>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

El. LE: Zagłębie vs Partizan | IFK vs Piast (21.07.2016) REWANZE

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Śmiało można grać na porażkę Piasta ;). Pokazał w pierwszym meczu z Goteborgiem, jak i wczoraj, że nie mają czego szukać z taką formą w europejskich pucharach. Natomiast gra Zagłębia wygląda obiecująco i tutaj można szukać niespodzianki.
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Partizan Belgrad
Awans: Zagłębie Lubin (nie ma jeszcze kursów) ✅ ✅ ✅
Co tu dużo mówić. W Belgradzie pokazali klasę. Tak jak w Sofii przegrali i wszystkie gwiazdy wskazywały na 0:0 tak jeden błąd i 1:0 dla Bułgarów. Tutaj już nie było żadnego błędu a nawet bardziej szczęście sprzyjało Lubinianom. A rozjechanie drużyny w Ekstraklasie w 1 kolejce wiosny nie czyni. Ogółem ta drużyna to konkretna firma o czym pisałem już w przed pierwszym meczem i nie chce mi się tego ponownie pisać. Było to też co prawda wyśmiewane, więc tym bardziej nie mam chęci. Ogólnie ta drużyna nie zasługuje na odpadnięcie w tymże etapie rozgrywek. Stać ich bez problemu na grupę w Lidze Europy.
https://web.facebook.com/CANALplussport/videos/1036811453034889/ - tutaj proszę bardzo, p. Stokowca który jest trenerem dobrze posłuchać. Więcej o godzinie 20:00 w C+ Sport, oczywiście obejrzę i być może dopiszę większą analizę.
Po wczorajszym meczu Zagłębia wygląda to wszystko obiecująco. Pokazali, że faktycznie mogą liczyć się jeszcze w walce o dalszy awans z Partizanem. Wiadomo, drużyna z Belgradu jest bardziej doświadczona, ograna i obyta w Europejskich Pucharach, ale wygląda na to, że jest szansa, aby się rozczarowali. Przyznam, że zarówno przed pierwszym meczem, jak i nawet po meczu byłem pesymistą w kwestii dalszego awansu Zagłębia, ale teraz trochę pozytywniej patrzę na ich grę.
XDDDD
fajnie się to czyta wyśmiewając me poprzednie analizy a po 4 dniach przyznając mi te same zdanie. Dalej moja śmieszna poprzednia analiza wisi na ścianie? Myślę, że nie trzeba niczego pisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Jedyna szansa dla lubiniokow to opcja, ze Partizan odpusci lige europejska, wystawiajac ogorkow jak w pierwszym meczu. Pilkarsko to roznica 3 klas, jedyne na co bylo stac Zaglebie to jedna kontra, zaparkowanie autobusu w bramce i modlitwa , zeby nie stracic bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
fajnie się to czyta wyśmiewając me poprzednie analizy a po 4 dniach przyznając mi te same zdanie. Dalej moja śmieszna poprzednia analiza wisi na ścianie? Myślę, że nie trzeba niczego pisać.
Twoją poprzednią analizę wyśmiałem poprzez jedno kosmiczne stwierdzenie: &quot;Zagłębie technicznie gra PERFEKT&quot;. Pokaż mi zawodnika, który gra perfekt technicznie w polskiej lidze. To zdanie już zawisło na ścianie klubu. No właśnie. Myślę, że czytanie ze zrozumieniem wymaga trochę od Ciebie, więc pozostawię ten temat. Jeżeli nie potrafisz zrozumieć słowa pisanego to po prostu napisz, na pewno ktoś Ci pomoże, bo ja odniosłem się do zdania, które masz wyżej pogrubione.
Co tu dużo mówić. W Belgradzie pokazali klasę. Tak jak w Sofii przegrali i wszystkie gwiazdy wskazywały na 0:0 tak jeden błąd i 1:0 dla Bułgarów. Tutaj już nie było żadnego błędu a nawet bardziej szczęście sprzyjało Lubinianom.
Ty serio oglądałeś mecz czy opierasz się wyłącznie na komentarzach pomeczowych i skrótach spotkania ? Bo nie wierzę żeby ktoś, kto oglądał mecz napisał, że &quot;Zagłębie pokazało klasę&quot;. Klasą byłoby zwycięstwo z Partizanem, a nie bronienie się przez większą część spotkania i liczenie na to, że się skontruje.
Przytoczę Ci najwyraźniejsze statystyki z pierwszego spotkania:
- posiadanie piłki: 66% - 34%
- sytuacje podbramkowe: 19 - 4
- strzały na bramkę: 6 - 1
- rzuty wolne: 27 - 12
Cztery sytuacje podbramkowe Zagłębia i oni pokazali klasę ? Zacznij oglądać mecze i przestań pieprzyć o suchych pseudoanalizach popartych twoim &quot;widzi mi się&quot;.
fajnie się to czyta wyśmiewając me poprzednie analizy a po 4 dniach przyznając mi te same zdanie. Dalej moja śmieszna poprzednia analiza wisi na ścianie? Myślę, że nie trzeba niczego pisać.
I raz jeszcze odwołuję do czytania ze zrozumieniem. Nie przyznaję racji, a jedynie napisałem, że po pierwszym meczu gra Zagłębia nie wygląda fatalnie, są nawet pewne nadzieje na awans patrząc na to, że w dalszym ciągu Partizan będzie tak nieskuteczny, a Zagłębie będzie liczyło na jeden cudowny kontratak. O polszczyźnie już pisał nie będę, bo i tak to do ciebie nie trafi, więc pisz swoje analizy dalej. Tak to jest jak ktoś wytypuje raz coś poprawnie i uważa się za króla świata ;).
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
E 0

esiu81

Użytkownik
Ty arcticmoney widac ze jestes fanem Zagłębia ;) Jak dla Ciebie Partizan grał rezerwami i odpuszcza lige europy do gratuluje.Widze że boli Cie bo Zagłebie gra dobra piłke,u siebie sa grozni.Jeszcze wraca Starzynski.Chyba z głogowia jestes
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Twoją poprzednią analizę wyśmiałem poprzez jedno kosmiczne stwierdzenie: &quot;Zagłębie technicznie gra PERFEKT&quot;. Pokaż mi zawodnika, który gra perfekt technicznie w polskiej lidze. To zdanie już zawisło na ścianie klubu. No właśnie. Myślę, że czytanie ze zrozumieniem wymaga trochę od Ciebie, więc pozostawię ten temat. Jeżeli nie potrafisz zrozumieć słowa pisanego to po prostu napisz, na pewno ktoś Ci pomoże, bo ja odniosłem się do zdania, które masz wyżej pogrubione.
Polecam obejrzeć mecz z Koroną Kielce.


Ty serio oglądałeś mecz czy opierasz się wyłącznie na komentarzach pomeczowych i skrótach spotkania ? Bo nie wierzę żeby ktoś, kto oglądał mecz napisał, że &quot;Zagłębie pokazało klasę&quot;. Klasą byłoby zwycięstwo z Partizanem, a nie bronienie się przez większą część spotkania i liczenie na to, że się skontruje.
Przytoczę Ci najwyraźniejsze statystyki z pierwszego spotkania:
- posiadanie piłki: 66% - 34%
- sytuacje podbramkowe: 19 - 4
- strzały na bramkę: 6 - 1
- rzuty wolne: 27 - 12

Cztery sytuacje podbramkowe Zagłębia i oni pokazali klasę ? Zacznij oglądać mecze i przestań pieprzyć o suchych pseudoanalizach popartych twoim &quot;widzi mi się&quot;.
Bo pokazało klasę, skoro potrafiło wyjść z takiej opresji bezbramkowo. Co to za statystyki? Te &quot;strzały celne&quot; to leciały prawie wszystkie w bramkarza. Tylko przy jednym Radović zmusił do interwencji bramkarza. Najwyraźniejsza statystyka to wynik meczu.



I raz jeszcze odwołuję do czytania ze zrozumieniem. Nie przyznaję racji, a jedynie napisałem, że po pierwszym meczu gra Zagłębia nie wygląda fatalnie, są nawet pewne nadzieje na awans patrząc na to, że w dalszym ciągu Partizan będzie tak nieskuteczny, a Zagłębie będzie liczyło na jeden cudowny kontratak. O polszczyźnie już pisał nie będę, bo i tak to do ciebie nie trafi, więc pisz swoje analizy dalej. Tak to jest jak ktoś wytypuje raz coś poprawnie i uważa się za króla świata ;).
To że byłem wyśmiewany nie oznacza że byłem królem świata. Teraz to ja się śmieję.

Powodzenia.
Powodzenia.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Kibicuję wszystkim PL drużyną w walce o Europejskie Puchary, ale niestety... przeczuwam porażkę Zagłębia. Można się bronić, można grać piłkę wyrachowaną i liczyć na błąd rywala, ale nade wszystko TRZEBA mieć pomysł co po odebraniu piłki z nią zrobić. A nie tak jak to często bywało w 1 meczu : laga do przodu i latanie do piłki. Tak się grało 20 lat temu, a nie w walce o EURo PUCHARY. Jeśli tak będzie wyglądał mecz w Lubinie to nie widzę tego. Musi Stoki coś zmienić, inaczej ustawić. Może zaatakować od początku i zagrać od razu o bramkę? By potem nie obarczać się, że mogliśmy inaczej zagrać?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Polecam obejrzeć mecz z Koroną Kielce.
Tylko tyle chciałem zaznaczyć ???? ???? ????.
Oczywiście, że Zagłębie wygrało w dobrym stylu z Koroną, ale ... No właśnie z Koroną ????????????. Patrzysz na styl drużyny poprzez pryzmat meczu z bardzo słabą Koroną, która w tym sezonie zajmie miejsce niższe niż Termalica ? ????
W Koronie dzieje się bardzo źle od wielu miesięcy, nawet właściciele z zagranicy byli sprowadzani, ba nawet Włosi się interesowali klubem, a teraz tak naprawdę nie wiadomo co będzie dalej z tą Koroną.
Co to za statystyki? Te &quot;strzały celne&quot; to leciały prawie wszystkie w bramkarza.
Serio jeden tylko był trudny ? ???? Ok, ucinam dyskusję, bo jak to w życiu bywa &quot; z głupim ani sobie nie pojesz, ani się nie wyśpisz&quot;.
Koniec off-topu.
Powodzenia w typowaniu.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dodam Mooze swoje trzy grosze do spotkania Zagłębia. Na pewno na papierze Miedziowi są słabszym zespołem, ale stać ich na sprawienie niespodzianki. Śmiem twierdzić, że Podopieczni Stokowca mieli właśnie taki plann w pierwszym meczu, żeby nie stracić bramki. Teraz grają u siebie i powinno być łatwiej. Pokazali swoje umiejętności strzeleckie w weekend rozbijac Koronę i to bardzo szybko. W poprzedniej rundzie również LE awans zapewnili na.wlasnym obiekcie, gdzie to pewnie dlatego ygrali. Spodziewam się, że tutaj również mogą namieszac w defenywie gości.
zagłębie strzeli @ 1,45
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Jakieś niezłe kwasy są w Partizanie obecnie. Jeden walczy z nadwagą i trener ma ogromne pretensje do niego odnośnie podejścia do sportu, inny nawet nie jedzie do Polski, bo wprost żąda transferu i stanowisko klubu to&quot; Nikt nie jest ważniejszy od klubu&quot;, najnowszy transfer Serbów, Brazylijczyk, który miał być postrachem Zagłębia jest z kolei tak fatalnie przygotowany fizycznie, ze trener zrezygnował z zabrania go do Lubina- Link
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/616660/le-ogromne-problemy-partizana-belgrad-olbrzymia-szansa-dla-zaglebia-lubin
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Göteborg (Swe) - Piast Gliwice (Pol) BTS - NIE @ 1.50
Co tutaj dużo mówić kurs może na kolana nie powala, ale jak tutaj nie zagrać. Zacznijmy od tego, że Piast zebrał ostre baty w pierwszym meczu grając w dodatku na własnym obiekcie 0-3! W weekend natomiast zostali rozjechani przez Cracovię, aż 5-1! Do tego odeszli kluczowymi piłkarze tego zespołu, zaś po pierwszej porażce trener Latal (ojciec sukcesu Piasta) odszedł z klubu. Niewątpliwie ekipa Göteborgu po pierwszym meczu czuje się znacznie pewniej. Teraz grają u siebie więc mają sporą przewagę i mam nadzieję, ze to potwierdzą. Spodziewam się już trzeciej porażki Piasta ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 0

benekce

Użytkownik
Sportowefakty jedno a oficjalna strona Partizana drugie... Według strony Partizana najdroższy kapitan Brasanac jest w Polsce z drużyną....
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Göteborg (Swe) - Piast Gliwice (Pol)
typ: x2 @ 3.25✅

W pierwszym meczu Piast zagrał bardzo otwarta pilke i to sie zemsciło na nich. Losy tego pojedynku są juz rozstrzygniete, jak dla mnie Piast nie podejmie walki i popracuje w defensywie. Szwedzkie dryzyny na arenie europejskiej prezentują bardzo słaby poziom, moim zdaniem kurs bardzo przesadzony. IFka tez ma napieta kalendarz, wciaz licza sie w walce o mistrzostwo. dzis z jednej i drugiej strony powinno byc bronienie wyniku
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
LoveParade szanuję Twoje typy z kosza, ale kpisz sobie? Przecież Piast jest kandydatem do spadku nr 1 obecnie, pojechali w 17 na wycieczkę do Goteborga z drugim trenerem, przyjęli 5 od Cracovii i mają się postawić na wyjeździe Gotebergowi? Wątpię, bardzo wątpię.
Piast nie strzeli bramki: 2,10 Betano ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
piłka szwedzka to może faktycznie nic szczególnego, ale nie dość, że Piast pojechał w 17stu, to jeszcze bez Heberta, Patrika Mraza, Marcina Pietrowskiego, Sasy Ziveca i Igora Sapały także jakby nie było bez swojego trzonu. do tego pojechali z jednym napastnikiem. wątpię, że będą chcieli walczyć tam o zwycięstwo, raczej jadą odbębnić ten mecz i skupić się na tym, żeby nie spaść z naszej eklapy. IFK pewnie będzie chciało strzelić przed swoją publicznością i przypieczętować awans, także:

wg mnie opcja wynik/obydwie drużyny strzelą golą - IFK i nie po @2.05 w całorocznym jak najbardziej do grania.

e: ⛔ jak dla mnie mimo wszystko zaskoczenie ????
graty LoveParade ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom