>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ecopayz czy Muchbetter ?

L 76

lukas1981

Użytkownik
Witam po odpadnięciu Trustly wielu graczy ma problem z wpłatami do "bezpodatkowców" mógłby ktoś ładnie opisać zalety i wady obu portfeli oraz opłaty? Zarówno jak ktoś gra w PLN np. w Unibecie lub w Euro np. w Pinnale (przez brokera).
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie wydaje mi sie, ze znikniecie trustly to jest jakikolwiek problem. Nigdy tego nie uzywalem. Zaloz sobie ecopayz, muchbetter, jetona, revoluta i psc. To nic nie kosztuje a im wiecej tym lepiej. Nigdy nie zwracam uwagi na oplaty wiec nie pomoge. Ale uzywam wszystkich ww i sa ok. Kazdy ma jakies wady dlatego najlepiej miec wszystkie.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Ziemba zniknięcie Trustly to jednak duży problem dla wielu graczy. Po pierwsze był on BEZPŁATNY dla graczy i nic nie trzeba było zakładać weryfikować wysyłać jakiś dokumentów itp.

Mając Ecopayza w PLN i wpłacając do Unibetu wpłynie cała kasa czy coś sobie zabiorą za przewalutowania? To samo w przypadku wypłat z Unibetu do Ecopayza ? Zakładając że kasa w Ecopayzie PLN i konto w Unibecie też w PLN? Takie same pytania co przed chwilą zadałem na temat Ecopayza mam do tych którzy do wpłat i wypłat w Unibecie używają Muchbettera. Który portfel lepiej wybrać Ecopayz czy Muchbetter.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Kurcze, co Wy wszyscy z tymi oplatami?????. Nigdy na to nie zwaracalem uwagi i mam to gdzies. Dzieki eco czy innemu portfelowi moge grac sobie legalnie u zagranicznych bukow wiec jak zabiora mi te 2% to niech sobie wezna. W eco mozesz miec kilka kont w roznych walutach wiec nie ma zadnego przewalutowania. Wyplata z buka na eco jest bezplatna. Ogolnie to eco jest duzo bardziej uniwersalne niz muchbetter.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Najtańsze obecnie do unibeta, i innych z walutą PLN jest ecopayz. Koszt wpłaty natychmiastowej przelewy24/ payu to 2%, minimum przelicznik 1 euro. Czyli te niecałe 5zł zawsze przy każdorazowej mniejszej wpłacie płacimy. 500zł wpłaty to już opłata 10zł, 1000zł to już 20zł za wpłatę. Tańsze jest zestpay, prowizja 1,35% ale też minimalna opłata to te 1 euro. Z zestpay nie korzystałem, nie wiem czy pieniądze zawsze są natychmiast na ecopayz. Po wypłacie z bukmachera unibet, przelew z ecopayz na polskie konto bankowe kosztuje 10 euro. Wypłata z bankomatu kartą ecopayz koszt 2% wypłaty, ale minimum 7zł opłata. Tak więc po 20zł czy 50zł na pewno się nie opłaca wypłacać z bankomatu. Za darmo na szczęście można płacić kartą ecopayz w sklepach. Ale zawsze jest jakieś ryzyko, że coś im się nie spodoba i np. zamrożą nam konto ecopayz..
 
crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
Polski bukmacher, a konkretnie rząd zabiera graczom po 12 % od każdej postawionej złotówki, a wy robicie halo o drobne prowizje za wypłaty i przelewy dzięki którym można grać tam gdzie nie dokonują na nas rozboju co niestety ma miejsce w naszym kraju
 
Do góry Bottom