>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ'18 - Europa [4-6 września 2016]

pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Francja handi -1 @1.83 Bet365

Myślę, że Francja powinna spokojnie to wygrać minimum dwoma bramkami, mają bardzo duzą siłe ofensywną w ostatnim sparingu o sile tej drużyny przekonali się Włosi i stracili 3 bramki co rzadko im się zdaża. Dzisiaj Francuzi wychodzą takim składem:

Griezmann, Girou, Martial, Podba, Kante, Sissoko, Sidibe, Varene, Koscielny, Kurzawa i Mandanda w bramce.

Sprawdziłem jeszcze linnie obronną Białorusi i szału tam oczywiście nie ma.
Bardachev (Białoruski Tomsk - drużyna to ligowy średniak), Politechiv (Ankara), Sivakov (Zoria Ługańsk) i Polyakov z Bate, a Bate na tą chwile to chłopcy do bicia co pokazały kwalifikacje do europeskich pucharów. Dalej Korzun z Dynama Kijów i Maevskiy z Anży. Słabo to wygląda w porównaniu z zawodnikami jakimi dysponuje Francja w ofensywie.

Francja + BiH + Węgry @2.2 Bet365
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Jak dla mnie drużyny Szwajcarii i Portugalii są na podobnym poziomie. Szczególnie szanse wyrównuje nieobecność Ronaldo. Za strzelanie goli będzie odpowiedzialny bohater finału z Francją, Eder. W Szwajcarii nie zagra z kolei Shaqiri, zastąpi go Embolo. Myślę, że Portugalia jest po prostu, jako mistrz Europy, mocno przeszacowana.

XI #Suíça: Sommer, Lichtsteiner, Schar, Djourou, Rodríguez, Xhaka, Behrami, Dzemaili, Mehmedi, Embolo, Seferovic

XI #Portugal: Patrício, Cédric, Fonte, Pepe, Guerreiro, William, Adrien, Moutinho, Bernardo Silva, Nani, Eder.

za B24

Szwajcaria AH(0) 2.19 4/10 Pinnacle
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Białoruś - Francja - Francja + over 1.5 gola
Bułgaria - Luksemburg - Bułgaria over 1.5 gola

Ako: 2.38 Betsson ⛔
Co wczoraj los dał,dziś zabrał hehe. Żabojady nędza

Na szybko bo mecze zaraz. Francja murowany faworyt. Z takim atakiem jak Giroud lub Grizman na tle Białorusinów to ten zakład nie wejdzie jak im się Milik włączy a tego nie przewiduje. Dla mnie spokojne zwycięstwo i min. dwie bramki.

Drugi mecz czyste statystyki. Wystarczy spojrzeć na spotkania wyjazdowe Luksemburga. Dostają baty aż miło po 2-3 bramki. Dziś będzie podobnie. H2H również napawa optymizmem.

Ja to gram w dublu.​
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Za chwile meczyk więc na szybko;) Do Mińska zawita Francja. Griezmann, Martial, Pogba w przodzie do tego ofensywni Kurzawa i Sidibe jako boczni obrońcy. To musi się skończyć korkami w większej ilości Trójkolorowych. Na Euro nabijali co mecz sporo rożnych, a dziś na przeciw nich stanie Białoruś, która z pewnością będzie uprawiać murarkę;)
Ostatnio, kiedy Białorusini gościli kogoś z TOP-u to była to Hiszpania. Skromne 1:0 La Furia Roja, ale 9 korków nabili. Francuzi mają potencjał w każdej formacji, a to się przełoży na dominację i sporą ilość akcji podbramkowych, a co za tym idzie, korki, korki ????
Francja over 6,5 korka--&gt; Betano 2.02
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vostock 72

vostock

Użytkownik
SZWECJA - HOLANDIA
Ta pierwsza połowa to jakiś kabaret. Atakowali ciągle Holendrzy, świetny Promes, groźnie uderzał też Sneijder. Zoet praktycznie bezrobotny. Szwedzi tragedia w obronie, boczni obrońcy strasznie wolni, Lustig już z żółtym kartonikiem, pewnym punktem na pewno jest bramkarz - Olsen, który kilkukrotnie uchronił swój kraj od straty bramki. Jedna akcja Szwedów, którzy na aferę kopnęli piłkę gdzieś w okolicę &quot;szesnastki&quot; Holendrów ktoś tam niby dotknął ręką Szwedzi grali dalej a &quot;Pomarańczowi&quot; rzucili się z protestami do sędziego, że ręki nie było, no to nie było i gramy dalej ???? Strootman stracił jak dzieciak z podstawówki, a Berg chyba sam nie wierzył, że ten lob mu wejdzie ????.
Holendrzy muszą coś strzelić, są na pewno lepszą ekipą w tym pojedynku. Myślę, że na LIVE można spokojnie dać coś ciekawego w stronę gości.
Kto oglądał pierwsze 45 minut ten wie jak to wyglądało ;).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mecze na te kwalifikacje pokazały w sumie to co od dawna wiadomo. Granie reprezentacji jest zawsze trudne i nie przewidywalne. Zespoły grają dobrze na Euro, ale potem w kalifikacjach, szczególnie na początku to jak na początku roku szkolnego ???? Można złapać jedynki, zawsze się odrobi... Na tle mistrza Europy Portugalii, która przegrywa ze Szwajcarią, wicemistrza Francji, który NIE WYGRYWA z Białorusią (ach te handi forumkowe) czy Węgrami, które remisują z Owcami (!) nasze 2:2 z Kazachstanem nie wygląda egzotycznie ????
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Jak zobaczyłem jak Pogba uderza prawie ze środka( i to chyba kilka razy), oraz francuskiego Milika wersja2.0, to niestety czuć było w powietrzu że będzie źle, sporo podobieństw do Polski, słaby trener i napastnik, no cóż 450 zł w plecy, trzeba uważać na te mecze poprostu i tyle
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Nawet handi -2 Belgii weszlo.. Zachlysnelismy sie tym meczem z Wlochami. Chyba sami siebie tak napompowalismy, dobrze ze w singlach duzo popuszczalem bo Francja pare stow urwala, jak,zyjecie jeszcze?
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Jak zobaczyłem jak Pogba uderza prawie ze środka i to chyba kilka razy, oraz francuskiego Milika wersja2.0, to niestety czuć było w powietrzu że będzie źle, sporo podobieństw do Polski, słaby trener i napastnik
No wicemistrz Europy i finalista Ligi Mistrzów z Monaco, to rzeczywiście słaby trener ;) Deschamps nie nauczy swoich zawodników strzelać gole. Nie jego wina, że Giroud musi dostać piłkę na głowę, żeby w jakikolwiek sposób zagrozić bramce. Nie jego wina, że Griezmann w każdym meczu musi zmarnować 1-2 setki. Kto ogląda Atletico, ten wie, że Francuz pomimo zdobywanych goli, w każdym meczu marnuje dogodne sytuacje. Pogba kolejny raz się spalił, kiedy nie szło drużynie. Tak samo w finale, żeby nie komentator, to pewnie mało kto by wiedział, że w ogóle był na boisku. Dziś im dalej w mecz, tym mniej dawał drużynie. Trener zrobił dobre zmiany, Payet i Dembele totalnie rozruszali grę, ale tradycyjnie zawiniła skuteczność. Przez to przegrali finał Euro i przez to nie wygrali dziś.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
no cóż 450 zł w plecy, trzeba uważać na te mecze poprostu i tyle
A ja straciłem 60zł na tych kwalifikacjach i mam wyrzuty sumienia... ???? Prawdę powiedziawszy to z tego 50zł poszło na Polskę dla lepszego oglądania. Na przyszłość do lepszego oglądania Polski będę stawiał 5zł ????
Wiecie kiedy najlepiej grać dużymi stawkami takie mecze ? Jak już mniej więcej coś wiadomo w grupach i jakiś silny rywal musi się spinać. Gdyby to były jedne z ostatnich kolejek i np. Francja miała by problemy to by dzisiaj przejechała Białoruś. Niestety w naturze ludzkiej 80% populacji jest odkładanie wszystkiego na później tzn pracy nie przyjemności i tak również dzieje się w piłce. Pierwsze kolejki są zazwyczaj zwodnicze szczególnie jak jest tyle czasu i tyle meczy jeszcze przed nimi.
 
Do góry Bottom