrzebują.&quot; – stwierdził.
Pozatym jak wiemy reprezentacja Holandii jest teraz bardzo mocna Sneijder , Ruud, Robben i spółka na pewno nie będą łatwym rywalem dla troszkę słabszych Rumunów i właśnie mój typ skupia się na Holendrach
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Szkocja - Ukraina - 2 - 3,45
Moje oko przyciagnal szczegolnie pojedynek Szkotow z naszymi wschodnimi sasiadami, czyli z Szevczenko i s-ka. Kurs ponad 3,00 jest dla mnie troche za wysoki i z pewnoscia postawie na Ukraincow, dla ktorych jest to absolutnie ostatni dzwonek w walce o Euro 2008, remis nic im nie da, wiec zapewne beda usposobieni bardzo ofensywnie. Dziwi mnie tak niski kurs na Szkotow, wygrali co prawda we Francji, ale zeby robic az takich faworytow z dosc przecietnej druzxyny, ktora w wielkiej imprezie startowala nie wiem kiedy, to lekka przesada. Uwazam, ze glownym czynnikiem bedzie tu motywacja, ktora niewatpliwie bedzie po stronie chlopcow Blochina. Poza tym kilka kontuzji w ekipie gospodarzy: Coldwell, Hartley i Fletcher, szczegolnie Hartley to ogromna strata, gdyz byl on glowna sila w sensacyjnym zwyciestwie na Park des Princes. Wiec jak widac ucierpiala bardzo linia pomocy, co jest kolejnym powodem, aby sprobowac zagrac na co najmniej X2, ale ja sprobuje czysta &quot;dwojke&quot;, a dla osob, ktore nie chca tak ryzykowac sugeruje &quot;draw no bet&quot;...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Szkocja - Ukraina - 2 - 3,45

Moje oko przyciagnal szczegolnie pojedynek Szkotow z naszymi wschodnimi sasiadami, czyli z Szevczenko i s-ka. Kurs ponad 3,00 jest dla mnie troche za wysoki i z pewnoscia postawie na Ukraincow, dla ktorych jest to absolutnie ostatni dzwonek w walce o Euro 2008, remis nic im nie da, wiec zapewne beda usposobieni bardzo ofensywnie. Dziwi mnie tak niski kurs na Szkotow, wygrali co prawda we Francji, ale zeby robic az takich faworytow z dosc przecietnej druzxyny, ktora w wielkiej imprezie startowala nie wiem kiedy, to lekka przesada. Uwazam, ze glownym czynnikiem bedzie tu motywacja, ktora niewatpliwie bedzie po stronie chlopcow Blochina. Poza tym kilka kontuzji w ekipie gospodarzy: Coldwell, Hartley i Fletcher, szczegolnie Hartley to ogromna strata, gdyz byl on glowna sila w sensacyjnym zwyciestwie na Park des Princes. Wiec jak widac ucierpiala bardzo linia pomocy, co jest kolejnym powodem, aby sprobowac zagrac na co najmniej X2, ale ja sprobuje czysta &quot;dwojke&quot;, a dla osob, ktore nie chca tak ryzykowac sugeruje &quot;draw no bet&quot;...
Bardzo dobry typ, popieram go i na pewno zagram na ktoryms z kuponow ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wyczytałem właśnie, iż Hiszpanie mają kolejne osłabienie. Kontuzji wczoraj na trningu doznał Torres. W tym wypadku Hiszpanie są bez dwóch czołowych napastników: Villi i Torresa. Za gracza Liverpoolu ma zagrać Tamudo. Moim zdaniem no bet w tym wypadku.

pzDr ;)
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Piszecie w sumie same ciezkie mecze jak Ukraina- szkocja, Rumunia - Holandia
a trzeba sie skupic na jak najlatwiejszych meczach aby zarobic hajs

Dla mnie najpewniejsze:

Chorwacja - Izrael, kurs: 1,40, typ: 1
Azerbaijan-Portugal 2 1,14
England-Estonia - handicap : 0-1,5 1 1,27
AKO: 2,02

Chorwacja - Izrael
izrael przyleci mocno oslabiony, nie zagra kilku kluczowych zawodnikow. Zagra nowa druzyna, bez ogrania, beda grac pierwszy raz ze soba. Sam trener mowil ze ciezko mu bedzie wystawic optymalna 11. jak dla mnie izi

Azerbejdzan - Portugalia
Tu nie ma co pisac, Portugalia musi to wygrac a czy bedzie wymeczone 1:0 czy 8:0 to tylko Bog raczy wiedziec.

Anglia - Estonia
Anglicy u siebie ze slaba Estonia u ktorej jeszcze nie zagra kilku podstawowych zawodnikow. wynik tylko jeden mozliwy

mozna tez dorzucic Finow z podporka
 
beau 1

beau

Forum VIP
Na dzisiejszy dzień wybrałem 2 spotkania z grupy A.Pierwszym typem jest typ na Armenię w spotkaniu ze Serbią podparty handicapem +1,5.Gospodarze na własnym terenie są po prostu wkurzający.Uprzykrzają grę na całym boisku i nie umożliwiają przedostanie się pod bramkę.U siebie mają bilans 1-2-1.Jedyną porażką była przegrana z Belgią 0-1 więc handicap by wszedł.Bilans bramkowy 2-2 utwierdza mnie w przekonaniu, że pod względem taktycznym ta reprezentacja jest dobrze ułożona.Serbia na wyjeździe tylko jedno zwycięstwo z Finlandią 0-2.Zapowiada się walka w środku boiska i ciężkie 90 minut dla Serbów.Typ: Armenia+1,5 1,67 Betgun
Drugi typ to under 3,5 gola w spotkaniu Biało-Czerwonych.Stawka meczu jest niebagatelna do tego mecz będzie rozgrywany na stadionie Legi a tam Polacy nie zachwycają(mogę się mylić).Nie liczę na jakiś cud i ostre strzelanie w wykonaniu Polaków.To będzie nerwowy mecz.Kazachstan w pierwszej połowie postawi wszystko na obronę bramki.W drugiej połowie Polacy zdołają strzelić zwycięską bramkę ale nie 4 :p.Bo w to, że goście nie strzelą nie wątpię.Dla mnie prezent.Typ: under 3,5 1,70 Betgun
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Polska - Kazachstan
typ:X2
kurs:7,79 (Betfair)

Zdaję sobie sprawę, że każdy widząc coś takiego się uśmieje, mówiąc że to niemożliwe. Fakt, Polacy są murowanym faworytem, ale pewniacy nie istnieją. Polacy mają moim zdaniem ok 85% szans na zwycięstwo. Aż 85%, ale wpadki się zdarzają, a pewniaki nie istnieją.
Ostatnie mecze Polaków:
Polska - Armenia - 28.03 - wymęczone 1:0
Azerbejdżan - Polska - 02.06 - wygrane 1:3, ale przegrywaliśmy do 63 minuty
Armenia - Polska - 06.06 - przegrana 1:0, wstyd
Portugalia - Polska - 08.09 - remis 2:2 uratowany desperackim strzałem Krzynówka. Niemal cały mecz gospodarze grali lepiej, poprzeczka nas uratowała przy rzucie wolnym, mieliśmy dużo szczęścia, Portugalia zasłużyła na zwycięstwo
Finlandia - Polska - 12.09 - remis 0:0, nic nie zdziałaliśmy
W naszej grupie zdarza się dużo niespodzianek, z Kazachstanem wygraliśmy skromnie 0:1.
Dalej. Zespół Kazachów, to nie grupka pierwszych z brzegu wieśniaków wyciągniętych z pustyni, ale zespół, który mimo tego, że zajmuje przedostatnie miejsce w grupie ciągle uprzykrza życie innym (wygrana z Serbią, 2 remisy z Belgami i 2 z Azerbejdżanem). 7 punktów na koncie za darmo się nie pojawiło. Umieją szanować piłkę, rozgrywać akcje i strzelać bramki.
Ich trener Arno Pijpers oświadczył, że zrezygnuje z roli trenera, gdyż działacze wymagali od niego awansu, co jest rzeczą niewykonalną. To popsuło morale Kazachów, ale może się zdarzyć, że piłkarze, właśnie z tego powodu pokażą na co ich stać.
Z punktu widzenia czysto matematycznego:
15%*7,79=1,17
p*k&gt;1 valuebet 17%
Jak dla mnie stosunek kursu do prawdopodobieństwa wart postawienia paru groszy.
Jeśli Polakom nie uda się wygrać to wygrana może być dla nas swego rodzaju pocieszeniem. Poza tym trzymam kciuki za naszych!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
rycerzx, bez komentarza. Kolejny pesymista i antykibic :] Według mnie Polacy rozgromią dzisiaj Kazachów. Leo ogłosił już podstawową jedenastke w, której znajdują się m. in.: Łoboziński, Saganowski, SMolarek. Czyli tacy zawodnicy, którzy grają naprawde dobrze. Sagan jak i Łobodziński nie dostają często szansy występowania w podstawowym składzie i na pewno będą się chcieli pokazać jak najlepiej. W dodatku grają przed własną publicznością. Ja osobiście polecam grać na Polske -2 (handicap azjatycki) po kursie 2.05 w Bet365.

pzDr ;)
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
mówiłem, że Polska jest w tym meczu faworytem, a do tego, że powołani piłkarze będą się chcieli pokazać nie mam wątpliwości. Prawdopodobnie wygramy, ale nigdy nic nie wiadomo ;) Tyle ode mnie
EDIT: I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Nie pesymista tylko REALISTA. Czy antykibic? też miałbym do tego pewne wątpliwości ;]
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Cypr - Walia
Typ: 2 (Remis nie ma zakładu) ⛔
Kurs: 1,85
Analiza:

Dzisiaj mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy w 2008 roku. Wiele meczy zapowiada się emocjonująco. Według mnie jednym z takich meczy, który jest wart granie jest pojedynek w grupie D pomiędzy Cyprem z Walią. Otóż obie drużyny nie mają już żadnych szans na awans. Po ośmiu meczach Walia zajmuje 5 a Cypr 6 miejsce i co ciekawe obie ekipy zgromadziły po 10 punktów. W ostatniej konfrontacji górą była ekipa Walijczyków, która wygrała 3:1.Trener gości John Toshack nie ma łatwego zadania jeśli chodzi o zestawienie pierwszego składu. Wielkim znakiem zapytanie jest forma Craig&#39;a Bellamy&#39;iego, który ostatnio nie grał. Natomiast Angelos Anastasiadis może wystawić swoją najmocniejszą jedenastkę. Patrząc po wynikach bardziej przekonują mnie piłkarze Walii. Mimo, że dziś zagrają o pietruszkę, myślę, że będą w stanie wygrać to spotkanie i wywalczyć 3 punkty.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Według mnie Polacy rozgromią dzisiaj Kazachów. Leo ogłosił już podstawową jedenastke w, której znajdują się m. in.: Łoboziński, Saganowski, SMolarek. Czyli tacy zawodnicy, którzy grają naprawde dobrze.
Trzeba jednak wziąć pod uwagę, iż nie są ze sobą zgrani. Poza tym grają w dobrych klubach, gdzie nie brakuje utalentowanych piłkarzy. Należy też dodać, iż trenują z nimi niemal codziennie a więc zgranie jest na o wiele lepszym poziomie. Nie znaczy to oczywiście, że Polakom brakuje umiejętności - co to, to nie, ale brakuje dobrego zgrania, szybkiego rozegrania akcji.
 
romanzawodowiec 2

romanzawodowiec

Użytkownik
rycerzx, bez komentarza. Kolejny pesymista i antykibic :] Według mnie Polacy rozgromią dzisiaj Kazachów. Leo ogłosił już podstawową jedenastke w, której znajdują się m. in.: Łoboziński, Saganowski, SMolarek. Czyli tacy zawodnicy, którzy grają naprawde dobrze. Sagan jak i Łobodziński nie dostają często szansy występowania w podstawowym składzie i na pewno będą się chcieli pokazać jak najlepiej. W dodatku grają przed własną publicznością. Ja osobiście polecam grać na Polske -2 (handicap azjatycki) po kursie 2.05 w Bet365.

pzDr ;)
to raczej Twojego postu nie ma co komentować. W bukmacherce nie ma miejsca dla optymistów czy pesymistów czy też patriotów za to dla rozsądnych ludzi tak. Rzuciłeś parę nazwisk polskich piłkarzy i to ma Ci zagwarantować wysoką wygraną polski...??? Owszem może tak się stać ale równie dobrze może tak się nie stać i tyle.
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Węgry - Malta X2 - Tutaj mój typ głownie opiera się na meczach przeciwko Turcji.Powiem tak...gdy ostatnio były mecze reprezentacji dałem sporo forsy na Turcje, gdy grała u siebie przeciwko Malcie.Jednak ku mojemu zdziwieniu goście zdołali powstrzymać gospodarzy, mało tego strzelili im, aż 2 bramki i mecz zakończył się remisem 2:2.Wtedy naprawdę się zdenerwowałem bo nie dość, że straciłem kase to jeszcze jak w tym meczu mógł paść remis.Natomiast jeżeli patrzeć na Węgry to grając właśnie z Turcją jako goście, przegrali i to znacznie.Turcja nie miała większych problemów ze sforsowaniem Węgierskiej obrony i strzeliła im 3 bramki, ustawiając tym samym wynik na swoją korzyść.Nie wiem skąd takie kursy na te drużyny Węgry - 1.15, Malta - 14 !? Ludzie myślę, że w tym meczu według mnie bezprecedensowym zwycięzcą będzie Malta ! Daje podpórke nie dlatego, że boję się remisu ! Podpórka jest tu dlatego, że aż boję się tego strasznego kursu - 14 :p Poprostu boję się typować drużyne o takim kursie :p Mimo to jestem przekonany, że odniosą zwycięstwo, tym bardziej, że drużyna Malty przez ostatnie 5 meczy nie odnotowała jeszcze zwycięstwa, więc z pewnością są jego &quot;głodni&quot;.

Co o tym sądzicie ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
romanzawodowiec, ja zawsze jestem optymistą jeśli chodzi o mecz Polski bądź polskich zawodników. Tak rzuciłem nazwiskami i moim zdaniem oni dzisiaj odegrają główne role w drużynie Naszych Orłów.
Ja śledze wypowiedzi innych userów nt. pojedynków Polski i bardzo często się tak zdarza, iż stawiają przeciwko naszym i tracą spore sumy pieniędzy. Dlatego też zawsze staram się być optymistycznie nasawiony do spotkań naszej reprezentacji.
Masz racje, w bukmacherce trzeba być rozsądnym i według wielu tutaj rozsądnym typem na to spotkanie jest wygrana Polski. Ja wyraziłem swoje poglądy nt. tego spotkania.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Armenia - Serbia 2
⛔
Postanowilem skupic sie troche na naszej grupie, poniewaz sporo osob sadzilo, ze remis Serbii z Portugalia sporo nam dal, a tak na prawde nie dal nam nic i jeszcze przeszkodzil. Dlaczego? Otoz dlatego, ze jesli Serbowie wygraja wszystkie 3 nadchodzace mecze, zostanie im mecz z Polakami, no i oczywiscie w druga strone jesli Polska wygra swoje mecze, to spotkanie pomiedzy Serbami a Polakami bedzie meczem o byc i nie byc !! Wiec Serbia poprostu musi wygrac mecz z Armenia i nie widze innej mozliwosci niz wygrana gosci. Oczywiscie zdaje sobie sprawe z wynikow Armeni na wlasnym boisku, ale Serbia w ostatnich meczach miala duzo pecha, a kapitan Serbow zapowiada wlasnie taki scenariusz jak przedstawilem powyzej a,zeby to sie stalo musza wygrac to spotkanie, i mysle, ze nie trzeba ich zabardzo motywowac bo panowie wiedza o co toczy sie gra.
Zwracam honor panowie, ciesze sie z tego, ze Serbom nie udalo sie wywiezc 3 pktow. Sam nie zagralem tego meczu po waszych namowach, wiec jest bdb ;)
 
K 358

koeman66

Użytkownik
no i jak znawcy Serbia miala tak wygrac?
teraz jeszcze Belgia niech nie przegra z finami, sory suomi ale macie dobra reprezentacje w hokeja, wiem ze nigdy nie wygraliscie zadnej duzej imprezy w hokeja, wiec tam wygrajcie, ale pilka nie dla was niestety..............
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom