>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eksperyment 100 zl - 1000 zl

S 0

slawozow

Użytkownik
Temat jest do mojej dyspozycji moge zapisywac swoje kroki w bet365, bede grał na zakład over 0.5 w piłce nożnej zarówno live jak i przed spotkaniem.
Gram cały cały czas vabanq, zaczynamy od 100 zl chce osiągnąć 1000.

Pozdrawiam :]
 
S 0

slawozow

Użytkownik
BLACKPOOL - BIRMINGHAM over 0.5 1.10 23 min
MAN UTD - TOKE over 0.5 1.10 23 min
AKO 1.21
Stawka 100
EWK 121

WYGRANA Stna konta 121 pln
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Rozumiem eksperyment, ale takie granie to tragedia. Zbyt czesto padają bezbramkowe remisy. Zdarzają się nawet Barcelonie.
Zycze jak najlepiej ale wiem jak to sie skonczy.
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
haftus nie komentuj takiego grania jak sam nigdy tak nie grałeś . Tu rządzi sie przypadek . Sam tak gram i zdecydowanie polecam tą taktykę. Wygram 10 kuponów po czym jeden przegram i tak mam spory zysk.
Ps.Nie graj na over 0.5 bramki ligi greckiej.
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Będę śledził Twój temat. Sam zacząłem grać podobnie ale wczoraj wtopiłem już na 2 kuponie(przez Arsenal). Wydaje mi się, że tutaj kluczem do sukcesu jest dogłębna analiza wybranych meczy oraz unikanie underowych lig.
 
S 0

slawozow

Użytkownik
Wyobraźmy sobie inaczej, od razu pisze ze nie gram za prawdziwe pieniadze ale dostajemy sume 500 pln skądkolwiek ???? i gramy w trakcie meczu najlepiej najpozniej tak 15&#39; lub 20&#39; , jest kurs około 1.10 tak 5 razy za całość i mamy kwotę 800 pln jesteśmy 300 pln do przodu i koniec czekamy na kolejjny miesiąc. Pomysł może i głupiutki ale sprawdzimy ????
 
M 0

murzyn_

Użytkownik
Bet365 nie jest odpowiedni do tego typu gry. Na betfair w 10-20 minucie meczu można zgarnąć (zależy od spotkania) kurs nawet i 1,15~. Sam gram tym sposobem właśnie na betfair, tyle, że przeważnie stawiam przed meczem, wtedy kurs oscyluje w granicach 1.08-1.10. Pozdrawiam.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
haftus nie komentuj takiego grania jak sam nigdy tak nie grałeś . Tu rządzi sie przypadek . Sam tak gram i zdecydowanie polecam tą taktykę. Wygram 10 kuponów po czym jeden przegram i tak mam spory zysk.
Ps.Nie graj na over 0.5 bramki ligi greckiej.
Jak sie stawia all in to predzej czy pozniej sie zbankrutuje...
 
S 0

slawozow

Użytkownik
ja chłopaki nie jestem zarejstrowany na betfair a jak daje sobie pokaż cały rynek przy jakimś meczu to nie ma poywzej 0.5 zaczyna się od powyzej 1.5 ???? , jesli mozecie to naprowadzcie mnie w jaki sposób jesli tam są wyzsze kursy to nie ma co zwlekać !
 
M 0

murzyn_

Użytkownik
Wchodzisz w rynek &quot;dokładny wynik&quot; i zaznaczasz różowe pole przy wyniku 0:0. Jest to zakład, że nie będzie wyniku 0:0, czyli dokładnie to samo co over 0,5 gola.
 
Do góry Bottom