>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

el.LE: Legia Warszawa - SV RIED (Rewanż) 9.8.2012

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP


kursy z bukmachera: Bwin

Przed Legią arcyważne spotkanie 3 rundy Ligi Europejskiej. Rewanż z zespołem SV Ried. Zwycięzca awansuje do dalszej rundy. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Danijel Ljuboja otrzymał najwyższą notę za mecz w Austrii spośród wszystkich legionistów. Ta ocena to jednak tylko 3,4. Dostatecznie oceniliście również grę Dusana Kuciaka (3,2) i Daniela Łukasika (3,0). Pozostali otrzymali niższe noty, a najniższą dostał Michał Żewłakow - 1,8.

Sytuacja Legii przed meczem rewanżowym nie jest najgorsza. Realne szanse na awans do kolejnej rundy przed rewanżem dał Legii Ljuboja, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Miroslava Radovicia i strzałem głową pokonała bramkarza gospodarzy. Wystarczy skromne 1:0 i &quot;wojskowi&quot; awansują dalej. Trzymamy kciuki za Legionistów i życzymy im awansu do kolejnej rundy. Bukmacherzy wystawili kursy na to spotkanie. Za wygraną gospodarzy kurs dość niski, jedynie 1.50. Rywale w T-Mobile Bundesliga 2012/2013 plasują się na 4 pozycji. Pokonali na wyjeździe Admire 0:2, przegrali u siebie z beniaminkiem AC Wolfsberger 0:2, a dzisiaj (niedziela) zmierzą się z Wacker Innsbruck. Legia natomiast jest w pełni przygotowań do nowego sezonu.

Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat tego meczu. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje na temat obydwu drużyn. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Legia, jako renomowana już troszkę marka w Europie (po zeszłosezonowych poczynaniach) teoretycznie powinna awansować, a przynajmniej wygrać. Jak zaznaczył autor wstępu, kurs na wygraną dosyć niski (bez rewelacji). Trzeba się zastanowić czy gra jest warta świeczki po takim kursie - spodziewałem się powyżej 1,7. Coś bardziej merytorycznego - Legia, z pewnością nie wyobraża sobie braku udziału w europejskich pucharach w nadchodzącym sezonie, z pewnością odbije się to jakoś finansowo. Choć z drugiej strony liczą się aspekty sportowe i na to należy zwrócić uwagę. Saganowski bodajże coś tam wspomniał po pierwszym meczu, że awansują. Widać, że potencjał mają skoro napierali grając w osłabieniu (zgodnie z tym co można było wyczytać). Zapewne się uporają tylko trzeba się zastanowić czy na wagę awansu czy tylko win. No i czy 1,5 warte gry - choć to akurat subiektywna sprawa czy warte - zawsze to lepiej niż 1,2.
Co się tyczy oczekiwań, Lech też zakładał z czysto biznesowej perspektywy, że LE musi być żeby pomóc zasilić budżet, no a po tym co pokazali tydzień temu chyba będzie ciężko odrobić. Więc takie aspekty nie grają na boisku. Niemniej, bramka na wyjeździe, strzelona przez Legię, podtrzymuje nadzieję na korzystne rozwiązanie. Pozdrawiam
 
Z 812,3K
Legia niezachwycila w pierwszym spoptkaniu z Reid i dobrze ze strzelila jedna bramke bo dalej szanse awansu sa.Druzyna austriacka to przecietny zespol i nasza druzyna powinna sobie poradzic ale nasze pilkarstwo jest tak slabe ze i wtym pojedynku niebedzie latwo.Warszawiacy bozbyli sie jednych z lepszych pilkarzy a na ich miejsce kupili emeryta Saganowskiego ktory napewno niebedzie zbawca druzyny z stolicy.Mysle ze jednak sa lepsi pilkarsko od swojego rywala i po ciezkiej walce odniesa zwyciestwo,ale dalej to juz bedzie klapa.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Przypuszczalne składy na mecz Legia - Ried:
Legia Warszawa: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Rzeźniczak - Łukasik, Gol, Żyro, Kucharczyk - Kosecki, Saganowski.
SV Ried: Gebauer - Ziegl, Schicker, Gartler, Grosslinger, Riegler, Meilinger, Hinum, Hadzić, Reiter, Reifeltshammer.
Legia zagra niestety bez Wolskiego, Wawrzyniaka i prawdopodobnie bez Radovicia.
Rywale zagrają w najmocniejszym zestawieniu.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Gol i Radovic mają siedzieć ma ławce, a grać Łukasik i Vrdoljak, a przed nimi Ljuboja. Tak słyszałem. Imo podstawą będzie nie stracenie bramki (co sugeruję ustawienie 2DP), więc brak bramki Ried to dobry typ na ten mecz. Polecam.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Legia Warszawa - SV Ried | 1 | 1,71 (4j)
Nie oglądałem tak uważnie pierwszego spotkania, bo oprócz meczu w Austrii śledziłem trzy inne potyczki w ramach LE. Jednakże kilka rzeczy wychwyciłem. Zacznijmy od tego, że rezultat mógł, i powinien być korzystniejszy dla podopiecznych Urbana. Legia mogła grając w dziesiątkę trafić dwie bramki, mogła, ale zabrakło szczęścia. Sporo miejsca miał Kosecki, a w drugiej połowie Saganowski. Austriacka para stoperów nie jest chyba mocną stroną drużyny, albo po prostu do optymalnej formy sporo im brakuje. Z przodu Ried też nie pokazał wiele, tutaj raczej fatalne zachowanie Legionistów sprawiło, że z trzech akcji padły dwie bramki. Technicznie to Legia była lepsza, przynajmniej w większości pojedynków sam na sam. Ried trochę z przesadnym respektem podszedł do naszej ekipy. Urban kilka słów po meczu powiedział, i wszystko wskazuje na to, że dzisiaj będą jak najszybciej chcieli strzelić bramkę. A biorąc pod uwagę, że wynik 1:0 premiuje naszych, i że Ried nie musi tutaj kapitulować, mecz nie będzie tylko grą do jednej siatki. To, jakie kiksy popełniał ostatnio Żewłakow, czy inni na pewno nie umknęło uwadze Fuchsbichlerowi. Coś mi tu pachnie dogrywką. Reasumując, to kadra Legii na dzisiejsze spotkanie wcale nie wygląda tak dobrze, ale tutaj obie drużyny powinny zagrać w otwarte karty i z dwóch ofensyw, to ta polska ma więcej asów w rękawie. Dodam jeszcze tylko, że Ried wygrał ostatnio u siebie w lidze 2:0 z Wacker Innsbruck, a z moich obserwacji wynika, że Austriaków można śmiało nazywać ekipą własnego boiska. Kurs jak dla mnie naprawdę przeszacowany, jeśli miałbym grać DW to pokusiłbym się o 2:1, lub 3:1. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom