>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje LE: Ruch Chorzów - Victoria Pilzno 02.08.2012

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP



vs

Ruch Chorzów po dalekiej wycieczce do Macedonii jedzie teraz do oddalonego o około 400km Pilzna grać swój mecz III Rundy Eliminacji LE. Nie bez powodu pisze o wycieczce do Macedonii do Ruch z Metalurgiem Skopje nie miał najmniejszych problemów i w dwumeczu wygrał stosunkiem bramek 6:1. Tym razem rywal bardziej wymagający , uczestnik fazy grupowej Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu , gdzie trafili do grupy z Milanem i Barceloną i BATE Borysów. Ugrali tam 5 pkt i z 3 miejsca weszli do 1/16 LE gdzie dopiero pod dogrywce odpadli z Schalke. Nie dziwią więc kursy bukmacherów którzy faworyzują Czechów. Jednak jeśli Ruch zagra tak skutecznie jak z w II rundzie ma szanse powalczyć. Kursy oferowane przez bwin:



Zachęcam do dyskusji ;)
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Drużyna z Czech w sezonie 11/12 zremisowała u siebie i wygrała na wyjeździe z BATE, ale największym zaskoczeniem był remis u siebie 2-2 z Milanem. Grali dość ciekawą piłkę i toczyli równorzędne boje z Schalke.
Nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja kadrowa drużyny z Pilzna w tym sezonie, ale chyba nikt znaczący nie odszedł. Chorzowianie wzmocnili się Sadlokiem i Sultesem oraz Panka i Kuświkiem, ale Ci dwaj to chyba bardziej w celu uzupełnienia kadry. Nikt znaczący nie odszedł, może poza Grodzickim (Sadlok w jego miejsce). Ruch to jednak trochę inna półka (niższa), do tego doświadczenie zebrane przez Czechów, a wiemy ile znaczy doświadczenie w pucharach. Ważny będzie pierwszy mecz w Chorzowie, jakieś skromne zwycięstwo może uda się odnieść a wtedy w rewanżu może być ciekawie i emocjonująco. Wszystko zweryfikuję boisko, faworytem są na pewno Czesi, ale ja mocno wierzę, że Ruch zostawi zdrowie i wywalczy ten awans.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja kadrowa drużyny z Pilzna w tym sezonie, ale chyba nikt znaczący nie odszedł.
Petr Jiracek i Vaclav Pilar w VfL Wolfsburg. Obaj grali w reprezentacji Czech, chyba największe objawienia tej reprezentacji, Pilar bardzo aktywny, wybiegany, a Jiracek cóż to on pozbawił nas złudzeń, strzelając zwycięskiego gola w meczy z Polską. Milan Petrzela w FC Augsburg, wiec trzech, myślę że ważnych zawodników w zespole z Pilzna.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Petr Jiracek i Vaclav Pilar w VfL Wolfsburg. Obaj grali w reprezentacji Czech, chyba największe objawienia tej reprezentacji, Pilar bardzo aktywny, wybiegany, a Jiracek cóż to on pozbawił nas złudzeń, strzelając zwycięskiego gola w meczy z Polską. Milan Petrzela w FC Augsburg, wiec trzech, myślę że ważnych zawodników w zespole z Pilzna.
Rzeczywiście, zapomniałem o tym na śmierć - dzięki, że mi przypomniałeś.
Czesi dalej faworytem, ale trochę inaczej teraz patrzę na ten dwumecz. Pozdrawiam.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Jeżeli Ruch u siebie zrobi korzystny wynik typu 2-0 to uwazam ze mogą przejść Czechów.Pilzno u siebie mocne więc ciężko będzie na wyjeździe ugrać korzystny wynik.Więc pierwszy mecz będzie bardzo ważny dla graczy z Chorzowa.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Trzeba przyznać, że Victoria jest faworytem w dwumeczu z Ruchem. Najważniejsze w pierwszym meczu będzie nie stracony gol. Nawet bezbramkowy remis będzie według mnie korzystnym rezultatem, a jakby udało się skromnie wygrać to byłby to bardzo korzystny rezultat przed rewanżem w Czechach. Jak było wspomniane wcześniej, Victorię opuściło trzech podstawowych zawodników, a Ruch można powiedzieć, że się nawet nieznacznie wzmocnił, więc mam nadzieję, że Ruch nawiąże w miarę wyrównaną walkę z ubiegłorocznym mistrzem Czech.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Petr Jiracek i Vaclav Pilar w VfL Wolfsburg. Obaj grali w reprezentacji Czech, chyba największe objawienia tej reprezentacji, Pilar bardzo aktywny, wybiegany, a Jiracek cóż to on pozbawił nas złudzeń, strzelając zwycięskiego gola w meczy z Polską. Milan Petrzela w FC Augsburg, wiec trzech, myślę że ważnych zawodników w zespole z Pilzna.
Tak, tyle że Jiráček w Wolfsburgu gra już od stycznia, więc w kontekście osłabienia trudno o nim myśleć. Jak dla mnie kwestia awansu z tej pary jest jasna i niestety nie widzę tutaj dużych szans dla Ruchu ...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tak, tyle że Jiráček w Wolfsburgu gra już od stycznia
Nom racja, mój błąd. Wbiłem na stronę transfermarktu, żeby skopiować ich nazwiska, a tam dalej jego zdjęcie w koszulce Victori i tym się zasugerowałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom