>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konkurs Edycja 1 (12.02 - 17.02.2023)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Proste zasady, weź udział i daj sobie szansę na nagrodę!

W tej edycji do wygrania 3 x 50 PLN (Skrill, Jeton lub PSC)

Konkurs trwa od dzisiaj do piątku 17.02. 2023 do godziny 21:00


Post konkursowy

Zasady konkursu:
a.) polub nasz fanpage i post konkursowy, jeżeli masz już polubiony fanpage to wtedy tylko sam post konkursowy
b.) w komentarzu podaj swój login z forum

c.) Z osób, które spełnią oba warunki zostanie rozlosowana nagroda/y
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na początek kilka słów, zasady zostały uproszczone do maksimum, dla przypomnienia

Zasady konkursu:
a.) polub nasz fanpage i post konkursowy, jeżeli masz już polubiony fanpage to wtedy tylko sam post konkursowy
b.) w komentarzu podaj swój login z forum
c.) Z osób, które spełnią oba warunki zostanie rozlosowana nagroda/y
Wszystkie warunki spełniło tylko 13 osób, czyli mają polubiony nasz fanpage (podstawa), polubiony post konkursowy oraz w komentarzu podany swój login z forum. Na początku chciałem z racji, że to pierwsza edycja zaliczyć wszystkim, ale uznałem, że będzie to nieuczciwe w stosunku do osób, które przeczytały zasady i spełniły wszystkie wymagane warunki aby wziąć udział w losowaniu nagród, więc w losowaniu wzięły udział tylko te osoby, które spełniły te wszystkie wymagania.

Wyniki:

1. snajp snajp 50 PLN
2. S smikasmik 50 PLN
3. sza sza 50 PLN​

Dziękuję wszystkim za udział, jeszcze raz podkreślam, że warunkiem koniecznym jest mieć polubiony nasz fanpage, jak to będzie spełnione to wtedy w kolejnych konkursach, które będą "wystarczy" polubić post konkursowy oraz napisać w komentarzu swój login z forum, na prawdę ciężko o bardziej przejrzyste i proste zasady.

Osoby, które wygrały proszę o wysłanie mi na pw w jakiej formie chcą odebrać nagrodę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom