>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ekipa - SEZON 3

fromage 446

fromage

Użytkownik
Przychody ze sprzedaży „EKIPA – SEZON 3” w preorderze wyniosły 2 202 241,92 złotych netto (2 708 757,56 brutto), w tym przychód ze sprzedaży fizycznej wersji płyty 1 424 249, 30 zł; teledyski z kanału EKIPA – 351 623,62 zł (stan na maj 2021). 161 369 zł netto ze Spotify (dane szacunkowe) oraz 265 000 zł netto – od sponsorów.
:rotfl:
:rotfl:


https://ekipaholding.pl/2021/06/informa ... a-sezon-3/


no dobra siemanko siemanko krociotko tutaj, hea 🔥 🔥 tujecie ekipe czy sie jaracie? props czy minus? bo slysze i te i te, i troche nie kminie hejtu pewnie dupa piecze bo on niby tak zrobil a ja niby tak nie zrobilem, no co chmurka ☁ fajny pieseu, werka fajny glos i patec dobry wariatec, wiadomix jak murcix ze nie jest to jakis elo 320 album ale ma swoje single, wiekszosc jak i trackow i "artystow" dp wyeeebania ale dobra, marcysia wersow spoczko i patec a reszta to...co mylisicie o ekypie? czy wasze dzieci juz zaczely was pytac o "Lody Ekipy" hehe? Pozdrawiam tych ktorych warto pozdrowic
ZAWSZE POD SPRZETEM
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Siema ziomeczku ✌ Oczywiście że nie hejtujemy Ekipy, bo nie promują przemocy! Niech wydają swoje teledyski, nawet te przekleństwa są na tyle subtelne, że nie kazałbym 9-letniemu dziecku tego wyłączyć. A lody Ekipy biorąc pod uwagę hype na nie, oraz smak to są warte swej niedużej ceny. Zjadłem już z osiem sztuk, i jak tylko trafię na nie kolejny raz, to wezmę je, zamiast Kaktusa 😁
 
X 0

xboompl

Użytkownik
Mnie rozbraja bardziej to że ludzie myślę bardziej zazdroszczą im takiego sukcesu. Mieli pomysł na jeszcze większe wypromowanie się i im się udało. Każdy mógłby spróbować tego co oni. Ja im gratuluję
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mnie rozbraja bardziej to że ludzie myślę bardziej zazdroszczą im takiego sukcesu. Mieli pomysł na jeszcze większe wypromowanie się i im się udało. Każdy mógłby spróbować tego co oni. Ja im gratuluję
Jak najbardziej. Niedawno podjąłem dyskusję w większym gronie na ten temat i większość dorosłych zareagowała:
- totalnie ich nie znam
- coś tam kiedyś słyszałem/am ale nie wiem kto to jest
- banda debili którzy nic sobą nie reprezentują
- są spoko, czasem z nudów oglądam.

Niestety ostatnia opcja była najrzadziej wybierana, a ja uważam że dzieciom krzywda się nie stanie gdy będą oglądać Friza. To naprawdę nie jest żadna patologia, tylko ludzie którzy ciężką pracą zasłużyli na sukces. Teraz są królami życia, ale kto zabroni młodym ludziom być królami życia? ;) Niech się wyszaleją póki na to czas.
 
fromage 446

fromage

Użytkownik
tak szczerze to ekipa dobrze robi, bo jesli bym mial dzieciaka to wolalbym zeby sluchal frizoluszka a nie jak kiedys dekade temu jakies JP i inne pato rapy a tutaj friz nawija jak robic chajs a nie jakies no wiesz pato cos tam bo pamietam kiedys to bylo, takze propsik dla friza i calej ekypy, tutaj uzytykownik powyzej dobrze gada, kiedys jakies pato bylo na tv/internecie a tutaj dobry kontent, tylko zeby se dziewczynki nie zaczely w mozgo myslic/robic ze jesli wersow ma nowe cycki to i one tez potrzebuja :DDD ogolnie jak mowilem to no album taki sobie ale jest pare dobrych trackow
 
Do góry Bottom