>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje LE: FK Khazar Lankaran - Lech Poznań 19.07.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP



VS


Lech znowu sobie pojeździ. W I Rundzie Kazachstan i remis 1:1 z Zhetysu , tym razem wyjazd do Azerbejdżanu i mecz z Khazarem. 3 lata temu obie ekipy miały okazje się mierzyć w 1 rundzie eliminacji Pucharu Uefa i Lechici nie mięli zbytnio problemów z odprawieniem Azerów wygrywając odpowiednio 1:0 i 1:4. Jak będzie tym razem ? Kursy oferowane przez BAH:


Bet-At-Home

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Przy takiej skuteczności napastników? nie ma co marzyć o pogromie wpadnie maksimum 1:0 jeszcze do tego mecz wyjazdowy gdzie jest oczywiście płacz że to drogie wydatki z drugiej strony może będą chcieli odpaść bo jeszcze w trzeciej rundzie trafią jeszcze dalej ???? Niestety bez transfery napastnika z prawdziwego zdarzenia nie mają co marzyć aby powtórzyć sukces z Ligi Europy
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Jaki pogrom? Faworytem w pierwszym meczu to wg mnie są nawet Azerowie. Oczywiście, lepiej zobaczyć parę minut i coś pograć live - bo rywal egzotyczny i te wszystkie mecze to jednak spora niewiadoma. Lech personalnie jest zespołem naprawdę mocno przeciętnym.
Kolejorz z Chazarem już grał w sezonie 08/09. 2 wygrane, jednak potencjał tamtego zespołu był zupełnie inny.. [Kotorowski – Wojtkowiak, Bosacki, Arboleda, Henriquez – Peszko, Murawski, Bandrowski, Injać (80.Cueto), Stilić (68.Lewandowski) – Rengifo (74.Reiss)].
Polecam link poniżej (historia spotkań + bramki):
http://kkslech.com/2012/07/15/historia-starc-lecha-z-azerami-trzy-wyjazdowe-wygrane/
Moja rada - nie pakujcie się w granie Lecha po takich kursach. Ja gram 1X.
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
kfjatek, zgadzam się z tobą, rywal może nie tyle jest mocny co Lech jest znacznie słabszy, niby Peszkę może zastąpić ten nowy nabytek (fajnie pogrywa), ale kto Stilica? bo chyba nie beznadziejny Ubiparip, a Rengifo/Lewego, czy jeszcze niedawno Rudneva? oczywiście Ślusarski, z takimi zawodnikami jak Ślusarski i Ubiparip nie da się zajść daleko, Lech może się wzmocni ale dopiero na następną rundę (o ile on będzie) 2 młodych dobrych napastników i prawy obrońca już ponoć są dosyć blisko pozyskania, jednak przychylił bym się typu kfjatka 1x gdyby nie tak malutki kurs.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Stawiałbym raczej na Lecha jako zespół, który ma awansować, ale do pierwszego meczu na wyjeździe nie podchodziłbym z taką euforią. Co prawda Azerbejdżan to nie wschodnia granica Kazachstanu, ale mimo wszystko podróż dosyć długa, klimat również trochę inny.
Do tego miejmy na uwadze dwa fakty, a mianowicie to, że Lechici dopiero przygotowują się do sezonu i jest to pierwszy mecz, a w perspektywie starcie w Poznaniu. Zapomniałem jeszcze o wypowiedzi trenera Rumaka - nie zacytuję dokładnie, ale szło mniej więcej o to, że Lech nie będzie się za bardzo spinał na LE, w tym sezonie priorytetem ma być liga.
A kurs 1,69 na 1X, do tego w bahu, który wysokich kursów nie ma jest niezły...
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Jedynie co jak na razie myślę, że jest w miarę pewne to to, że będzie under 2.5 gola. Lech w ofensywnie średnio, tym bardziej, że mecz jest na wyjeździe. Myślę, że sobie też nie dadzą strzelić gola, no przecież obrona się nie rozsypała i jest złożona z dobrych grajków. Co do ofensywnej strony Lech no to jest bolączka jak na razie, jeżeli nie sprowadzą do drużyny jakiegoś dobrego napastnika to może być zły prognostyk na ligę. Ubiparip jednak nie tej samej klasy co Rudnevs, a Ślusarki wiadomo. Z drugiej strony dlaczego Lech ma nie strzelać, przecież przeciwnik jest o klasę niższy.
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Kadra na mecz z Khazarem:
Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski, Aleksander Wandzel, Ivan Djurdjević, Tomasz Kędziora, Manuel Arboleda, Hubert Wołąkiewicz, Luis Henriquez, Mateusz Możdżeń, Marcin Kamiński, Jacek Kiełb, Gergo Lovrencsics, Rafał Murawski, Szymon Drewniak, Aleksandar Tonev, Bartosz Bereszyński, Jakuba Wilk, Vojo Ubiparip, Bartosz Ślusarski
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Khazar Lenkoran - Lech Poznań
Typ: 1X ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,62
Bukmacher: bah
Ojj, wyczuwam problemy lechitów. Już w pierwszej rundzie z tym z Żetysu nie było łatwo (na wyjeździe). Dobrze jednak, że w pierwszym spotkaniu, u siebie, zrobili zaliczkę 2:0 i ten remis 1:1 dał awans. Ci z Azerbejdżanu nie są aż takimi ogórkami jak Kazachowie, o czym zresztą mówił na przedmeczowej konferencji prasowej trener Rumak. Do tego dochodzą kłopoty kadrowe (jak to jest, że z zespołu, który ma walczyć na trzech frontach, odeszło kilku podstawowych zawodników, a na ich miejsce nie znaleziono następców???), no i chyba trudy kolejnej, dalekiej podróży, skoro już w Kazachstanie to się uwidoczniło. Lech nie ma na tę chwilę maszynki do zdobywania bramek, takiej jaką byli Lewandowski, czy Rudniev. Proszę nie rozśmieszać mnie jakimś Ślusarskim, czy Ubiparipem. Oni na dwadzieścia okazji wykorzystają jedną. A przeciwko Khazarowi, i to na wyjeździe, sytuacji strzeleckich zapewne będzie niewiele. Stawiam na gospodarzy z podpórką, choć nadal jestem przekonany, że to Lech awansuje do kolejnej rundy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lech sie meczyl z Zhetysu na wyjezdzie to tym bardziej z Kazarem gdzie mamy reprezentanta Kostaryki napastnika Brenesa, reprezentantow Azerbejdzanu- napastnika Subasicia, obroncow Allahverdiyev i Abishova. Do tego Portugalczyk Semedo w ataku i daje nam to o wiele mocniejsza sile w ofensywie niz Lecha. Jesli chodzi o pomoc to przewaga spora jednak Polakow z Murawskim czy Tralka, przechodzac do defensywy tu juz wyrownanie.
Lech bedzie mial na pewno problem ze strzeleniem bramki i to kazdy wie, Azerowie natomiast grajac u siebie musza cos ustrzelic przed rewanzwem.
Kazar (remis=zwrot) 2,25 bet365
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Jak zobaczyłem ten mecz pierwsza moja mysl to under.
Jak sobie przypomne Lech grający z Zhetysu na Kazachstanie to innej opcji nie ma.
Znając nastawienie Polskich zespołow Lech pojedzie tam nie stracić bramki. Będą znowu biegać za piłką i wybijać piłke na oslep przed siebie, byle z dala od swojej bramki.
Z przodu raczej też za duzo nie wpadnie (o ile w ogole cos wpadnie) bo napastnikow to Lech na LE nie to nie ma..
Azerowie nie grali z słabym przeciwnikiem w poprzedniej rundzie. Bo z drużyną znajdująca się niedość, ze rytmie meczowym to jeszcze zajmującą 1 miejsce w lidze Estońskiej. Co prawda u siebie zrobili 2:2, ale myślę, ze ten wynik się nie powtórzy. Jest jeden głowy argument przeciwko temu - Lech nie zagra otwartej piłki na wyjeździe.
Lech będzie chciał utrzymać 0:0. Nawet przy 1:0 w plecy, nie będa sie otwierali, bo wiedza, ze u siebie mogą to nadrobić. A czy Lech strzeli? Szczerze w to wątpie.
Ale overa to tutaj nie widze.
Under [email protected] Tobet
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Khazar - Lech
Typ: Lech
Kurs: 2,1
Lech może i z Żetysu słabo grał, lecz w pierwszym meczu(druga połowa) dominował i mogło być więcej, zaś w rewanżu Lech chciał tylko szybko strzelić bramkę i zaklepać awans i to się udało, po bramce nie było co szaleć na boisku. Dzisiaj Lech też będzie zupełnie inny niż w meczu z Żetysu, wątpie by wyszli tak ospale jak w pierwszym meczu. Wszystko też zależy od decyzji trenera Rumaka, który zaczyna rotować składem niczym J.M.Bakero, nie rozumiem decyzji dlaczego broni ospały Kotorowski(ilość pustych przelotów w meczu Żetysu...) i grał na skrzydle wolny Ubiparip zamiast Toneva, gdzie wiadome było że Lech będzie grał z kontry.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Khazar Lenkoran - Lech Poznań | Under 2,5 | 1,68 (2j)
Na dzień przed losowaniem trzeciej rundy eliminacji LM i LE drużyna z Poznania zmierzy się z kolejnym egzotycznym rywalem, tym razem los skierował ich do Azerbejdżanu, gdzie przywita ich miejscowy Khazar. Obie ekipy przechodziły przez pierwszą rundę eliminacji, Khazar był faworyzowany w starciu z estońskim Nomme Kalju, ale zaledwie zremisował 2:2 na własnym podwórku. Awans zapewnił sobie dopiero w rewanżu, który wygrał 0:2. Lechici z kolei mierzyli się z Zhetysu Tałdykorgan, wygrali w Poznaniu 2:0, a na wyjeździe zremisowali 1:1. Probierz mówił, że Khazar nie jest &quot;ogórkiem&quot; pokroju Żetysu, ale prawdy w tym bardzo mało. Ekipa z Azerbejdżanu według wycen jest minimalnie lepsza od pierwszego rywala Lecha, w oko może wpaść fakt, że mają bardzo wyrównany skład. Fakty są takie, że Lech po pozbyciu się Łotysza nie ma napastnika, który mógłby pretendować do korony króla strzelców ekstraklasy. Nowy nabytek Lecha, Lovrencsics miał swój udział przy obu bramkach w pierwszym meczu z Żetysu, ale jego gra w pełnym wymiarze czasowym ponoć była przeciętna. O reszcie w ofensywie Lecha nie ma co się rozpisywać, jednym słowem nie wygląda ona dobrze. Obiecująco wygląda jednak druga linia, i właśnie w środkowej części boiska upatrywać można szanse Lechitów. Przed spotkaniem w Poznaniu najważniejsze, by nie stracić więcej niż jednej bramki, myślę że Lech będzie od początku starał się zagrać na zero z tyłu. Nie wykluczone, że będzie jednak sporo błędów z obu stron, i któryś z nich może być wykorzystany. Reasumując, mimo wszystko ciężko mi sobie wyobrazić w tym meczu więcej, niż dwie bramki. Tym razem na rynku panuje tendencja spadkowa, ale warto moim zdaniem grać nawet po takim kursie.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ktoś może wie czemu kursy na Lecha skoczyły do 2,82? Wiadomo o jakichś osłabieniach w poznańskiej ekipie bo nie możliwe żeby tak nagle kurs wzrósł (mowa o bet365) gdzie rano kurs oscylował w okolicach 2,2 a parę dni temu 1,82.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom