>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018- strefa CAF

Status
Zamknięty.
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Nie mogłem znaleźć tematu, jeśli jest to z góry przepraszam.
Zainteresowało mnie pewne spotkanie na dziś w ramach 1 kolejki kwalifikacji.
Otóż &quot;moje&quot; WKS podejmie dziś ekipę Mali. Będzie to wyrównany mecz. Dlatego odrazu piszę, że pobieram handicap +1,5 w stronę Mali. Dlaczego? Już piszę. Zaczniemy od Mali. Ekipa od lat solidna w PNA 2012 i 2013 zajmowali 3 miejsce, ostatnio w 2015 nie wyszli z grupy, ale przez... losowanie bo mieli 3 remisy i taki sam bilans bramek jak Gwinea. Kadra? W sumie brak 2 napastników: Maigi i Diabate. Ale reszta to najsilniejszy skład z Sowem czy braćmi Yatabare. Naprawdę solidna ekipa, może bez gwiazd, ale napewno z dobrą jakością. Po ich przeciwnej stronie stanie Mistrz Afryki- Wybżerze Kości Słoniowej. Ale to już nie jest ta sama ekipa. Po właśnie tym sukcesie wielu zakończyło reprezentaycjne kariery. Np: Barry, Kolo Toure, Tiene, Yaya Toure (może powróci, narazie zawiesił wystepy w kadrze). W kadrze na ten dzisiejszy mecz nie ma także powołąnego: Salomona Kalou, Doumbia, Dja Djedje, Akpra Akpro, Diomande czy Romarica. Ze starej gwardi zostali zaledwie: Gervinho, Bony, Aurier, Die no i Gradel. Reszta to zawodnicy którzy mają na koncie mniej niż 20 występów w kadrze. Powiedzmy sobie szczerze. Po tych 10 tłustych latach WKS, przychodzą te troszke gorsze, pokolenie nie tak zdolne, owszem solidni zawodnicy, ale to nie jest to co było. Ktoś napiszę, może teraz niema gwiazd i zaczną lepiej grać, no może, ale nie jest to takie pewne. Nowy trener robi co może, ale póki co mecze nie przekonują, porażek mało, ale np remis u siebie z Sierra Leone chluby im nie przynosi. Co innego Mali 5-2 w Beninem, czy 3-0 w gościach w Płd. Sudanie to niezle wyniki. No i bezpośrednie mecze. Od 2008 roku ekipy spotkały się 3 razy (licze pierwsze zespoły nie składy krajowe) i bilans 1-1-1. Ostatni mecz miał miejsce na wspomnianym PNA 2015 i tam WKS w 86 minucie ratuje remis 1-1 po golu Gradela. Nie mówię, że WKS dziś nie wygra, ale będzie to ciężki mecz i nie będzie pogromu.Pobieram handicap!!!
WKS- Mali (+1,5) 2 @ 1,5 Bet365
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Afryka - Eliminacje Mistrzostw Świata, Grupa C
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej - Mali
Typ: Under 2,5 gola
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
WKS to drużyna, w meczach której często pada mała liczba bramek. Mniej niż 3 gole padły w 15 z 20 ostatnich meczów tej drużyny, w tym na ostatnie 5 - czterokrotnie. Są faworytem dzisiejszego spotkania, ale często wygrywali raptem jedną bramką lub nisko remisowali nawet gdy kursy na nich były znacznie niższe (np. w tym roku 1:0 z Sudanem - kurs na WKS 1,13; ostatni mecz 1:1 z Sierra Leone - kurs na WKS 1.10).
Mali wygrało wysoko swoje 2 ostatnie mecze, jednak w meczach tych byli faworytami i nie mieli tak wymagających przeciwników. W poprzednich 8 meczach z ich udziałem, sześciokrotnie natomiast padały mniej niż 3 bramki.
W 5 ostatnich pojedynkach między tymi drużynami, cztery razy padł wynik 1:0, raz 1:1. Dzisiaj również typuję brak większego strzelania, co dla meczów na Czarnym Lądzie jest dość charakterystyczne.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje MŚ - Afryka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nigeria - Algieria
Typ: Obie drużyny strzelą gola ✅
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Eliminacje MŚ na kontynencie zwanym Afryką wkroczył w fazę podziału na grupy. Nigeria trafiła do jednej z Algierią, zapowiada się ciekawe spotkanie, zważywszy na to, że Algieria pierwszy mecz zremisowała (1:1 z Kamerunem), a Nigeria wygrała (2:1 z Zambią). Algierczycy nie mogą sobie pozwolić na stratę 3 punktów dzisiaj, bo im Nigeryjczycy odjadą w grupie, a tylko pierwsze miejsce premiowane jest awansem. Dlatego też spodziewam się, że Algierczycy będą dążyli do zdobycia gola, z kolei Nigeria u siebie do defensywy ograniczać się pewnie nie będzie. Statystyk H2H nie ma co przywoływać, bo ostatni mecz te drużyny rozegrały między sobą w 2010 roku. Co do składów, widzę, że obaj selekcjonerzy nie będą mieli problemów w ofensywie. Kadrę nigeryjską zasilają tacy piłkarze, jak Ahmed Musa, Kelechi Iheanacho, Victor Moses, Alex Iwobi, Odion Ighalo - wszyscy piłkarze z Premier League, zatem ma kto strzelać bramki. Z drugiej strony, ekipa Algierii zapewne zagra duetem Slimani - Mahrez z przodu, a wszyscy wiemy, jak obaj potrafią zagrać. Oprócz tego, o sile ofensywy stanowić mogą Yassine Brahimi, Sofiane Feghouli czy Nabil Bentaleb. Przyznam się szczerze, że w defensywie obu ekip ciężko mi skojarzyć kogokolwiek, stąd uważam, że BTS bardzo realny, patrząc na możliwości ofensywne obu ekip i brak &quot;gwiazd&quot; w defensywie.
Pojawił się skład ekipy Nigierii, w ofensywie zagrają m.in. Alex Iwobi, Victor Moses czy Kelechi Iheanacho, ale nie brakuje też ważnego ogniwa, jakim jest John Obi Mikel. Ofensywna Algierii wygląda natomiast: Bentaleb- Mahrez- Brahimi - Slimani, także też dobrze to wygląda.
/Edit: 3:1 ✅ ✅
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dzisiaj zagra Mali przeciwko WKS. 1 mecz zakończył się zwycięstwem 3:1 dla Wybrzeża Kości Słoniowej - pewne zwycięstwo na własnym obiekcie. Dzisiaj wyjazd do dużo słabiej notowanenej drużyny. W drużynie WKS tacy zawodnicy jak Gervinho (kapitan), Bailly, Aurier, Seri, Traore, Bony.. Pozostałe nazwiska mniej znane, jednak grające na codzień w Europie w średnich klubach. WKS ma naprawdę solidną drużynę i myślę, że zobaczymy ich w Rosji na MŚ, ale żeby tak się stało to najpierw muszą wygrać jeszcze 3 spotkania w grupie, aby nie musiec patrzyc na innych. Aktualnie w grupie C zajmują 1. miejsce po 4 kolejkach z dorobkiem 7 punktów. Ich przeciwnik Mali zdobył jak do tej pory 2 punkty, a ich dorobek bramkowy też jest słaby bo tylko 1 strzelona bramka właśnie dzisiejszym rywalom, oraz stracili tych bramek już 9. W drużynie Mali szczerze mówiąc żadne nazwisko nie mówi mi nic.. (pewnie nie tylko mi) Myślę, a nawet jestem przekonany, że dzisiejsi goście spotkania są o wiele lepszą drużyną od gospodarzy, co powinno dzisiaj udowodnić. W tamtym roku w lutym na stadionie w Mali mecz zakończył się właśnie zwycięstwem gospodarzy 1:0, jednak w meczu nie brały udziału gwiazdy piłki nożnej Wybrzeża Kości Słoniowej (grali rezerwami). Dzisiaj okazja do zdobycia kolejnej pełnej puli punktów, której potrzebują ze względu na to, że z grupy awansuje tylko 1 drużyna, a za nimi jest Maroko, które traci tylko jeden punkt.
Kurs na WKS wg mnie jest trochę za wysoki, nie wiem do końca z jakiego powodu tak jest, aczkolwiek 2,2 jest warte ryzyka, lub 1,28 na remis lub wygrana gości do jakiegoś doubla.
WKS @2,2 LVBET ⛔
WKS lub remis @1,28 LVBET ✅
Dzisiaj w drużynie WKS zagrał tylko Bailly z wyżej wymienionych przeze mnie znanych nazwisk.
 
galashini 15

galashini

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Maroko - Gabon? Maroko 2 miejsce w tabeli, pokaz siły w meczu z Mali który wygrali 6:0, ale zaraz po tym 0:0 z tą samą drużyną. Natomiast Gabon ograł w ostatnim meczu WKS na wyjeździe. 3 miejsce i jedno punktowa strata do Maroka. Polecacie jakieś typy na ten mecz, czy raczej no bet?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom