>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

El. LE: Slavia - Zagłębie | Shkendija - Cracovia (30.06.2016)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Już za 6 dni Zagłębie Lubin oraz Cracovia Kraków rozpoczynają pierwszą batalię w Lidze Europy. Oba polskie zespoły nie mogą narzekać na losowanie ponieważ udało się ominąć egzotyczne zespoły z Armenii, Azerbejdżanu czy Albanii. Niestety złą wiadomością jest fakt, że w obu zespołach zabraknie liderów drugiej lini z poprzedniego sezonu - Filipa Starzyńskiego oraz Bartosza Kapustki. Ten drugi co prawda jest zgłoszony przez Cracovię, ale przebywa na ME we Francji i ... chyba prędko nie wróci. :p

Macie już jakieś pomysły na te spotkania? Jak na razie mamy tylko kursy 1 X 2 na mecz w Bułgarii.



Zachęcam do dyskusji!
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
ma ktos moze informacje kiedy mozna kupic bilety na LE? cieszy ze zespol przygotowuje sie do LE pelna para, mam nadzieje ze gladka przejda ten etap eliminacji, 22.06 odbyl sie mecz sparingowy z Zilina, na fp cracovii sa skroty z tego spotkania warto obejrzec, zespol wyglada bardzo dobrze i pomimo porazki wygladaja dobrze
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
Zaglebie niedawno pokazalo co prawda tylko w sparingu ze Slavia jest do przejscia , wygrali 2-1. Jak z wyjazdu przywiozą remis ,u siebie mozna grac grubo na zwyciestwo.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Macie już jakieś pomysły na te spotkania? Jak na razie mamy tylko kursy 1 X 2 na mecz w Bułgarii.
Obecnie kursy są za niskie na gości, wcześniej były za wysokie.
Lubin awans zapewnić sobie powinien u siebie, gdzie grał dobrą piłkę praktycznie w każdym meczu.
Dla nich remis na wyjeździe będzie dobrym wynikiem, doświadczenia w pucharach za wielu graczy nie ma,
dla mnie DNB powinno być po równo, więc po jednostce na wygraną Slavii i remis można zagrać.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
FK Skendija
Bramkarze:

1. Kostadin Zahov, 12. Marko Jovanovski, 30. Besir Nuhi.

Obrońcy:
4. Egzon Bejtulai, 6. Ardian Cuculi, 16. Mevlan Murati, 98. Ard Kasami.

Pomocnicy:
5. Armend Alimi, 8. Ennur Totre, 11. Demir Imeri, 17. Arbin Zejnulai, 18. StĂŞnio Júnior, 19. Besmir Bojku, 22. Enis Fazlagić, 23. Besir Demiri, 33. Artim Polozani, 77. Blagoja Todorovski, 88. Stephan Vujčić.

Napastnicy:
7. Besart Ibraimi, 10. Ferhan Hasani, 14. Marjan Radeski, 20. Victor Juffo, 25. Šefit Šefiti, 29. Špend Asani.
Szczególną uwagę zwrócic należy na dwóch napastników. Besart Ibraimi strzelił 26 goli w 16 meczach a Ferhan Hasani zaś 12 goli w 6 meczach. Ten pierwszy to 23-krotny reprezentant kraju. Z nimi obrońcy &quot;Pasów&quot; mogą mieć najwięcej kłopotów.
Llandudno FC
Bramkarze:
1. Dave Roberts, 13. Patrik Rutter.

Obrońcy:
2. Danny Taylor, 3. James Joyce, 4. Daniel Shaw, 5. Nathan Peate, 18. Mike Williams, 21. Anthony Connor Tierney.

Pomocnicy:
7. Gareth Evans, 8. Daniel Hughes, 14. Leo Riley, 19. Liam Dawson, 20. Thomas Dix, 22. Sean McCaffery.

Napastnicy:
9. Lee Thomas, 10. Marc Williams, 11. John Owen, 12. Peter Jones, 15. Jamie Reed, 23. Lewis Buckley.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Wedlug mnie Slavia 1x dzisiaj do grania? Jak myślicie? Slavia wedlug mnie lepsza drużyna niż Zagłębie,grają u siebie,Zagłębie bez Starzyńskiego dużo traci.
 
S 0

szwagier24

Użytkownik
dzisiaj kurs na Slavie 4.0 w całorocznym, jakieś osłabienia u gospodarzy?
dnb wygląda sensownie biorąc pod uwagę historię meczów polskich zespołów na wyjazdach we wczesnych rundach kwalifkacyjnych.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Obecnie kursy są za niskie na gości, wcześniej były za wysokie.
Lubin awans zapewnić sobie powinien u siebie, gdzie grał dobrą piłkę praktycznie w każdym meczu.
Dla nich remis na wyjeździe będzie dobrym wynikiem, doświadczenia w pucharach za wielu graczy nie ma,
dla mnie DNB powinno być po równo, więc po jednostce na wygraną Slavii i remis można zagrać.
Obie polskie ekipy przegrały, pisałem że powinno być DNB po równo,
a w dniu meczu było ledwo 1,8 na gości, ludzie się nie znają na piłce, więc grali w stronę gości.
Lubin był lepszy a i tak przegrał ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Obie polskie ekipy przegrały, pisałem że powinno być DNB po równo,
a w dniu meczu było ledwo 1,8 na gości, ludzie się nie znają na piłce, więc grali w stronę gości.
Lubin był lepszy a i tak przegrał ;)
Teraz są dopiero jaja. Kurs na Zagłębie 1.20, na Slavię warto łapać chociażby x2 (dochodzi nawet 4.50).;)
 
D 0

drucker

Użytkownik
zagłębie po 1,12 na bet365....
można to tylko wytłumaczyć, że bułgarzy obstawili zagłębie i odpuszczą mecz.
bo kto o zdrowym umyśle obstawia zagłębie po kursie 1,2 że jeszcze ten kurs spadł spadł...
piękny sport, ale pieniądz go niszczy
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
zagłębie po 1,12 na bet365....
można to tylko wytłumaczyć, że bułgarzy obstawili zagłębie i odpuszczą mecz.
bo kto o zdrowym umyśle obstawia zagłębie po kursie 1,2 że jeszcze ten kurs spadł spadł...
piękny sport, ale pieniądz go niszczy
Pieniądz pieniądzem, ale gdzie tutaj jakakolwiek logika ?
Drużyna, która w pierwszym spotkaniu przegrywa 0:1 jest faworytem drugiego meczu - jeszcze w miarę można zrozumieć, ale jednak to, że na przegrany zespół jest tak niski kurs to śmiech na sali.:zoltakartka:
 
H 1K

horosz

Użytkownik
W Sofii lubinianie zagrali b.dobre spotkanie - szczególnie w pierwszej połowie gdzie mogli strzelić nawet 2-3 bramki. Niestety zabrakło skuteczności. Jednak na swoim stadionie są faworytami co potwierdzają bramki (już 3:0) no i b.niski kurs. Osoby stawiające na Slavie ewidentnie zlekceważyły Zagłebie bo oni grają bardzo fajną piłkę. Wróci Starzyński i będzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam ????
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Wszyscy, ktorzy jutro wierza w Zaglebie postradali zmysly. Niby gdzie byly te sytuacje w meczu ze Slavija na wyjezdzie? Podchodzili w poblizu pola karnego kilka razy i tyle. Ja tam nie widzialem jakiegos szczegolnego zagrozenia. Wszyscy, ktorzy twierdza, iz liga serbska zeszla na psy - gratuluje kreatywnosci ;) Ilic, Bojinov , Bandalovski, czy dobrze znany Miro Radovic to goscie ograni kilkadziesiat razy mocniej na arenie europejskiej. Jak dla mnie linia 1,65 jest grubo przesadzona. Powinna byc 1,35 - 1,4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom