>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Early Cash-Out - nowa wersja produktu w Fortunie!

al_capone 29K

al_capone

Gangster


EARLY CASH-OUT

WYPŁACAJ KUPONY KIEDY CHCESZ – JESZCZE ŁATWIEJ NIŻ WCZEŚNIEJ

 

Fortuna udoskonala opcję wcześniejszego wypłacania kuponów. Teraz Early cash-out dostępny jest zarówno w kuponach AKO, jak i SOLO, w ofertach prematch i LIVE. Czołowe rozwiązanie na polskim rynku!

Co to oznacza dla graczy?

Przede wszystkim możliwość minimalizowania ryzyka przegrania całej stawki, gdy przebieg obstawionego zdarzenia zmienia w sposób niekorzystny dla typującego. Ma to szczególne znaczenie w zakładach na żywo, gdzie kursy zmieniają się z sekundy na sekundę. Klienci Fortuny mogą rzecz jasna zamykać również kupony w momencie, gdy ich typ wciąż ma szansę powodzenia, wygrana przekracza stawkę, ale istnieje duża szansa, że zdarzenie może „nie wejść”

ODBIERZ 3 BONUSY na START
 
M 0

matwoj1116

Użytkownik
Orientujecie się czy w punktach stacjonarnych można korzystać z wcześniejszych wypłat? Mam rozliczone 2 z 3 zakładów, czy mogę przedwcześnie zamknąć kupon?
 
S 12,9K

severin

Użytkownik
Słabo z tym Cash-Outem u nich, wczoraj postawiłem na live trzy mecze, btts PSG - Marsylia, Sevilla - Real oraz Sporting - Benfica i wszystko było fajnie do momentu aż Real strzelił na 1-2, wtedy zablokowali opcję Cash - Out i nie mogłem zamknąć kuponu. Odblokowali dopiero gdy mecz Realu się zakończył a do końca meczu Sportingu było 10 minut i już Cash był na poziomie postawionej stawki kuponu. Kpina i jawne oszustwo z ich strony.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Słabo z tym Cash-Outem u nich, wczoraj postawiłem na live trzy mecze, btts PSG - Marsylia, Sevilla - Real oraz Sporting - Benfica i wszystko było fajnie do momentu aż Real strzelił na 1-2, wtedy zablokowali opcję Cash - Out i nie mogłem zamknąć kuponu. Odblokowali dopiero gdy mecz Realu się zakończył a do końca meczu Sportingu było 10 minut i już Cash był na poziomie postawionej stawki kuponu. Kpina i jawne oszustwo z ich strony.
Propozycja cashout'u na każdym jednym kuponie nie jest obowiązkiem buka. Ale działa na analogicznej zasadzie jest kontra. Mogłeś skontrować swój kupon :)
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Słabo z tym Cash-Outem u nich, wczoraj postawiłem na live trzy mecze, btts PSG - Marsylia, Sevilla - Real oraz Sporting - Benfica i wszystko było fajnie do momentu aż Real strzelił na 1-2, wtedy zablokowali opcję Cash - Out i nie mogłem zamknąć kuponu. Odblokowali dopiero gdy mecz Realu się zakończył a do końca meczu Sportingu było 10 minut i już Cash był na poziomie postawionej stawki kuponu. Kpina i jawne oszustwo z ich strony.
kpina tak, oszustwo nie. buk moze dawac casha, a nie musi - zapamiętaj. a to, że wybrałeś sobie buka jednego z gorszych pod tym względem to miej pretensje do siebie.
 
Do góry Bottom