>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

el.LE: Lech Poznań - Khazar Lankaran (Rewanż) 26.07.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Lech Poznań - Khazar Lankaran





Kolejny polski rodzynek spróbuje swoich sił na arenie europejskie. W pierwszym spotkaniu było 1:1 i biorąc pod uwagę miejsce rozegrania rewanżu to Lech jest faworytem tej rywalizacji. Tu odmienni niż przy spotkaniu Legi kurs wygląda co najmniej interesująco.

Zapraszam do dyskusji.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Lech Poznan - Khazar Lenkaran 1:0

Typ: Awans Lech
Kurs: 1.25


Dzisiaj Lechowi i Legii do awansu wystarczą bezbramkowe remisy. Czy piłkarze kolejorza będą minimalistami? Mecz Lecha z Chazarem może obejrzeć na stadionie nawet 30 tys. widzów. Do dziś klub sprzedał 20 tys. wejściówek. - Super, że ludzie chcą przyjść. To kredyt zaufania dla tych chłopaków, którzy są w szatni. Ten kredyt mieliśmy już pod koniec rundy wiosennej, gdy na mecze z Podbeskidziem czy Polonią przyszło prawie 30 tys. ludzi. Widać, ze kibice chcą zobaczyć Lecha charyzmatycznego i Lecha który w końcu udowodni swoją dobrą postawę. Wszyscy powtarzają, że wyeliminowanie Chazara to dla Lecha obowiązek. Nikt nie przewiduje innego scenariusza. Na spacerek się jednak nie zanosi. Tydzień temu w Azerbejdżanie odnotowano remis i ekipa Yunisa Huseynova ma chrapkę na sprawienie niespodzianki. Sam występ Khazara na arenie mistrzostw europy do wielkie wydarzenie. A wynik meczu już jest kwestią dyspozycji Lecha. Under 3,5 gola - po kursie 1.40 jest ciekawą propozycją, ale wolę zagrać na awans poznaniaków po niższym kursie. Lech będzie kontrolował grę, posiadanie piłki powinno być zdecydowanie po stronie kolejorza. Jeśli chodzi o sytuacje kadrowe przed tym spotkaniem jak donosi lechpoznan.net - w spotkaniu rewanżowym nie zagra na pewno Szymon Drewniak. Środkowy pomocnik w pierwszym meczu z Khazarem zobaczył dwie żółte kartki i musiał opuścić plac gry przed końcem meczu. Wciąż niepewny wydaje się powrót do gry Łukasza Trałki, który w ostatnim czasie zmagał się z kontuzją. W tej sytuacji w środku pola wystąpić może doświadczony Ivan Djurdjević.Kolejorz nie może w tej sytuacji zawieść swoich fanów. Smuci jedynie fakt, że nie zobaczymy Lecha w TV..

Zapraszam do czytania pozostałych analiz:


Analiza: Metalurg Skopje - Ruch Chorzow


Analiza: Legia Warszawa - FK Metalurgs Liepaja
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Lech Poznań - Chazar Lenkoran 1:0 ⛔
Typ: x2
Kurs: 2,22
Bukmacher: bah

Lech jest w ogóle nieprzygotowany do pucharów. Widziałem dwa z trzech meczów (jeden z Żetysu i zeszłotygodniowy z Chazarem) no i wysnułem trzy wnioski: gra bez napastnika (nie zaliczam do tego grona ani Ślusarskiego, ani Ubiparipa) wkrótce się zemści. Po drugie, nie ma w składzie żadnego ofensywnego pomocnika, odpowiedzialnego za kreowanie akcji. Kiedyś był Stilić i na początku jego przygody z Lechem wychodziło to naprawdę dobrze. Teraz nie ma ani pół piłkarza, który poda choć jedną przyzwoitą piłkę. No i trzeci wniosek odnosi się do taktyki. Rumak, skoro ma skrzydłowych (Lovrencośtam i Tonev), nie opiera na nich gry. Robi się więc jakąś młóckę w środku pola, ale ani to pożyteczne, ani ładne. Może starczyło to na Kazachów, ale Azerowie to już nie takie ogórki, o czym świadczy wynik z pierwszego meczu. Podejrzewam, że na ich korzyść będą przemawiać warunki pogodowe. Nam się znacznie trudniej gra w upałach i to jest niepodważalny fakt. Lechowi wystarczy bezbramkowy remis do awansu. Obawiam się, ze podejdą do dzisiejszego pojedynku równie minimalistycznie co wczoraj Śląsk. &quot;Bo brakuje świeżości, zgrania&quot; itd. itd. ...
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Lech Poznań - Khazar Lenkoran | Under 2,5 | 2,02 (3j)
Aż chciało by się w końcu typować na drużynę z polski, ale obiektywizm na to nie pozwala. Dzięki uprzejmości azerskiej telewizji miałem tą przyjemność, i mogłem zobaczyć jak wyglądała gra w pierwszym spotkaniu drugiej rundy el. LE. Zakończyło się na 1:1, a wynik w 19. minucie spotkania ustalił Możdżeń. Byłem zszokowany, biorąc pod uwagę umiejętności rywala ciężko mi zrozumieć, dlaczego Lech stworzył sobie tak mało sytuacji podbramkowych! Rozumiem, że warunki atmosferyczne nie premiowały gry w piłkę, rozumiem że forma jeszcze przyjdzie, ale bez przesady. Ktoś tam pisał, że Azerowie to nie są takie ogórki jak Kazachowie, tak samo mówił też Rumak przed pierwszym meczem. Ten jednak doskonale potwierdził, że liczby które podawałem przy pierwszej analizie miały odzwierciedlenie na boisku. W pojedynkach 1 na 1 Lechici mieli sporo do powiedzenia, okazji do wykorzystania błędów również nie było mało. Teraz wystarczy bezbramkowy remis, ale przy tym całym szaleństwie Rumaka jestem pewny, że Lech zagra po zwycięstwo. Reasumując, w tym przypadku bezbramkowy remis powinien utrzymać się nieco dłużej, niż do czwartej minuty. A jeśli bramka szybko nie padnie, to kurs wraz z szansami znacznie zmaleje. Nie sądzę aby forma przyszła z dnia na dzień, Lech nie zagrał dobrze ani jednego spotkania w el. LE, w sparringach też prezentował się bardzo słabo. Problemem może okazać się dla Rumaka obsada bramki, bo zarówno Burić, jak i Kotorowski byli fatalni. Mam nadzieję, że tym razem babola nie będzie i zakończy się minimalnie na korzyść Lecha.
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
over 2,5 | 1,95
Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie, Lech nie jest na tyle mocny personalnie w tym momencie żeby mieć sporą przewagę nad Khazarem, brak napastnika to duża strata, ja dzisiaj postawił bym na over 2,5, sprawa jest prosta, Khazar musi się rzucić do ataku, muszą strzelić bramkę, nie ważne w którą stronę padnie bramka, to obie drużyny ostro zaatakują, tu nie będzie wyczekiwania na przeciwnika, mam jakieś przeczucie że może 3:1 się skończyć (obym miał racje).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom