>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

el.LE: Legia Warszawa - Liepājas Metalurgs (Rewanż) 26.07.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Legia Warszawa - Liepājas Metalurgs



Może zacznę od najistotniejszej sprawy; doczekaliśmy się transmisji spotkania eliminacyjnego do Ligi Europejskiej Polskiej drużyny. Transmisję z Łazienkowskiej przeprowadzi telewizja Orange Sport i chwała za to. Odnośnie samej rywalizacji, kurs jaki bukmacherzy wystawili na Legię może dziwić, faktycznie spotkanie zostanie rozegrane na terenie Legionistów ale po pierwszym meczu, który zakończył się wynikiem 2-2 można było spodziewać się nieco wyższego kursu. Wszak Polskim klubom nigdy w eliminacjach się nie wiodło, chociaż później zgoła lepiej wyglądało to już w docelowych rozgrywkach.


Zapraszam do dyskusji.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja zapytam czy oglądał ktoś mecz na Łotwie?Jak grała Legia? Czy stwarzała sobie sytuacje?
Czy widać było na boisku różnicę w kulturze gry między zespołami?
Chodzi mi o to,że przymierzam się do zagrania na L handi ale -2.
Jak by ktoś kto widział spotkanie napisał 2 zdania to będzie super.
Mam nadzieję ,że Jasiu Urban nie zlekceważy rywala i ustawi zespół ofensywnie.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Legia dominowała i to było widać gołym okiem ale kontry Metalurga były zabójcze, nic nie wskazywało na to że będzie remis, nawet komentator łotewskiej telewizji byl zdziowiony jak Metalurg Liepajas zdobylo gola, krzyczal jakby wygral milion w lotka, bramka blad obroncow Warszawskiej drużyny, mysle ze u siebie jak Legia zagra na 100 % tak jak w pierwszej polowie z Metalurgiem to powinno byc dobrze, wynik po pierwszym meczu nie jest zly bo Legii wystarczy 0:0 ale mysle ze conajmniej jedna lub dwie bramki powinni strzelic osobiscie na jednym kuponie mam handi na Legie, takze polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Z tym komentatorem łotewskim to fakt ???? Darł się głośniej od Szpakowskiego po golach Lewandowskiego i Kuby na Euro. Legia w pierwszym meczu dominowała, utrzymywała się przy piłce i kontrolowała przebieg. 2-1 i czerwona kartka i po sprawie. Zdaje się że wszyscy już tak myśleli. Ale Astiz pokazał że jednak nie... Faul godny juniora, w zupełnie niegroźnej sytuacji fauluje od tyłu napastnika. Urban już go ochrzanił i nie będzie tolerował takiej gry. Dlatego myślę że przypadek, a nawet więcej zdecydowało że Warszawianie nie wygrali na Łotwie. Na Pepsi Arenie muszą wygrać(nie żartujmy że zagrają na remis), Łotysze na takich stadionach i przy takich kibicach nie grają w ogóle. Ale historia pamięta przypadki gdzie lekceważono rywala przy Łazienkowskiej. Przykład? Legia-Gryf Wejcherowo(1:1).
Oceniłem pierwszy mecz wybór pozostawiam wam
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa - Liepajas 5:1 ✅
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle

Legia jest zdecydowanym faworytem tego meczu z zarazem rewanżu. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 tylko dzięki Legii, dwa bezsensowne błędy w obronie szczególnie ten drugi gol nie powinien mieć miejsca, 3 minuty po czerwonej kartce dla zawodnika Liepajas niepotrzebny karny sprokurowany przez Astiza i mamy końcowy wynik 2:2. Legia ma do dyspozycji na to spotkanie wszystkich zawodników możliwe ze od pierwszych minut wystąpią w ataku Ljuboja oraz Saganowski dwójka doświadczonych napastników.
Dla Legii będzie to pierwszy oficjalny mecz przed własną publicznością w którym na pewno będą chcieli się zaprezentować jak najlepiej swoje publiczności i pokazać ze forma po okresie przygotowawczym idzie w górę, minimum trzy bramki powinni strzelić. Co do rywala to krótko na początku meczu będą czekali na rywala na własnym boisku by próbować wyprowadzać szybkie kontry i wykorzystać do maksimum swoje szanse tak jak to było w pierwszym meczu. Z każdą minutą gdy wynik będzie utrzymywał się dla nich nie korzystny lub gdy Legia strzeli szybko bramkę będą musieli się otworzyć. I na koniec dzisiaj najprawdopodobniej obok Michała Żewłakowa w obronie zobaczymy Astiza jak dla mnie osobiście jest to bardzo przeciętny obrońca który nie daje stuprocentowej pewności w grze defensywnej co pokazało pierwsze spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Legia Warszawa -
FK Metalurgs Liepaja 5:1

Typ: Obie drużyny strzelą? NIE
Kurs: 1.48

Legia nauczona doświadczeniem z pierwszego spotkania, tym razem nie powinna dać sobie &quot;wpakować&quot; dwóch goli. Mało tego - sądzę, że drużyna z Łotwy nie strzeli nawet jednej bramki. Metalurgs nie ma atutów przed tym spotkaniem, stąd tak niski kurs wystawiony na Legię.
Grają na wyjeździe, w dodatku drużyna z Lipawy przyjechała do Polski bardzo osłabiona. W ostatniej chwili stracili trzech podstawowych piłkarzy, w tym Oskarsa Klavę, który odszedł do Azerskiego AZAL Baku. Zespół z Lipawy ostatni mecz przegrał w połowie czerwca. Od tamtej pory odniósł cztery zwycięstwa i wywalczył dwa remisy. Na Pepsi Arenie trener łotewskiej drużyny nie będzie mógł skorzystać z Zirnisa, który przed tygodniem obejrzał czerwoną kartkę. Wobec tych ubytków bardzo trudno prognozować, w jakim składzie wystąpią rywale Legii. To z jednej strony powód do zaskoczenia Legionistów, a z drugiej mniejsza szansa na odniesienie korzystnego rezultatu. Niezależnie od tego jest to zespół, który bazuje na defensywie. Nastawią się na Pepsi Arenie na grę z kontry. Przed tygodniem trudno było kogoś specjalnie wyróżnić, może poza Klavą. Tak chwalony na co dzień Vladimirs Kameąs, został odcięty od podań i praktycznie nie istniał. Wprawdzie wywalczył rzut karny, ale bardziej przez błąd Inakiego Astiza niż swoje zagranie. Legia wygra dzisiaj do zera, a goście nie strzelą bramki. Taka jest moja propozycja na to spotkanie. Ze względu na wysokie koszty połączeń lotniczych, piłkarze Metalurgsa przyjechali do Warszawy autokarem! Z Lipawy do stolicy Polski jest ponad 700 km, podróż samochodem zajmuje 9–10 godzin, a więc musieli jechać około pół doby. Są piekielnie zmęczeni, nie mają już ochoty na grę, a w zwycięstwo raczej nie wierzą. Ten mecz dla nich musi się po prostu odbyć i liczą na jak najmniejszy wynik. Odpanięcie Lecha i Legii na własnych obiektach nie wchodzi zupełnie w grę, tak więc liczymy dzisiaj na awans wszystkich naszych 3 drużyn w europejskich pucharach. Fajnie byłoby zobaczyć Saganowskiego znowu strzelającego gole dla Legionistów. Nie wiem czy zagra, bo konkurencja w ataku jest olbrzymia. W Lipawie „Kucharz” i „Kosa” zdobyli po jednej bramce. Wychowanek Świtu Nowy Dwór Mazowiecki dołożył jeszcze asystę i wydaje się być blisko gry w podstawowym składzie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mam nadzieję ,że Jasiu Urban nie zlekceważy rywala i ustawi zespół ofensywnie.
No z tego co mówił na konferencji to Legia powinna wyjść jutro na boisko z Saganowskim, Ljuboją, Kucharczykiem, Radoviciem i Koseckim także to jest w tej chwili max. ofensywnie ustawienie na jaką stać Legię. Ja w tym meczu nie dopatrywałbym się sensacji. Grają u siebie, więc powinni być zmotywowani na 100%. Według mnie Legia wysoko i bezproblemowo.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Legia Warszawa vs Metalurgs Lipawa under 2,5 -&gt; 2,20 -&gt; Tobet
5:1 ⛔
Dziwne kursy na to spotkanie zostały wystawione przez bukmacherów. Co prawda w spotkaniu przed tygodniem padły aż 4 gole z czego Lipawa 2 okazje do zdobycia gola i 2 bramki, Legia stworzyła sobie mnóstwo okazji do zdobycia bramki, ale dzisiaj moim zdaniem tak różowo już nie będzie. Ten mecz trzeba będzie wygrać kondycyjnie a przede wszystkim psychicznie. Legia na wymianę ciosów raczej nie pójdzie, bo źle się to dla niej skończy, co do pogawędek Jasia o ofensywnej grze. Chłop nie potrafi ustawić zespołu ofensywnie, zawsze u niego 1 gol i defense. To nie jest styl Macieja Skorży. Moim zdaniem dzisiaj Legia wygra 1 max 2 golami. Metalurgs nie strzeli. Under na to spotkanie wygląda całkiem przyjemnie i ja go pobieram po dobrym kursie 2,20. Już czekam na wypowiedzi pomeczowe Janka &#39;&#39; to był trudny mecz &#39;&#39;. Legia jeszcze całkiem w sezon z oczywistych względów nie weszła. Przewiduję 2:0 dla Legii. Pozdrawiam Rambo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom